IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

rosienka
11. nov 2009

pipka - dnes uz nemam teplotu,ale bola som u lekara, opisala som mu moj problem a povedal, ze to bude jednoznacne tym transferom...asi bolo moje telo prekvapene, co za novych obyvatelov to dostalo, tak takto reagovalo.. 😉 len dufam, ze ich nebude chciet vypudit 😖 😕

pipka
11. nov 2009

neboj rosienka, nebude...len ich pekne v teplucku opatruj 😉

juja
12. nov 2009

Ahojte kočky ...super Vás tu opäť stretnúť v takom hojnom počte ...vďaka Pecke 😉 🙂
kooonečne Pecula sa ozvala 😵 😵 ..som rada, že ste OK, už to tých pár tt vydržíte a konečne budete s vytúženým Matúškom (fakt pekné meno)..veď 1.12. je tu "coby dup" ...je to zvláštne ja som tiež mala taký "tušák", že to bude skôr aj som kamoške vravela, že prejdú traja zamrznutí a príde "pochcatá" žofia a bude to tu ...a tak aj bolo 15.5. na žofiu.. 😵 😵 ...či to bude 1., alebo 9. želám Vám nech ste len zdraví a mamina nech sa dlho pri pôrode netrápi a rýchlo sa zotaví.. držkajte sa , všetko dobré 🙂 🙂
Rosienka držím palčeky, nech sa pridáš k Zuzlíkovi a Takynke do tehu partie 😉 🙂 ...nech sa fazuľky poriadne zahryznú.. 😵

rosienka
12. nov 2009

pipka - pevne verim ze sa uz udaomacnili a hladaju si pekne miestocko kam by to zapichli 😀

jujka - dakujem pekne, strasne rada sa pridam k tehulkam, teraz to snad vyjde aj mne, este musim 10 dni cakat 😅 Raduj sa z maleho Romanka, teraz je to urcite krasny vek babätka 😉

violoncielka
12. nov 2009

Rosienka drzim palce...silnooooo!!!!! 😵

rosienka
12. nov 2009

ahooj violi, dakujeeeem 🙂 a ty ako pokracujes? Taliani ti este furt nepomohli? 😠

violoncielka
12. nov 2009

Ja som akurat po hysteroskopickej operacii 😉 (odstranili mi 2cm chrupavku, alebo svalstvo v maternici). Dufam ze toto bola ta pricina vsetkych neuspechov. Momentalne mame pauzu 6 mesiacov...takze potom uvidime aky bude dalsi postup. Ak sa nepodari prirodzene tak aj nas o pol roka caka tretie IVF 😅 .

Ale vies ako sa hovori do tretice vsetko dobre 😵 😵 😵 . Maj sa a verim tomu ze vam to tento krat vyjde tfuj tfuj tfuj

fedra
12. nov 2009

Ahojte ... na chvilocku som nazrela co je tu nove aaaaaaa ,,,, taky, hrozne moc sa tesim,ze je drobcek v brusku 😉
zuzla ... blahozelam k dvojkam
úecka ... krasne meno ste vybrali 😀 😀 😀 /aj my mame doma jedneho/

pipka
13. nov 2009

jeeej fedri, vitaaaaaj 😉
vidim, ze stare zname sem nakukaju 😵

rosienka
13. nov 2009

violi- hm, to som este ani nepocula, ze niekomu odstranuju chrupavku, alebo svalstvo? v maternici... 😲 😕 tak sa pekne zotav a mozno sa podari aj prirodzene...hlavne ked to necakas a uplne vylucujes...i ked spoliehat sa na to neda, to by som bola tehula uz aj ja 🙂

pecka
15. nov 2009

ahojte kocky, som rada, ze sa vam meno paci 😉 . Jej dracik, uz ste riadne velki 😕 , aj fedra ...uz ste 8 mesacni!!! ..juja a vy mate uz polroka ....boze toto leti.....za chvilu tu mame dochodok ani sa nenazdame 😀 😀 😀

Od vcera mam take cudne stavy, tvrdne mi brucho ..... zvrchu, a odspodu brucha mam pocit na kramose, zeby "poslickovia", alebo nie....... ......, uz tri noci som sa poriadne nevyspala, no uvidim, aka bude tato nocna, a zajtra by som zavolala dokyne. Dnes som si este bruchaca odfotila, keby sa nahodou matusko rozhodol skor,ako to ma naplanovane 😉 ....... hodila som ho do albumu

lenka20
autor
15. nov 2009

caute babulky, fedrik no ze aj teba tu vidiet 😉
peculka no tak ja neviem, ale mozno uz cosi bude 😉 jaaaj musis sa uz strasne na neho tesit drobca malickeho 😵 😵 😵 ja myslim, ze teraz sa uz kludne moze narodit, ved uz si 37tt, maly uz je vyvinuty, pripraveny, kedykolvek sa rozhodne prist 😉 drzim palce nech to ide hladko a daj potom vediet vsetky podrobnosti 😉 😵

pecka
16. nov 2009

dobre ranko,
ahoj lenik, mas pravdu ......tesime ...joj a ako. 😵 😵 😵
Tie zvlastne stavy sa uz ukludnili, akurat, ze nemozem spat, prebudim sa v noci hadam aj 20 krat. ....ale to k tomu tiez patri.......
Jasne, ze dam vediet ako to vsetko v nasej mfn prebiehalo. V utorok idem s kamoskou na CTG-pasy, tak sa aj kukneme na porodnicu, ze ako to tam vyzera. Nevedela som, ze buduce mamicky sa mozu ist kedykolvek pozriet na porodku, akoze na "exkurziu", zvlastne, ale ked sa da, tak omrkneme.... 😉

maahuliena
17. nov 2009

Cafte kočky moje 🙂 😵 no kde stee 😕 ale ja viem, kotvime v inej téme 😉 😝

pecka, už to budeš mať čoskoro za sebou a mať matúška pri sebe 😵 😵 😵 ( Inak krásne meno, moje krsniatko sa tak volá a je to taký dobry chlapček.... a to je škorpiónik 😀 😀
tak Ti držím palce, nech to všetko dobre zvládneš 🙂 🙂 a nech ste zdravunký 😵 cmuuuk

kočky, všetky ostatné pozdravujeeem a na každu jednu myslím 😉
;- ) paa

pipka
17. nov 2009

maaahu, krasna fotka 😵 dnes bola u mna mirush, tak vas mam vsetky pozdravit 😉

pipka
17. nov 2009

peculka naaadherneee blušenko 😵 neboj, matusko este vydrzi a potiahne aspon 2tt, aj ja som take tvrdnutie mavala, hadam aj cely mesiac, ale len obcas, a potom to preslo a hanula pekne pockala do terminu 😉

kada
20. nov 2009

no ahojky som rada ze pecula je v poho gratulujem aj ostatnym babulkam
nech maju prerastne velke bruska
ajojky pipi 🙂

pipka
20. nov 2009

ajoj kaduska 🙂 co nove? buduci tyzden sa niekedy chystam do vasich koncin za dracikovcami, tak ak nam to vyjde sa dufam stretneme 😵

rosienka
22. nov 2009

musim sa aj vam dlhodobkam pochvalit, ze ma mozte skrtat z poradovnika, som konecne tehulkaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a vraj mozno dvojnasobna, podla hcg 😅 😅 😅

slaava
22. nov 2009

ahoj rosienka - gratujuju!!
jen jsem nakoukla - dá se z množství HCG v krvi poznat, že to budou dvojčata?

rosienka
22. nov 2009

ahoj slava, no vraj sa da, podla toho ktory den po ET si da sa ocakavat aj hcg, ked je ovela vyssie ako normal, su tam asi viacere embrijka. ale este nic nie je iste, hlavne, ze je vysoke hcg 😅

slaava
22. nov 2009

aha - jasně a netušíte někdo nějakou tabulku kde je uvedeno jaké hodnoty by to měly být?

takyna
22. nov 2009

Rosi čo to čítam, za srdca Gratulírujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka20
autor
22. nov 2009

rosienka moja gratulujem z celeho srdca - taaak ti to prajem, drz sa tehulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rosienka
22. nov 2009

taky- no vidis, naskakujem na jesenny vlak 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 , dakujem

leni- dakujem velmi pekne, ze som sa dockala...do tretice 😵 😵 😵 musim sa fakt drzaz a chranit, lebo teraz v zime s tou prasacou scinzchou to nebude sranda... 😖

violoncielka
22. nov 2009

Rosiiiienkaaaa...to je nadherna sprava. Gratulujeeem a drzim palce....

rosienka
22. nov 2009

dakujem violi, aj tebe to teraz vide, uvidis 😉

juja
23. nov 2009

Ahojte kočky 🙂
Rosienka krááásne správička, moooc gratulujem ...tak nech Ti rýchlo nabiehajú tt a tehu nech máš úplne v pohodičke....ale jasne, že aj s "telefonovaním" do WC misy, to k tomu patrí 😉 😀 😉 ..držím palce 🙂
Taky ahoj..že už 8tt júúj super moja len tak ďalej 😵
..no krásne ste to kočky rozbehli 😵 😵 😵 ....veľmi sa teším...o pár týždňov či mesiacov už túto tému konečne zatvoríme ....verím, že všetky už budete tehuľky ... 🙂 🙂 ...a maminky...a o rok či dva dáme niekde na "pol ceste" jedno veeeeľké stretko aj s deďuškami...ja sa už teraz na to teším 😵 😵
Pecka tak ako?? 😕 ..ešte si 2v1? 😉

zuzla80
23. nov 2009

Rosienka gratulujeeeeem a držím palce, nech všetko ide hladko bez akýchkoľvek problémov 😉 Kedy ideš na utz?

Juji to by bolo super to stretko, dúfam, že raz sa nám to podarí zorganizovať - veľmi by som sa tešila a určite nielen ja 😉
Pozdravujem baby 😵

pipka
23. nov 2009

rosienka gratulujeeeeeeeeeeeeeem, drzime palcekyyyyyyyy, nech vsetko dobre dopadne 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre