IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

mirica
2. jún 2009

jéééj , pozerám , že príbúdajú ďaľšie známe tváre 😵 😵

ináč na nás ešte z tej prvej témičky ste zabudli????? dráčik, pipka, adrina??????

gabika24
2. jún 2009

mirica, zabudli na viaceré 😀 😀 😀 - ale my sa tu pripomíname 😵 pozerám, že ti krásne pribúdajú tt 🙂 budeš mať okolo seba samých chlapov, ktorí ťa budú rozmaznávať - no super 😉
pekný deň všetkým, ja som včera stihla upiecť koláčik - sa nejako činím (teda, radšej sa nepozerám na ten bordel okolo seba 😀 )

zuzla80
2. jún 2009

Jéééé ahooojte - stará partička sa kompletizuje, to je supeeer, normálne ste pretrhli denný rekord v zapísaní strán 😀 . Ani som si neuvedomila, koľké z nás sú už mamule a tehule, až keď ste to tu začali písať, tak fakticky nás tu ostalo len pár skalných - tak dúfam, že to už aj my dotiahneme do štádia tehuliek a neskôr maminiek.

Mapka vítam ťa po dlhej dobe 😉

Ja som už dnes v práci 😒 tak k vám skôr nakúknem, včera som sa snažila len a len oddychovať.

gabika24
2. jún 2009

Zuzla, to vieš, že do dotiahnete. ty si už vyrazila na tú správnu cestu, tak to konečne rozbehni 😀 - vlastne, už si to rozbehla, už čakáme len na ten tvoj pozitívny výsledoček, aby sa mohli ostatné pripojiť na tehu vlnu (aj keď mňa sa to už netýka - teda dúfam, lebo nás je už dosť 😀 - prežívam to s vami, veď viete 😉 )
tak sa držkajte 😵

kukulik30
2. jún 2009

zuzlik..tak len pracuj opatrne 😵 verim, ze tentokrat je to prave orechove u teba 🙂

gabi, podaj by si mala pravdu s tym hrdlom 😀idem v tvojich slapajach 😀 ..ja uz cmulam strepfen pastilky, tak hadam to trocha polavi a hlavne, nech nevyskoci teplota 😉

kukulik30
2. jún 2009

jaj a dobre ranko, neviem ako u vas, ale u nas celkom slnecne 😵

zuzla80
2. jún 2009

Gabi tak ty si iná šikovnica keď ešte aj koláčik stihneš upiecť.
Gabi vieš ako rada by som to tu rozbehla, len mám strach, či to opäť výjde - aj keď sa snažím pozitívne myslieť, ale aj tak mám obavy, alebo ako to nazvať.

Kukulik zajtra ti držím palce na OPU - hlavne nech sa ti hyperstimulák vyhne veľkou obkľukou. Vyzerá to byť na peknú úrodičku, tak určite budú aj nieľko súrodencov pre Samka. Drž sa zajtra nech všetko ide hladko 😉

Peculka inak som sa pýtala K. na ten heparín a on vravel, že pri uhniezďovaní nieje nutný - že dôležitejší je až vtedy ak sa potvrdí tehu. Vraj ho stačí začať pichať až od pozitívneho testu - ale neprezraď ma, ja som si ho začala pichať od včera, dúfam, že tým nič nepokazím 😅

kukulik30
2. jún 2009

zuzlik..dakujem 😵 ...mam troska obavy, uz mi zacina vsetko dochadzat...aj spomienky na posledny hyperstimulak 😒 ...snad to bude teraz ine 🙂
a chystas sa aj testovat? ja mam kupene testy..ale este sama neviem , ci budem alebo nie, pri Samkovi / KET/ som netestovala...ale teraz , ked uz su kupene, asi ma bud svrbiet dlane 😀 😀 😀

gabika24
2. jún 2009

kukulik, neboj, bude to ok. Mne pomohli pastilky, ktoré obsahovali šalviu.
zuzlik, pozitívne myslenie je veeeeeľmi dôležité.ja som myslela pozitívne, ale tiež som mala aj obavy a strach - ono sa tomu asi úplne vyhnúť nedá...
zuzlik - šikovnica ako šikovnica -jedno na úkor druhého, už musím ísť aj poupratovať a žehliť, ale nemôžem sa k tomu dokopať 😝

zuzla80
2. jún 2009

Kukulík asi najdôležitejšie je rozbehnúť pitie a cikanie - mne sa to osvedčilo. Bolesti asi budú, veď pri veľkom množstve vajok je to normálne, ale neboj zvládneš to - už vieš do čoho ideš, tak o to to bude lepšie, uvidíš 😉
A testovať - uvidím, u mňa je kritický 9ty deň po ET, tak to asi nechám až po tom termíne 😉

Gabi asi to fakt patrí k tomu - ten strach, obavy - asi neostáva nič iné, len sa s tým zmieriť a čakať ako to dopadne.
Jasné, že si šikovnica o tom nepochybujem 😀

gabika24
2. jún 2009

babulky, je mi tu s vami dobre, ale musííííííííííííííííííííííííím... lebo, keď sa pozriem okolo seba - strach a hrôza 😖

zulka29
2. jún 2009

Ahojte kocule, narýchlo som nakukla 🙂 ale vás tu je, stará známa partička 😵 Ahojteeeee ...Mapka 😉
Zuzlinka, tak drobčekov máš v brušku, tfuj tfuj, už nech preklenieš 9-ty deň a potom to začne, veríííím 😵
pa kočky, idem makať...koniec mesiaca 😝

kvetka2
2. jún 2009

ahojte kamošky 🙂
ani neviem ako som sem zablúdila, lebo už prispievam strašne málo,ale občas večer, ked detičky pospia, nakuknem čo máte nové apropo ( práve začal plakať Tomáško, zobudil sa po 1/2 hodinke spania 😨 ) takže len krátko. Vidím, že sa tu zbiehate, tak mi nedá aby som vám nepopriala veľa šťastia, zuzlík, pecka tehulka,zulka tehulka, kukulík, mahu držkajte sa, nech to dopadne všetko dobre. My sa máme dobre, vychutnávam si materstvo a som fakt šťastná, že to takto dopadlo a mám 2 detičky. Už gagocú o 106, Terezka je taký čertík, už by chcela sedieť a najradšej nahlas výska 😉 a Tomáško je taký lenivko, hlavičku si najradšej opiera, musím s ním stále dvičiť držanie hlavičky- typický chlap 😉 ( celý tato 😀 😀 😀 ), ale je strašne šikovný a vnímavý a kecá a smejká sa ako slniečko stále. Zatial sa majte krásne ,musím bežať papa

tanitta
2. jún 2009

ahojky...
kveti ... ako citak veru ti chlapi su lenivi 😉 ... ale neboj nist oni maju svoje tempo...sice im vsteko musis dat podnost ale vyrastu z toho 😉
gabi.. ty mas stale mioj obdiv.. este aj pecies 😨 😨 😨 😉 ...
kukulik.. no pekne sa to rysuje 😉
mirica.. zachvilu budes finisovat.. leti to...ze 25tt 😨 😎
taky , leni, mapka, zuzla, zulka tehulka......caute

takyna
2. jún 2009

Ahojte krásavice, ste sa nejak rozkecali 😉 🙂 , to sa mi páči....nestíham, ale čítam poctivo 😵

denka28
2. jún 2009

ahojte🙂

no vidim, ze sa na mna pamatate, dobre to padne , dakujem.

zulka si sa pytala co sa stalo?! no nikto nevie presne, mala som myom este pri oplodneni, ale nikto mi nevravel, aby som si ho dal,a odstranit. no a tieto myomy sa zacali pocas tehotenstva rozmnozovat ... a zevraj moja maternica vyzerala ako vrece zemiakov ☹, plus vysoky tlak 150/100, a ci som mala nejaky bacil to neviem, ale zevraj bacili najcastejsie vyvolavaju predcasny porod. no proste malo sa to tak stat...

pecka ani mne nebolo zle, ani raz osm negrckala, len som nemohla papat dobry cas varenen jedla, len pastekovy alebo salamovy rohlik... aj som sa smiala pocas tehotenstva, ze moje babo urcite bude nenavidiet tíeto dva druhy jedla...a mala som pravdu 😀

priberat som tiez nepribrala vela , za 30tt to bolo +7kg

zuzla80
3. jún 2009

Pekné ránko baby 🙂
No ja som vás pochválila, že ste trhli rekord v písaní, no ale včera ste sa akosi nepochlapili 😅

Kveti ahooj a pozdravuj maličkých - verím, ti že si spokojná, určite prežívaš najkrajšie mamičkovské obdobie - len si to poriadne vychutnávaj 😉 Ak budeš mať aspoň chvíľku nehodíš nejaké aktuálne fotečky maličkých 😉

Pozdravujem zvyšok klubu 😉

gabika24
3. jún 2009

ahojte.
no veru, zuzlik, včera tu toho moc popísané nebolo, dnes to tiež nevyzerá 😅
ja sa chystám žehliť - lebo vtedy som sa moc neprekonala, ale aspoň niečo, aby sa nepovedalo. ale je u nás mamina, tak mám v podstate voľno od detí 😀 😀 😀
u nás konečne vychádza slniečko, tak ich "vyhodím" von a ja si urobím leháro - a je po žehlení 😀 😀 😀

takyna
3. jún 2009

Ahojte kočky 🙂
pri KETE sa berie ako anopyrin? a ako chily? nejako mi to vypadlo....please ☹

takyna
3. jún 2009

Utroš ešte neberiem? berie sa aj v prirodzenom cykle?.....úplne som mimo.... 🙄

zuzla80
3. jún 2009

Takynka klíďo píďo 😀
Anopyrin môžeš začať brať od 1DC - ja beriem 1xdenne 100mg a s chili začni kľudne aj teraz, zo začiatku 1kapsulu neskôr môžeš aj dve ak ti nebude veľmi páliť žalúdok alebo klasické chilli papričky.
A utroš sa berie aj v prirodzenom cykle ale nepamätám kedy sa zvykne brať či od transferu alebo pár dni pred transferom. Možno baby Ketárky by to mohli vedieť, lebo ja už si nepamätám 😅
A kedy moja začínaš? Už prišla madam?

lenka20
autor
3. jún 2009

caute babulky, no teeeda, taka pismenkova aktivita uz davno nebola 😉
kukulik nech ti OPU dopadne na vybornu 😉
mapka - ahoooj, tak adopcia vravis - tak nech vam ta cakacka rychlo ubehne a ak sa budes straaasne nudit tak co takto skusit este nejake to IVF - teraz nas hodne chodi na softy, je to lepsie ako klasika a mensia zataz, ak mas nejake zdrav.problemy tak je to lepsie... aj financne OK - kukni na zuzlika ako to paradne zvladla 😉
ak sa bojis stimulky dalsej tak mozes ist na darcovske vajka ako ja - predsa to dietatko bude aspon z polovice biologicky vase a vynosis si ho sama 😉 moznosti je este strasne vela, ak mas chut tak sa na to daj, urcite kazda z nas si to svoje bejby vybojuje ak vydrzime 😵 😵
kvetuska posielam velku pusu detickam, uzivaj si krasne chvilky s nimi 😵 urcite je vam spolu fantasticky 😵
takynka, mahu, gabinka, tanicka, zulka, mirica - jaaaj, koho som este zabudla - ahojte 😵
fakt je, ze uz nas zostalo len malicko, ktore to este musime dotiahnut, skoro vsetko je uz maminkovo alebo tehulkovo 😵 😵 😵

zuzla80
3. jún 2009

A vlastne Taky, ako s utrošom ti isto povie Krajko po utz na 14DC, takže žiadne obavy 😉

Gabulik ahojky, tak si uži deň kľudu, nech sa mamina vyšantí s detičkami 😉

takyna
3. jún 2009

Už som v klude, prišla dnes madam,...tak som nejaká precitlivelá 😒
ďakujem 😵

lenka20
autor
3. jún 2009

takynka utrosko az po sone 😉 povie ti krajko alebo gatova 😉 a ostatne ako pise zuzlik 😵

takyna
3. jún 2009

Lenka ahoj 🙂

Mňa chytil taký úžasný stres.... 😔

tanitta
3. jún 2009

Ahojky...
Taky...hormony lomcuju celym telom 😒 ... verim ten pocit...urcita nervozita...ale nebojkaj my tu budeme s tebou 😉 ...aspon zatial takto virtualne a verim ze coskoro uz aj live 😵 ...
Zuzla.. a ty uz grckaj 😀
Leni.. kuk... ale nevesta mi neprisla 😕 ziadna 😨

zuzla80
3. jún 2009

Taky neboj moja zvládneš to určite a ak nie tak sa nám vyžaluje, vieš, že sme tu len a len pre teba 😵 😵
Nazdárek Leni 😵
Táni však ja by som rada grcať, len nemám z čoho ... leda len z nejakej črevnej vírozy 😀 ...

lenka20
autor
3. jún 2009

takynka to je jasne, po dlhej dobe ides na vec, to by vystresovalo uplne kazdeho, pockaj co ja budem robit v januari, dufam, ze tu budete so mnou stresovat a oprskavat ma virusikmi 😵 😵 uz len ako moralna podpora 😉
nebojkaj sa, vsetko pojde OK, snaz sa to brat lazo plazo ak sa da, nech ten stres troska zmiernis...
tanicka ved som este neposlala nevestu 😀 😀 😀 som nestihla 😝 ale poslem 😉

tanitta
3. jún 2009

zuzla... 😀 ... mne prvy krat prislo nagrc z parku.. skus ten co to spravi vtedy som uz zacala nieco tusit.. ja taketo nezdrave plnevyzivne jedla mam rada 😅 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre