IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

lenka20
autor
28. júl 2010

ahooooj dracik, moja, no veru 100 rokov a to je slaby vyraz, chalani asi davaju zabrat 😉 no vyslo a potom nevyslo... na jesen skusime zas a snad uz uspesne, inak neviem neviem, nevesta pre maleho dracika ma poriadne meskanie, ale aspon bude mladucka 😉 😵

pipka
30. júl 2010

no veru lenulik nemame meno...teeda mame aj nemame 😅 ja mam 😀 ...ale mm sa tvari, ze meno bude vymyslat on a stale si dava na cas 😠 😝
tak ja presadzujem Mateja a ak sa nerozhupe, tak proste po porode nadiktujem meno ja a basta! 😎

a na jesen drzkam palce...uz to vyjde uvidis 😉

@dracik1 ajoj, no veru po 100 rokoch si sem trafila 😎 uz ste sa zbavili plienok? ci este bojujete?
my uz sme aj v noci bez, klop klop...krasne sa vecer vycika, niekedy sa v noci zobudi, ze jej treba a niekedy spi az do rana sucha 😉 tak mam o starost menej 😝 😵

a brble uz tolkooooooooooooo, ze mam dost 😝 😀 😀 😀

dracik1
30. júl 2010

lenik, ja sem chodim do dvojickova...ale sem moc nie, uz nie je cas....nevadi, ze ma meskanie, hlavne ze bude.....

pipi, bez plienky absolutne nehrozi, uplne na mna serinkaju....ale kecaju hrozne...boze uz si tak zacinaju vymyslat, ze ma boli hlava....teraz mame najnovsie 50 x za den: maminka lubi Kubka/jurka a furt chodia za mnou a obimaju ma, zlatusikovia

lenka20
autor
30. júl 2010

dracik to je kraaaasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ze su taki pritulni 😵 😵 uzivaj si to, este mas tak 10 rokov, potom to s nimi zacne plieskat a tulkanie bude uz len za uplatok 😉 😀 😀 😀
pipka matej je pekne meno a hodilo by sa to aj k hanke 😉 no ale mozno tvoj drahy vymysli nieco este lepsie 😉 este mate trocha casu 😵 tak to je sikulka hanka ked uz je bez plienok... baby poradte nejaku dobru skolocku pre moju neterku v BA, segra zhana, chce ju dat od septembra, no mala bude mat 2 roky az v novembri, viete o niecom, hmmm???

dracik1
31. júl 2010

lenik, do skolky ju nezoberu do ziadnej, akurat tak do sukromnych jasli, teraz je strasne velky pretlak...ja sa trasiem, ci mi malych buduci rok vezmu....lebo ze vraj tento rok uz nebrali od septembra deti, co dovrsia 3 rok v auguste...nebolo miesto 😔

pipka
5. aug 2010

lenik a kde byvaju?

ale ako pise dracik, do statnej nemas sancu, to beru deti az od troch rokov a teraz zase nanovo zaviedli rajonizaciu, lebo je taka masa deti, ze to neni sanca vsetko umiestnit tak len v mieste trvaleho bydliska 😒

hlavne ze este pred 3 rokmi rusili triedy... 😠 🙄 a teraz nevedia, kam by tie triedy popchali, pridavaju kde sa da, ale ked nie su priestory, budovu nenafuknes 🙄

ale ak ma mala len necele dva roky, tak jedine nejaka sukromna skolka ci jasle...tie su vsade a vacsinou deti beru...len si treba pozistovat ceny, to ti uz ale ja neporadim...

ja nastastie si malu este nechavam doma, a ked aj po MD nastupim spat k nam do skolky, tak mam flek pre oboch nastastie isty 😎 😝 ...aspon jedna vyhoda skolstva...ked uz platy su o h.... 😅 🙄

lenka20
autor
5. aug 2010

cau pipi - no o tych platoch mi hovor, mala som tu cest robit 2 roky v skolstve a dakujem, neprosim... skoro som zosedivela (a to hlavne z tych malych deticiek - piatacikov, siestacikov, chalani z ucilista pubertaci 17-rocni boli uplne v pohode) a za tie prachy to fakt nestalo... segra byva v raci, uz vykukali nejaku sukromnu skolku, ale vyse 300eur/mesiac, auajz, aj dost 😉 segra chce do prace, tak malu musia nejak poriesit aspon na pol dna... a ona je zase rada medzi detickami, tak si myslim, ze si to uzije... len mam strach, co to s nou spravi, ked sa prvykrat v zivote stretne s bacilmi - lebo doteraz bola rodicmi vsemozne az chorobne chranena 😎
pipi stale nemate meno? 😉 uz by bolo nacase 😀 😝 😀 sa vam to blizi 😵

pipka
5. aug 2010

no u nas je to s tym brblanim tiez vesele, niekedy sa musim az nahlas rehotat, ked nieco zatavi a podari se jej pripadne aj skomolit 😀
rano kukala v mobile video, kde je nahrata na ihrisku , a nevedela sa dostat na preliezku, tak zacala pistat..a ja jej hovorim, ze vidis ake to je skarede, ked hanka piští...a ona mi opakuje...fuj fuj, skalede, ked hanka pičši 😅 😀 😀

tato jej stale hovori, ze ty si moj zakusok! a ked sa jej spytame...hanka, koho si zakusok? tak mi povie, ze TATOVE...a potom nabehne ku mne, objime ma, da mi pusu a doda...ze aj MAMINE 😀 pampusik moj 😵 😵 😵

spava uz sama vo svojej izbicke, ma novu postel, krasne prespi celu noc, max. na cikanie sa zobudi a najkrajsie je , ked rano dolezie k nam do postele, zapikuje do nasich perin, ze ideme tulit?
no poviem vam, aj sa uz neviem dockat, ked toto budeme mat doma dvojmo 🙂

pipka
5. aug 2010

s menom stale rovnako 😝 ja mam ...a tata vymysla 😅 ...ale ma smolu...uz to proste vidim na Mateja 😀

no s tymi bacilmi v skolke...tomu sa asi nevyhne 😅 ale zas cim je mensia, tym skor to bude mat za sebou a aspon si posilni imunitu 😝 😎

pipka
16. aug 2010

no co je co je...kde ste? vsetky dovolenkujete? 😕 😒

u nas sa to s tym menom pre babatko trosku pohlo...tata navrhol nejake alternativy a konecne sme sa kompromisom dohodli, ze bude asi Tomasko...ak teda nas do porodu nenapadne este nieco... 😎

rosienka
18. aug 2010

ja "dovolenkujem" uz na materskej 😉 ...i ked tomu, kto vymyslel dovolenka by som ruky odtala, je to riadny zaberak, i ked krasny 🙂 Sme stastni aj za takuto dovcu 😵

pipka
19. aug 2010

jeeej rosienka veeelka gratulaciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😎
nech babulka rastie do krasy, tebe vela mliecka a spolcnu pohodu aby ste si vychutnavali co najdlhsieeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

zuzla80
20. aug 2010

Rosienka obrovská gratulácia, nech ste obe zdravučké a nech vám maličká robí radosť. Inak nádherné fotečky nielen maličkej ale aj tie s tehu bruškom 😉

Pipka pánečky veď ty už o chvíľku rodíš, ak sem nenakuknem tak ti prajem aby všetko dobre dopadlo, hlavne rýchly a čo najmenej bolestný pôrod. A malej Hanulke všetučko naj naj naj k dnešným narodeninkám, hlavne nech je zdravučká a nech sa z nej stále tak tešíte ako doteraz 🤐
Dráčik, Leni pozdravujem 😉

takyna
20. aug 2010

Rosi zo srdca vám blahoželám k narodeniu krásnej dcérky a prajem vám všetko dobré, fotky som vyobzerala je nádherná 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinucha
20. aug 2010

Ahojte. 🙂 Možno si niektoré ešte na mňa spomínate. 🙂
Rosienka, gratulujem k mamičkovaniu. 🙂
Taky, s teba mám obrovskú radosť, máš nádhernú dcérku. 😉 😀
Pipka, tak už bude súrodenec? Držím palce, nech je všetko OK.
Ja mám tiež novinku, tiež bude súrodenec. Teda ak bude všetko OK. 🙂 Všetky vás pozdravujem, snažilkám, nech sa konečne podarí, tehuľkám, nech je všetko OK a mamičkám veľa síl a trpezlivosti, nech vám detičky robia len radosť. Náš Filipko je zatiaľ zlatúšik, teraz má krásne obdobie.🙂

rosienka
21. aug 2010

dakujem baby, Milenka je zlate babätko, väcsinou pekne v noci spinka a placka nejmä ked je hladna, alebo unavena... aj vam novopecenym mamickam vela sila a radosti a tinuche gralulacia k dalsiemu tehu, nech vsetko dobre dopadne az do marca 😉

takyna
22. aug 2010

@tinucha dakujem , a vidim , ze ste tehotny? prirodzene?, nuž úprimne gratulujem a dúfam, že bude dievka 😵 😵 😵 😵

tinucha
22. aug 2010

Ďakujem Taky. Chceli sme ísť na KET ale akosi nedošla mrcha, tak sme otehotneli tesne predtým. 🙂

steva
22. aug 2010

Rosienka gratulujem,mas krasne dievcatko.
Tinucha aj tebe gratulujem a prajem vsetko dobre. 😵

pipka
23. aug 2010

@zuzla80 zuzlik velmi pekne dakujeme 😵
budem sa snazit....rodit rychlo a bezbolestne 😅 😀 😀 😀
samozrejme hned po podam spravu 😎

pipka
23. aug 2010

tinucha samozrejme, ze si ta pamatame 😉
velka gratulacia k tehulkovaniu a nech mas minimalne take pohodove tehu ako som mala a teda vlastne este mam ja 😵

ja si normalne uzivam, ze mi nie je zle, nemam menzes, cista plet, chlpy nerastu, vlasy sa nemastia...skoda, ze nemozem byt tehu cely zivot 😀 😀 😀 😝

maahuliena
23. aug 2010

@pipka tak už sa ti to kráti 😎 😎
@tinucha no gratulacia... to je paradička... čakaš na mrchu a ona nedôjde 😀 😵 Tak nech je všetko ok 😉
@rosienka gratulka , mama na MD 🙂 😵 malička je krasavica 😵

pipka
23. aug 2010

@maahuliena veru veru moja...uz mi prihara 😀 , tak na mna mysli a ja sa hned po porode ozvem 🙂

tinucha
23. aug 2010

Steva, Pipka, Mahu vďaka. Mahu, pozerám, že máš tiež termín v marci. 😉 🙂 Takže nápodobne aj ja gratulujem a držím palce, nech je všetko v poriadku. 🙂

pipka
23. aug 2010

jeeezisi maahu, sak ja slepa az teraz kukam, ze ty si tehulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, straaaaaaaaasne moc gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😎 😵 😵 😵 😵 😵

a drzim palciska vsade kde sa len da 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 cmuky cmuky 🙂

maahuliena
23. aug 2010

@pipka no to si pišem, že nam daš vedieť potom 😀 😵 držím palce!! a dakujem... snad pôjde všetko tak ako má... 🙂
@tinucha dakujem aj tebe... opatruj sa 😉 ale u nas to vyzerá skôr na apríl 🙂

takyna
24. aug 2010

@maahuliena ja odpadnem od šťastia z teba 😵 😀 , srdečná gratulácia veľmi si ma potešila 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maahuliena
24. aug 2010

@takyna dakujeme... 🙂 A gratulacia, Bibka ma už 2 mesiačiky... dufam, že sa Vám darí a užívate si jedna druhu 😵 😵

takyna
24. aug 2010

@maahuliena áno je to super, ved ani sa nenazdas a budes aj ty 🙂

maahuliena
24. aug 2010

@takyna tak to sa moc zVás teším 😵 😵 verím, že všetko bude v poriadku 🙂 rýchlo to uteká.. 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre