IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

tanitta
6. feb 2009

Ahojky..
no teda 😕 ... ja viem ficko nakazal volne piatky 😵 ... takze si oddychnite a uzite vikendiku 😉 ... pa

zulka29
6. feb 2009

ahojte kocule, dnes je tu tisko, nikto nikde? 😕
Zuzlik, už mi je podstatne lepšie, tak rozmyslam, že preo už negrcakm a či je všetko ok... 🤐 😅

tanitta
6. feb 2009

zulka... grckat estelen zacnes...mne zacalo tak fajne po 9tt... 😅 ...ja viem udrziavat paniku 😵 .. to k tomu patri... 😎

zulka29
6. feb 2009

Tannit, včera mi bolo na prd, tak som nerozmysla, dnes sa nudim a fičím myšlienkami kade tade..už nech som v robote, mne to doma neprospieva 😀 . A magam si prsa ako šiši, lebo ma bolia menej ako včera 😕 psychooooo najvacsie 😀

tanitta
6. feb 2009

viem si ta predstavit... ja som nebola ina...nie je pravidlo aby ti bolo zle kazdy den...mna nap. bolela hlava resp. medzi ocami....pri sprchovani tvare teplejsou vodou...to som kontrolovala.. vtedy som vedela ze je to ok...

zulka29
6. feb 2009

Tannitka, idem sa ospršiť? 😀 😀 😀

tanitta
6. feb 2009

no bezkaj 😉 .. mozno sa vo vani pogrckas 😀 .... ja som mavala potom vecerne sabesy vovani 😀

zulka29
6. feb 2009

chichi, idem asi, už mi aj do tej sprchy treba 😎

pipka
6. feb 2009

zulinka, tak grcanie ti chyba 😕 😀 sak pockaj..... 😎

mysiatko
7. feb 2009

ahojte dnes je tu akosi ticho...asi ste si dnes uzivali vsetky krasne pocasie....zulka blahozelam ti zasluzis si to po vsetkych peripetiach

renusa
9. feb 2009

Dobré ránko prajem 😉
Zulka, dúfam, že si sa cez víkend poriadne vyliečila...a ja Ti ani neprajem žiadne grckanie 😝 ide to aj bez toho, ja som príklad toho, sem-tam sa mi zdalo, že už pôjdem, ale vždy ma to nejak obišlo, iba keď som sa viac najedla, tak mi bolo ťažko na žalúdok 😕 mňa viac trápila bolesť hlavy, ale príšerne, a nemohla som si dať tabletu......tak neviem čo je horšie a čo lepšie, ale každá sme iná....

mirica
9. feb 2009

prajem všetkým pekný dníček

zulka - buď rada , že ti nič nie je ...aspoň si môžeš užívať tehuľkovanie aj inde , než len nad ..... 😀

ale ináč , aj ja strašne stresujem ...ja mám kontrolu zajtra....strašne sa bojím , či sa fazuliatko vyvýja ako má 😔

zuzla80
9. feb 2009

Miri držím zajtra palce, nech drobčekovi bije srdiečko ako hrom a nech ten hnusný hematóm už tam nieje. Držkaj sa a daj potom vedieť 😉 😵

pecka
9. feb 2009

ahojte kocule 🙂 ,

Dnes je tu nejako tichucko. ....... Mirica, aj ja drzim palce na zajtrajsiu kontrolu, nech dopadne najsamlepsie a nes sa bobacikovi dari, aby bol zdravucky.

Zuzlik a tebe ako sa dari, dufam ze si v pohode 😉 a tesis sa na testikovanie. Uvidis budu tam riadne // 😵

gabika24
9. feb 2009

mirica - mooooooooc držím palce. dobrú nôcku kočky 😵

zuzla80
10. feb 2009

Ahoj Pecka, veru nám to tu akosi viazne aj naša zakladateľka Lenuľka tu akosi nepíše. Neže nám túto témičku o chvíľku admini uzamknú 😒 .
Inak sa snažím byť v pohode, už som si povedala, že to čo má byť asi neovplyvním, už mám pocit, že som urobila maximum, aby sa to podarilo - aspoň myslím 😉 A na testikovanie - mám skôr trošku strach, ale určite testnem asi v sobotu/nedeľu. Ste strašne zlaté, že mi držíte palce a že na mňa myslíte 😵 🤐 Dúfam, že sa tie vaše predpovede naplnia 😅

pecka
10. feb 2009

ahoj zuzlik, urcite sa naplnia, nebojkaj.....ja viem ze sa budes testikovat s trasucimi sa rukami, ale vyjde to!!!! musiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!
..... lenka, neviem kde sa stratila 😕 , leni....kde siiiiii

mirica
10. feb 2009

dakujem všetkým za palčeky.......fazuliatko je a aj mu bije srdiečko (foto v albume) ....ale aj hematóm je , je stále rovnako veľký .....vyzerá to ale tak , že sa aspoň mrňo posunilo vyššie .......ináč doki povedala , že má moju normálnu veľkosť - čiže je pár dní popredu

zuzla80
10. feb 2009

Miri tak to je supeeer, škoda že ten hnusný hematóm nezmizol, ale aspoň, že už tak neohrozuje bábätko. Tak sa pekne držte a fotečka je nádherná 😉 🙂

Pecka no veru, že s trasucími rukami 😀 😀
A Lenka asi pracuje, viem, že z robotky sa veľmi ozývať nemôže, tak možno večer nakukne

lentilk.a
11. feb 2009

Ahojte zienky,
Zuzlik ja Ti chcem len povedat, ze kazducky kazdy jeden dnik na Vas velmi myslim! 😵 😵 😵 A uz sa neviem dockat dvojpalicovej soboty. 😉

zuzla80
11. feb 2009

Letilka ahoooj moja, ďakujem ti krásne, že na mňa myslíš 😵 😵 . Tak ja len dúfam, že vás s tým sobotňajším testom nesklamem.
Vy sa ako držíte, ako sa má vaše chlapčiatko?

lentilk.a
11. feb 2009

Dakujem, chlapciatko zatial na 1*. Vzdy sa strasne potesim, ked prejde dalsi tyzden, to sme asi vsetky take. 😅 No a trosku sa mi zacal skracovat krcok, tak uvidime, ci nebudem na PN.... Ved ked musis, tak musis. 😉

Ja si myslim, ze ked nas tolko drzi palce a mysli na Vas a tak, ze to proste musi vyjst a hotovo!!!! 😎

gabika24
12. feb 2009

ahojte.
zuzla, držkám palce na to testovanie - už teraz 😵
mirica, dobrá správa, ten hematóm ťa snáď už trápiť nebude, držkajte sa aj bábätkom...

pekný deň všetkým - ja nejako nestíham - nie že by boli deťúrence zlé, ale nejako sa mi nakopilo toho veľa doma a zanedbala som to, keĎ sme boli chorí... 😅

zulka29
12. feb 2009

Ahojte kočky, akosi to tu viazne ☹

Zuzlik, testik na 12 den po ET a v sobotu určite nesklame tako ako aj mna, už sa teším na tvoje // 🙂 strašne držím palce, už máš testík kúpený? 😕 😉

Lenik, kde si sa stratila?

Js som až dnes schopná zapnúť PC, chrípka ma úplne zlomila, mala som teploty a musela som ísť znovu dr. a dala mi ATB 😖 tak snad to chrobacik prezije 😔

lauritka
12. feb 2009

zulka je mi luto, ja som cerstvo po chripke, mala si radsej zobrat nejake hoemaopatika... oscillum.-- to mozu aj tehulky.

gabika24
12. feb 2009

zulka, chrobáčik je odolný, neboj 😉 určite to bude ok - mne môžeš veriť. veď aj ja som ti uverila, že budú dvojičky a dnes nám buvkajú (konečne 😀 ) v postieľke 😵 😵 😵 . dobrú nôcku všetkým 🙂

zuzla80
13. feb 2009

Ahojte babulky,
Zulik je mi ľúto, že ťa takto skolila choroba, ale ja taktiež verím, že tvoje zmrzlinky sú bojovníčkovia a nejaká tá viróza ich neskolí. Ty sa vlastne kedy chystáš na ultrazvuk? Viem, že si to tu už isto písala, ale nejako som zabudla.
A testík asi až v nedeľu, vtedy som 12deň, v sobotu som "len" 11ty. Ale neviem, či sa pridám k tebe Zulka 😒, skôr asi nie. Priznám sa, že som si včera na 9ty deň robila testik a síce tam bol taký malý "duško", ale bol straaaašne slabulililinko viditeľný - skôr viditeľný len pod určitým uhlom ☹ . Tak asi preto moc neverím, že to vyšlo. Asi som nemala testovať, ale nejako ma to pochytilo. Neviem aké máte skúsenosti s HCG testom, ale čo som pozerala albumy, tak napr. Tinka s ním testovala a myslím, že nebol problém. Tak preto budem najskôr testovať v nedeľu.
Zatiaľ sa majte, idem na školenie, tak sa ozvem, asi až v nedeľu. Paaa

pecka
13. feb 2009

ahojky zuzlik, nebojkaj "duchacik" na 9. den testovania je super spravicka, uvidis v nedelu uz z neho bude dialnicka 😵 😵 😵 . Si tehulka, urcite!!!!!! 😵

A ty zulka, opatruj sa, bobacikovia su odolni, neboj. Drzim prsty 🙂

tanitta
13. feb 2009

Ahojky babmbulky...
hladam kde ste... tu ste 😅 na druhej strane....
Zuzla.... ved ked takto skoro testujes zacat sa musi najprv duchom 😵 .......
Lenka.. je tiez v posteli...ozve sa ako bude fit.... 😎 .....
Pecka.. este stale nevolali??? trva im to 😠

pecka
13. feb 2009

ahoj tanitt 🙂 ....., aka bola nocna? opat ste buntosili?

Z heliku nevolali, tak som volala ja vcera...., no .... a nic, este im to neprislo 😕 ....od 13.1. im to aj mohlo, co
myslis? ....alebo zeby mali toho tolko ....., Tak mi povedali, aby som im dala este cas tyzden a ... moznoze aj dva, tak budeme cakat. Aj tak sme chceli zacat az od dalsieho cyklu. Aj ked .......musim povedat...., ze ste ma tak nazhavili, ze sme si tak hovorili s muzom, ze ak to do piatku /dnes/ schvalia, tak by som mohla v pondelok zacat s proverou......, ale bude tak, ako sme to povodne naplanovali..... 😉 no co uz tu chvilu pockame 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre