• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
autor
ahoj zulicek :wink:
ake su kraaasne kvetuskine babatka, nadherne okate deturence a cele po mamine, aspon sa mi zda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
chlapcek o kus vacsi ako dievcatko :wink: ako to uy na takychto malickych detickach vidno...
4. jún 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fakt sú nádherný - ja som sa tu nad nimi rozplývala ako by boli moje :grinning:

Zuliček testovať - ak nepríde 9ty deň od ET žiadne špinenie alebo niečo horšie, tak vtedy testnem dobre :wink: Kiež by tam boli :pensive: A ty sa ako máš Zulik? Ako cvičenie ešte si to nevzdala :wink:

No čauky, čauky Leni - zarezávaš v robotke?
4. jún 2009 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lenik :wink:
Zuzlik, držíme ti silno palce! Dnes si 5-ty den, ze? :sweat_smile:
Cvičenie som tento týždeň zrušila, lebo som mala akurát v ten strašne nafúknuté bruško, tak som nešla. A veľmi mi to po robote nevyhovuje, som dosť unavená, tak uvidím či budem pokračovať. Ale objednala som si DVD, tak možno budem cvičiť len doma :sunglasses:
4. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulik ak nerátam deň ET tak 4ty :wink:
No to domáce cvičenie poznáme - zo začiatku to funguje a potom hľadáme samé výhovorky prečo necvičiť:wink:
4. jún 2009 o 10:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zulinka - ved ty nemusis cvicit, len ak by sa ti strasne chcelo, si tehulka, nemusis vooobec nic :wink:
zuzlik - ano zarezavam...nechce sa mi.... ale dnes nebudem dlho...
zulinka kukam kukam, ze si si v pase opravila uz celkom na istotu dievcatko :confused: :confused: :confused: to uz si stihla aj dalsie sonecko :wink: zeby uz fakticky baba, ci este nie na 100percent :wink:
4. jún 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulka nooooo - aj ja som zvedavá na vysvetlenie k tomu dievčatku :confused: :confused: :confused:
Lenik veď práca neutečie. Aj ja som v práci, ale vôbec sa mi nechce, ale to asi nikomu. No ak to bude u Zulky fakticky dievčatko tak ti poviem, že vy s Tanittkou ste riadne teodory :grinning:
4. jún 2009 o 11:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzlik a ty potrebujes este dalsi dokaz :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale iba ja som teodora, lebo tanicka vestila zulke chalana :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No bola som v tom, že aj Tanittka veštila dievčatko - tak potom ty si riadna Teodorica - no dúfam, že aj u mňa ti tiež teodorovské schopnosti výjdu - lebo minule to nebolo nic moc :confused: , ešte že si za to nič neúčtuješ, lebo by som hneď reklamovala :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 11:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oficialna teodorka je lenka :wink: ...mne to nevychadza :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....no my sme dnes vzdali prikrm... spenat od maminky napinal resp. ten zemiak v tom.. tie neznasa...:stuck_out_tongue_closed_eyes: ...buee...tak dame mliko...
dnesne spanie vonku nula bodov :angry:....
tak ja zase du....
4. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tani aj u vas je skaredo.. tu prsi, fuj, to neznasam...prisiel ti mailik :fearful:
veru veru, len ja sama som teodora - zuzlik ten minulajsok - to bolo to jedno percenticko co sa kazda teodora moze zmylit :wink: ale teraz - teraz ti vestim tehuuuuu a take poriadne grckacie :grinning: :dizzy_face:
4. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzli ani sa nepytaj
4. jún 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj babulky vy ste teda všímavé :grinning: :sunglasses: na žiadno ďalšom UTZ som zatiaľ nebola, len som tam nechala to dievčatko a ak bude chlapček, zmením zase na chlapčeka, nema problema :grinning: :sunglasses:
ja by som si tak lahla :confounded: a mam tu len stoličku a loptu :angry: .....
Tannitka, mliko to istí :wink:
4. jún 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ... tak sem ste sa vsetky schovali :sweat_smile:
Idem pocitat, co mate nove a ozvem sa :slight_smile:
4. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fedruuusik ahooooj, co blsky ako sa maju, daj nejake nove fotosky uz musia byt celkom zmenene deticky krasnucke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ahhaaaa, zulik, takze takto ty si to poriesila, no ale to dievcatko tam uz zostane :wink: a kedy je ten dalsi UZV :wink:
4. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, teda konecne ide niekto pomaly testovat :slight_smile: , pripomina mi to stare casy ked sme viacere testovali o dusu :wink: .....
zuzli tfuj tfuj tfuj nech ta obchadza 9 den :wink:
taky neboj sa ketik bude ok, dobre ze ides v prirodzenom cykle, uvidis :wink: .....my sme tietz mali len jedneho mrazacika a vidis, uz sa tu vyvaluje na sedacke pri mne a snazi sa komandovat :dizzy_face:
tanitka, lenka, zulka ahojte :slight_smile:
zulka len nech je to kocka, tych je tu malo :slight_smile:
my sa mame fajn, len maly ma niekedy problem sa vy.... a vtedy pomahame rektalnou trubickou, potom je to sodoma gomora a mame "nieco" aj v rukave / a nie obrazne/. dnes si asi kupim lotto. inak je dobrucky, len treba byt vela pri nom lebo uz vnima a nechce byt sam... ale je zlatucky ked sa vyskiera......kocky boujujte dalej ozaj to stoji zato ten pokladik :dizzy_face: drzim palce, zatial ahojkajte
4. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej fedri ahoj tak si nas nasla :wink:
4. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je smola mam trochu casu a nikto tu nie je :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tu havuska, pozdrav si maleho hovnivalka :grinning: :grinning: som sa dobre zasmiala na tom rukave :grinning: :grinning:
ved prave preto, ze nas vy maminky inspirujete tak sa snazime snazime o dusu :wink: :dizzy_face:
4. jún 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenusik ak potrebujes mat len os....rukav staci povedat niekto sa urcite najde :grinning:
4. jún 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak keby som bola poverciva tak urcite by som jednu veeelku kopu potrebovala na januar :wink: :dizzy_face: opytaj sa adamka, ci mi nejake to stasticko venuje :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale urcite, mam taky dojem ze uz na tom pracuje :grinning:
4. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ha ha ha, urcite je straaasne podareny, ked tak tisne :dizzy_face: moja neterka sa tak velmi posnazila akurat na krste, smrdel cely kostol z nej :stuck_out_tongue_closed_eyes: kym farar recnil tak ona tlacila :sweat_smile:
4. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze je deturencom odpustene :slight_smile:
4. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka az teraz som si vsimla ze mas dnes meninky :dizzy_face: tak ti prajem vela zdravia, lasky, Bozieho pozehnania a hlavne stasticka do dalsich bojov o mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nech ten hore konecne posle to prave mimi pre vas :wink:
adamko sa pripaja a krici ze pripravi tu kopu na januar :wink: :grinning:
4. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
havuska no ja dakujem, ale nemam meninky, ja nie som lenka len na koniku, inak som alenka :wink: ale tie prianicka si nechavam, tie sa mi pacia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj virtualne meninky su meninky :slight_smile:
4. jún 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved tak si aj ja myslim :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej havuska ved ja som si az teraz vsimla z mas nove fotecky adamkove v albume, ten je kraaaaasny chlapcek, ociska ma velikanske, no veru, to bude fesak :dizzy_face: :dizzy_face: zulkina babulka bude mat na vyber vela krasnych chlapcov :wink:
4. jún 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, konečne z práce doma :sweat_smile: :dizzy_face:

Chily sa berie aj po vklade? či nie?

Ak budete mať nové fotečky maminy budeme radi , ked stihnete nieco pridat...

Lenka drzim pomaly prsteky na testík :wink:
4. jún 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj Fedra fotečky.......bože tieto naše umelinkové deťúrence sú

NÁDHERNÉ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok