IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

takyna
4. máj 2009

Leni pekne chvilky s kulisou 😉 😀

Zuzlik vies ako je to pri KETe bud sa rozmrazime , alebo nie, takze som uz riadna realistka a dost aj pesimistka, takze pre zvedavost musim pozistovat vsetko, nemam volno , ale teraz som na PC stale dorabam veci tak kukuckujem konikujem 😀

takyna
4. máj 2009

A uz som aj dokonikovala, pride sestra sa ucit ku mne ucto na maturity tak padám..... ☹

pekný zvyšok dníčka,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,pá 😵

zuzla80
4. máj 2009

Páááá Taky aj tebe pekný zvyšok dníčka 😵 😀

tinkaza
4. máj 2009

čaute žienky....mám v podstate len jednu otázku: čo myslíte, aká je pravdepodobnosť úspechu pri prvom IVF?

takyna
4. máj 2009

Ešte raz kuk
Tinka podla mňa 30%,,,pri druhom IVF 60%-80%

ale u niekoho 100% aj u teba to tak bude , držkám palce 🙂

Zuzlík............pá.......cmuk 😵

tinkaza
4. máj 2009

čaf takynka..díky za názor....takže myslíš, že sa to po prvom neúspešnom "nevynuluje"?
lebo inak 60- 80 % je podla mna parádička...paráda...
ja rozumiem, že je to všetko vždy individuálne, ale predsa len... 😉

takyna
4. máj 2009

Tinka môže byť aj prvé 100%, neboj
a keby náhodou...tak druhé bude 1000% 😉 🙂 ....zatiaľ pá.....musím učiť 😀

lenka20
autor
4. máj 2009

taky ty ucitelka 😀 😝 bud dobra na sestricku 😉
este sa vratim k tej kulise papradovej - uzivame posledne dnicky spolocne naozaj intenzivne - to aby ste troska zavideli, ha ha 😎 😀 😎
takynka mna stalo cele aj s liekmi dost velkymi davkami okolo 30000CZK, druhe troska viac, to sme mali este viac liekov, tak to bolo do 40000... ale stale lepsie ako stovku vyvalit na slovensku...a to minimalne...druhy soft bol vlastne klasicka stimulka, len pausal mi uctovali mensi -ako pri softe, oni su fakt zlati, nejdu ta zodrat z koze...
snazia sa setrit ti prasule..
inak zuzlik - doveruj koudymu, on vie co robi, ked ti dava vyssiu davku teraz, chce ziskat viac blastocysticiek, aby boli vacsie sance, je to sikula, vzdy pride s niecim novym... inak ja som tam zapocula aj taliancinu 😉
tinkaza - ja myslim, ze vseobecne sa to hybe okolo 30%, len raz si v tych zvysnych percentach a raz sa podari dostat do tej tridsiatky 😉 drzim palce nech sa zadari na prvy sup 😵 😵 😵

tanitta
4. máj 2009

cauky cauky....ja len nakukam .. 😀 ... disciplina musi byt 😅 ....
Tinka...babule napisali moze to aj na prvy sup byt dobre... 😵 ... ale my sme statistiky zatial moc nevylepsili 😖 ....

lenka20
autor
5. máj 2009

bre ranko kocky 😵
ja zas len na chvilocku, potom cez obed zas nakuknem...
no mas pravdu tanicka, s tymi statistikami 😠 ale zas na druhej strane vylepsujeme statistiky viacnasobnych IVFkarok - ze to ide ked sa chce 😉 😵
peculik sa nam stratil niekde, pecka, kde sa flakas cele dni 😉
pekny utorok 😵

gabika24
5. máj 2009

ahojte.
leni - aj ja som si dnes spomenula na pecku, tak by mohla o sebe dať vedieť, že? 😉
kde ste všetky? no asi si užívate slniečko. my si tiež budeme,ale až poobede - snáď sa mi dnes podarí, aby sem-tam aj zadriemali naraz. v noci sa chceli hrať - obaja a o 3.00 hod. sa tvárili, že prečo nie 😅 . no ale sme ich s ocinom zrušili, tak potom zaspali 😉 a teraz by som spala ja. ale keďže, klasika, jeden spí, druhý nie - tak nemôže ani maminka 😔

lenka20
autor
5. máj 2009

gabi ty mas moj velky obdiv, ja ked sa vzdy pozriem na moju segru ako pri jednom dobrom babatku nestiha absolutne nic, vsetko jej trva sto rokov a ty - tri male deticky a makas kmitas, stihas vsetko... 😉
no neviem ako ostatne ale ja som v praci 😉

gabika24
5. máj 2009

noooo - leni, všetko nie - to len občas... 😉

zuzla80
5. máj 2009

No ahojte pipinky moje 😀
Že kde sme, vraj na slniečku ... hmmm chcelo by byť ... ale práca volá. Ja dnes zarezávam, ale už mám toho tak akurát dosť 😠 - radšej by som zarezávala okolo svojich detičiek ako okolo nevďačnej šéfky 😝

Lenik ja Kouďákovi plne dôverujem, tak dúfam, že bude viac vajok - ale hrozne mi vŕta asistovaný hatching, alebo skúsiť vložiť embryjka na 3deň. Skúsim z neho vypáčiť, či nezmení nejakú z metód 😉

tanitta
5. máj 2009

Ahojky...
Zuzla...uvidis.. myslienku nadhod ako by si to predsavovala a uz uvidis co oni aky nazor ... ale nemyslim ze by mal by byt s tym problem...odrazia sa od minuleho pokusu a nbieco vymyslite 😎

zuzla80
5. máj 2009

Nahodím, nahodím a uvidíme aká bude spätná väzba 😉 Práve aj kvôli tomu chcem ísť na kontrolný utz k nemu, aby som sa s ním ešte dohodla resp. poradila.

zulka29
5. máj 2009

Ahojte kočule, aspoň vás pozdravím, sa mi nič nesce, ani písať 😝 ...za 45 min. padám domov, tak sa teším 🙂
Zuzlinka, veru, pripravte stratégiu a šup ,šup 😵
Ahoj Lenik, Tannitka, Gabi, TAky 😉

zuzla80
6. máj 2009

Halo, halo - kde ste sa všetky stratili 😀
Pozdravujem 😵

tanitta
6. máj 2009

ahoj tu vorel tu vorel 😉 ...
kontrolna otazka: co by sa stalo keby som prilepila dudel na krajicek antialergickym leukoplastom??? 😅 ...sak ked bude daka sutaz vo vypluvani a dudlovani nacas a v pocte frekvencii tak plnime plan na 110% 😀 ...

lenka20
autor
6. máj 2009

cau vorel, tak to veru neviem co by sa stalo a na aky krajicek to chces ten dudel nalepit 😕 😕 😅
len dudlujte, aspon maly precvicuje sanku 😉
zuzlik pozdravujem aj ja 😉
zulinka caaau, nepracuj, si tehulka, setri sa 😵
peckaaaa, kde siiiii zase stratena 😉 ozvi sa 😉

gabika24
6. máj 2009

ahojte.
ako vidím, nielen ja som dnes nebola na koníkovi...
tanitt, odskúšaj s tým nalepením, potom odovzdáš skúsenosti... a keď ináč nepôjde urobíme tú súťaž my 😀 😀 😀

takyna
6. máj 2009

ahojte mamule , kočky 🙂 a dávate aj medík na cume? ci to podla novych pravidiel sa nesmie?

pozdravujem vas vsetky, dnes som bola navstivit hlavne mesto tak som ako vygrcany rezanec 😖 😎

pekné sníčky 😵

gabika24
6. máj 2009

taky, pekné prirovnanie 😉
a máš pravdu, po novom sa to nesmie 😅
dobrú nôcku 😵

tanitta
6. máj 2009

ahojte nocne sovy 😉 ...
Leni.. myslela som ten dudel trosku prilepit o lica 😅 ....ide o to ze dudluje.. sak nech.. ok.. ale to robi v noci alebo aj cez den ked ide spinkat alebo spi..... resp. ho vypluva a pyta zase naspat 🙄 .... uz tolko mlieka lejem doneho nanoc ale asi uz kupim daku kasu alebo co 😨 ....
Taky.. aj ja som sa zasmiala nad tym rezancom 😀 😀 ...tak si chod pekne odpocinut.....a aj tebe Gabi dobruuu 😉

gabika24
7. máj 2009

ahojte kočky...
tanittka, ja dávam kašu - teda pred mliekom - okolo pol šiestej (prípadne, ako nám to vyjde) a okolo 20.00-20.30hod. mliečko. a potom až ráno, až ráno... 😀 😀 😀 (teda pokiaľ si občas nevypýtajú - ale väčšinou stačí trocha čaju a spíme ďalej)...

takyna
7. máj 2009

Ahojte mamule-kočule, a nádejné čakateľky na dialnicu 😉

To ma napadlo s tým cumlom, ze namiesto lepenia o licko, by som mu tam dala bud praskovy cukor, alebo kusok medu, by si videla ako by si spala...by ho urcite nevypluval 😉

Gabi uz ste bez bolesti bruska??

takyna
7. máj 2009

by spali 😀

takyna
7. máj 2009

Mne dnes sibe , bez bolesti uska.....prepacte asi som prepracovana...., este ze zacina volny vikend 😝

gabika24
7. máj 2009

taky, áno - šak som sa dívala, že kedy nás bolelo bruško - že či si to už ani nepamätám... 😀
cez víkend prídu naši, tak sa teším 😉

takyna
7. máj 2009

Konecne bude pomoc ze?, skutocne ta obdivujem si super mama, nejako sa mi tie pismenka menia , sorry, uzite si vikend, hlavne si odychni trosku aspon... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre