IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

pecka
13. feb 2009

...... a ty Lenusik, sa nam tiez coskoro uzdrav, pozdravujem ta, papa 🙂 🙂

tanitta
13. feb 2009

Pecka.. zaspal o 1°°noci a celkom dobre spinkal...az do 5.30... 😵
noo.. ak by si ponahlala a chcela tento cyklus.. skus sama zavolat do poistovne ako je to daleko... proveru ti napisu aj bez ziadosti v heliku dohodni sa potom s krajkom po tom co zistis na poistovni proveru by si mohla kludne zacat papat a dovtedy pokial dostanes ms ziadost aj pride...a lieky vyberies hned v lekarni vedla na pockanie

gabika24
13. feb 2009

ahojte.
zuzlik, neboj, duch je dobré znamenie - veď duchom sa začína - viaceré vieme o tom svoje. vieš, čo by niektoré dali za takého ducha??? 😀 😀 😀 - lebo určite tehu si. neboj, v nedeľu bude silnejšia a potom silnejšia a potom o dosť neskôr v postieľke takýýýýýýýýýýý silný plač 😀 😀 😀 😀 - po ktorom tak túžite.

pecka, určite to bude tak, ako má byť a vám to vyjde 😉

tanittka, my sme ťahali nočnú - teda s malinkými prestávkami 😉 a teraz kakáme a kakáme a kakáme 😀 😀 😀 - len ja mám oči červené ako angorák 😉 a chlapci sú vyškerení 😵 😵 😵

zulka29
13. feb 2009

Zuzlik, takže máš ducha? 😵 To je super, duch na 9 den staci a na 12 den to už bude dialnička ako má byť 😵 Uvidíš že bude 😉

pipka
13. feb 2009

zulinka tak ako? Uz je lepsie? ATB zaberaju? 😕 😉

zuzlik drzim palceky 😵

mysiatko
15. feb 2009

Taham tuto temicku trochu vyssie lebo sme akosi zapadli a nikto nic nepise...zuzlik no tak ako dopadol dnesny testik...verim ze z ducha je riadna palica...zasluzis si to....a zo srdca ti to prajem...drzim prsty 😉

lauritka
15. feb 2009

mysiatko kukni do temy tehulky po KET...nie su tam velmi dobre spravy, co mi je uprimne luto, lebo uz by sa stastie mohlo usmiat na nase dievcata... ☹

mysiatko
15. feb 2009

lauritka dakujem....ach boze to je nespravodlive...nemam slov ☹ ☹ boze kedy sa to uz otoci...

lenka20
autor
17. feb 2009

ahojte babulky, straaaasne sme sa prepadli 😉
par dni som nebola na nete, bola som chora, chytila ma poriadna chripka ci co to bolo, este stale nie som fit...
ale myslela som na vas vsetky, najma na zuzlinku cakatelku, zuzlik tak ako to dopadlo, nejak som to nepochopila, duch na teste bol a potom?????
som rada, ze zulinecka ma srdiecko, zulka - bola si chorucka, telo je oslabene, vela bab v tehu krvaca, hlavne lezkaj a oddychuj a malicke to urcite zvladne, ved je to mala silna zulka babulka 😉 😵 tak to holt nie je od zaciatku uplne bez problemov, ale zvladnes to zlatko, drz sa 😉

zuzla80
17. feb 2009

Lenik už si v práci? Pisnem ti na mail alebo na IP

lenka20
autor
17. feb 2009

IP este som doma mojko

zuzla80
17. feb 2009

Oki tak ti idem napísať 😉

gabika24
17. feb 2009

ahojte.
pekný deň všetkým.
zuzlík, tak ako? bola si na krvičke? držkám palčeky 😵

zuzla80
17. feb 2009

Gabči písala som ti aj mailik, ale napíšem to aj tu, že som dnes bola pevne rozhodnutá na krv neísť, ale po tvojom a Lenkin mailiku som nakoniec šla, takže tak ako som predpokladala, beta hcg menej ako 0,1 čiže negatívne. Ale ste zlaté, že ste aspoň vy do poslednej chvíle dúfali 😉

gabika24
17. feb 2009

ooo, až teraz som si to prečítala, je mi to ľúto, ale verila som tomu.

držkaj sa

tinkaza
17. feb 2009

ahojte, dievčence...som rada, ze som nasla tuto stranku, hlavne preto, lebo uz vyse roka /s prestavkami/ chodim do Heliosu Martin, az som sa nakoniec dopracovala k IVF, ktoru absolvujem asi v priebehu maja, nakolko chcem este vyskusat aj inseminaciu, uz tretiu v poradi...
tak dufam, ze si tu precitam rozne rady a aspon vidim, ze nie som sama, ktora sa trapi.
Ale co, raz to musi vyjst, no nie?
Vsetkym vam drzim palce, aby vsetko vyslo tak, ako si zelate.
Pekny den, Tinka zo ZA

pecka
17. feb 2009

........ zuzlik, strasne som verila, ze to tentokrat uz bude tutovka, nejdem ti pisat, ze ako ma to mrzi, ako ako je mi to luto, pretoze, to ti aj tak nepomoze, ale ver, ze mi je to... a velmi 😔 ale verim, ze opat dostanes chut do dalsieho pokusu...asi zrejme v tom Brne. Mas pri sebe uzasneho manzela, urcite sa vam to raz podari. Aj ked....tolko viery, tolko nadeji a vzapati....sklamanie........ je to na bednu... ja viem.
Nas caka, teraz to tretie ivf-ko, uz mi prisla schvalena aj ziadost. Moj manzel a samozrejme aj vy ste ma tak nazhavili, ze ideme do toho o mesiac skor, ako som si to ja planovala. Takze mam opat dlhy protokol a ....... zajtra uzivam prvu proveru, ..... takze.... tiez velke nadeje.......uvidime....., ale ja som sa rozhodla,ze uz decembri budeme kocikovat 😉 , takze tie moje vajecniky sa musia umudrit, ci chcu, alebo nie. 😀 😀

Ahoj Lenik, uz ti je lepsie?? Si aj na PN, alebo si si vzala dovcu? Tak sup-sup, rychlo sa uzdrav,lebo ta uz v heliku ocakavaju 😉 😉

Ahoj Tinka zo Ziliny 🙂 🙂 , urcite to raz vyjde, niekomu skor inemu neskor......., ale je to kopec kooooopec byvalych snaziliek- IVF-kariek 😉 , ktore su uz tehulky a maminy, tie nam dodavaju, nadej a optimizmus. Vam sa preco nedari?

lenka20
autor
17. feb 2009

ahoj peculiatko - gratulujem k ziadosticke a k prvej provere, ty sikulka, ty si ma nechala cakat samu, ale nevadi, prajem ti to novembrove baby 😉 😵 😵 vajecniky budu take mudre az sa ti bude zo zadocku parit 😀 😀
zuzlicek - to je dobre, ze si bola na krvicke, aspon si si ista a nemusis sa dlhsie stresovat a teraz sup zdvihni telefon a volaj do brna, mozes ist na konzultaciu aj hned a budu tie dvojky co som ti slubila, bude to super, uvidis ako sa ti tam bude pacit - najmenej tak ako mne 😉 a ked potom vycikas // to este len bude radost 😵 😵 skratka ti bolo sudene skusit aj ceske CAR a je to bomba, to mi ver 😉 budete mat krasne zazitky...financne je to ok...nic sa neboj, budes maminka ani sa nenazdas 😵 😵 😵
peculik ja som pn, uz je o nieco lepsie ale bola to riadne svinska choroba, esteze ma to chytilo teraz a nie cez stimulku...
ahoj tinka zo ziliny, kludne sa pytaj cokolvek, vsetko vieme 😀 😀 😀

zuzla80
18. feb 2009

Peculka moja všetky máme za sebou sklamania rôzneho typu, tak všetky vieme ako takéto sklamania bolia. Ale možno som tomu Ketu až tak neverila, tak sami to zo začiatku akosi serkalo, najprv mrcha nedaj prísť, pichala som Agolutin, potom špinenie po ultrazvuku - to ma dosť znervóznilo, potom zase embryjka neboli nic moc. No proste mi to prišlo ako predzvesť neúspechu. Možno aj preto som to akosi ľahšie znášala - ale aj vďaka mužíčkovi. Ešte, že ich máme nie? A ty už začínaš s proverou 😕 - no tak nech to už konečne výjde a hlavne až do konca. A ja budem potom s tebou kočíkovať v Decembri 🙂 a dúfam, že aj Lenka sa k nám pridá 🙂

Leni si mi "vyhrešila" tak som na tú krv nakoniec šla 😀 😀 😀 Počuj, my sme asi také špeci prípady - my lepšie funguje s homónmi ako v prirodzenom cykle čo 😀
A sľubuješ dvojky - lebo ja bez dvojek z Brna ani neodíjdem 😀 😀 My sme s mužíkom taký putovníci z KE do Martina a z Martina do Brna - obíjdeme celú Európu, len aby sme babuľo mali 🙂
No a možno budem stimulovať s tebou ja. Chcela by som v tom ďalšom cykle, ak by sa dalo. Dnes dorazila mršina, chcem ísť na HP k dokimu a ak budem mať HP, tak sa objednam. Ešte ale musím ten zápal poriešiť a asi aj tú ranku na krčku 😒 Ale najneskôr v apríly začínam 🙂

Tinkaza aj ja ťa vítam, my sme tu už také dlhodobé stálice - tak sa kľudne pridaj. Radi pomôžeme 😉

lauritka
18. feb 2009

lenka ahojki, ty uz chodis do ciech?? predpokladam, ze tam to ide ako samoplatitel nie ??? kolko to vlastne vyjde ?? a my z vychodu by sme mali asi tazke dochadzanie nie ?, alebo ako to riesia ?? hmmm??? 😅

lauritka
18. feb 2009

zulka, ja som tiez rozmyslala o Brne, ked sa rozhodneme pre dalsie IVF... aj kvoli tomu pristupu tu u nas- ved vies... 🙄

zuzla80
18. feb 2009

Lauritka - veď viem 😔 Inak my sme tiež z KE, tak ako ty a my sme si to s mužíkom prerátavali a stále nás to výjde lacnejšie v Brne, aj napriek dochádzaniu ako byť samoplatcom na Slovensku. Na kontroly, aspoň pri softe, sa nechodi často - ideš 1-2krát maximálne - a potom už len odber a transfer (aspoň čo mi Lenka a Tanittka písali). Takže tie 4cesty do Brna si myslím, že nieje tak veľa a dajú sa v pohode zmáknuť. Tiež rozmýšľate na Brnom? Ty ešte máš Lauri hradené cykly nie?

lauritka
18. feb 2009

no ved prave, ja mam este dva..tak neviem 😒

zuzla80
18. feb 2009

Tak skús Lauri zmeniť centrum ak nie si spokojná. My sme chodili do Heliosu, trošku to cestovanie bolo vyčerpávajúce ale prístup neporovnateľný 😉

lauritka
18. feb 2009

no zuzlik, uvidime ako po laparke. ale asi mas pravdu, najprv by som mala skusit Helik, ked mam este hradene. 😉

zuzla80
18. feb 2009

Lauri ja ti môžem Helik len a len doporučiť - a to z vlastnej skúsenosti 😉
Inak Lauri nevieš mi náhodou pomôcť, nevieš kde sa dá v Košiciach urobiť Hormonálny profil ako samoplatca? Potrebujem len na 2-3DC

lauritka
18. feb 2009

zuzik skoc za mojim gynekologom, on je strasne zlaty.kludne mu zavolaj a spytaj sa , ci ti urobi, neviem sice kolko to stoj. ale urcite ti to urobii. je na Postovej ulici. http://www.zzz.sk/?profil=1452

zuzla80
18. feb 2009

Predstav si, že môj gynekológ mi to odmietol urobiť pokiaľ nemám nejaký papier prečo to vlastne chcem. Juuuj taká som z toho vytočená.
A tvoj doki by mi to vedel urobiť ak nie som jeho pacientka a zaplatila by som si to sama?

lauritka
18. feb 2009

podla mna hej, brnkni mu na mobil a opytaj sa. 🙂

lauritka
18. feb 2009

moj je zas taky, ze staci, ze mu nieco navrhnem, co si chcem dat vysetrit a on to urobi , ved my sme pacienti 😉 aj katy2 k nemu chodi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre