IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

kukulik30
1. jún 2009

mapka, dve deturence 😕 fiha, nooo, tak to je na zaciatok dost.... 🙂 prajem vela vela vela sil ,trpezlivosti a velkej lasky 🤐 ved skusit mozte aj IVF ..ked pride ten spravny cas 😉

mapa73
1. jún 2009

kukulik, naša túžba mať deti je tak veľká, že si myslíme, že to spolu s manželom zvládneme 🙂 Ale ja tu riešim dve deti a ešte nemáme ani jedno... 😠
A Samko sa ako drží?

takyna
1. jún 2009

Mapka ahoj 😀 , som myslela intenzívne na teba..., že ako sa máš? čo nového?, že ani neprídeš...nenapíšeš 😵 , moja kamaratka ma uz adopciou chlapceka...taký je krásny.... 🙂 a je slobodná bez muža a má ....prežila si tiež svoje v boji o dieťatko, a nakoniec má chlapčeka, takého 3mesacného jej dali.....tak držkam palce , a pís,pís,pís 😵

Kukulík aj tebe sa muselo čkať, no to je riadna úroda, ste sa rozbehli baby, budeže to detí..... 😀

maahuliena
1. jún 2009

ahooojte moje zlaté 🙂

kukuliček pekná urodička.. nech ide všetko ako má 🙂 😉

mapka mojaaa, ahoooooooj 🙂 🙂 aj tebe držím palce, nech to výjde s adopciou... 😵 😵 som rada, že si sa ukázala, len nedávno som myselala na tie, čo tu už straaaaaaaaaašne dlho neboli, že čo je s Vami 🙂 😉 😔
nezabúdaj, že treba myslieť pozitívne... 😉 stale je veľa prekážok, ale máš iste užesného manžela, spolu to dokážete 😉 😉 toto si hovoríme aj my s manželom - My to dokážeme! 🙂 😵

tiež si to hovorím, že úprimná a čistá túžba srdca sa vždy splní 😵 😵
musíme silno veriť a nevzdávať sa nikdy 🙂 😅 😵 😵

... ja si predstavujme, ked chodím spinkať moje deťurence... no a nie jedno.. mám pocit, že budu 3... a vidíš.. tiež ešte nemám ani jedno 😅 🤐 😉 ale časom to príde a určite sa to blíííížiii

takyna
1. jún 2009

Ahoj Mahúlllik 🙂 od kedy začínaš s KET? a ideš na PN od začiatku...?

mapa73
1. jún 2009

taky, tiež som na Teba veľmi myslela. Často. Veľa krát som Ti chcela napísať, ale nikdy som nenašla tie správne slová. Veľmi ma Tvoj príbeh dostal.... Som rada, že si opäť tu. Taky som veľmi rada 🙂 Dúfam, že odteraz samé
pozitíva. Riadne sa to tu rozbehlo, však?
Ja teraz asi do tejto témy nepatrím, ale ak dovolíte, rada by som tu s vami občas pokecala. Veď možno tu budemopäť patriť.

maahuliena
1. jún 2009

ahoj takynečka,
no Ket by mal byť tak v júni( ked dôjde ms- asi tak 3dni a je tu-alebo neni)malo by to výjsť okolo 20.6..podla ms a či budu oocyty. A jasné, len čo a dozviem, že su marazačikovia a sliznica je pekná, tak volám obvodáčke a prichystá mi papier na PN-ku až do porodu dufam 🙂

takyna
1. jún 2009

Mapka ďakujem ti, snažím sa fungovať , aj keď bolí to, ale bojujem...
Patríš samozrejme sem, budem rada, keď napíšeš, a prajem ti čím skor detičky aj tri 😉 🙂 , budeš im dobrá mama 😵

mapa73
1. jún 2009

maahu ahoj! Takže držím palčeky! 🙂

kukulik30
1. jún 2009

dakujem vam dievcence 🤐 🤐 🤐

Mapka, Samko sa drzi,choroby nas obchadzaju/ tuk tuk tuk na drevo/ je to zlaticko, vela rozprava, tak sa stale rehnime, ake skomoleniny z neho obcas vylezu 😀 😵...uz v septembri ide do skolky, bude ma 3 rocky, tak sa troska aj bojim, ako to zvladneme..hlavne ja...strasne som uzkostliva, ale co narobim, taka som...bojujem s tym, ale tazko, tak si mylim, ze to budem asi tazsie znasat ako on 😒
jaj a stymi detickami ..no ja tiez teraz planujem dvojky...dufam, ze sa neruham 😅...a to si myslim, ze este neskoncim..ak ostanu mrazacikovia, tak vyuzijeme vsetko 🙂

mahulik...krasne si to vystihla s tou cistou tuzbou zo srdca 😵 😵 😵

taky, a vies , ze sa mi ckalo 😀

takyna
1. jún 2009

Mahul tak to presne ako mne vychádza 😉 🙂 OSUD?

takyna
1. jún 2009

Kukulík som ti vravela 😉 , že sa ti bude... 😵

mapa73
1. jún 2009

Kočky, ani si neviete predstaviť ako ste mi dnes zlepšili náladu, že ste tu. 😀 😀 😀 😀 😀
Aj keď je vonku pod mrakom, z týchto stránok vychádza slniečko. Je tu toľko dobrej energie. Sľubujem, že sa polepším a budem tu chodiť častejšie. 🙂

Kukulík, Samko musí byť úžasný a počkaj keď bude mať súrodencov, to bude zábavy. 🙂

Taky, si silná a verím, že to skončí šťastne. 🙂 Všetky si to zaslúžite za to všetko čo musíme pretrpieť.

takyna
1. jún 2009

Ja sa riadim vetou....po daždi opat vijde slniečko 🙂 a to ma tak nejako ženie ....

Beriem ťa za slovo Mapka, že tu budeš častejšie..., oprášime rekordnosť písania....

maahuliena
1. jún 2009

🙂 taky... môže byť.. 😉

kukuliček, verím, že sa Vám to spní 😵 ..a Samulko bude mať dalších súrodencov 😵 😵 😵 Držííím moc palce 🙂

my tu máme pred DFNsP MDD 😀 deťurence spievajú... všetko sa tu ozýva 😵 😵 No idem tam asi mrknúť😉
😵 😵

Pený dník 🙂 opatrujte sa všetky 😉 Myslím na Vás... 🙂

takyna
1. jún 2009

aj ty sa opatruj Mahulík 🙂

všetko dobré k MDD našim anjelikov a deťúrencom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mamule sa tu neojavuju dnes oslavujú..... 😉 🙂

mapa73
1. jún 2009

kočky, len tak narýchlo som kukala

hava - mamina
katy2 - tehuľka
zulka-tehuľka
tinucha-mamina
tanitt-mamina
pecka-tehuľka
kuspitka-tehuľka
juja-mamina
ellianka-tehuľka
renusa-tehuľka

To len tak na rýchlo, dúfam, že som na niektorú nezabudla a niečo nepomotala. Je to perfektná úroda! 🙂

takyna
1. jún 2009

to je zakladna zostava, ale vela je aj tehuliek , a maminiek co este boli v nasej teme IVF-raKET ky 😵

mapa73
1. jún 2009

Taky, to fakt super, že sa to rozbehlo. 🙂

takyna
1. jún 2009

Veru a máme ešte jedného anjelika 😢 😔

mapa73
1. jún 2009

taky 😢
Myslím, že si riadna bojovnica!
Určite to zvládaš s bôľom, ale myslím, že ťa čaká určite niečo pekné a krásne 🙂 Niečo uplakané a stále túžiace po tvojej blízkosti 😉 Taký malý uzlíček alebo žeby dva?

takyna
1. jún 2009

ďakujem Mapka nás všetky čo sme ešte ostali 🙂
inak ešte
Kvetka -mamula
Fedra-mamula
Dionova -mamula
Steva-mamula
Annaana-mamula.....atd.... 😉 🙂

mapa73
1. jún 2009

Je to super, že im to vyšlo. keď sa tak na to teraz pozriem, tak to je riadna úspešnosť 🙂

takyna
1. jún 2009

včera som presne toto isté skonštatovala, že takých 80%, ostávame iba VIP 😉 zvyšné 20% 😵

mapa73
1. jún 2009

🙂 🙂 🙂

takyna
1. jún 2009

🙂 😉 🙂

mapa73
1. jún 2009

takynka, už musím končiť, lebo idem ku gyndošovi na kontrolu. Teším sa z dnešného virtuálneho stretnutia 🙂
Určite sa čoskoro ozvem. Takynečka drž sa!

Všetkým prajem ešte krásny zvyšok dňa. 🙂 Pa

takyna
1. jún 2009

a ešte Jujka-mamina 🙂 tú som skoro pozabudla...

aj ty Mapka 🙂 teším sa aj ja....dúfam, že sa ešte stretneme 🙂

idem makať tiež ppppppppppá 🙂

gabika24
1. jún 2009

ahojte.
jéééééj, mapka, ahooooooooooooooooooooooj 😵
baby, veď aj ja som mamina - aj ja zlepšujem vaše štatistiky, nie? 😀 😀 😀 - tie naše deťúrence mi to dávajú pocítiť - poslušne hlásim ďalšie dva zuby 😀
kukulik, mňa tiež bolelo ako na potvoru hrdlo pri ivf a dnes máme dvojky - žeby znamenie? 😀
pekný deň všetkým, mapka som rada, že si sa ozvala. idem dopiecť koláčik tým mojim zlatíčkam k MDD (aj keď dve zlatíčka ešte taký nemôžu, ale my si dáme aj za nich) 😉

hava77
1. jún 2009

ahojte 🙂
teda som rada ze som nakukla a co nevidim ? mapka nas prisla kuknut 🙂
mapka som rada ze si sa ozvala! stara partia sa dava dohromady 😎 este betianka keby sa ozvala!
bety halooooooooooooo ozvi sa 😵 😵 😵
taky nechces viest statistiku ako dakedy nasa miruschka? ide ti to celkom fajn 😀
zuzli tak drzim palce aby sa bojovnickovia riadne chytili a pustili sa azzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ved vies kedy 😎
kukulik 🙂 🙂 🙂 pekna urodicka
a mohla by sa ozvat uz zase nasa spomenuta miruschka.......ved spominala ze bude robid dohlad nad nami 😉
tak pekny vecer 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre