• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
taky dakujeme moja :slight_smile: a Bibke cmuky posielame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. sep 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aby ste videli ake mame klonovane deti :grinning:
vlavo hanulka, vpravo o dva roky neskor tominko :sunglasses:
19. sep 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Fasa, fakt! Ale aspon viete, ze su vase. Ale clovek by fakt povedal, ze dvojicky :dizzy_face:
19. sep 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka su na nerozoznanie :grinning: :dizzy_face: parada :dizzy_face:

@mirusch no presne to ma napadlo.... fakt... ako dvojičky.. :wink: a ked budu väčší... tak to budu iní parťáci :sunglasses: :sunglasses:
19. sep 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo sa tesim :grinning: :grinning: :grinning: uz teraz si viem predstavit jak je hanka sefka bandy a ten maly ťulino po nej vsetko opakuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
19. sep 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka pipi obrovská gratulácia k malému Tomáškovi, super, že vám vyšiel párik. Pozdravujeme a posielam božteky celej rodinke :zipper_mouth: Držte sa hlavne v zdraví :slight_smile: Idem kuk fotočky, ak mi to Ninuška dovoli :slight_smile:
22. sep 2010 o 12:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzla80 zuzlik dakujeme zlatusik a cmuk ninuske :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka gratulujem k Tomaskovi, nadherny je, prajem vam len to najlepsie, nech ste zdravi a pekne rastiete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosienka dakujeme zlatko , vam podobne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte vy este vsetky pisete o sto dvesto
no pipi tak velka gratulacia ja normalne asi odpadnem
no vetkym vam drzim palceky no idem si vas trosku precitat co sa tu deje
10. okt 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej kaduska, ajooooj sto rokov som ta nevidela :confused: :wink: dakujeme :dizzy_face:

ako sa mate? co bonko? vy surodenca neplanujete? :sunglasses: :confused:
10. okt 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mame sa super bonuso je uz velky chlap no proste
sidlo male ani do skolky ho nechcem dat bude mi smutno a ja by som asi aj chcela
ale neviem raz ano potom nie tak neviem a vy co ako maly je super a malinka co
10. okt 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka napodobne... :grinning: pusa sa jej nezavrie, teraz je z nej velka sestra, tak pomaha o106 :sunglasses:
10. okt 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je super a porod bol v poho
11. okt 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kada ano moja, rychly, bez komplikacii, pohodicka...taky prajem kazdej mamine :dizzy_face:
o pol deviatej vecer mi odtiekla doma voda a o pol desiatej sme uz boli v nemocke, otvorena na 5cm, ale este ziadne bolesti, tie zacali o jedenastej, o polnoci som uz bola otvoena na 10cm a 00.30 uz bol Tomasko na svete :wink:

bez nastrihu, bez sitia a 3880g a 51cm...a desat dni pred terminom! :sunglasses:
11. okt 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Ty si normalne zazrak prirody. :confused:
11. okt 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirusch no jasne...svetovy ukaz :grinning: :sweat_smile: :grinning:
a to keby si ma videla jak som tu dnes sama vecer kupala a ukladala obidvoch...no sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hanka vo vani a ja na pracke kojila maleho aby som ju mala pod dohladom a aby som o osmej uz mala oboch na poriadku a v posteli :sunglasses: :grinning:
11. okt 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka A sa nebojis, ze ta ostatne ukamenuju, hlavne take, co rodili vyse 30 hodin? :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ale vidis, si si poradila s drobcami. Ty by si zvladla este tak zo 3 a mozes si otvorit sukromnu skolku ...
11. okt 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirusch no ved to :grinning: ja si otvorim svoju skolku a aj si ju mam detmi zasobit? :confused: :grinning: ...no to ja uz radsej mladym prenecham...ja uz som si plan splnila :sunglasses: :grinning:
11. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pipi tehotenstvo bolo v pohode :slight_smile:
11. okt 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kada uplnej :wink: okrem palenia zahy kazdy vecer, a v poslednych troch tt som uz bola jak velryba :sweat_smile: ale inak som ani nevedela, ze som tehu...a to sme sa stahovali, malovali, prerabali... a muz na dva mesiace v anglicku, tak som tu vsetko sama s hankou riesila :sweat_smile:
11. okt 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Prezrad, kde mas skryte supermanovske tricko? :confused: :grinning:

@kada Bono je velky frajer! Ako to rychlo bezi, co? Najlepsie vidno na detoch...
12. okt 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mirusch bonuso je velky ale su tu stale stare fotky musim tam dat nieco nove
12. okt 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nuz som tam dve dala
12. okt 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusch, ja ho nemam skryte...ja ho hrdo nosim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kadus, no akurat som ti chcela napisat, ze kde mas nejake aktualne foto...tak sup sup! :sunglasses:
12. okt 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kada No toto! :confused: Normalne chlap z neho! Fesak.

@pipka No ved preto! Nech kazdy vie, s kym ma do cinenia :wink:
12. okt 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chcem sa spýtať, kedy ste mali prenos po odbere... Odber som mala v pondelok, mala som iba 2 oocyty, dnes som volala, sú oplodnené, ale dr. ma objednal až na piatok... Nie je to dlhý čas? Bude to 1. IVF. Díky za odpovede.

12. okt 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni no ja som mala vklad na 6 den ,ale mali sme pk.
12. okt 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni73 nie, neboj, je to v pohode, my sme mali transfer tiez na stvrty den :wink:
12. okt 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no haloooo, co sem uz nikto nechodi? :confused: stale tu len ja musim ozivovat temu a tahat ju hore? :confused: :sweat_smile:
8. nov 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok