IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

pecka
9. apr 2009

Tanit este ze som stihla fotecky kuknut, ...maly je zjavne za PC spokojny ....cela mamina 😉 😉

tanitta
9. apr 2009

pecka...keby ides dnes alebo zajtra na utz tak uz vidis aj bublinky;)....ak sa to hcg ovsem by nedelilo dvomi 😨 😅 😵 ...

pecka
9. apr 2009

tanit....ty betarka jedna, zase ma nabadas 😉 😉 😉 ....tentokrat mi to ubehne hadam rychlejsie....sviatky...krasny vikendik..... .bracho pride z brna na navstevu na par dni ...... a ani sa nenazdam a je tu streda 😵 😵 a bublinky v priamom prenose 😵 😵 , juj tesim sa 😵

Lenka sa ti nahodou este neozvala?????

tanitta
9. apr 2009

pecka...lenka.. este asi spinuska... 😵 ...mobil mam nabity 😎 .....kedy budes menit profil? 😎 to uz vydrzis...ale ...maly zaspal.. kopni ma niekam nech idem po svojom nieco robit 🤐 😝 ...

tanitta
9. apr 2009

tak kocky zatial paa uz sme hore... 😀

pecka
9. apr 2009

vies co, tak ta kopem ale kopni aj ta mna, lebo som si naplanovala sadenie kvietkov...nejake dve pracky treba oprat ....trochu upratat a ja stale hnijem na gauci a nepohla som ani prstom ... 😠

profil ..... ten neham najskor az na tu buducu stredu 😵 😵 😵 , vydrzime, nie 😎 😎

....tak ja padam .....za take 2 hodky nakuknem...ze co a ako 🙂 🙂

Lenik myslime na tebaaaaa 😉 😉 😉

zuzla80
9. apr 2009

Jeeeej Táni, veru ste chutnučký - no musíš mu toho "koňa" ukazovať častejšie, očividne je mu s nami dobre 🙂

Peculik - úplne presne tie isté pocity, ak nejdem dlhšie cikať - ta katastrofen. Ako ste sa vyspinkali s bublinkami?

zuzla80
9. apr 2009

Tak vy padáte 😒 No dobre, tak idem aj ja pracovať.
A Táni nezabudni na tie správičky od Lenky, dobre 😉
Páčko

tanitta
9. apr 2009

ahojky...
lenka hlasi 9kraslic 😉 ...ej to bude velka noc 😉

zuzla80
9. apr 2009

Ej veru to bude 🙂 Super Lenik, dúfam, že sú aj krásnej kvality. Drž sa dievča 🙂

renusa
9. apr 2009

Ahojte 😉
nakuknem a čo nevidím.......Leník superrrr...krásne si donosila tie vajuchá na tú veľkú noc 😵 držím palce aj Tebe aj vajkám, až sú tak krásne aj embrijká 😵 😵

Zuzlík, veľká gratulácia k Zuzliatkam v brušku 😵

a Pecke ku krásnemu hcg 😉 to nemôže byť nič iné ako dvojočky 😵 ja som mala na 11 deň hcg iba 300 a aha čo z toho je 😅

Pozdravujem aj ostatné kočky Gabika, Takynka, Katy, Zulka, Tanitka 😉 🙂

zuzla80
9. apr 2009

Ahoj Reni, no že sa tu aj ukážeš 😀
Ako sa vám darí - takže aj vy budete párikový, ani lepšiu kombináciu nemohli namiešať 🙂 😉

ellianka
9. apr 2009

ahojte 🙂

leniiii 😵 gratulujem k bohatej úrodičke a držím palúchy nech sú zo všetkých krásne embrošká...aby bola rodinka
pekne veľká 😉 😵

pecka 😵 😵 😵 blahoželám k nádherným peculiatkam

zdravím aj ostatné kočky a ich drobčiatka 🙂 😵

renusa
9. apr 2009

No namiešali to veru dobre 😎 najskôr sa zdalo, že to budú dvaja chaloši, ale macháč nám pri ET povedal, že to jedno je určite baba, že on to tam vidí 😕 a vidíš, nakoniec predsa sa nemýlil 😎
A Ty pracuješ? dúfam, že iba tak, aby sa nepovedalo a viac oddychuješ..... ja stále tak robím, aj si Vás každý deň prečítam a držím palce 😉 ale dnes som domka, a od rána sa chystám na veľkonočné upratovanie, a už je obed aj ja ešte pomaly nezačala 😝

renusa
9. apr 2009

Ahoj Elianka, a Vy ako sa držíte, ešte neviete čo to bude?

zuzla80
9. apr 2009

Reni ten Macháč sa ale nezdá 😉
Ja som momentálne v práci, ale nepremáham sa, snažím sa byť v kľude - proste ma nič nerozhádže 😀 ale do toho veľkonočného zhonu sa mi tiež moc nechce - pečenie, varenie, upratovanie, ešte, že máme tie naše polovičky - veď nech nám pomáhajú

Elianka pozdravujem 😉

ellianka
9. apr 2009

ahojte 🙂
renuš, ešte nevieme drobuliatko bolo v pondelok priveľmi aktívne, tak počkáme asi už len na 4Dsono.

zuzlík 😵

zulka29
9. apr 2009

Ahojhte žienky,
...ale prišli nás pozrieť Renuša a Elianka 😵 ahojte 🙂
Lenka, vajucha sú, základ by bol, čakáme s tebou na embryjka, blastocystičky, plodiky, babatka 😵 tfuj, tfuj, nec sa pekne delia 🙂
Zuzlik, kedy budeme 1-vý krát testikovať dialnice ? 😕 🙂
tanitka, vedúci je na zožratie 😵

tanitta
9. apr 2009

;)...tu som...uz aj opalena 😎 ...kraslice su kvalitne veru som aj zabudla...5xjednotky 3x dvojky a 1xtrojka

pecka
9. apr 2009

ahojte babule, tanit...vyborny infoservis 😉 😉 😉

Lenik pocet aj kvalitka vyzera velmi nadejne, este vydrzat tych 5 pekelnych dni predlzenej kultivacie a sup do bruska 😵 😵

Zuzlik ja by som s krpcami spala asi 24 hodin...mne sa v jednom kuse ziva...to uz nie je normalne, nieco porobim, nic velkeho a unavena som jak keby som lopatovala.

....a prestali ma boliet prsia 😕 a mam zvlastne krce v bruchu.........dufame, ze to nie je zla predzvest 😎 😎
aj ked je to uz rok a pol, presne si pamatam na tie pocity, ked peculiak po ket-ku odisiel, tiez ma asi dva dni pred tym prestali boliet a.......... 🤐 🤐 🤐
boze, ja som ale nemozna, ze ...ale ked ........no, co uz nepomozem si....to tesenie sa a neskutocny strach ide ruka v ruke 😔 😔

Ellianka, Renuska ahojte 🙂

zuzla80
9. apr 2009

Pecka prestň prosím ťa - preč s tými pochmúrnými myšlienky, na také niečo ani nemyslí dobre? Už proste musí byť len a len dobre. A aké zvláštne kŕče máš v bruchu - to sa asi rozťahuje maternica.

Zulik ja ešte neviem kedy ale isto budem 😉

pecka
9. apr 2009

Zuzli, take zvlastne krce...trochu ako na mrchu a aj nie....ale verim tomu, ako ty hovoris, ze to bude asi tym roztahovanim. A som sa dnes trochu ponatahovala s tym presadzanim kvetov, predsa tie dlhe kvetinace plne hliny, su dost tazke...... , ale ved sa musim aj trochu hybat, nielen lehnit....

zulka29
9. apr 2009

Peculik, no, no,no...no ale ja som taká istá 😀 ... Pokiaľ nešpiníš, všetko je ok a aj keby si špinila, aj tak je ešte veľká nádej 😉

tanitta
9. apr 2009

Pecka...take krcovito-pichave pocity v brusku budu cele tehu...ale neprhanaj to ani s tym pohybom...hybat sa musis to je pravda ale hyb sa tehulkovo 😎 ... kvetinace ti neujdu a poloviciaka mozes dirigovat 😵 ...v miernom pohybe 😉 ...prsia...hm...mna neboleli vobec...to nie je uplne smerodajny znak ci sa nieco deje alebo nedeje....kazde tehu je ine...co sa tyka aj toho minuleho .. toto zase moze byt ine... no faktom je ze ja som v podvedomi citila ze ci nieco je alebo nie je koser....takze rozhodnem za teba 😵 .. bude to ok 😉 .....

pecka
10. apr 2009

ahojte krasavicky, ani som nasu temu skoro nenasla...uplne zapadnuta prachom 😉 😉
.....ja len ze vegetim, teraz som trosku varila a robila natierku na zajtra, uz sa nenatahujem 😉 😉 , uz len tak light........mimochodom manzelik poumyval vsetky okna, zajtra povysava a dlazky poumyva .....zlatusik 😵 😵 Ja idem zajtra robit velkonocny zemiakovy salat ......klasika 😉 😉

Tannit, viem ze kazde tehu je indi-vindy....ale ked som bola prvy raz tych par tyzdnov tehu, tak ma poriadne boleli kozky, nikdy pred tym nie ani pred mrchou ani pocas....... a teraz je to to iste, uz dva dni po ET to zacalo....a stale bolia 😉 😉 , Ale, inac, citim sa fajn, mam dobru naladu, doma pohodka.....

Lenik, daj vediet ako sa dari malym, asi budes volat embryologicke zajtra rano, vsak? A ako si zvladla narkozu, dufam, ze lepsie, ako my so Zuzlikom 🙂 🙂

tak vam babule prajem krasne sviatky...kupacom neotvarajte, nech ste suche a nezmlatene 😉 😉 😉 ....sviatky jari krasna pozitivna vec, ale tieto mokre zvyky otras 😠

tanitta
10. apr 2009

jej .. je tu niekto?? 😅
lenusik ma 7kinderok 😉 nejak som sa sem nedostala cely den sme boli vonku 😎...infoservis zlyhal.. 😝
pecka...no sikovny mangel 😉 ..a este sikovnejsia maminka 😵 ja budem syrovu roladu robit...tak pekne tehulkujte kocky 😉 ...pa

pecka
10. apr 2009

tanit...je ti odpustene 😉 😉 sedmicka je stastne cislo, drzim palce, nech to tak pokracuje aj dalej....
paaaaaaa

betianka
10. apr 2009

ahojte babulky mám dobré správy pre vás,
posielam pozdrav od Havky, Adamko je na svete už od dneska 00:15 hod, má 3800g, a meria 55cm, sú obaja zdraví, a šťastní aj s ocinkom, ktorí asistoval pri pôrode.
Veľmi im gratulujem a prajem veľa zdravíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

všetkých vás veľmi pozdravujem

tanitta
10. apr 2009

tak sme sa dockali 😉 .. vdaka posol dobrych sprav 😵 ...srdecna grstulacia a pozdravujemeeeee nex su zdravucky a stastni rodinka 🙂
betianka... ja som ta tu nevidela dobre dlhooooooo 😕 😎 .. ako sa dari...nejake novinky?... pa

takyna
11. apr 2009

Všetky naše nádejné mamičky čakateľky, prajem Vám príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov 🙂 😵 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre