• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
@maahuliena veru rýchlo, sme si vsetky veru uz riadne preskakali, ozvi sa mi priebezne, velmi sa tesim :dizzy_face:
24. aug 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky gratulka Bibke k druhemu výmesačiu :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujeme :slight_smile: sa ti to riadne kráti teším sa na fotečky Tomáška :dizzy_face: držím palce :dizzy_face:
25. aug 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinucha jasné, že si ťa pamätáme :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Držte sa :dizzy_face:
@maahuliena ešte raz ti gratulírujem, poriadne si to vychutnaj a dúfam, že nám dáš vedieť, keď to bude na svete :wink:
@pipka Drž sa a už sa aj ja teším na fotečky malého Tomáška :wink:
@takyna pozdravujem moja, gratulírujem k dvom mesiacom :sweat_smile:
25. aug 2010 o 13:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja dufam, ze sa nam maahu ozve aj skor...sak potrebujeme tehu komentare :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
priebeh rannych nevolnosti, foto rastuceho bruska, pohlavie a fotky babatka...fuuu sak toho jeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte raz kočky ďakujeme.. najskôr musíme presť prvý trimestrom... a to bude v čase ked pipi porodí :sweat_smile:
zatiaľ sa máme dobre, nevoľnosti su v plnom prude.. ale su skôr celodenne, ako ranne... ale vôbec si neťažujem :sweat_smile: verim, že babatko je tak v poriadku :slight_smile: Prvu poradnu mame na začiatku septembra, tak hadam všetko dobre dopadne.

Držkajte sa!! :slight_smile: :wink:
25. aug 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme sa drzkat...a tebe drzkat palciska, kde sa len da :sunglasses:

dufam, ze ked sa vratim z pôrodnice, tak uz ma tu budu cakat aj nejake fotky z ultrazvuku :wink: cmuk
25. aug 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzla80 nápodobne gratulácia :wink: :dizzy_face: ozvi sa cez FB
26. aug 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule a mna si este pamatate? :confused: :grinning: Ste mi nejako chybali, tak som kukla.
Tesim sa z vas :wink:
2. sep 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maahuliena jeeej, gratulujem!!! strasne moc!!! drzte sa...
3. sep 2010 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusch...kto by si teba nepamatal :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ako sa drzis?
3. sep 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na poradni a nas cvalik uz ma cez tri kila vraj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: to zas bude maly buchtosko...porod malina :sweat_smile: sa uz tesim :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ale snad nejako zvladnem...sak naveky ho v brusku mat nebudem :unamused: :grinning:
3. sep 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drzim, drzim, zaryte :grinning: Nic nove pod slnkom.
@pipka Raz musim zase skocit pozriet, len ci vas najdem :confused:
3. sep 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirusch neboj moja ...najdes...Bratislava zase nie je az taka velka :wink: v najhorsom pre teba pridem na Nivy :wink: a do Dubravky sa da lahko trafit :wink: na jeden prestup si u nas...budeme sa tesit :dizzy_face:
3. sep 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Vsak poriesime, ked bude aktualne :wink:
3. sep 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veracruz dakujem.. snad všetko dobre dopadne :wink:
3. sep 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem k Tomáškovi!!! A veľa zdravička obom :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Pipka má už Tomáška? Tiež gratulujem a tiež prajem hlavne veľa zdravíčka. :slight_smile:
17. sep 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :wink:

ano ano, my uz mame Tomaska, dokonca sme uz od vcera aj domka, narodil sa 10 dni pred terminom, 3880g a 51cm, fotky mam v albume, tak mozete kuk aky klon sme zase vyrobili :grinning: uuuplne jak hanka...normalne som sa v porodnici parkrat sekla a oslovila som ho chudaka, ze Hanulka :sweat_smile: :grinning:

porod rychly, uplne bez problemov, dokopy necele dve hodky, maly bol vonku na dve kontrakcie, takze pohodka :wink: kazdej maminke by som taky porod priala :dizzy_face:
17. sep 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirusch dakujeme zlatusik :dizzy_face:
17. sep 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Nemas za co. Ved to bolo prve, co ma napadlo, ze - aha Hanulka - :grinning: Som rada, ze to bolo aj rychlo a pritom taky valibuk :wink:
17. sep 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, no veru ti poviem, ze mne az potom dochadzalo, ked som videla tie ostatne babatka, ze ako som to zvladla :sweat_smile: :confused: ..len som kukala na tie ich malinke hlavinky s myslienkou, ze toto by som ja asi ani tlacit nemusela :grinning: tie by asi vypadli aj same :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no tak to je paradka, že si mala taky super rýchly porod :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Ved aj tie fotky.. no kto by to bol povedal, že si chviľku po porode :slight_smile: :dizzy_face: Teším sa z Vás.... :wink:

@mirusch dakujem za infooo :sunglasses: :sunglasses:
17. sep 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maahuliena Nie je za co :wink: No veru, aj toto som si pomyslela, ze Pipka taka modelka tesne po porode :grinning:

@pipka :grinning: :grinning: To jo, by si si ani nevsimla, ze dieta je uz na svete. Proste stastna zena :dizzy_face:
17. sep 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :grinning: :grinning: :grinning: ze modelka :grinning: ...len ta vaha :sweat_smile: stale cez 80 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to jak dve modelky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka To sa spravi moja, to je detail :grinning: Za dvomi detmi sa nabehas ajajaj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len aby... :angry: :grinning: ti potom tie kila darujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
18. sep 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Diky, neprosim, mam svoje vlastne :angry: a to aj bez deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musim sa nad tym zamysliet. Ty mas aspon vyhovorku :grinning: :sunglasses:
18. sep 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koťuha jedna...a ja že ti pridam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Pipka srdečná gratulácia k Tomáškovi :dizzy_face: je úžasný, všetko dobré prajem celej rodinke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. sep 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok