• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
Jej, zulka, to je krasne vysoke hcg! Velmi drzim palce, aby to tentokrat bolo tak, ako ma - vsetko v poriadku! :dizzy_face:

Mirusch, dakujem. Ja nove nic moc, postupne sa zbieram...no co budem hovorit. :wink: Cas je naozaj najlepsi lekar. A vy ako?
2. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby ak môžem, tak vám posielam správu od Tinuchy:
"Tak este stale sme 2v1, ale vraj uz ideme do porodu, tak dufam, ze sa rozpadneme este dnes. Kontrakcie uz mam dost casto, ale otvorena som zatial len na 2 palce. Tak uvidime, ako sa to bude vyvijat dalej"

Poslala ju pred chvíľkou na babetko
2. feb 2009 o 14:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka parada.. gratulujem velmi moc.. najviac...
2. feb 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka gratulujem, krasna hodnota :slight_smile: .....inak ja tipujem tiez na dvojky :slight_smile:
2. feb 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulik, kedy ten ultrazvuk? :confused:

Uf, Tinucha ide do tuheho :slight_smile:

Fcielka, veru, cas je najlepsi lekar? Ani nic nove na obzore? My tiez tak - cas najlepsi lekar :sweat_smile: , ostaneme bez babatka, za usetrene peniaze ideme pekne v maji do USA :wink:
2. feb 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem vááám :dizzy_face:

Tanitka, bolo to bez PK ale toto už je 14 deň po KET...no uvidíme, nech je aj jedno, ale silné :dizzy_face:
2. feb 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirush, až za 3 týždne...ufff...
no ale aspoň že nemám tie vajcovody, nemalo by byť mimo :sweat_smile:
2. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka... aha...takze idealne na krasne jedno mimi :wink: ...velmi sa tesim a hlavne nech vsetko ide tabulkovo :dizzy_face: ...
2. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka, fuha, no ja by som asi nevydrzala s nervami :sweat_smile: Ale neboj nic, bude najlepsie na svete. Ved jo, uz by nemala byt komplikacia, ked ich nemas. Si mala v jednom Saktosalpinxa, vsak? No ale take hcg, to je drobec (drobci :wink: ) zahryznuti na 9 mesiacov.
2. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru Zulka pri takom krásnom HCG, musí byť všetko v najlepšom poriadku. Verím, že to tešenie sa bude každou minútou len a len stúpať :wink:
Dúfam, že ťa bude o chvíľku nasledovať :sweat_smile:
2. feb 2009 o 14:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zulka, tiež ti gratulujem k vysokému HCG a želám Ti veľa šťastia do ďaľších týždňov. :slight_smile:
Úplne náhodou som si otvorila Vašu tému, a hneď aká super správa. Aj ja potrebujem nejaké tie tehu vírusíky. Prežívam to už po druhý krát a dúfam, že sa zadarí aj mne pozitívny výsledok. Momentálne som druhý deň po transfere a neostáva nič iné len čakať a pozitívne myslieť, veď to pozná každá z nás.
Inak zdravím aj ostatné babuľky :slight_smile:
2. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka gratulujem a tesim sa stebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a neboj mimo to nebude urcite, aj ja som mala 2 mimo a ovela nizsie HCG a teraz som mala ovela vyssie a bolo to ok :wink: :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuliiiiiiiiiiiiiii graaaaaaaatulujem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadi vitaj medzi nami a držíme palce, nech to dobre dopadne. Toto je tvoje 2.IVFko alebo KET? A kam chodíš do centra?
Mňa čaká transfer rozmrazených embryií zajtra, tak budeme na výsledok čakať spolu :wink:
2. feb 2009 o 14:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlik, tak ma nasleduj, držím palce na zajtra :wink: Budeme mať novú témičku, kde pribudneš ty, Lenka, Takynka, Lauritka a ostatné bojovnice....a bude nám spolu super 9 mesiacov :dizzy_face:
2. feb 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
zulka - to je supeeer - ináč, k tej výške hcg či sú dve alebo jedno??? uvidíš. ja som mala hraničné hcg aj na jedno a dnes nám dvojky v postieľke sladko buvkajú (niekedy :grinning: - lebo obyčajne sú hore, usmievajú sa a už len sem-tam plačkajú)... tak ti to z celého srdiečka želám, veď vieš.......................

zuzlik, tak na zajtra veeeeeeeeeeeeeeeeeľa šťastia a potom celých nasledujúcich 9 mesiacov a vlastne už celý život, lebo mimi vám ho určite prinesie :dizzy_face:
Mirusch, saktosalping bol v obidvoch vajcovodoch, ale už je fuč našťastie aj s nimi :slight_smile:
Zulka a veru, že ťa budem :grinning:
Gabika veľmi pekne si mi to napísala s tým šťastíčkom :dizzy_face: Ďakujem vám za držanie palcov,
2. feb 2009 o 15:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka, vidis, tak si dobre pamatam. No tak ten isto robil sarapatu :angry: Tak teraz uz veselo :wink:

Zuzlik, na teba budem zajtra veeeelmo mysliet. Nechaj sa pekne nakazit od Zulky :wink:
2. feb 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :sunglasses:
Zulka :dizzy_face: takže oficiálna gratulácia :dizzy_face: :dizzy_face: a ja tipujem taktiež dvojky :dizzy_face: ja som mala na 12 deň hcg 308, a budú dvojky :wink:
Zuzla, na zajtra veľa prajem veľa-veľa šťastíčka :wink:
2. feb 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte idem vas vsetky pozdravit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zulka- gratulujem aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: -bodaj by boli dve-to by bolo dvojnasobne stastie,hlavne nech mas bezproblemove cele tehotenstvo :wink: :dizzy_face:

a Zuzla- ty teraz vies co mas robit-opakovat po Zulke :dizzy_face:

Renusa- ty uz si v 16tt? To tak leti ...uz bude polovicka :slight_smile:

ahoj Gabika, Mirush....

ja nemam nic nove :sweat_smile:
2. feb 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dior ahooooj.
nejako sa stále míňame... :wink: ale raz ťa tu vymáknem :grinning: :grinning: :grinning:
zuzlik, tak ešte raz na zajtra (aj na potom :grinning: ) veľa šťastíčka...

dobrú nôcku :dizzy_face:
2. feb 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka super teším sa , ináč pozdravujem staré tváre :wink: .
2. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale to bol vcera pekny dnicek, vsak :wink: zulinka - tak este do tretice jedna konova gratulacia ku krasnemu HCG a nejako tie 3t vydrz, urcite je miminko tam kde ma byt a vsetko bude OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teodora sa rozhodla, ze si mysli, ze to bude 1 mimi :wink: dievcatko :wink: ale prekvapko moze byt :wink: v tomto pripade moze byt len prijemne :wink:
a dneska sa nam chysta vylepsit naladu zuzliiiik - zuzlinka drzim drobcekom palce, nech sa pekne supnu do bruska a thuj thuj thuj nech aj ty takto o dva tyzdne ohlasis presun k tehulkam :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzim palce zlatko :dizzy_face:
dadka - prajem // tiez :dizzy_face:
3. feb 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, tak dievčatko? :slight_smile: Svokre sa snívalo že učila lyžovať 2 dievčatká :sweat_smile: .
Diorka, a ty kedy plánuješ ísť na vec? :confused: :slight_smile: čoskoro? :slight_smile:
Takynka, veľmi si želám aby ste sa ku mne pridali, veľmi veľmi :dizzy_face:
Zuzlik, tfuj, tfuj na dnes :dizzy_face:
Gabi, je to jedno či dve, len nech je aspoň je dno a zdravučké chrobátko :dizzy_face:
Mirusch, určite to bol ten saktosalping, od začiatku som to tvrdilo, že to nebude ok a že je tam sviňucha jedna :angry:
Zuuzanka ides aj ty umelinkovať?
Ahojte, aj ostatné kočky, ideš sa ponoriť do práce a vynorím sa až o 17-tej :grinning: paaaa :slight_smile:
3. feb 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky dobré ránko, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pozdravujem všetky staré parťáčky, potom tie babule čo sa im práve zadarilo - takže zulka prajem rýchle čakanie a veľká gratulácia, z celého srdiečka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a zuzlik držím palčeky silno silno, a všetkým čo sú v štádiu čakania a vlastne všetkým, všetkým, čo sú naladené ísť ďalej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Pozitívna energia, stále si to hovorím, a nech už teda príde, aby sme boli všetky tak naladené ako vy tu. Tak si idem prečítať, čo som nestíhala dlho, a čo vlastne nové, a čo ste popísali. A odovzdávam pozdrav od Gabiky všetkým sľúbila som už asi pred troma dňami, ale až teraz som sa odhodlala, a ona tu frčí, takže nakoniec je to ok, nič som nezanedbala :- :grinning: :grinning: nevadí, Gabi, že až teraz, fšak?? :wink:
3. feb 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej Betianka, ešte že som ešte nakukla :dizzy_face: Ahooooj :dizzy_face:
3. feb 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Betianka, aka som rada, ze ta tu vidim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vitaj po dlhej dobe...... a hlavne prid pokecat castejsie :wink:
3. feb 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulííííík ahoj aj katy, aj ja vás rada vidím, som nebola tu dlhšie vy ste tu už ako inventár :grinning: , šak aj ja, ale som bola v úzadí, a kukala som na vás všetky, a dávala na vás pozor, a tíško špehovala - ale palčeky poctivo držím každej. Zulík ale toto je fakt pekné prekvapko, držím silno palčeky na všetkých 40tt :grinning: :grinning: :grinning: na aj tebe katy jasné, ale už len na 20 , myslím že stačí :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čavesko Bety :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzlík aj tebe nech sa riadne dnes zahryznú
Poobede kuknem na vás, pekný dník, cmuk
3. feb 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok