IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

dior
27. apr 2009

ahojte 🙂

vyhlasujem patracku po Lenke 20!!! Leni, ak si to citas,myslim na teba 🙂

Takynka-slniecko ahoj 🙂

ja mam prestavku-musela som, uz som nevladala...,ale nastartujem sa zase 😅

tanitta
27. apr 2009

Ahojky..
Taky.. tak to nemalo chybu ta babina 😉 ....
Dior...tu detektiv oriesok 😅 ...lenka je odcestovana resp. bola... 😉
... ideme po dr... tak drzte palce...pa

zuzla80
27. apr 2009

Táni držíme všetko čo máme 😉
AHojte Taky, Dior.
Dior teba som hrozne dávno nevidela - verím, že potrebuješ vypnúť, niekedy to nieje na škodu 😉

dior
27. apr 2009

drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵

renusa
27. apr 2009

Ahojte 😉
Lenka sa ešte neozvala ?😕
Tani, nech dr. dobre dopadnú 😉
Zuzlík, čítala som, že zvyšujete dávky, hlavne aby to dobre dopadlo už konečne, aj tak Ťa obdivujem, že to takto zvládaš 😵
Taky, držím palce, aby sliznička bola aj budúci mesiac taká krásna 😵
Dior, som rada, že si aj zavítala 😉 a kedy plánuješ sa znova štartnúť?? 😎

gabika24
27. apr 2009

ahojte.
tanittka držím palčeky... 😵
jééj, dior, ahoj. aj mňa by zaujímalo, kedy plánuješ začať.
no, ahojte všetky, už zas letím, lebo drobci zistili, že som si sem sadla 😝

zuzla80
27. apr 2009

Jéééj ahojte Reni, Gabi 😵
Veru Renus ideme na to s vyššími dávkami - trošku som tajne dúfala, či nezvolí Clostil, ale Koudy zvolil vyššiu dávku - 150IU. Moja veď aj ty máš môj obdiv a každá jedna, ktorá to ani po treťom nezdarenom neúspechu nevzdá a nevzdala - vidíš u vás sa oplatilo a už hrozne chceeeem, aby sa už aj nám oplatilo 🙂 😵

takyna
27. apr 2009

Ahojte kočky 🙂

Diorík slniečko ako moje? 😵 nenapíšeš, neprídeš kuknuť 🙂 , ozvi sa častejšie, chýbaš 😵

Pozdravujem vás, dorobím veci a večer nakuknem, dufam, že niekoho tu zastihnem 😎, zanedbavate koníka....pá 😝

tanitta
27. apr 2009

Taky.. ja nic nezanedbavam 😅 ....dopadli sme dobre nozicky a ocicka...a teraz hajame...
diky za palceky kocky oplatilo sa drzat 😉 .... ste zlate 😉 ... no idem hadam aj ja do hajan 😵 ...

zuzla80
27. apr 2009

Táni tak vy ste šikulky 😉 Tešíme sa s tebou, že je všetko oki-doki

gabika24
27. apr 2009

tanittka, takže super výsledočky 😉
aj ja by som išla do hajan - keby spali naraz 😝
zuzlik, teraz sa vám to už oplatí, uvidíš 😉
takynečka, aj ja sa snažím nezanedbávať - no občas snaha nestačí 😀 😀 😀
a čo lenka?

julietka
27. apr 2009

ahojte babenky, vidim ze sa postupne vsetky reprofitacky zbieraju do tejto temy. to je super tolko pozitiv sa tu da docitat na jednom mieste 😉

ja hlasim ze som dnes bola na UTZ, 7DC a po clostile som dnes mala 5 folikov. Hned som volala do Reprofitu dr.Stelclovi a povedal ze je to slabsia reakcia tak od dnes dopichavam aj Menopur 2inj. Ale ked si tak spominam na 7DC som mala minule po 3menopuroch denne tiez 5 folikov. akurat ze tieto su malinkate. no a clotil znizuje sliznicu tak ju mam dost nizku. skusim od dnes pit cervene vinko.

julietka
27. apr 2009

jej ja som omylom toto poslala k vam a chcela som to adresovat do Slovenky v reprofite 😵
ale aspon vas vsetky snazilky aj maminky v starej dobrej teme zdravim 🙂
Gabika drobci krasne rastu, ani sa mi to nezda tak davno ked som ta citala este si bola len na zaciatku tehu a uz ste aki velki 🙂

gabika24
27. apr 2009

jéééj julietka - ahoj 🙂 - keď sa pomýliš, aspoň dáš o sebe vedieť 😀 😀 😀 , veru my sme už veľkí a niekedy robíme aj veľký krik 😀 - ale je to kráááásne... už sa teším, keď ti budú svietiť pri mene tt a potom na foto bábätka. tak pekne popíjaj vínko, aby narástla sliznica a mimi sa mohlo pekne - krásne a pevne zahniezdiť. držím palčeky - moooooooooooooc. a som rada, že si sem omylom poslala príspevok 😉

takyna
27. apr 2009

Teraz som konecne zdolala DPHčku 😒 , asi uz vsetky odychujete, pozdravujem a pekné sníčky 😉 ak sa podarí... 😔 🤐

gabika24
28. apr 2009

jej takynka, tesne sme sa včera minuli 🙂
ináč, dobré ránko všetkým 😵
my sme mali celkom dobrú noc - až na pár zaváhaní 😀 😀 😀 - tak som dnes "plná síl" - zatiaľ... drobci vyzerajú, že sú plní síl tiež, tak uvidíme, komu to dlhšie vydrží 😀
u nás to vyzerá na pekný deň, tak hádam vybehneme von. užite si slniečko 😎

zulka29
28. apr 2009

Ahojte kočandy, pekné ránko 🙂
Taknyka, super že sliznica rastie 😵 dobre to začína a ešte lepšie skončí 😵
Ahoj Gabi, mas krásne deturence 😵
Halooo Leni, kde si sa nám stratila?
Ja mám zajtra kontrolu, tak začínam mať trochu bobky, budú výsledky z triplákov 😕 😅

gabika24
28. apr 2009

zulka, ďakujem 🙂
nebojkaj, výsledky budú dobré - sme ti to takto na diaľku zariadili 😀

zuzla80
28. apr 2009

Ahojte,
Zulik neboj - výsledky budú perfektné, uvidíš. Budeš mať aj utz? Pribudne ďalšia fotečka do albumu 😉
Gabika ahoj, tak ty máš dnes nejako veľa času 😅 Pozdravujem detičky 😉
Lenka nemá ísť dnes na krv? Mohla by sa nám ozvať, ale poslať aspoň Táničke čo a ako? Veď nádej umiera posledná

Pzdravujem zvyšok klubu

gabika24
28. apr 2009

zuzlik, aj ty si si všimla, že mám čas? aj mne to je divné 😀 😀 😀, ale malá je u našich, tak neviem, čo s voľným časom... 😀 - som si myslela, že si toho veľa porobím a nejaká som pomalá, lebo "mám čas" - teda viac než obyčajne. ale už idem na to, chlapci snáď pospia viac ako 10 minút 😉
tak držkám palce lenke aj ostatným, ešte kuknem. papa 😵

tanitta
28. apr 2009

ahojky...
zulka... uz bude dobre resp. lepsie.... prvy trimestet je najviac taky na nervy...drzime 😉
gabi.. zdravim rodinku 😉
zuzla... urcite sa ozve 😎 .. len v heliku bolo milion ludi....dnes...

zulka29
28. apr 2009

tak ja som už po kontrole - nepredvídanej, zavolali mi či nemôžem prísť, lebo dr. zajtra nemôže. UTZ mi nerobil 😖 ževraj sa to nerobí pri každej poradni 😠 , ale výsledky triplakov sú v poriadku 😵 a o 15-tej som sa objednala na 3Déééééééééééééééé UTZ 🙂 tak mi držte ešte placuchy 😅

lenka20
autor
28. apr 2009

caute zlaticka, necitam predchadzajuce strany lebo nestihacky ako vzdy, ale vidim, ze bolo vyhlasene nejake patranie, tak sa hlasim 😀 😀 😀 😀
bola som dnes v heliku ale len tak pro forma, lebo MS uz skoncila, test negativ, ani na krv som nechcela ist, ze sa ponahlam, ale ma krajko ukecal nech predsa idem, chuda bol nestastny.. ale ja som to rozdychala baby dobre, naozaj, ani slzicka nepadla, skratka som to vedela uz dopredu - tanicka potvrdi, ze som vravela, ze myslim, ze tento pokus v heliku bol len tak do poctu a ze ma este caka urcite brno 😉 davno pred stimulkou 😉 tusak je tusak, mozno aj preto som nestresovala tak ako inokedy 😉 takze teraz ma caka 7 mesiacov pauzicky a potom hned asi vhupneme do darcovskych vajok, nejak tomu verim... od zaciatku.. ale cez pauzicku chcem ist na laparku aby sa uz fakt vylucilo uplne vsetko, dam este konzultaciu v heliku lebo ujo doktor povedal, ze nech pridem, ze nieco vymysli a tak... a budem tu na vas dozerat ako gulatiete 😵 😵 😵
zulicek tak ty uz mas aj triplaky za sebou, to je neskutocne, gratulujem, ze su OK a male uvidis nabuduce, nebojkaj... dufam, ze uz najblizsie uvidis co to bude 😉
tanicka super vysledocky, maly je skratka dokonaly 😵 😵 😵
zuzlik takze stimulka hned dalsia 😉 aj ja som tak vlani spravila, thuj thuj thuj nech uz sa to teraz podari 😵 😵
takynka, diorka, gabinka ahojte 😵 😵

zuzla80
28. apr 2009

Lenik zlatko ani nevieš ako som na teba myslela a každý deň spomínala a tu na fóre nielen ja. Hrozne si nám všetkým chýbala. Moja aj mne si ten tvoj "tušák" spomínala, len škoda, že sa naplnil 😔 Ja som narozdiel od teba a tvojho tušáku tajne verila, že sa to podarí, ale raz sa nám to podarí, uvidíš - proste už musí. Možno fráza, ale ja verím, že raz to bude skutočnosť.
Dúfam, že nás aj napriek 7mesačnej pauzičke aspoň sem tam prídeš pozrieť a prajem ti nech to čakanie - myslím hlavne aj to.... (vieš, ktoré 😉 ), nech ubehne čo najrýchlejšie.

Zulíček mojko, no vidíš, že je to v poriadku a prajem krásny zážitok z 3D 🙂

tanitta
28. apr 2009

Leni.. no caues....ja sa na to vybodnem 😠 ...a take krasne blastocysty to boli ☹ ....ani si neviem predstavit u teba taku dlhsiu pauzu nechodenia po car.... bola si v jednom svungu 😕 ... ale aj telo potrebuje pohov.. takze sa pekne zregenerujes aj po laparke.. mozno tam nieco "opravia"... no a potom dufajme ze uz to bude to prave orechove cmuky......... 😉 ....

tanitta
28. apr 2009

zulka........mozno aj medzi nozkami uvidite nejake prekvapko 😉 .. tesime sa z dobrych spraviciek 😉

gabika24
28. apr 2009

leni, už ma to vážne štve 😠 - ešte, že si nás ubezpečila, že ten ďalší pokus vyjde 😉
zulka, tak potom napíš, aké to bolo, držkajte sa... 😵

lenka20
autor
28. apr 2009

tanicka ziadny pipik nebude, zulka ma v brusku zulinku 😵 😵 😵
no baby ja si teda fakt neviem predstavit ze pauza 7 mesiacov 😝 ale budem musiet vydrzat 😀 😀
no a na koniku budem to je jasne, ved budem slamena vdova, tak co by som ine robila 😉 😀
tani - ja myslim, ze laparka ukaze velke H a male O... ako vsetky tie doterajsie vysetrenia, no ale uz ked mam absolvovat vsetko vsetko tak vsetko 😀 😝
musim bezat paaaacko, mozno este vecer nakuknem, ale neslubujem, som verrry busssyyyy zena 😅

takyna
28. apr 2009

Ahoj Leni 😵

takyna
28. apr 2009

Pozdravujem vás všetky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre