IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

pecka
8. apr 2009

podavam hlasenie, fotku nemam, lebo nebolo co fotit, dutinky ziadne, "iba" ohranicena maternica a vysoka sliznica....takze vyzera to relativne na tehu.....ale cakala som, ze bude vidno viac, som trosku sklamana, dufam, ze sa to nepototo.... 😎 , tak zas budem visiet na telefone medzi druhou - tretou. ...cakanie na taketo veridikty....to je teda fakt na bednu....ale uz som si mohla zvyknut 😉 😉

Purcel...mrzi ma to tiez, viem co prezivas...teda vieme to velmi dobre vsetky......, ale cas je najlepsi lekar....ja viem, ze to znie ako klise....ale je to pravda..... Za par mesiacov vas ta bolest a sklamanie urcite prejde a urcite to este aspon raz skuste. Babule tu, maju s Brnom, len tie najlepsie skusenosti....... My sme potrebovali, teda ja, tiez dlhsi cas, kym sme sa do dalsieho pokusu odhodlali....az rok a pol......

Zuzlik, hlavne sa setri a .....cista hlava 😵 😵 , to pouzivaju asi vsade 😉 😉

Lenik .....urcite budu velkonocne vajicka krasne, budem moc moc drzat palciaky na zajtrajsiu OPU 😉

Tanit....katusa je super...to sa mlademu urcite pacilo 😀 😀

zuzla80
8. apr 2009

Taky ahoj moja, ako sa máš? Ešte stále toľko pracuješ? Nejaké nové plány?
A ďakujem za držanie palcov - no uvidíme, či aj tentokrát zapôsobí dovolenka, tak úspešne ako naposledy 🙂

zuzla80
8. apr 2009

Pecka jasné, že sa to nepototo .... počuj my sme už také nedočkáve, že by sme najradšej hneď na 14deň chceli počuť aj srdiečko čo 🙂 Neboj všetko v najlepšom poriadku - mne tiež nebolo vidno na utz nič, fotku, čo mám v albume - ta malinká bodka je až zo 17deň, keď sme boli na opakovanú krv. Tak žiadne obavy - ty si jasná tehuľka, niet pochýb 😵

takyna
8. apr 2009

Pecka neboj bude ok, môj KET vyzeral podobne 😉

Zuzlik pracujem respektivne snazim sa pracovat aj ked sa mi nechce, stimulku nechystam, neriesim nic mozno o rok, casu je dost do styridsiatky 😉 😀

Dnes sa bratrancovi synček narodil vyše 5kg mal v Banskej Štiavnici rodila...tak sa vytešujem 🙂

Purcel mrzi ma to tiež, že sa osud takto s nami zahrava, možno by bez PK bolo lepšie nespytaš sa?, boli aj také pripady a uchytilo sa, boli tehulky,.drzim palce , treba pokusat osud , kym sa da....

Leni tie tvoje vajka budu doslova aj malovane...., budes vkladat tak neskoro ako ja mozno to bude u teba praveze to prave orechove....ja ti verim aj Krajkovičovi, takže hlavu hore vydrž a do úspešného konca 🙂

Gabika mamula jasne ak budem zit urcite pridem v lete , velmi sa tesim na vas vsetkych 🙂 a gratulujem k prvým zubadlám 😵

katy2
8. apr 2009

ahojte 🙂
pecka, drzim palce 😵 u nas sa ani uzv nerobi, len beru krv na hcg.... mozno prave preto, ze este nie je nic moc vidiet.... Neboj, dialnice su krasne, dopadne to dobre, musi..... 😵 😵 😵
zuzla, lenka.... drzim palce 😵 😵 😵
zulka, pekne ti pribudaju tt 🙂
takynka, tanitta, ahojte 🙂

takyna
8. apr 2009

Ahoj Katy, ty už pomaly ale isto zacinas dobiehať na cielovu rovinku 🙂 , ako sa ti darí?

tanitta
8. apr 2009

takynecka...veduci spi 😀 ... ale teraz je obdobie relativneho kludu 😉 ... pa rusky jemu nuzno gavarit 😅 ...frajer... 😵 ...
pecka...presne ty nedockavica jedna 😉 ... vsetko je ok... u nas tiez nebolo hned vidno...musis dat tym prtolatkam viac casu... 😉 ...spytaj na beta hcg tusim ze nad 1je tehu...
zuzla... v tom motoreste je jeden casnik pravdepodobne majitel...strasne usluzny a mily... si vezmi ze kolkokrat sme sa tam zastavili vzdy nas poznal 😅 ...a to sme tak casto nechodili... vzdy sme mali nieco gratis co som cumela jak puk...az mi to bolo blbe lebo tie ceny boli fakt nejak cca do stovky nanase😨 ...

pecka
8. apr 2009

....ste zlate babule, nebola som nejak vystresovana.....ale uz som teraz kludnejsia 🙂 🙂

tak zatial papa idem sa trosku prebavit v kuchyni, irobim francuzaky paaa

a poobede sa ozvem......urcite 😉 😉 😉

zuzla80
8. apr 2009

Taky hlavne sa daj dokopy - veď je veľa mamičiek a tehuliek aj po 40tke 😉 Čítala som v tehuľkách, že ti robí šarapatu štítna - aj ja s ňou mám problém resp. mala a beriem lieky už 4roky a všetko je v poriadku. Neboj ešte porodíš aj do 40tky 😉

Katy ďakujem. waaau to kde si nabrala tie 30tt - veď ty už o chvíľku tiež rodíš. Pánečky neskutočne to všetko uteká. Ako sa inak máte?

tanitta
8. apr 2009

no Katy ze prides aj kuknut uz strihas meter 😉 ?....
baby idem si lahnut.. lebo sme dudlovali v noci tak som toho moc nenaspala... dobru noc 😵

takyna
8. apr 2009

Tanit tak ked veduci spi, tak je dobre, uz musi byt s teba riadne zabehnuta mamina, potom mi obstarožnie 😀 si budeme k tebe chodiť po rady 😵

katy2
8. apr 2009

pecka, poobede uz budes oficialna tehulka 😵
taky, mame sa v medziach normy... mam zasa infekciu a nejaky zapal, tak mam ATB.... ale mala je v poriadku, len ja sa uz ledva gulam, pripadam si ako medved... a to mam este 2 mesiace.... dnes ideme na velky uzv a prietoky, tak sa tesim, ze malu zasa uvidime.... inak uz vazi 1636 g po vcerajsej kontrole

zuzla80
8. apr 2009

Dobrú Táni 😀

takyna
8. apr 2009

Zuzlik dakujem, ja tiež u 5 rokov beriem tabletky na stitnu zlazu, ale samovolne som si zmenila dávku, znizila 😅 , lebo sa mi zdalo , že cítim si srdce biť až v ušiach, a doktorka ma zrušila, že to bolo s astmy a teraz mi zvíšíla o niečo viac dávku, tak len preto mi to sarapatí, inak je to ok 🙂

Tanit pekne sa nám vyspi, dobrú noc 😉

katy2
8. apr 2009

babenky, ja tu nakukam dost casto a potichu vam stale drzim palce 😵 len pisem malokedy...
inak naozaj to strasne uteka....
a co havka? 😕

takyna
8. apr 2009

Katy , tie svinske infekcie hadam ani jednu z nas neobídu, inak mas pekne brusko 🙂 , mala je teda uz riadne velka, a to meranie a vazenie cez Monitor nie je uplne presne, az 150g moze byt rozdiel takze mozno ma aj viacej g

katy2
8. apr 2009

taky, ja to ratam, ze vo vahe su rozdiely.... ale pred 3tt mala 1006g a vcera 1636g na tom istom uzv.... aspon orientacne je vidiet, ako pekne pribera..... som zvedava, co nameraju dnes na velkom uzv.... 😉

takyna
8. apr 2009

Pekne rastie, maminka pekne papka za nu 🙂 , posledny mesiac pred porodom by si sa mala citit vraj najlepsie za cele tehotenstvo, aj Havka to spomínala, inak chuda nase bohvie ako sa morí ☹ a možno už ani nie, len sa vytesuju a spravicku neposielaju...

lenka20
autor
8. apr 2009

dobre tanicka, tak dobre si to vyzistila 😉 😵 s tymi pstruhmi 😉
pregnyl sama a do bruska, co si budem pichat do zadocku, co som sisi 😉 aj sama som si namiesala, uz nepotrebujem asistenta mangela 😉
zuzlik - nervy nemam ziadne, hadam nieco bude a ked nie nech si trhnu vsetci nohou, pojdem k cechurikom, tentokrat je to bez stresu...nemam co stratit, len ziskat mozem tehu brusko
😉 😵 😵 😵 😵

takyna
8. apr 2009

Ahoj Leni, ze ta aj tu stihnem 🙂

lenka20
autor
8. apr 2009

jeeeej, takynka ahoooj, baby, ved ja som precitala len predchadzajucu stranu 😝
peculiatko - to vies, na sonecko je este skoro, to sme len take nedockave 😉 😎 ale krvicka ta potesi, nezabudni potom pytat aj hodnotu, aby sme mohli porovnavat beta hcg 😉
katy ahoj, no veru, tebe to ubieha ako po masle 😉 hlavne ze je malicka OK 😉
baby, ved takynka ma este do 40-ky straaaasne daleko, to aj 2 miminka stihne 😉 a keby si svihla tak aj 3, vsak taky 😉 😵 😵
takynecka - no veru, ET bude poriadne neskoro, ale uz bolo aj horsie 😉 snazim sa sama seba hypnotizovat a nepocitat DC do menzesu, vsugerovat si, ze aj tak nemozem cyklus pocitat ako normalne 😀 a celkom sa mi dari, veru neviem, ktory DC vlastne som 😉 a stale ta mam pred ocami, ako si mala ET tesne pred MS a bolo tehu...
tani - dobru noc 😉

takyna
8. apr 2009

Lenka presne tak KET som mala presne pred MS a sliznica iba 7mm a Bobáčik sa uchytil, takže netreba nič počítať Krajkovič vie čo robí, ja osobne mu verím , len pekne papkať chily to je základ 😉 , žiadne stresíky, menzes nebude 😵 ,
to robí tá obezita, ale dátum narodenia nepustí do 40 iba jedno ešte chcem... 🙂

katy2
8. apr 2009

babulky, ked uz riesite vek, tak ja mam o tyzden cerstvych 39 😕 a to budem rodit nasu prvu babiku... a este jednu by som chcela.... takze vsetky ste este uplne v norme..... 😉

takyna
8. apr 2009

Katy ale ty ides v slapajach prominentiek 😀 takže aj ty si úplne v norme 😉

lenka20
autor
8. apr 2009

katy ty si moderna 😀 😀 😀 ale starsie maminky su lepsie maminky a aj deticky starsich rodicov su inteligentnejsie 😵 😵 to je vedecky dokazane... sorry mlade zabky 😉 ale veda praje nam postarsim damam 😉

katy2
8. apr 2009

taky, vidis, na to som zabudla.... 😉 a ty si na tom ako miska cobejova..... 😉 ta uz tiez jednu velku dceru doma ma a az teraz ma druhe..... a je tusim starsia odo mna.... 🙂 takze stihas.... 😀

takyna
8. apr 2009

Leni ale dufam, že výnimky potvrdzuju pravidlo, lebo potom neviem,..neviem, čo s tou mojou Diankou 😎 😀 , v 18...rokoch 😀

katy2
8. apr 2009

leni, 😀 len skoda, ze v tabulkach u gynekologov v kazdom smere vycnievame....

takyna
8. apr 2009

Veru Katy ja by som bola ako Misa Cobejka, mozno este aj budem.... 🙂

zulka29
8. apr 2009

Ahojte snaživnice 😵 vy ste toho ale popísali 😕 😎 ja som vykotená po obediku, ale bohužial v sedavej polohe 😝
Zuzlinka, tak už striháme meter do testíku a čakáme 😉 kedy bude testík? 😕 😉
Pecka, musela by si mať HCG vyše 2000 aby si videla bodečku, takže všetko je v najlepšom poriadku, HCG bude iba 1700 😀
Leni, ty budeš mať najkrajšie Veľkonočné vajká a na Vianoce už z nich budú riadny valibuci 😉 A potom už len čakanie na výseldky, ufff....
Ahoj Takynka, ukázala si sa medzi nami? veru, treba dať všetko do poriadku a potom znovu do toho, určite budeš ešte 2hý krát maminka. A možno aj s dcérou naraz? 😕 😀 ...ja viem teraz nie je IN byť mamou v 18-tke, i ked ja keby som vedela, čo ma čaká, začnej už v 20-tke 😝
Katy, veru, ty už môžeš pomaly aj porodiť, babulka už je veľká slečna 😵
Ahoj Tanitka 🙂
Purcel ☹ , všetky tu vieme čo prežívaš, netreba to ale vzdávať, daj si pauzu, našetrite peniažky a šup do toho znovu , držím palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre