• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
avoojte, krásne predpoludnie :slight_smile:

Zulinka, krásny testík, verím, že tentokrát to potiahneš až do 40tt :slight_smile: :wink: pekne ležkaj a lieč sa :slight_smile:

a ja tiež papam liečiky, tak verím, že február to istí :dizzy_face:
31. jan 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mahull teba som nevidela roky :slight_smile: budeme ti silno drzat palceky. :dizzy_face:
31. jan 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurit :wink: no jo, bola pauzička v snaženíčku.. ale a tak na MK občas špehujem :sweat_smile: :wink:
Tebe nech výjde cyklus pred laparo :slight_smile: :dizzy_face: to by bolo :dizzy_face:
... mne sa to tak stalo, ked som bola na laparke... tak sa sestričky divili, že kde je štvrtá(to som bola na jednodnovke) a ona volala, že ráno zistila že je tehu :sweat_smile: :wink: Tak zázraky sa dejú...

a dakujem.. aj ja verím, že ten zázrak príde :slight_smile: Už máme dobrý spg... a aj moje telo sa konečne nejak rozhýbalo tak dúfam :zipper_mouth: :dizzy_face: :sweat_smile:
31. jan 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahul, no neverim, ze by som mala tolko stastia, ved by som to neuniesla v zdravi..take nieco :grinning:

uz mate dobry?? bral nejake vitaminy.?
31. jan 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa mame? idem vas trosku nakuknut :slight_smile:

maahul teba som sto roky nevidela, ako zijes?

laurit drzim ti palceky ored lapar, ja sa toho bojim jak cert kriza
31. jan 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ja sa nebojim , len nech ma rychlo uspia, neznasam to krutenie hlavy pred zaspavanim :rolling_eyes:
31. jan 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa bojim akejkolvek operacie, ved ako som stresovala len pred odberom vajok, blee...a to som im chcela povedat ze sa mi toci hlava a nevladala som a ani neviem ako som sa kde dostala :grinning: :grinning:
31. jan 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by bol príjemný šok :sweat_smile: :slight_smile: taký dlhotrvácny :grinning: a budú ti robiť aj drilling?

no... pred rokom sme mali 6mil, potom bral koenzým Q10, ZN, Selén.. a po 3 mesiacoch mal 18mil. a teraz po roku už má skoro normálny počet.. postačujúci na prirodzené oplodnenie :slight_smile: :wink: a to fajčí jak dúha.. no nechápem :sweat_smile: a o zdravej výžive tiež nemôžem hovoriť :grinning: no ale tak genetiku máme v poriadku, tak sme radi, že to ide takto.... ked to zoberiem skoro pred rokom nám povedali, že musíme na darcovstvo.. a teraz zrazu máme aj šancu.. neuveriteľné :slight_smile: :dizzy_face:
31. jan 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely mna pri poslednom kyrete tak dobre uspal, ze som toto vobec nemala, tie krutnavy... a ked som mu predtym hovorila, nech ma rychlo uspi, lebo sa mi predtym zvykla krutit hlava, tak pozeral na man prekvapeny, ze to mu ludia nespominali. tak nechapem, ci len par ludi ma take stavy pri uspavani . alebo zalezi od davky aku ti daju hmmmm :confused:
31. jan 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri ja myslim ze to je od davky, oni maju rozmedie na tvoju vysku a vahu ake ti davajua stale daju to nizsie a potom popripade este pichnu ked je treba...tot moj nazor..
ja len dufam ze ti uz nezazijem, bo to bolo ozaj velmi neprijemne, bleeeeeeeeee
31. jan 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mahull mne prave terajsi doktor stale pripomina, ze cigarety velmi skodia. kolko fajci ?? moj krabicku denne :pensive:

nelynka, tak radsje nahlasim vacsiu vahu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurit no môj taktiež a nie a nie sa toho vzdať :sweat_smile: :rolling_eyes:

a nebojte s tým uspávaním... je lepšie nahlásiť normálnu dávku, aby te počas op nemali nízky tlak z tej narkózy :wink: bude tak lepšie.... dajte si pichnúť 20min. pred výkonom premedikáciu, najlepšie dormicum do zadku a už vám to bude jedno ako mne :grinning: :wink:
31. jan 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálnu váhu malo byť :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pracovať, prídem potom... ak vás nestihnem tak krásny dnik :slight_smile: :wink: zatiiim pa :slight_smile: :wink:
31. jan 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mahuul pa pa a dik ya info.
31. jan 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj fajci krabicku denne a ne a ne prestat aj ked velakrat mi uz slubil ze to aspon obmedzi, tah co uz, chlapi :angry:

maahul ja stale nahlasujem normalnu vahu aj ked nemam sajnu velakrat a len typujem okolo asko som mala naposledy :grinning:
31. jan 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, caka ma o chvilu ivf a chcem sa spytat..
ako ste znasali stimulku a ako ste sa citili po OPU, dalo sa to vydrzat?
ja som taky straspytel......bojim sa aj obycajnych injekcii, tak skusam, ze co mi poviete, tie co uz mate za tym :slight_smile:
31. jan 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ved ani moj nevie s tym pohnut :unamused:

marcy neboj nicoho. je to lepsie ako sa to javi na zaciatku, teraz uz mas moderne inekcie do bruska, vobec to neboli :wink: pichas si sama. ja som sa na to dokonca tesila, bol to taky denny ritual :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne treba velmi pit, na konci uz citis vajedniky pred odberom, ale da sa to vydrzat, odber prespis, potom ta jeden den boli brusko, vsetko je citlive..ale potom to prejde. za dva dni pojdes na vklad a odchadzas uz tehotna :wink:
31. jan 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, dakujem, dufam, ze to tak bude a neobjavia sa ziadne komplikacie...
31. jan 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurit ved keby na to boli nejake vitaminiky, moj ma doma aj zuvacky proti fakceniu ale prd z toho...zobral jednu a ze ich nechce, a 600kc vprdeli :angry:

marcy mna to celkom bavilo, ja som si pichala innekcie do zadku, teda som si chodila do centra nechat pichat, a bola to sranda :grinning: :grinning:
31. jan 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcy hlavne vela tekutin, to je zaklad.
600 sk zuvacky?? :rolling_eyes:
31. jan 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mi nic ine neostava len napchat do neho nejake vitaminy zase, planujeme kontrolny spg tak uvidime :rolling_eyes:
tak sa drzkajte zatial, musim bezat pa pa.
31. jan 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely a ako si na tom teraz? a ty lauri? ste tehu? alebo cakate na dalsie kolo?
31. jan 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri veru, 600kc a stoja doma :angry:

tak papa a pekny dnik..

marcy ja necakam, ja mam jedno IVF a jedno KET zasebou a teraz to nechavam tak, vzdy mam nejaky rok pauzu, ale teraz to si necham tak uplne, zistila som ze po svadbe sa nam mimco podarilo, len odislo skorej ako malo a prirodzene...len nejako treba stareho ukecat aby sa castejsie snazil, ale ja ho nutit nebudem, sam na to pride :sunglasses:
31. jan 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm....ja som na tom podobne, raz sa nam uz tiez podarilo, ale zial, neudrzalo sa, uz je to ale davno a asi nemame na co cakat
31. jan 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcy nam v aprili hned po svadbe..a teraz po KETe ale v 6tt abort
31. jan 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi je luto, ale ked uz toto vsetko podstupime,tak sa predsa raz musime dockat, nie...?
31. jan 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcy ono pohoda, ja to beriem nejako setko s rezervou..nezatazujem sa vecami co boli, inak by som bola uz davno na psychiatrii, treba mysliet pozitivne :grinning:
31. jan 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ved ja tiez nestresujem, no mozno trosku, ale som v pohode.
Tak prajem skore //.Papa. :slight_smile:
31. jan 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napodobne, ale u nas az od leta, teraz na to nie je vhodna doba..papa :sunglasses:
31. jan 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok