IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

takyna
8. apr 2009

Ahoj Zulka, vidim, že konecne už presli pociatocne stresíky tehotenske 🙂 ako u každej z nás 😵 , bruško nevidime, tesim sa na fotku, inak asi budes mat dievku tak sa mi to nejako vidi 🙂

zulka29
8. apr 2009

Takynka, neviem sa k tomu foteniu akosi dokopať, len slubujem že pridám foto a stále nič 😠 🙂 polepším sa 🙂
Taky, ja si tiež myslím že dievčatko, neviem prečo, ale ani ma to veľmi nezaujíma, ani sama neviem čo by som chcela viac 😵 teda viem ...., nech je len zdravé 🙂
A stresy...hmmm...teraz ma 2 dni popichávalo v brušku, tak sa bojím či je všetko v poriadku, ale všade čítam, že pichance sú bežné a nechem stále behať dr. i ked viem, že ty máš práve opačný názor 😖 ale tomu sa nemôžem čudovať.
Tannittka, KAty, Takynka, vy ste mávali pobolievanie bruška? 😕

katy2
8. apr 2009

zulka, ahoj 🙂
vyzeras, ze ti je uz fajn.... 😵
mna brusko boli aj teraz... teda stale... hlavne ked chodim viac alebo sa viac zohybam.... ale to je normalne.... a este ked ta zacne boliet lonova kost.... ja vtedy ani chodit neviem.... 😠 ale co nevydrzime pre babo.... 😉

takyna
8. apr 2009

áno tak pichať ťa bude stále hocikde, to je v norme, teraz sa to všetko vo vnutri rozťahuje, zase uplne netreba behať k doktorovi, ja som to skôr myslela, ked budes pocitovat neico take ine, napr. svrbenie palenie v posve, atd..., ja som na to doplatila...ved tak viete vsetky ☹

takyna
8. apr 2009

Idem dačo aj robiť, lebo ma šéfka zabije.... 😉 pá

zulka29
8. apr 2009

Takynka, ved práveže viem všetky, vždy si na teba pomyslím, že radšej 5x zbytočne ako raz neskoro..i ked u teba ani to nepomohlo, lebo si natrafila na kravu doktorku ☹ ☹ 😠
Baby, aj tak ako pred MS sa môžem cítiť? Vysadila som lieky (utroš a estrofem) tak to je asi zaberák teraz na organizmus? 😕

takyna
8. apr 2009

Ešte Zulík tebe musím napísať, presne tak ako pred MS sa budeš cítiť, je to taký čudný pocit, rozťahuje sa tá maternica, neboj sa menzes nedostaneš najbližších pár mesiacov 🙂 .

Nemôžem sa vracať stále k tomu môjmu Bobáčikovi a k tomu čo sa stalo, lebo mi srdce ide potom prasknuť od smútku, takže vás všetky poprosím, už to radšej nerozoberajme...ďakujem vám

všetkym prajem stimulky s úspešným tehotenstvom, tehulky opatrujte sa, a mamule lubkajte bábetká aj za mňa pá

zulka29
8. apr 2009

Takynka, ďakujem, už som kludnejšia 🙂
a už 🤐

pecka
8. apr 2009

fuha, kolko ste toho popisali, ani si vas nestihnem precitat, az vecer, ale musela som sem vbehnut, lebo..............musim vam povedat 😉 😉 😉 je to pozitivne.....fokonca velmi pozitivne HCG 1660 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , ze uz nemeraju beta hcg ale hcg

takze je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. V stredu na buduci tyzden idem este raz na sono, takze hadam tam uz bude bodecka - bodecky 😵 😵 😵

zatial paaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

zuzla80
8. apr 2009

Pecka GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM - aj keď vieš, že to bolo tuti-fruti. Moja podľa mňa - dvojky jak vyšité 😵 🤐

Zulka ty si hotová veštica, veď ty si sa len o chĺpok minula vo výške HCG.

zulka29
8. apr 2009

Peckááá, super !!!! teším sa veľmi 😵
Zuzla, že? Zase sa mi vracajú moje schopnosti 😀 😀 😀 😎

zulka29
8. apr 2009

Pecka, no ale to je aj na dvojky...síce po PK a teraz si 14 deň po vklade? Hmmm...no uvidíme v stredu 😵

tanitta
8. apr 2009

tusim ze sa teodory sekli 😀 .... 😵 ...kraaasne hcg srdecka gratulacia PECKAAAAAAAAA...ide sa dalej babyyyyyyyy... zuzla a leni ine vysledky neberieme jasne? 😉 ...
ZUlka... bolelo ma brusko stale odzaciatku...to bolo roztahovanim... podom uz neskor to v 25tt boli kontrakcie 😖 povolil mi krcok..ale to uz boli take bolenia ze nic ma nebavilo a uz ked som ja lezala tak...no...uz som nemohla poriadne ani chodit.... davaj pozor.. viac polihuj..aj dlhe sedenie nie je moc koser a nie je to sranda.... radsej k dr preistotu skoc...pre klud duse...

tanitta
8. apr 2009

inak.. nespala som 😅 ....tak rozhodol zodpovedny 😉

zuzla80
8. apr 2009

Zulka tak dúfam, že aj pri nás s Lenkou budú takto vysoko pozitívne predpovede 🙂 A pýtala si sa na testík, tak určite neodolám a nejaký urobím 🙂
Táni jasné, jasné, pokračujeme však Leni?

tanitta
8. apr 2009

zuzla.. xcela som sa ta spytat aky mas dojem z celeho brna?... dalo sa aj to cestovanie?

zulka29
8. apr 2009

Tanitka, ja by som aj polihovalal, ale som v robote 😝 Neboli to stale, len občas pichnutie, ako keby uplne dole. Ráno mi je dobre, horšie je to tak okolo druhej, to by som si potrebovala lahnut 😔 , tak aspo sedim tak v polosede na stoličke 😝

zulka29
8. apr 2009

Zuzla, moje predpovede hovoria, že tehulkujeme všetky spolu 😵

zuzla80
8. apr 2009

Zulik 😵 😵 😵
Táni pocity, myslím, že skvelé - stimulka zbehla neskutočne rýchlo, mala som pocit, že jeden deň som začala pichať a na druhý deň odber. Fakt rýchlovka, čo mi aj vyhovuje. Lekári skvelý, aspoň čo som prišla do kontaktu, či s Koudym, Macháčom alebo Štelclom - všetci sú fakt skvelý. Až na jednu recepčnú, alebo sestričku - nebola mi sympatická - pôsobila na mňa dosť chladne a keby si videla ako mi švahla Menopur do brucha a pri tom sa ani raz neusmiala a ja som sa taaaak snažila 😕
A cestovanie - ku koncu už sme boli veeeeľmi unavený, zo začiatku sa to ešte dalo, ale napr. na odber sme neprespávali ale cestovali sme ráno o 1.30, inak sme stávali tak ako do Helíku cca o 4tej sme už cestovali. Poviem ti, že by som si nevedela predstaviť také časté cestovanie do Brna ako som chodila do Helíku - to už by bolo veľa, ešte, že sa pri softe nevyžadujú také časté návštevy. Ale zhrnutie - určite sme neoľutovali 😉 🙂

pecka
8. apr 2009

tak uz som tu, kocky dakujem..... 🙂 🙂 🙂 mam v sebe taku euforiu liciska mi horia, teplo mi je.....no, cudne stavy mam 😵 😵 😵 Tu krasnu spravicku mi zavolala dokina Ga , zlata bola...ked som ju pocula v telefone, este mi ani nic nestihla povedat, a hned som vedela, ze...dobre je 😵 😵 😵
.....len ma trochu stvu tie moje 11 cm vajecniky, vobec sa nezmensuju 😒 , tak len dufame aj s dokim ze nezacnu produkovat s pribudajucim hcg aj vodu do brucha......ak sa tak nestane do 3 tyzdnov, tak som za vodou 😝 😝 aspon co sa hyperstimulaku tyka, to ostatne je v rukach vyssej moci....ale mi jej verime 😵 😵

Zulka, tak ty sa tiez pokojne mozes pridat k theodoram 😉 , s tym hcg si sa len o chlp sekla 😀 , si dobra 😉 😉

Takynka a Katy ahojte 😵 😵

Lenik uz sa psychicky pripravujes na zajtra? ....... a biele ponozky uz mas ready ???

lenka20
autor
8. apr 2009

ponozky budu ruzove 😉 ano, uz som ready, poslem potom spravu po tanicke 😉
peculiatko gratulujem ku kraaasne vysokemu HCG - hmmm, takze predsa dvojecky 😉 materske instinkty su silnejsie ako teodorovske 😉 som za teba moc stastna moja, tesim sa na fotecku zo sona 😉 😵 😵

pecka
8. apr 2009

...lenka dakujem 😉 😉 , no, zatial to vyzera na dvojky....uvidime, co to bude vo finale 😉 😉
Budem na teba mysliet a vysielat pozitivnu energiu 😉 😉 a netrpezlivo cakat na info od tanitky 😵 😵
Drzkaj sa papa 😵 😵

babule , ja idem asi vynimocne spat...tak skoro, nenormalne sa mi oci zatvaraju, ale to uz asi od piatej, a kazdu chvilu zivam...uz ma aj sanky bolia 😕 ... unavena som jak taky kon...neviem sice z coho ....tak to asi zvalim na hormony 😉 😉

gabika24
8. apr 2009

ahojte babulky...
konečne som vás dočítala. my sme boli na kontrole, o týždeň ideme znova, uvidíme 😅 - ale malí sú zlatí, aj dokyna sa vyškierala, že ako sa vyškierajú oni... ale stále chrčkáme... už mi to poriadne lezie na nervy 😖 - nie kvôli mne, ale kvôli bobákom našim milovaným.

pecka gratulácia - veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľká ku krásnemu hcg, veď podľa nás všetkých si bola jasná tutovka 😀 😀 😀
zuzlik - presne takto pokračovať - pozitívny testík, krásne hgc, potom doma mimi /dve/ 😀 😀 😀 , leni, ty potom, takynka ty tiež a všetky ostatné - samozrejme niektoré už aj pre súrodencov si pôjdu 😵 😵 😵 - no my sme s výrobou skončili, nás je už dosť 😀 😀 😀 - zato to prežívam s vami.

katy, ty už si 30tt??? už to máte za "pár" 😵 😵 😵
zulka, aj tebe tam tie tt krásne svietia 🙂
všetky vás zdravím, prajem dobrú nôcku...

zuzla80
9. apr 2009

Pekné ránko 🙂
Lenik dnes na teba všetky úpelnlivo myslíme a veríme v krásne veľkonočné vajka 😉 Už sa teším na správičky od teba.
Gabčurik ty furt tak neskoro písmenkuješ - ťa obdivujem, že sa ti po celom dni ešte chce ďobkať do počítača - ale nemyslím to v zlom, ja ťa len obdivujem, že pri troch detičkách stíhaš ešte aj písať - my sa tomu hrozne tešíme, že na nás nezanevieraš 🙂 😉. A malý vyškieračikovia nech sa dajú rýchlo dokopy, nejako sa tých chorôb neviete zbaviť.

Peculik fakt je ešte riziko hyperstimuláka, ja som myslela, že kritické sú hlavne tie prvé dni po odbere - a únava je sprievodný znak tehuľkovania, takže žiadne hormóny, to drobčekovia z teba vysávajú energiu 🙂
Inak Pecka chcela som sa ťa opýtať, či aj teba okrem brucha boleli aj vaječníky - ja neviem, čo je s tým mojím pravým, ale aj pri cikaní 😅 ma dosť bolí, ale začalo to ešte pred transferom, takže uhniezďovaniu to nepripisujem.

Táni, Zulka, Taky a všetky ostatné, ktoré nás len čítajú pozdravujem 😉

tanitta
9. apr 2009

ahojky...aaaa nestiham reveme.. tak ahoj 😵

tanitta
9. apr 2009

ok...uz sme na kolenach...
zuzla...to pobolievanie...to som mala aj ja 😒 .. take neprijemne...keby som bola po et tak povem ze je to zavrtavanim 😅 ...a pod..... to prejde...daj si paralen...proti bolesti...to jedine mozes ako tehulka 😉 ...
gabi...snad to nebude uz trvat dlho....no uz vam to trva dlho 😔 ...
my noc ok...mala som sok.. maly pasol a ja som sa obzrela a on sa prevratil na chrbat a skro padol na zem... aj som si poplakala 😢 vycmukala som ho...by som si to nikdy neodpustila keby si ublizil a zvlast mojou nedopartnastou 😠

gabika24
9. apr 2009

ahojte...
no písala som tak neskoro, lebo skôr sa nedostanem 😅 - bolo to tesne predtým, ako som išla spať.
teraz jeden drobec spí, druhý sa hrá v postieľke, malá pozerá rozprávky a ja sa chystám upratovať (možno zostane len pri tom chystaní 😀 😀 😀 )
tanittka - viem, že to musia byť šoky, aj mne sa to stalo, skoro som zinfarktovala z toho, čo sa mohlo stať...to sa budeme asi báť stále...

zuzlik, s tým vaječníkom som to mala aj ja...

pekný deň babulky 😵

zuzla80
9. apr 2009

Už som si nepamätala, ako to bolo naposledy, len som si pamätala na pichľavé brucho, ale na vaječníky nie, tak som rada, že nie som výnimka 😅
Táni, no ešte, že si ho zachytila chrobáčika malého. Takéto huncúctva ti stvára - ale je šikulka, keď sa už vie otočiť sám - no až na ten tvoj šok. Mojej kámoške tak mala spadla z kuchynského stola - chúďa tak sa vystrašila, ešte s ňou utekali na pohotovosť - pre istotu, ale našťastie všetko dopadlo dobre.
Gabi ahoj 🙂

tanitta
9. apr 2009

tych padov si este clovek uzije.. este sa v zivote naplaceme....lapaji....
baby kuk nove fotky.. to su dnes rano...ale vymazem ich... 😎

pecka
9. apr 2009

Dobre ranko 😉 Gabika moja....a ty vari aj niekedy spinkas ???? Drzim malym usmievavym zlatickam palce, nech sa uz coskoro z tych chorobok dostanu. 🙂 🙂

Zuzlik , ja si na to pamatam velmi dobre...uhniezdovanim ta vajcos urcite neboli, ale presne som mala aj ja tento bolavy pocit pri moceni a hlavne, ked som nesla hned, chvilu som drzala, tak potom este viac 😒 . Ale preslo ma to asi po 6-7 dnoch. Brucho mam este stale na dotyk citlive od OPU.... a to je uz veru peknych par dni......., ale vajecniky uz nebolia 😵 .

....a Tanit ahojteeee 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre