• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
dakujem vám :slight_smile: , bojím,bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Táni z parku, či v parku :grinning: :grinning: ... ty si ako môj mužík, ten ešte keď býval s rodičmi, tak každučičké ráno mal na raňajky len a len parky :grinning: ... a to ti už tak skoro prišlo blivno ... ja som len 3deň po ET :confused:

Takyn neboj, neboj - zvládneme to spolu :wink:
3. jún 2009 o 12:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj takynka, si sikulka, zvladnes to :wink: ja sa tesim na tvoj KET aj za teba :dizzy_face:
zuzlik ahoj :wink: ale daj pokoj s grckanim, zarad sa radsej medzi tie negrckajuce tehulky :wink:
ja ani nie som tehulka a vcera som mala namale s grckanim, ale prezrala som sa zele cukrikmi, tak preto :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni veď ja som nezačala to Tanittka :grinning:
Veď idem o chvíľku na obed, tak uvidíme, čo ten dá ... možno aj nejaké párky :grinning:
3. jún 2009 o 12:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze dakujem dievcence :slight_smile: , na oplatku...Zuzlík musíme to veru nejako dotiahnuť a rozštartovať to tu , keby sa zadarilo :wink:
3. jún 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojte moje zlaté :slight_smile: :slight_smile:

taky, stimulujeme naraz :dizzy_face: len s tým, že ja teda nemám KET na 100% istý :unamused: :unamused: :unamused: :pensive:
ja dnes 1.DC až sa čudujem, že som mala najkratší cyklus za posledný čas a dokonca aj s ovulou opäť:sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile:

idem makať, dnes v robote, makám ako o život :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mahul aj ja dnes 1deň cyklu :slight_smile: , tiež KET nie je istý ....ale verím.... :dizzy_face:

aj ja makám a občas kukučkujem na koníka :wink:
3. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky :slight_smile: veriiime, musíííme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

estrofem babule, to je niečo "HAK"??? či ako to mám chápať, viem, že je to na sliznicu a je to estrogen, ale teda môžu pri ňom dozrievať vaja, neviete??? :sweat_smile: :wink: to len tak pre informáciu :wink:
3. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mahulík myslís si , že áno možu..., ale je na rast sliznice maternice, čiže hormón , a s toho aj vajká rastú :grinning:
3. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka taky :wink: myslela som si, ale tak nie som vševedko :grinning: :wink:
no bodaj by to tak bolo :sweat_smile: a ešte jedne cyklus skusime prirodzene :sweat_smile: :wink:
3. jún 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mahul ja som tiež mimo, neviem ani ako KET prebieha, ale sú tu radkyne poradkyne :wink: moje zlatučké :dizzy_face:
3. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
uz som doma,uroda 26 vajok/ presne ako pri 1. IVF/, takze dr odporucil predlzenu kultivaciu, ak sa dobre oplodnia, mam si zavolat zajtra okolo obeda a rozhodne sa ....ak bude vsetko dobre, tak cast zamrazia a zvysok do pondelka na mna pocka
hrozne ma boli brusko :frowning2: , tak si idem dat tabletku , nakupila som si chipsy, tak konecne budem papat bez vycitiek svedomia tolko slaneho :sweat_smile: manzel este odbehol do roboty, ale pride o chvilku domov, takze mozem dnes oddychovat....neviem ako bude zajtra, ak bude este boliet..ale to neriesim zatial
3. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*Kukulíček super, :slight_smile: , hlavne vela pi,pi, pre istotu, a pekne odychuj :dizzy_face:
3. jún 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulík krááásna úrodička - blahoželám. Moja ja by som chipsy moc nejedla, neudržiava náhodou soľ vodu v tele :unamused: Najlepšie je piť čo najviac. Držím palce, nech bolesť rýchlo pominie a nech si čo najskôr fit :wink: .
3. jún 2009 o 13:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlik, praveze sestricka kazala jest vela slaneho a pit Fatru:confused: sol viaze vodu, asi aby sa netvorila na volna tekutina v brusnej dutine..no neviem
3. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik takto lezkas :grinning: amo tak nam kaze sestricka :slight_smile:
3. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulíček, jeeejda to je úrodička :dizzy_face: pekne oddychuuj, sestrička mala pravdu, kludne si daj čipsy (tiež som sestrička :wink: )
3. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukulik, supeeer, krasna uroda, tak nech sa krpcom dari :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem krasne dievcata :zipper_mouth:
melisska ja uz lezim, ale notebook lezi pri mne :grinning:
3. jún 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik tak potom papkaj, ja len či náhodou :wink: :slight_smile:
3. jún 2009 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobre ked lezkas :grinning: Mne sa dnes trosku tazsie dycha, bola som v praci, na urade , zistila som ze cim viacej chodim, tym je brusko vacsie, tak pijem o dusu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, kukulik, gratulujem k úrodičke.
takynečka,pekne stresuj,ale len trochu, my zvyšok dobehneme za teba :grinning: -už sa na tej tvoj ket tešíme :dizzy_face:
babulky držkajte sa... :dizzy_face:
3. jún 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem babenky moje :slight_smile:

pekný dnešný pracovný dník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2009 o 04:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takynka ty co blaznis pred piatou uz na nete :grinning: :grinning: asi cestujes, vsak...krasny dnicek pracovny aj tebe :wink:
dobre ranko inak :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré a pekné ránko baby :wink: :slight_smile:

Peculka sa akosi dlho neozvala, žeby toho mala veľa v práci :wink:
4. jún 2009 o 08:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute bambulky...
takynecka ty brdo...ty uz trenujes nocne vstavanie :wink:
my dnes cakame na den ako kazdy iny.. :sweat_smile: ....akurat ze vecer bude ordinacia ruzova :grinning: ....
4. jún 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky
4. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Melisska, ako sa mi máš?

Baby videli ste Kvetkine fotky malý - aký sú božský, Kveti vidno, že si spokojná maminka - tá spokojnosť z tých fotiek vyžaruje :wink:
4. jún 2009 o 09:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nevidela som, musim chytro kuknut :dizzy_face: urcite su krasne, ale naozaj vsetky umelinkove deticky su nadherne :dizzy_face:
4. jún 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Zuzlinka, práve kukám Kvetkine fotečky, malí sú krásni :dizzy_face: . A sa kedy sa chystáš vycikať // moja? :dizzy_face: . Tfuj, tfuj, budú tam!!!
pozdravujem všetky :dizzy_face:
4. jún 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok