• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
zulka29 gratulujem a prajem bezproblemove tehulkovanie. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vsetkym dievcatam drzim silno palce :dizzy_face:
31. jan 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulik gratulujeeeeeeeeeeeeeem, to su asi najkrajsie dialnice na 12 den po ET ake som videla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
zeby trojky?
prajem prijemne tehulkovanie :slight_smile:
31. jan 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulicek ani nevieš aká som šťastná, že sú tam tie //, mne normálne slzičky vyhŕkli :dizzy_face: Strašne ti držím palce, aby to tentokrát dobre dopadlo a z celého srdca ti prajem minimálne dvojky :zipper_mouth: :dizzy_face:
31. jan 2009 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...
Zulka.... hned ten vikenf bude krajsi :dizzy_face: ....potichuicky blahozelam a v kvicke krasne vysoke hcg;)....super... babulky takze berte si priklad ... dootehulkovania babulky :slight_smile: ...
31. jan 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: krásna dialnička, a ešte prajem na pondelok vysoké hcg a potom si už budeš iba vychutnávať tehuľkovstvo so všetkým čo k tomu patrí :wink:

A zabudla som sa pozdraviť....ahojte všetky...a krásny víkend prajem :slight_smile:
31. jan 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renusa, Tanitka, Zuzlik, Havka, Steva a ostatne babule, dakujem am, dúfam že sa už aj na mňa to šťastie usmialo :slight_smile: vyčerpala som ho poriadne :sweat_smile:
31. jan 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velmi sa tesim a prajem ti, aby to malo ten najkrajsi koniec..... nadherne babo v naruci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth:
31. jan 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taaaakze, kukam a vidim.... :dizzy_face: Zulik, tak ti celkom nahlas blahozelam k nadhernym //, pretoze tentokrat to vyjde, spolieham sa na svoje bosoracke korene :grinning: Pekne si vylez chorobu, ved kolke boli na zaciatku tehu a mnohe otehu pocas brania antibiotik, vsetko bude v najlepsom poraaaadku. Stavis? :dizzy_face:
31. jan 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, idem 1x k Dr.Drábekovi, predtým som chodila do KE do Splnu k Dr.Hredzákovi a 2x to nevyšlo. Aký je Dr. Drábek z Gyn - fiv? Dík
31. jan 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej Zulka, to je super!!!! Testík je nádherný. :grinning: :grinning: :grinning: Tak držím palce, nech je všetko v poriadku a nech máš krásne a bezproblémové tehotenstvo! :slight_smile:
A k tej chrípke ... homeopatiká môžeš, to môžu aj tehuľka aj dojčiace ženy, ale ten zázvorový čaj radšej nie.
31. jan 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miruska, tak bosoracke korene? :grinning: :grinning: :grinning: :wink: dakujem
Katy :slight_smile:
Tinucka, uvidim co zajtra, boli ma hrdlo, cajikujem, jem cesnak...snad sa to nezhorsi :zipper_mouth:
31. jan 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka, ak sa to zhorsi, tak ides k lekarovi a hotovo. Ale nezhorsi. Ostan v postielke a cajickuj, medickuj.
Veru, bosoracke podedene geny, skor by sa dalo povedat. Moj manzel by ti vedel rozpravat... :grinning:

Tinucha, este nic? :confused:
31. jan 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirusch, ešte nič, ale zajtra už nastupujem do pôrodnice a či drobec chce alebo nie, dostaneme ho von. :slight_smile:
1. feb 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeee zuli krasne. potichucky gratulujem a drziiiiiiiiiiiim palce. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurááááááááááááááááááááááááááá - zulka, to sú dialniceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: . som to vedela :wink: - nemohla som písať, mala som pokazený pc - ale mooooooooooooooooc sa teším, veď vieš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka - gratulujeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....z takého krásneho testíka , bude rovnako pekná fazuľka (alebo 2 , alebo 3) :dizzy_face:
2. feb 2009 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko babulky - tak zulinecka nasa to zacala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zuli - este raz gratulujem k dialniciam a na dnes prajem vyyyyyyysokaaaaanske HCG aby boli tie dvojky :wink: :dizzy_face:
ale ked aj len jedno - pre zaciatok staci :wink: som za teba velmi stastna :wink: ved vies :dizzy_face: :dizzy_face:
potom nakuknem ake ciselko si mala :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka nech je riadne HCG :slight_smile: držím palce

Kočky prajem príjemný dník :slight_smile:
2. feb 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlaticka cmuk, dakujem, dúfam, že bude pekné HCG, už mi je aj lepšie :slight_smile:
2. feb 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulik aj ja prajem vysokánske HCG :dizzy_face:
Čaute babule prajem krásny aj keď pondelkový deň :slight_smile:
2. feb 2009 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, ja neviem, ci si na mna pamatate, ale ja ano - na vsetky. :slight_smile:
Vidim tu stare zname tvare, juj tesim sa! :slight_smile:

A len nakuknem a co nevidim - zulka - ja Ti velmi velmi drzim plceky, aby toto uz bolo "TO" tehulkovanie. :dizzy_face:

A Vam vsetkym, aby sa Vam uz v tomto roku splnili tie // a zostalo to tak este 9 mesiacov! :slight_smile:

mirusch - ahoj :wink:
2. feb 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoooj fcielka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc rada ta tu vidiiiiim :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fcielka ahoooj, jasné, že pamätame, som rada, že ťa tu vidím.
Zulka tak čo ešte nevieme výšku hcg :fearful: ???
2. feb 2009 o 13:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásim HCG 750 :slight_smile:
to asi bude iba jedno zdravé miminko :dizzy_face:
2. feb 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka, krasne hcg :dizzy_face: Vdaka Bohu aj za jedno zdrave miminko, no nie? :wink: Kedy ides na ultrazvuk?

Fcielka moja ahoj :slight_smile: Jasan, ze pamatame. Co mas nove?
2. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
strasne sa tesim.... neviem, neviem..... :wink: my mse mali hcg 500 a boli to dvojky :wink: ale jedno to potom vzdalo :pensive:
velmi sa tesim s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy, Mirush, , jedno mi stačí na začiatok úplne...bože, ja sa ani nedokážem tešiť, aby sa niečo nestalo...budem sa báť až do konca...môjho života :sweat_smile: :zipper_mouth:
2. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuliček gratulujeeeem moja, krásne čísielko :slight_smile: . Veľmi, ale veľmi ti držím palce, aby to konečne dopadlo viac ako dobre, čiže na konci s bábätkom v náruči :wink: :dizzy_face:
2. feb 2009 o 14:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka - tak že ešte raz gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: ..ináč ja som mala tiež tak nejako a tiež boli dvojky :grinning: ....a presne tak - budeš sa báť :sweat_smile:
2. feb 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...
Zulka.. paanecku to je ciselko :sunglasses: .... to bola PK? aj?....ja som mala 360 na 10 po et bez pk....tazko odhadnut ale tmoj tip na dvojecky :dizzy_face:
2. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok