• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
ahojte neostalo nieoktorej 75 IU puregonu potrebujem surne si zajtra pichnut a uz nemam ani kvapku.Samozrejme nechcem zadarmo.dakujem ip
29. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veri...ti tu pomocnicku poslem :grinning: lenke zemlovku, tebe pomocnicku... :grinning: a doma zostane ticho :sweat_smile: :grinning:
29. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, skoro by si ju pytala spat :grinning:
31. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi aaaaano :sweat_smile: ale sak ponuknut mozem :grinning:
1. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak cafte babule no co vsetko nove sa dozviem
pipi tak ty si aka cakatelka to sa kedy zadarilo
bola si na umelom alebo priroda dala
pozdravujem vsetky a drzim palce
7. apr 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kaduuus, ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak co, ides aj ty do druheho kola :wink: :sunglasses:
nabonzujem na pipinku, ze sa zadarilo pri rychlovke len tak :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaduska ajooooj :wink:
no vidis...sama neverim :sweat_smile: :sunglasses: ale zadarilo sa na Silvestra na Hankinych puzzlach na zemi :grinning: :grinning: :grinning: prirodzene :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
asi na 100% uverim az ked bude babo v postielke :sunglasses:

inak u nas novinka...cakame chlapceka :dizzy_face: tak budeme mat parik...mozem zacat nakupovat modre dupky, nech chuda nechodi len v ruzovom :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no halo kde ste vsetky? :confused: :frowning2:

u nas novinka...babatko uz kopka :dizzy_face:
19. apr 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej pipinka to je supeeeer - ze chlapcek, to budete mat uz komplet zostavu, moc gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj k prvym kopancom :wink:
no teraz je to take blbe, ze nas rozhodili, teraz viac chodim len do reprofitaciek a tie dali do neplodnosti :angry: a toto tu zas nechali v snazilkach :angry: no ale o to viac sa tesim takym super spravickam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. apr 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenulik dakujeeeem :dizzy_face:

no ved kukam, ze na tuto temu nejak prach sada :sweat_smile: , musim to tu pravidelne upratovat :grinning:
22. apr 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Vidim, ze ste sa vsetky prestahovali..... Uz tu nikto takmer nechodi....
Pipka, gratulujem k pariku :wink:
6. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy no dakujeme za zachranu temy :wink: ja sem chodim denne, ale ked nikto nepise...no co mam kecat sama so sebou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

akurat vcera sme sa vratili z dovolenky, boli sme zase plavat s babatkami, tak hanula bola vo svojom zivle...deticky a vodicka...to je jej :sunglasses: :grinning:
teraz sa stahujeme konecne do vacsieho, tak asi budem mat nejake vypadky v prispievani, ale budem sa snaziiiiit :grinning:
9. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co je? Kde ste? :confused: tema nam klesa a klesa.... :frowning2:
stale vas musim tahat z poslednych sil hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: berte ohlad...sak som tehula, nemozem sa namahat :grinning:
14. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale sme sa prepadli..... :unamused:
pipka, krasne ti tie tyzdne pribudaju... cas strasne leti, ja to vidim na nasej Hanke - cochvila ma uz rok..... Uz je velka slecna....
27. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute stara particka, ako vyzerame? pipka tehulka, a co ostatne, zadarilo sa uz druhe kolo niektorej? mne mozte uz pomaly drzat palce, v polke juna by mal byt ET :wink:
28. máj 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, leni, drz sa.. budem na teba specialne mysliet, nech je to uz konecne so stastnym koncom.... drzim palce :dizzy_face:
28. máj 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem katuliatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, drzim ti velmi palce aj sa Romcou, drz sa a hlavne potom nech sa embryjka drzia :dizzy_face:
31. máj 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem zulinka, dufam, ze uz vyrobime nejaku kamosku alebo kamosa pre romanku a spol :wink:
1. jún 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy no veru...a nasa uz pomaly dva ...stare baby su to uz :grinning:
lenulik strasne drzim palciska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jej aj zulinka sem trafi :grinning:
no my sme uz konecne prestahovani, konecne mam aj net v novom bytiku, tak uz sa tu mozem pretrcat denne :grinning:
dnes som akurat bola na tom nechutnom glukozovom teste, ale nastastie tehucukrovku nemam, vysledky som mala uplne v norme, dokonca na spodnej hranici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

uz len to pocasie nech je lepsie :rolling_eyes: ...nevie to niekto zariadit :confused: :sweat_smile: :grinning:
1. jún 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru...tt mi nabiehaju nejako zavratne rychlo :sweat_smile: ved ja za chvilu rodim :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no haloooo, kde ste kto??? :confused: :confused: :confused:
6. jún 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Dnes ma Hanicka uz 1 rocik :slight_smile: A ja mam dalsie dve bambulky v brusku... Drzte palce....
6. jún 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozdravujem Pipka krásne tt, :slight_smile: Katy tak nech sa riadne zahryzkaju a mate pre Hanicku surodenca :dizzy_face:

pekny dnik vsetkym :dizzy_face:
7. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katuska - gratulujem k hanickinmu 1.rociku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a thuj thuj thuj nech sa blsky zahryznu, nech mate surodencov, drzim palceeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jún 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
@takyna tebe zelam stastny porod a zdravu bibianku v naruci
@lenka20 tebe drzim palce, aby sa ti konecne splnil sen
7. jún 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
decka ahojte, tak mame 10 vajok, dneska budem vediet poobede kolko sa oplodnilo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka20 gratulujeeeeeeeem a drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja tebe katuska, kedy testujes? :wink:
10. jún 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka20 tak ako? kolko mate embryjok? Drzim palce :slight_smile:
ja som dnes testla - 9.den po KET - neg. :pensive: Asi fakt nemam stastie na KETka.... :frowning2:
11. jún 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok