IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

lenka20
autor
9. mar 2010

pipinka neboj moja, urcite bude babo OK, budes kludnejsia 😉
denka no super, tak maly bude mat surodenca 😵 😵 ja myslim, ze ked uz budes druhorodicka tak to uz bude lepsie, aj babo dlhsie podrzis v brusku, tak nech vam KET vyjde 😵 😵 😵 😵
megynka ahoj, drzim palce teda po lete, kam pojdete na 4.IVF? to uz budete samoplatcovia vsak?

pipka
9. mar 2010

denka vitaj opat medzi nami 😉 no mozno sa vam nakoniec zadari aj nahodou ako nam 😉

megynka, budeme drzat palce 😵

lenulik, no ved uz zajtraaaaaaaa, juuuj, nevydrzim tooooo 😅 😀 hned po poradni vam napisem ako sme dopadli 🙂

lenka20
autor
9. mar 2010

napis pipi, aj ked viem, ze vsetko bude vyborne 😉 😵 ale vzdy je to lepsie cierne na bielom, vsak 😉

megynka
9. mar 2010

ahojte

lenka, boli sme 2-krát v Martine a 1-krát v Prahe ako samoplatcovia, tak nám na Slovensku ostáva ešte jedna možnosť cez poisťovňu. Asi by sme skúsili Martin, zatiaľ nie sme presne rozhodnutí, ale dnes sme boli u jednej milej pani v ZA, ktorá nás diagnostikovala akýmsi prístrojom, presne určila moje a manželove zdravotné problémy, a to ma presvedčilo aby sme to skúsili ešte u nej aj keď sa to zdá smiešne, dala nám užívať kvapky na báze byliniek, musíme ich užívať 3 týždne a byť bez sexu, ale potom musíme sexovať 4 týždne každý deň 😀 tak to si neviem predstaviť ako to vydržíme, ale vraj už takto pomohla stvoriť bábätká, dokonca aj dvojičky, nesľúbila že sa nám to podarí hneď na prvýkrát ale vraj mala aj také prípady 🙂 my už asi vyskúšame všetko

pipka, dík za podporu, a blahoželám k mimču, nech je zdravé a nech krásne rastie

veracruz
9. mar 2010

ahojte,
prisla som po dlhej dobe nakuknut, zacala som stimulovat na 2.ivf...
pipka, to je super, ze sa vam takto podarilo druhe...
megynka, styri tyzdne kazdy den? tak to by som potom na to nemala chut este pekne dlho 😀

megynka
9. mar 2010

vera, veď toho sa bojím aj ja ☹ ja neviem, možno je to blbosť ale uvidíme... 😉 držím ti palce, až vám to druhé IVF dobre dopadne, nám sa už hádam tento rok to štvrté podarí, chceli by sme začať tak august - september

denka28
9. mar 2010

lenka si strasne zlata pipi dakujem za privitanie 🙂

pipka neboj,vsetko je ok, nestresuj... nosis zdrave babatko v brusku 😵

lenka co ty na to... keby sme tak tehulkovali spolu? 😵

lenka20
autor
10. mar 2010

denka no ja som za 😉 😎 ale ja zacnem az v maji, ty mozes na ket uz skor 😉 tak budes o 1 dietatko a par mesiacov popredu 😅 😅
megynka martin je fajn, ak este mate pokus cez poistovnu tak to vyuzite a mozno nebude ani treba, ak vam tie kvapky pomozu, aj ked 4 tyzdne vkuse kazdy den keksik, no, to sa da este tak ked ma clovek 20 rokov a prave zacal s keksikom 😀 😀 😀 😀 😝
veracruz ale co? 😵 😵 super, tak ty uz si aj zacala stimulku, drzim palce nech vam pribudne k adelke bracek 😉 😵
pipi tak akooo??? cakame 😉

pipka
10. mar 2010

halo halo halo, tak ja s radostou oznamujem, ze vysledky poradne su ok 😉 nasa fazulka je uz taka riadna maxi fazula 😀 a ma aj s nozickami vyse 9cm, krasne sa babatko vrtelo, sijove prejasnenie aj nosova kosticka v norme, tak snad downik nam nehrozi 😉

najblizsiu poradnu mam 6. aprila, tak potom bude robit aj tie AFP testy 😉

megynka
10. mar 2010

pipka, to je super 🙂

lenka tie 4 týždne sme s manželom hneď včera v posteli zavrhli, to sa fakt nedá vydržať, skúsime koľko to pôjde 😀 v našom prípade takýmto pokusom moc veľké šance nedávam, ale aby sme nepovedali že sme niečo neskúsili čo sme ešte mohli vyskúšať 😉 🙂

pipka
10. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

slubene foto nasej "minifazule" 😵

megynka
11. mar 2010

pipka, nádherná fazuľka 🙂 nech len rastie do krásy 🙂

veracruz
11. mar 2010

leni, dakujem... moze byt bracek alebo aj sestricka 😵
pipka, jeeej, krasna fotecka...
megynka, treba skusit co to da 😀

dior
11. mar 2010

pipka gratulujem k fazulke, krasne ratie, no myslim, ze je to uz aj uhorka 😉

pipka
11. mar 2010

dakujeme babulky 😉
no veru diorka...uhorka je to 😅 😀
tebe teda krasne naskakuju tie tt, radoooost pozerat 😵 😵 😵 drzte sa!

denka28
11. mar 2010

pipka, normalne som samusela smiat, lebo takuto istu fotku sme mali aj my. ako by som rolinka videla na tej fotke🙂

lenka, ja neviem ako to prebieha v gyn five. buducu sobotu idem na ten pohovor s tou lekarkou u ktorej som rodila, potom ked da suhlas na tehotenstvo, volam do gyn fivu.. a potom neviem ako to prebieha. kedy ake lieciky a tak.
a neviete ako to prebieha s rozmrazovanim? mame tri fazulky, vsetky sa rozmrazia alebo len taky pocet kolko si chceme dat vlozit?

lenka20
autor
12. mar 2010

caute baby, pipinka gratulujeeeem ku krasnej uhorcicke 😵 😵 😵 😵 super, ze je vsetko ok, len tak dalej 😉
denka s KETom je to tak, ze od zaciatku MS uzivas lieky na podporu rastu sliznice, potom je transfer a po nom beries aj utrogestan az do // a aj dalej.. takze jednoduche.. s tym poctom embryi kazde centrum zmrazuje po svojom, niekto kazde embryjko zvlast, niekto viac naraz.. ale musis pocitat, ze sa vsetky nerozmrazia dobre, takze nebudu pouzitelne.. ja na tvojom mieste ak to bude mozne by som dala rozmrazit 2 naraz a uvidis... mne sa zo 4 mrazakov rozmrazili len 2 kedysi davno...
megynka len skuste, mozno to naozaj vyjde a nebude treba tabletkovat hormonovat...

megynka
12. mar 2010

ahojte, leni veď vyskúšame, aj tak mám po tých troch IVF už trošku pošramotené hormóny 😉 🙂

zulka29
12. mar 2010

Pipi, blahozelam k fazuliatki malému 🙂
Leni, juj, nech uz si tehulka aj ty, neviem sa toho dna uz dockatm teraz to uz dobre dopadne, ked ta dali doporiadku uvidis 😵
Fuha, tu uz idete do druheho kola? 🙂 Ze by aj my po lete? 😕 😅

pipka
12. mar 2010

denka, ak uz mate len tri...predpokladam, ze ti navrhnu rozmrazit uz vsetky...my sme to tak mali pri hanke...ale samozrejme zalezi na vas, ked povies, ze len jednu, tak rozmrazia len jednu 😉

zulinka, no cakame ta v druhom kole 😎

katy2
12. mar 2010

Ahojte 🙂
Ja chcem zacat stimulku na KET koncom aprila alebo maja... Este uvidim, ako sa rozhodneme... Ale v maji najneskor....
Tiez ideme do druheho kola..... 😵 😵 😵

zuzla80
12. mar 2010

Jéééj babulky, radosť vás vidieť.
Zulka som ťa strašne dlho nevidela. Ako sa vám darí? Maličká vám istotne robí len a len samú radosť však...
Pipinka pekná fotečka, teším sa, že je všetko v poriadku, len tak ďalej 😉
Katy aj tebe aj Haničku pozdravujem. Takže už aj vy sa púšťate do druhého kola, držím palce, nech sa podarí na prvý šup 😉
Leni čau moja 😉
a ostatné sa ako mávate? Inak o Kvetke som nepočula ani nepamätám, neviete o nej náhodou niečo?

zulka29
12. mar 2010

pridala som par foto našej kočulky, je to malá smejka, robí nám radosť 🙂
Zuzlinka, ty už 25 tt, čoskoro máš Ninku pri sebe 🙂
Ahoj KAty 😉

veracruz
13. mar 2010

zulka, krasna je vasa dievka... tie pery 😵 a ocka 😵 😵
ja si myslim, ze s druhym kolom netreba zahalat...

pipka
13. mar 2010

jeeej zulinka, kraaasna je Romanka, ale uz je riadna baba z nej...co som ju videla naposledy, tak to este take babatenko bolo...a teraz uz taka baba 😵 😵 😵

zuzlik ajooj, booze tebe to krasne naskakuje...25tt, ani sa nenazdas a aj ty pojdes do druheho kola 😎

lenka20
autor
13. mar 2010

caute baby, zeby sa schadzala stara parta na repete 😉 😵 supeeer 😵 😵 😵 veru necakajte velmi dlho, ved vacsinou mate este mrazacikov, tak to bude raz dva 😉
zulinka no snazim sa snazim, budem musiet mat aspon dvojicky aby som vas uz niektore dobehla 😉 romanka uz bude mat za chvilu pol rocika, si s nou stale doma na materskej,ako to zvladas prezivas? v pohodke vsetko?
zuzlik vies ze aj ja som nedavno myslela na kvetku ze o nej nic nevieme uz strasne dlho 😕
dievcatka mate krasne deticky, naozaj, vidno, ze su stastne spokojne 😵 😵 😵

takyna
13. mar 2010

Ahojte kočky, veru vidím staré tváričky 🙂

Budem držkať palce na druhé pokusy 😵

Lenúšik a tebe samozrejme aspoň na dvoječky 😉 🙂

lenka20
autor
13. mar 2010

diky takynka 😉 aj jedno bude stacit 😉 len nech uz je 😵 😵

takyna
13. mar 2010

Lenik bude neboj sa, musi, ako sa mas? uz mas mrchu?

lenka20
autor
13. mar 2010

ale kdeze, mrcha nikde... uz to budu v utorok 2 tyzdne po zakroku, a to sa krajko bal aby som nedostala rovno na operacke 😝 lebo mi to robil 25.DC... vsak ona pride potvora, ja si pockam kludne... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre