• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
tak som trosku pocitala ... no a najskor veeeeelka gratulacia vsetkym novym tehulkam :slight_smile: , tak sa tesim spolu s vami.
lenka, drobci su v albume, sme zdravucki a aj ked niekedy neviem co robit skor, robia nam len radost. Vobec si neviem predstavit, ze by som mala len jedno.
A na ten Januar ti isto pre stastie prihodi aj nas maly, rano /asi pred tyzdnom/ mal az os.... konceky vlaskov na krku. To ako sa mu podarilo, neviem ...
4. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky ... ved za chvilku budes pridavat foto aj ty ... citala som, ze ta caka KET ?
Hoooozne budem drzat palceky, nech to vsetko dobre dopadne :wink:
4. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Dakujem Fedrus, bodaj by ste všetky mali pravdu...., srdiečko by mi hneď začalo pracovať .....s úsmevom :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
4. jún 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si lažkať,.....prečítam vás zajtra a napíšem pá
4. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vsetkym,
planuje tu niekto druhe dietatko????
:slight_smile:
5. jún 2009 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute babule, ja dneska len na skok, mam vela vybavovaciek, ale fedruskine nove fotecky si idem kuknut :dizzy_face:
takynka jeeej, to este do januara mas cas :grinning: myslim s tymi palcami pre mna a moj testik :sweat_smile: a testova sa bude asi az vo februari ako to tak vychadza :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aj tak dakujem, si zlaticko :dizzy_face:
maria - nooooo, my by sme najprv to prve poniektore :sunglasses: a poniektore mozno uz tretie - vsak fedrik, kvetka a ostatne dvojickovske maminky...preco sa pytas :confused: :dizzy_face:
5. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fedruska - deticky su naaadherne, uz sa opakujem, ale je to tak :dizzy_face: :dizzy_face: urcite vam robia velik radost a nakoniec to ani tak dlho netrvalo :wink: zda sa mi to len pred chvilou, co si musela do nemocky a odkazovali sme ti po manzelikovi ze na teba myslime.....
5. jún 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojky...
jeeej krasne fotecky uz som aj ja pokukala :wink: .....
maria...planujete druhe cez ivf?
5. jún 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Avojte :slight_smile:
Pánečku baby - Havka, Fedri - tie vaše deťúrence sú také nádherné, ja sa na nich neviem vynadívať, aj na Kvetkinych hrozne sú zlatý, šuľačikovia maličký. Nech vám rastú do krásy a nech sú z vás pyšné maminy - veru máte byť na čo :wink:

Lenik čauko moja - ako vidím kopa "šťastia" :grinning: priravená na január tak to už bude tutovka :wink: Ako sa máš, už lepšie? A aj ja sa pripájam, síce trochu neskôr, a prajem všetučko najlepšie k virtuálnym meninkám - a ten najväčší zázrak len a len pre teba :dizzy_face: :zipper_mouth:

Čaute zvyšok klubu:slight_smile:
5. jún 2009 o 08:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzlicek no dakujem :dizzy_face: veru veru, kopa stasticka ma caka v januari, dovtedy sa este par kopiek aj stihne pridat - zulka, pecka...no a ty budes prskat tehuvirusy :wink:
5. jún 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
no ja som sem dnes akosi nestihla :sweat_smile: a to ani za mnou nie je ktovie čo vidno, že by som robila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale neva. snáď už drobci zaspia a ja sa môžem realizovať naplno - ak nezaspím aj ja :grinning: :grinning: :grinning: .
aj ja som kukala fotečky, deťúrence sú nádherné :wink:
5. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým dobré ránko a pekný víkendík želám. my čakáme návštevu, tak sa tešíme :slight_smile: - len dúfam, že dovtedy sa mi tu podarí udržať aký-taký poriadok :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko :slight_smile:

gabika...no neviem neviem, ci ten poriadok udrzis :grinning: viem si predtavit, u nas je to podobne..pol dna pratam a nakoniec po mne nie je nic vidiet :grinning: ale snaha sa ceni :wink:

je tu nieco nove? zuzlik ako sa citis?
6. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:

Pozdravujem.....nestíham.......ale ani vy :wink: :slight_smile:
6. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, ty si ale rychla :grinning: tak pozdravujem aj ja :grinning:
6. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulík už máš bubulky vložené?
6. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky nie , az v pondelok, mam PK, takze sa hadam pekne vyvijaju :slight_smile:
6. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak na pondelok veľa šťastíčka a nech sa riadne zahryzkajú :grinning: :dizzy_face:
6. jún 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rozpravaju sa dvaja novorodenci v porodnici.

Chlapec sa pozrie na dievcatko a hrdo prehlasi:

Ja som chlapec.

Ako to vies? opyta sa dievcatko a chlapec odpoveda:

Pockame, kym odide sestricka a ukazem ti.

Ked sestricka odide, chlapec odhrnie deku, vystrci nohy a povie:

Pozri, modre ponozky!
6. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. jún 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ha ha, taky :grinning: :grinning: :grinning: ten bol dobry, inak pekny dnik prajem, ja sa dnes zvrtam cely den, varila som zemiakove placicky s kuracim maskom, mnam mnam...
kukulik, tak nech su krasne embrijka a na pondelok thuj thuj thuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik, krásne embryjká na pondelok, určite to vyjde.
taky :grinning: :grinning: :grinning:
leni ahooooooj, také placky by som si dala aj ja :wink:
6. jún 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaj, gabuliatko, ale ako je z nich tazko na zaludok... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:

Leni , zvykaj si , takto ťažko ti bude od februára pravidelne... :wink: :slight_smile:

Pozdravujem........cmuk :dizzy_face:
7. jún 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
veru, leni, zvykaj si, vo februári to bude jasné. ja neviem, čo mám robiť, asi predsa skúsim tie placky - uvidíme, čo mi povedia deti, či môžem alebo nemôžem variť :grinning: :grinning: :grinning: - zatiaľ mi stihli rozhádzať len niekoľko vecí a zdá sa mi, že im malá pomáha (ale tvrdí, že dáva na nich pozor :grinning: )... proste naša idylka - včera bol poriadok aspoň na chvíľu, no dnes po ňom niet ani stopy :grinning: :grinning: :grinning: ale ako kukulik písala, aj snaha sa cení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabika :slight_smile: , počkaj ešte keď sa bude s nimi hrávať na učiteľku a žiakov.... :wink: :slight_smile: , máte, že to zábavy, úprimne sa teším, aj ja chcccccccccééééééééééém :wink: :dizzy_face:

pekný dník,,,,,,,idem na cintorín za anjeličkom mojim.....kým neprší.....včera to bolo hrúza to počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
7. jún 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč KATY už má HANIčKU NA SVETE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cozee :grinning: :grinning: hanicka uz je tu s nami, huraaaa, katuska gratulujeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: a malej prajem krasny stastny zvot, urcite sa jej rodicia on postaraju :wink:
takynecka veru, vcera bola hrozna burka aj u nas, ani hafani nechceli ist von...
gabinka - na neporiadok sa vykasli, to patri k tomu ked mas male deti a tolko :wink: :dizzy_face: vsak ich zapriahnes ked budu velke :wink:
7. jún 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooj..
fijha.. tak katy je uz mamicka :dizzy_face: :dizzy_face: blahozelam panecku uz sa finisuje vovelkom...
takze ...takynka ...lenik...kukulik.. tehulkujeme to je rozkaz :wink: ... pa
7. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky a dobre ranko, ja dnes nakuknem asi az cez obed, tak sa ti zatial majte a krasny den vam prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2009 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok