IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

lenka20
autor
11. jún 2010

katuska no teeda 😒 ale vies, ze 9.den este nemusi znamenat, ze to nevyslo 😉 este testni aspon raz na nejaky 12.den, ok?
my mame 9 oplodnenych vajok, teda 9 embryi, dnes poobede zase volam, ako sa delia....

katy2
13. jún 2010

Dnes zasa neg. Uz viem, ze to nevyslo... Viem, ake to bolo, ked vyslo.... Zatial to nechame tak, a mozno sa raz odhodlam na posledne KET....

lenka20
autor
15. jún 2010

katuska to je smola, ale nabuduce to moze vyjst, ak este mate zmrzlinky tak to skus zase, nemas co stratit a netreba to ani odkladat, urcite hanicka budemat surodenca 😉 😵
ja som od vcera 3v1, dve krasne hatchujuce blastocysty v brusku, drzte palceeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rosienka
21. jún 2010

@lenka20 leni drzim palce, kedy mate test?....teraz uz uz beastocystickam musi zapacit 😉

@katy2 skoda ze nevyslo ☹ , len sa pekne psychicky pripravte na dalsi ket

lenka20
autor
22. jún 2010

rosinka ahoj, testla som dnes 8.den po ET a su tam dve krasne ciary 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katy2
22. jún 2010

lenka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

martinaaaaa
22. jún 2010

@lenka20 ahoj niesom z tejto temy citala som nahodou tvoju super spravu tak ti gratulujem 🙂

lenka20
autor
22. jún 2010

dakujem 😵 😵 😵 ja len tak este potichucky sa tesim, lebo test je este len uplny zaciatok ale dobry zaciatok 😉

rosienka
25. jún 2010

@lenka20 test je to najdôlezitejsie...hlavne ze sa nejaka fazulka zahryzla, dufam, ze vo februari budeme gratulovat 😵

melisska
26. jún 2010

lenka aj ja sa tesim s tebou🙂 😵

monicka7299
26. jún 2010

martinaaaa .....ja som tu tiež náhodou... kde si Ty???

monicka7299
26. jún 2010

inak...ak sa smiem spýtať, táto téma je časť 4 a znamená 4. IVF či? ak sa môžem pridať . Som 11 deň po ET a test mi ukázal - vlastne mi nič neukázal 😖

lenka20
autor
27. jún 2010

monicka tato tema je uz 4.pokracovanie nasej starej party IVFkarok, ale kedze uz sme skoro vsetky maminky tak uz to tu moc nezije, len ked este ma niekto nieco nove tak sem tam napise a my si to tu chodime obcas kontrolovat 😉 ale ano, vacsina z nas absolvovala 4IVF aj viac 😉 s testom to skus znova o par dni, niekedy HCG stupa pomaly, a ked je este k tomu slabsi test..

monicka7299
28. jún 2010

TAK NIč... 12.deň a test nič neukázal ... ☹ 😢

lenka20
autor
28. jún 2010

moni kym nekrvacas nic nie je stratene, viem, ze pozitivny test by potesil, ale niekedy fakt treba pockat aj dlhsie, vela bab malo negativne testy a boli tehu, jedna kocka zo starej temicky nasej mala uplne snehobiely test a pritom cakala dvojicky...kedy pojdes na krv?

monicka7299
28. jún 2010

lenka, na krv v stredu - bude to 14. deň od ET 😖 vkladali mi 2 dvojbunkové bez PK...... ufff

lenka20
autor
28. jún 2010

moni tak drzim palce, inak je to zvlastne vkladat take mlade embrijka, to ti na ktory den robili transfer? 😕 😕 😕
tak sa potom ani nemozes divit, ze ti test este nic neukazuje, obycajne sa ukaze pozitivny testik okolo 10.-.12.dna po ET ale to pri PK... tak mozno budes milo prekvapena po krvicke 😉 😵

monicka7299
28. jún 2010

...TAK TO BY SOM SA POTEšILA 🙂 ....UVIDíM...Ďakujem...

lenka20
autor
29. jún 2010

babule bola som dnes na HCG a je to 1414 😵 😵 😵 😵 😵

rosienka
29. jún 2010

@lenka20 waaaaaaw, no konecne leniiiii, strasne sa tesim, ze to aj tebe vyslo, tak tfuj tfuj tfuj nech mas za sebou 1. trimester a bude vsetko pohodka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka20
autor
29. jún 2010

dakujem rosienka 😵 😵 😵

katy2
29. jún 2010

@lenka20 strasne sa tesim 😵 😵 😵 😵 😵 a drzim palce 😵 😵 😵 😵 to je paradne cisielko 😉

lenka20
autor
30. jún 2010

dakujem katuska... 😉

lenka20
autor
1. júl 2010

ahojte babiky hlasim 1 krasnu 5mm machulku v maternici 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katy2
1. júl 2010

@lenka20 tehulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem a velmi sa s vami tesim 😵 😵 😵 😵 😵 len tak dalej 🙂

pipka
27. júl 2010

jeeeej, tak ja sem mesiac nekuknem, lebo som mala pocit, ze len sama sem chodim a co nevidim 😕 😕 😕 😎

lenulik straasne velka gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a Taky uz ma Bibku na svete, naaaaaaaaaaadheraaaaaaaaaa 😉 gratulujeme a zelame vsetko naj naj naj a vela mliecka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katulik, drzime palce, KETka vychadzaju, neboj 🙂

ja uz pomaly chystam do porodky 😅 este par tt a idem na vec...brusko uz jak kotlik, ledva sa suniem, ale Hanulka nam nastastie robi radost, rozprava uz veeeeeeeeeela 😀 a od 20 mes. sme bez plienok, tak mam v septembri o jedneho plienkara menej chvalabohu...aspon na niecom usetrime 😀

drzte sa babulky vsetky, myslim na vas, budem chodit zase nakukat 🙂

mirica
27. júl 2010

ahojte všetky

ja nestíham chodiť absolútne nikam, občas očkom mrknem.....pipka držím palce nech rodíš pekne v 40tt

lenka - strašne som sa tešila.....je mi strašne lúto ako to skončilo....držím palce pri KET....ono sa to proste už musí podariť

pipka
27. júl 2010

juuj lenulik, co to citam 😔
je mi to strasne luto, stale na teba myslim a dufam, ze to KETko bude minimalne tak uspesne ako u nas ak nie dvojnasobne 😉 cmuk cmuk cmuk 😵

lenka20
autor
27. júl 2010

caute babulky, no bohuzial zase sme tam kde sme boli, esteze verim KETom, snad uz to bude to prave orechove konecne 😉
pipinka ty uz to mas za par tyzdnov, hanulka sa uz musi strasne tesit na braceka 😉 😵 😵 😵 drzim palce nech je porod v pohodicke, este stale nemate meno? 😉
mirica no to sa neda ani divit, pri 3 malym samstroch ze nestihas net 😉 plus jeden skoro dospelak 😉

dracik1
28. júl 2010

ahojte, 100 rokov som tu nebola, lenik, to mi je luto, ze to nevyslo 😔 , ono sa to musi podarit, tak ako pise mirica

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre