IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

zuzla80
29. máj 2009

Pecka som v šoku, takéto správanie doktorky je fakt neprípustné - urobila si najlepšie čo si len mohla, že si od nej odišla preč. Takto sa správať môže k dobytku (aj ten by si to nezaslúžil), a nie k tebe, a potom všetkom čo si si už preskákala. Verím, že budeš v omnoho lepšej opatere akúsi mala pri nej. Neviem, ako je to s kartou, ale ja keď som menila lekára, tak mne ju do ruky nikdy nedali, ale myslím, že ju posielali poštou k aktuálnemu dokimu. Tak sa drž, nech to špinenie prejde - možno ti len niečo podráždila, určite to bude v poriadku.
Peculik môžem sa opýtať, akou dávkou heparínu si začala a akú máš teraz?

Zdravím zvyšok klubu🙂

takyna
29. máj 2009

Zuzlík ahoj, ako sa citiš?

zuzla80
29. máj 2009

Ahoj Takynka 😉 nooo mám za sebou trošku "ťažšiu" noc - nevedela som spať, hrozne ma pichalo v bruchu, hlavne pod rebrami, ani na jednu stranu som sa nevedela otočiť, ale podľa mňa to bolo aj hlavne tým, že včera trochu zapchalo a momentálne stačí ak mám trošku plnší močový mechúr a už to všetko tlačí 😔 Ani drahý nebol doma, lebo je na služobke. A brucho mám ako tehuľka, čo sa mi veeeľmi páči 🙂 - no len dúfam, že si to v robote nevšimnú, lebo nikto nevie o ničom 😉
Taky a ty čo nové moja? Ako sa máš?

tinucha
29. máj 2009

Ahojte. 🙂
Zuzlik, dúfam, že nezabúdaš veľa piť.

Pecka, urobila si veeeeeľmi dobre, že od tej lekárky odchádzaš. 🙂

pecka
29. máj 2009

Ahojte zlaticka,

dakujem za podporu, hned mi je lepsie. 🙂 Ale predsa este k tej koze budem musiet raz ist na poradnu v tom 15 tt, aby mi odovzdala ten tehu preukaz, tam budem mat dufam popisane aspon tie vysledky z krvi, takze aspon nieco budem mat........ som googlila na nete infosky, ako to je s tymi kartami......no a vyplyva mi z toho, ze karta je fakt majetkom ambulancie!!!!! a je len na lekarovi, ci kartu, a v pripade gynekologov len opis z kraty, posle novemu lekarovi na jeho poziadanie. No povedzte, je to normalne!!!! ……..

Zulka spinenenie pomaly ustava, este stale mam na slipke trosku...tak dufam, ze to coskoro prejde a tiez dufam, ze mi krcok nejako neposkodila.

Zuzlik od zaciatku picham 0,4 clexane, ale je mozne, ze po dalsom hematologickom vysetreni 18.6. mi to zvysia, uvidime...
Drzim ti moc palce , aby sa ti nespustil hyperstimulak…….malicky moze, ten je ok. Drzkaj sa.

Denka ahooooj, jasne, ze si na teba pamatame, ty si bola prva tehulka v nasej teme. Viem, ze si mala predcasny porod, ale vidis ako super krasne ste sa z toho dostali. Maly je velky bojovnik. 🙂

...ahojte taky, tinucha, tanit, lenka 🙂 😉 !!!!!!

pecka
29. máj 2009

Gabika....mas pravdu ....s tou nasou zdravotnou starostlivostou, resp. nestarostlivostou!!!! je to niekedy fakt otras. Ja som bola az do vecera z toho taka rozculena...urcite to nerobilo babatku dobre, ale nemohla som si pomoct.....ale uz dnes je lepsie 🙂
A vy ako? Uz sa kolotoc chorob u vas skoncil?

tanitta
29. máj 2009

Zuzla...zatial povedz v praci keby sa pytali ze ta nafuklo z jahod a ceresni 😕 😎 ...ale ze take naozajsne budes mat cca o 2-3mesiace 😵 ... ale viem si predstavit tie spekulacie...ked mna si obzerali preco nechodim do prace a ked som sa tam zastavila ... dokonca som bola tehu uz pred 8rokmi lebo mi bolo zle z obeda 😅 ...a tak je zaujmave sledovat reakcie a dohady okolia 😀
Taky... ty si ako s tym ketokoM? kolky si dc?
Tinus... ako sa vam dari zdravucky ste?.. my o 3t zacneme plavat dufam...

tanitta
29. máj 2009

Pecka.. a ty negrcas??? 😝 😎

pecka
29. máj 2009

Tanit, negrcam 😉 , ja som ta druha polovica tehuliek, co negrcia...zevraj je to 50 na 50. Akurat mam kombinacie roznych chuti, a stale v jednom kuse musim nieco zut. Ale na vahe som zatial nepribrala ani kilo, len brusko rastie 😵

tanitta
29. máj 2009

to nevadi ze nepriberas ... malickemu to staci...ja som tiez nejak do 15tt 2kg mala....potom som rapidne do 27tt...10kg..ficala som na sladkom 😝 .. palcinky to sa mi netazilo vecer o 23°° robit..., cukrove slize... dokola... dolky...a potom som uz lezala v nemocke kde do 35t uz len 2kg...teraz som kg tam kde som zacala..

zuzla80
29. máj 2009

Tanitka, že čerešne 😀 😀 Myslíš, že by mi uverili - ale ja ich kýcham, nech si myslia čo chcú, veď je to moja vec no nie - no čo veď som pribrala 🙂

Tinusik pijem, pijem - na to radšej nezabúdam, lebo takúto chybu som urobila pri 1.IVFku a vypomstilo sa mi to a riadne. Ako ste sa mali na stretku? Určite bolo skvelo však? A malý FIlipko vydržal? Nelka mi sem tam napíše, tak mi vravela, že sú fotky tak možno neskôr mrknem 😉

Peculik už na tu doktorku kašli - možno ju uvidíš ešte raz a alivederči 🙂

pecka
29. máj 2009

zuzlik, ty si riadna tajnacka 😉 , ze si v praci nic nevsimli. Ja ked som zacala v marci tak intezivnejsie chodit akoze na vysetrenie, tak uz boli kadejake dohady........ a ked som teraz po dvoch mesiacoch nastupila po PN, tak to uz vsetci vedeli.....tamtamy mame na jednotku 😠 . A este teraz, ked tiez podchvilou chodim po lekaroch, tak uz sa na mna vsetci tak cudne divaju...........asi som mala predsa len na tej pn-ke ostat...... 😒

tinucha
29. máj 2009

Tanittka, našťastie sme zdravučký a darí sa nám dobre.5.5. malý vážil 6500g, tak teraz už môže mať aj 7kg. 😀

Zuzlik, bolo dobre, Filipko bol zlatý, všetky si ho pochytkali a pochovali. Až ma prekvapil, aký bol zlatý. 🙂

zuzla80
29. máj 2009

Peculik veď na PNku nikdy nieje neskoro. Ja som myslela, že to len u nás v práci sú také drbny, keďže sme tu väčšinou baby, ale asi to je všade tak.

Tinusik veď starú partu dobré pozná - to preto mu bolo tak fajne a spokojne 😉

takyna
29. máj 2009

Ahojte kočule 🙂

čakám na májovú mrchu a potom 14-dní prvý ULZ 😉

tinucha
29. máj 2009

Taky super, tak nech to vyjde. 😉 🙂

zuzla80
29. máj 2009

Ja som predchvíľkou telefonovala do R. - tak s našimi drobcami to vraj vyzerá až veľmi dobré, všetkých 11 stále bojuje. No dnes by mali byť 8bunkové a naše sú asi takéto: 2 sú 9bunkové, 5 je 8bunkových a zvyšok 7bunkových - transfer bude už v nedeľu, keďže sú vraj rýchlejšie, tak nechce K. čakať do pondelka. Takže nedeľa o 8.30 je stretko s našími deťúrencami 🙂

Takynka držím palce, nech to tentokrát výjde už na 100% 😵

maahuliena
29. máj 2009

taky no teeedaaa 🙂 😉 myslím na teba 🙂 😵 😵 😵

...ja ešte 5dní a stimulujem(teda dufam).... tak každý deň čakám na telefón 😅 😀 že či už.. ale zatiaľ nič 😉 ..tak stale čakáme 😉 😝

zuzlik 😵 😵 tvoje detičky...to su riadny bojovníci 😵 😵 tak to má byť 😉 držkaj sa 😉

pecka
29. máj 2009

Zuzlik 😵 😵 😵 , ty si teda, vyprodukovala riadnych bojovnikov 🙂 , zlatusikovia .......... Pozdravuj ich pekne od nas ...takze uz v nedelu budes tehulka. 😵 😵 😵
...... a brusko ako???

pecka
29. máj 2009

maahu.......ahooooj, takze uz sa ti blizi 😉 😉 , moc ti drzim palce !!!!

zuzla80
29. máj 2009

Mahu, Peculka ďakujem vám - dúfam, že ešte zabojujú, ten 4ty deň je taký kritickejší, ale veríme im nie 😉

Peculik brucho ešte pobolieva, ale mám pocit, že je to dnes lepšie ako včera večer - možno aj vďaka dvojnásobnému vyprázdneniu 😅 😅

maahuliena
29. máj 2009

peculik dakujeeem, aj tebe, nech je všetko v poriadku... 😵 😵 a ko hovori zuzlik na PN nikdy nie je neskoro 😉 ako sa cítiš? 😉

zulka29
29. máj 2009

Zuzlik, no ide to všetko super, až nad plán by som povedala 😀 😵
Mahu, ty stimluješ IVF ko, či KETik? Strácam prehľad 😝 🙂
Taky, tak nech už je mrcha čím skôr tu 😉

maahuliena
29. máj 2009

zulik stimulujem na ketom(pred darcovstvom 😅 ) bud bude v juni alebo v juli, ale budem veriť Drábekovým 90% že to bude jún 😉

maahuliena
29. máj 2009

pred ketom malo byť 😀 😀 😉

gabika24
29. máj 2009

ahojte kočky. zuzlik, kráááááása, je to tutovka 😉
u nás kolotoč chorôb skončil (dúfam) 😵
naháňam drobcov po obývačke, lebo lozia jedna radosť a ohrýzajú všetko, čo im príde do ruky a do cesty 😀 😀 😀

pecka
29. máj 2009

Zuzli....tak to je parada, ze sa ti hyperstimulak vyhyba aj napriek tolkemu poctu folikov a vajok....tak tomuto hovorim...stimulka ako z ucebnice....toto musi vyjst ani keby cobolo 😵 😵 😵 ..... a s nalievanim sa - pokracuj aj nadalej. Ja som tej vode kedysi tiez moc neublizila, ale uz mesiac pred poslednou stimulkou som si dala zavazok 2,5 l vody denne a v stimulke az 3 l . Pochvalila som sa s tym aj krajkovi, a on mi na to ze to sa vobec netreba takto prelievat, ze stacia uplne 2 l......, ja ze ma pochvali 😝 , ale nevadi, aj nadalej som pokracovala v "prelievani sa" a tiez sa mi hyperstimulak uspesne vyhol 😉 . Asi na tom fakt nieco bude 😉

Maahu...citim sa az moc dobre, niekedy mam pocit, ze by som mohla sudy valat....mam tolko energie, skoro stale dobru naladu (az na ten vcerajsok 😠 ) , ale niekedy pride na mna taka neprekonatelna unava, ze si musim lahnut...polezim chvilu, a zase som fit. ...proste.....tehotenstvo je uzasny stav....aspon to teda zatial takto pocitujem, uvidim, ako to bude dalej pokracovat.

Gabi....tak len davaj na tych tvojich ohryzajucich termitikov dobry pozor, nech mate v buducnosti v obyvacke na com sediet 😀 ......musia by fakt zlati 🙂

zulka29
29. máj 2009

Mahu, a to ti ostali mrazáčikovia tvoji?

maahuliena
29. máj 2009

peculik 🙂 som veeľmo rada, tešim sa 😵 😵 no tehotenstvo vraj robí zazraky 😉
a pekna fotečka nová, plná energie a pozitívnej nálady 😉 😵 😵 supeeer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

zulinka, ee, svojich mrazácikov nemáme 😅 😅
... my čakáme, že nám nejaká dobra žena pomôže k tým mrazáčikom 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😵

loginka
29. máj 2009

ahojte kocky, stimulujete prave niektora?
ja som v plnom prude stimulacie na 2 IVF, teraz mam kratky protokol, brucho ako melon, zajtra 2.kontrola, tak uvidime
nepijem az tak mohutne, trosku viac ako inokedy, papam chilli, inak pohoda
bud.tyzden odber, uz sa celkom tesim
drzim vam palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre