IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

pipka
16. jan 2011

@denka28 v pohodke sa to da, a to ja mam mensi rozdiel ako budes mat ty 😉 Je pravda, ze ja mam prvu babu a vcelku kludnu, ale myslim, ze aj ty to zvladnes, ved tvoj maly vyzera taky zlatusik 😵 😵 😵
urcite aj ked niekedy neviem co skor, je tych zhonov menej ako toho kludu a pohody 😉 a uuuurcite to stoji za ten usmev a objatia 😵 😵 😵 dvojnasobna radost 😵

denka28
24. jan 2011

no, nastastie Rolinko je celkom kludny, aj ked uz mavame coraz viac raplikov... ☹
dnes sme boli v GF, ide sa na to 🙂 v tomto cykle mi spravia hormonalny test, a v buducom-ked bude vsetko ok, tak sa ide na to. tolko estrofermu mi predpisali..... Booooze moj🙂

pipka
24. jan 2011

nebooooj, to zvladnes, budeme siiilno drzat palceky 🙂

katy2
18. feb 2011

Ahojte 🙂
@denka28 drzim palce 🙂
Ja som sa prisla pochvalit 😉
Krv na hcg v pondelok....

pipka
18. feb 2011

jeziiiiiis katiiiiiii, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
to je perfektneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

katy2
18. feb 2011

@pipka dakujem 😵 😵 😵 uz na 6. den som mala dost silne //... citim, ze budu dvojky 😉

pipka
18. feb 2011

paraaaaaaada 🙂 🙂 🙂 🙂

normalne sa z toho tesim, jak mmoje keby boli 😀 😀 😀

katy2
18. feb 2011

@pipka mame radost... bolo to 3.IVF ale uz na plnu platbu.... 4 vajka, z toho len 2 embryjka a obe prezili do ET a vyzera, ze aj vydrzali 😵 dnes je este len 11.den a uz su obe // takmer rovnake....

maahuliena
18. feb 2011

@katy2 mooc gratulujeeem aj ja 😵 😵 😵

katy2
18. feb 2011

@maahuliena dakujem 🙂 tebe sa to uz krati 🙂 ako sa citis?

maahuliena
18. feb 2011

@katy2 veruu, vyzerá to naozaj, že obe embryjka sa poriadne zakusli 😵 😵 len tak ďalej.... 😉
ano, bliži sa to 🙂 ... bude to o niečo skôr než koniec marca (teda dufam 😅 ), a inak sa citim vcelku dobre... ale už by som rada mala malinku pri sebe, asi ako každa tehulka ku koncu tehu 😵

katy2
18. feb 2011

@maahuliena normalne si pamatam na tie posledne tyzdne... ja som rodila v 38tt.... ale planovane SC...
drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a nech sa konecne mozes tesit s malinou v naruci... nadherny pocit.... 😵

pipka
18. feb 2011

jaaaaj kati skveleee spravy 😉

no aha ju...zabludena k nam trafila 😀 😀 😀 maahu, uz strihas meter? 😕 😵

maahuliena
18. feb 2011

@katy2 takže už v 38tt 😅 😕 hmm ,lebo idem tiež planovanou sekciou.. 🙂 a dakujem... verim, že všetko dobre dopadne 🙂
Aj Vám nech krasne stupa HCG a nech je všetko v poriadku, nech ten zazrak v brušku krasne rastie 😵 🙂

katy2
18. feb 2011

@maahuliena sc sa zvykne tie dva tyzdne skor.... 😉

maahuliena
18. feb 2011

@pipka 😀 ale nepreháňaj... 😅 🙂 no malo by byť že 40dni... ale bude to určite aj o 10menej 🙂 😉
inak tomáško má už 5 mesiacov? 😕 😕 To kedy stihol 😵 😵 jaaj, ako to uteká.. 😕

pipka
18. feb 2011

@maahuliena no moja a ty preco sekciou? 😕 mala tvrdohlavka sa neotocila? 😅

no veru veru...uz je to velky 5 mesacny chlap 😎 a ty si nas ani kuknut nebola 😝 ...ale tvoj stav ta ospravedlnuje a ked budes s malou v BA, tak dame stretko 😵 to uz tomaska a hanku ani nespoznas 😀

katy2
18. feb 2011

@pipka a ako hanka vnimala tomaska na zaciatku? mam z toho trochu strach, ze moja hanka bude ziarlit... a este keby boli dve....

maahuliena
18. feb 2011

@pipka idem kvoli srdcu 😉 ( nič vážne 😉 ) ale kardiologička povedala, že pre mna bude lepšia sekcia, tak to mam čierne na bielom. Takže sekcia spinalom. 🙂 ...žabka sa nam stihla už otočiť dole hlavkou 😉
Tak to verím, že by som ich nespoznala, len ked pozerám fotky... nestačím sa čudovať, ako rastu a akí su už veľkí obaja. Aj Tomina aj Hanku. No ved prezrad čo im dávaš na podporu rastu 😀 😀 😵 😎

maahuliena
18. feb 2011

@pipka aj by sme došli mrknuť, len ja som bola celý čas PN a doma (TO).... a do Ba chodim len na poradne... od 36tt ma však čakaju kontroly u nas v To. Šak už nevladzem ani chodiť 😅 😅

pipka
18. feb 2011

kati uplne v pohode, uplne ho miluje 😉 nastastie sa este ani raz nestalo...klop klop klop, ze by mu isla nieco spravit alebo tak, skor ho stale hladka, cpe mu dudu do pusy aj ked neplace a usmieva sa na nu 😀 😀 😀

akurat chce vsetko to co ma akurat on, ci uz hracku, kupat sa v malej vanicke, spat v kociku...ale to beriem s rezervou 😀 nakoniec si to vzdy necha vysvetlit, len to proste skusi, ci jej dovolime a ked jej vysvetlime, ze ona je uz velka a nie male babo, tak si v pohode ide po svojom 😵

dnes dokonca kym som im chystala obed, tak mu v obyvke na deke drzala rucicku, dala mu dudku a spievala mu bambulku az ten cumlos maly zaspal na deke aj bez obeda 😅 😵 😵

pipka
18. feb 2011

maahu...taham za usi 😀 😀 😀
aale nie...papaju celkom dobre, vsetko, hanka uz je typicka skolkarka...vies, ze ja ju na skolku pripravujem uz od narodenia 😀 takze varim podla jedalnicka ako u nas v skolke, a ma to pestre a papa vsetko 😉

a tomasko teraz od pondelka mrkvickuje a je uzasny...len pusu otvara...ten raz zje aj mna 😅 😀

ale tak vies, my obaja sme vysoki tak nepredpokladam, ze nase deti budu nejaki drobci 😅 😀

katy2
18. feb 2011

@pipka zlata mala pestunka 😵
dufam, ze aj u nas to prejde bez vacsej ujmy.... ale uz sa tesim, ako bude hladkat brusko 😵

pipka
18. feb 2011

@maahuliena poznam poznam ten stav, ked uz tlacis kalendar ocami aby to uz bolo 😅 😀

ale neboj...bude...a coskoro 😵

maahuliena
18. feb 2011

@pipka to je pekne, že Hanka Tominu aj spieva( si viem živo predstaviť, ked spievala a maly zaspal 😵 😀 ) ... to je krasne, ako sa stara o bračeka 😵 máš to doma pestro-veselé 😵 😵 a Hanka ide od septembra do školky? 😕
veru, tak je to nejak s tým kalendárom 😀

pipka
18. feb 2011

maahu zatial ju do skolky nedavam, kym som doma, tak si ju tu necham 😉 ved kto by sa o tomaska staral 😀 😀
ale nie...mne sa ju nechce nosit do skolky a buntosit pritom aj tomaska so sebou 😒 , kym nemusi, tak si ju nechavam doma a uvidim co bude potom...my sa totiz do skolky mozeme ist pohrat kedy chceme, tak jej tie deti az tak nechybaju 😉
a zas nechcem aby ju Vilko nosil o pol siedmej rano, ked ja som doma...to urcite nedopustim, kym som doma, nech si rano pospinka...este sa v zivote navstava dost 😅
mne ona doma nevadi 🙂

maahuliena
18. feb 2011

@pipka @katy2 Rada som Vás "videla" maminy.. idem do vodorovnej polohy..lebo malinka nemá rada, ked dlho sedim 🙂
Opatrujte sa, nech sa Vám dariii 😵 😵

katy2
18. feb 2011

idem aj ja... dobru noc... rada som vas zasa po dlheeeeej dobe videla.... aspon trosku nasa stara dobra temicka ozila.... 🙂

pipka
18. feb 2011

@katy2
@maahuliena dobruuuu nocku babulky tehulky, len pekne oddychujte, idem sa aj ja suchnut k mojmu tomaskovi 😵

tinucha
21. feb 2011

Jeeeeej Katy, paráááááááááááááááda, gratulujem z celého srdca. 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre