IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

maahuliena
29. jún 2009

no teraz fakt neviem, či isť či nie.... ale asi nepôjdem ja som z iného mesta, len v BA pracujem a bývam tak cca 120km od BA 😒 😒 ale myslím, že to nemá význam, tak načo to preťahovať
na Ket by som išla aj hneď, ale teraz funguje v GF letný režim...dovolenky a tak... a na konzultaciu idem až 11.8 🙄 takže počítam, že v septembri 😲 😲

maahuliena
29. jún 2009

jul...to sme si mysleli, celá rodina, že sa to podarí a vidíš 😔
budem asi potrebovať prednison na KET(ked to bolo darcovské) a možno potom sa to podarí 😉

julietka
29. jún 2009

mahulik ak si mala nejaku hranicnu hodnotu hcg tak chod na krv, ale ak si nemala ziadnu resp.uplne najnizsiu tak to naozaj, zial, nema vyznam a vysadila by som v tom pripade aj lieky, aby si zbytocne nezanasala organizmus 😔

maahuliena
29. jún 2009

jul..povedala negatívne, takže tiež si myslím, že načo to predlžovať 😉 proste bolo to darcovské a moje telo to neprijalo 😒 ale tak budeme snažilkovať nadalej 😅 😉

a ked chcem isť na ket, treba na konzultaciu najskôr asi, že? 😒 takže potom ten september.. ale to je zachvííľku 😉

julietka
29. jún 2009

vidis mahuli a ja som myslela ze darcovske su fakt tutovka, ze to proste musi vyjst...a so svojimi nemozes skusat?
a preco chces cakat tak dlho na KET, povedz dokimu ze chces uz teraz..vies ze aj ja som sla hned cyklus po sebe a podarilo sa 😉

maahuliena
29. jún 2009

no a to mám volať dokymu alebo ako? ja som sa pýtala sestričky a že to sa mám objednať na konzultaciu 😒
on ma teraz dovču anejaký kongres tak teraz neviem čo spraviť 😒

julietka
29. jún 2009

mahulik a do mrchy to nestihne myslis?hadam sa vrati dovtedy z kongresu..a nie je zastupitelny?

maahuliena
29. jún 2009

no povedali mi na recepcii, že najbližie je voľne v auguste, lebo že júl dovolenky, teraz je doky na kongrese... no neviem čo spraviť.. a zase vyvolávať tam ako šialená...tak na to sa moc necítim 😒
v podsate jedne čo by som potrebovala je predpísať lieky a to je všetko 😲 a ten prednison a tom som sa chcela poradiť 😉 a asi radšej dáme trošku pauzu, lebo zase naháňať sa mi to nechce, a v robote to tiež bude o držku... a aj peniažky nam treba 🙂 😅

julietka
29. jún 2009

mahulik je na tebe ako sa zaariadis, no ja by som to riskla este tento cyklus 😉 ved recept ti moze prepisat ktokolvek aj KETko ti moze previest ktokolvek, ale samozrejme ak sa na to necitis a mas pocit ze potrebujes oddychnut tak ti budem drzat palce nech ti to rychlo ubehne a co najskor sa tesila z pozitivneho testiku 😵

kukulik30
29. jún 2009

mahulik, co to co to? 😕 😔 😔 😔 ....ani so necakal inu spravu ako pozitivnu ☹ ...to ma mrzi....takze KET je nas 😉 ak ten hore pre nas nepripravil opat nejake ine plany 🙂

gabika24
29. jún 2009

maahulik 😢 - tiež si myslím, že ak bola krvička úplne negatívna, netreba znova. škoda, že ti nepovedali, či nejaké nízke alebo niečo pod. kamoška bola, keď mala minimálne hodnoty hcg z krvi, či sa jej to stratí alebo bude rásť - tak porovnali, rástlo a dnes má doma také živé striebro. no nešla by som, ak by to bolo úplne negat.
každopádne držím palce na ket, aj tebe kukulik a všetkým, ktorí sa naň chystajú 😉

maahuliena
29. jún 2009

tak tak kukuliček, iné plány a ja si aj myslím aké 😅 😉 tak snáď ketík bude s opačným koncom 🤐

juli dakujem, verím, že určite príde čas na // 😵 to bude odmena za náš boj 😉 vlastne ta odmena bude uzlíček šťastia, ktorý sa nám narodí 😉 raz... 😉

a dakujem všetkým, ešte potiahnem PN do konca týždňa 😉 a budem s mm, lebo potom budem chodiť domov zase pobiedno 🙄 😉

kukulik30
29. jún 2009

maahu..ja som mala hcg 25 a uz som na krv nesla, kedze som vedela podvedome, ze to nie je ok...vysadila som lieky a mrska prisla do 3 dni....

maahuliena
29. jún 2009

no ved to kuku, ta naša ženská intuícia... toto nikdy nesklame.. 😔 mne teda nesklamala nikdy.... 😅

gabi, určite by mi povedali, keby bolo nejaké čísielko HCG 😉 Tak snad ked bude uspešnejší 😉 treba veriť 😵 a dakujem všetkým 😵 raz budem mať hadam aj ja za nicom 1d alebo 2d 😀 😵

pekny dnik všetkyyyym 😵

tanitta
29. jún 2009

mahul... 😔 ...ale nestracas nadej.. mrazacikovia ti dodavaju silu ist dalej vidiet ze sa len tak lahko nevzdas 😉 ..a to sa mi paci.. drz sa a dalsie kolo bude uz uspesne... 😉

marione74
29. jún 2009

😒 mahul to ma mrzi, hlavne ked testik ukazal //

kukulik ty si uz nesla na krvicku ked si mala 25 hgc? ja som bola este raz pre istotu aj ked som mala iba 19, jedna babena mala 33 a predstav si, ze jej hcg stuplo este potom a na 14 den (alebo na 18 den, uz nepamatam) uz mala vysoke hodnoty... niekedy to stupne aj ked babena ma spinenie.. no ked uz pride normalna silna mrska tak to neviem, to uz by som asi neverila, ale na krvicku by som asi isla pre istotu.

Mahul ale ked ti povedali ze negativne, tak to asi bolo pod 10 hcg, lebo nad 10 beru ako pozitivne tusim..

rosienka
29. jún 2009

marione - ja som mala vzdy cosi nad 10, tisim 14 minule a bolo to negativne...vraj az pri 40-50 sa da verit Ale urcite ide aj o den, kedy sa krv berie

lenka20
autor
30. jún 2009

ahojte zlaticka, ja len na skok, prisla som kuknut co mahulenka nasa mila... mahu - ☹ skoda... ze napriek testikom... asi treba ten prednison.. ak by si sla do toho teraz, mam nejaky doma.. ale prednison ti predpise aj obvodak vseobecny.. nemusi gyndos... ale ak sa ti to nechce nahanat tak jasne... mrazacikom je to jedno ako dlho su v mraznicke 😉 neutecu, pockaju si na mamicku 😉 tak nabuduce, ok 😉 nabuduce to uz isto vyjde... kopec dievcatam vysiel ketik.. skusis prednison, pripadne aj chilly...a vyjde to 😉

zuzla80
30. jún 2009

Mahu škoda, že to nevyšlo 😔 Hrozne som ti držala palce a prajala, aby sa to už konečne podarilo. Život sa s nami niekedy kruto zahráva, ale po každej búrke výjde slniečko - tak verím, že raz isto zasvieti aj na nás. Drž sa a nech Ket je pre nás všetky úspešný 😉

Ahojte babule 🙂

hava77
30. jún 2009

ahojte kocky,
maahu fakt ma mrzi ze to nevyslo, ked to vyzeralo tak nadejne ☹ ....ale treba verit ketu, ved aj my mame doma snehuliacika 🙂 hoci moj m mu neveril a bol ku ketu skeptickky ......

my sme mali vcera poradnu a ockovanie proti pneumokokom, vakcinu proti 6 chorobam a rotavirus, dr. povedala ze budu horucky a maly nic 🙂 tak sme radi. vazi 6210g a vraj je strasne dlhy 🙂 to povedali asi preto ze im skopal zo stola figurky doktora a sestricky 😀

zuzli uz som aj zabudla kedy do toho ides ty? myslim ket 😎

hava77
30. jún 2009

este som sa chcela spyatat neviete co je s miricou a babuliatkom? dlho sa neukazala 😕

maahuliena
30. jún 2009

ahojte moje zlaté 🙂 až sa mi slzy stekaju po líci, ked si vás tak čítam 😅 🙂
dakujem naozaj moc za podporu 😉 všetkým vám posielam objatie. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
aj ja verím tomu ketu a hlavne si vypýtam ten prednison 😉
rozhodli sa s mm, že ketiť sa bude na jesen. prípadne koncom leta (11.8idem na konzultaciu tak tam sa ho všetko popýtam... ved ani neviem ako to je ked máme 4mrazáčiky-či sa musia všetky rozmraziť, či rozmrazia len dvoch 😕 😕 neviete? 😅 by bola ešte jedna šanca naviac 😅 😵
dnes som sa zobudila so strašným pocitom...také prázdno už dlho nebolo.. 😔 ono ma to zase prejde, poznám to... a presne teraz viem pochopiť, aké to je pra každú nesmierne ťažké, ked nevýjde IVF ☹ ale netreba sa vzdávať, raz ta motyka vystrelí 😉 😵

havka no teeda, ja sa tak teším, vydíš žiadne horúčky.. toto bude ukážkové babatko 😵 😵 😵 a pekne ste pribrali 🙂

zuzlik aj tebe uspešný ketík, kedy ideš 😉

myslím na Vás... na všetky 😉

maahuliena
30. jún 2009

ach, hrubka 🤐 malo byť vidíš 😅 😉
a pekný deň 🙂

lenka20
autor
30. jún 2009

mahulik veru, kazdu si mysli, ze stimulka je najhorsia, pre mna je najtazsie to obdobie po ET... lebo az vtedy sa naozaj rozhoduje o tehu/netehu.. ale zvladnes to urcite v dalsom pokuse 😉 pokial viem, tak embrijka zmrazuju po jednom vacsinou, myslim, ze na 2 pokusy to este urcite vyda 😉
havka to co 😕 😕 take velke chlapciatko 😅 😅 moja neterka 8 mesacna ma teraz 6,6kg 😝 😀 a adamko uz skoro tak isto 😉 no je to chlap ako hora uz teraz 😉
o mirici nic neviem veru sa dlho neukazala, mozno je v nemocke chudatko.. mala tie problemy tak mozno lezi s nohami hore.. mozno dracik bude vediet..

zuzla80
30. jún 2009

Havuška ten váš Adamko je riadny hrdina, keď očkovanie zvládol takto super, bez teplôt.
Babulky KETík niekedy v auguste, možno 😉

Lenik ahoojky, pracuješ? Aj ja, ale sa mi nechceee, u nás je dnes hrozný hic, niekde pri vode by bolo najlepšie

veracruz
30. jún 2009

mahu, ja som si sem len prisla potvrdit, ze si tehu... 😒 tak teda hor sa s pozitivnym pristupom do ketka 😉

maahuliena
30. jún 2009

tak som ešte raz volala sestričke, že aké HCG to bolo a či musím na ten odber znova 😒 a povedala, že mám prísť a HCG je vraj 0.18 čiže tak 😒 a že na KET môžem aj hned pokiaľ mám lieky... (tie si vypýtam ked pôjdem na odber) lenže ja som chcela ten prednison.. a ten budem mať asi najkôr po konzultácii, lebo že to sa berie 1mesiac pred stimulkou 1x1tbt a včase stimulovania sa znižuje na polovičku denne 😒 tak fakt neviem či mám čakať, alebo ísť do toho znova..., ale skôr si myslím, že ten prednison potrebujem fakt, bez toho to nebude ono 😖 a obvodná mi ho len tak predpíše.. či to skôr na odporúčanie 😒 to je dilema toto 😀 😅 🙄

rosienka
30. jún 2009

mahul - vidno, ze si silna zena a zvladnes v pohode dalsie pokusy...ved co je to pre nas "stare" harcovnicky? 😉 Ja sa spoliehem tiez kazdym pokusom, ze mozno teraz, ze uz konecne, ze snad to akurat teraz vyjde...i ked mi je to neuveritelne...

zajtra vecer idem znova na IUI, tesim sa, ale zacne tazka doba cakania...ale este sa len vsetko zacina a snad ten novy zivôtik uz konecne bude chciet vznikat 😎

gabika24
1. júl 2009

ahojte.
ja nejako nestíham 😝
maahul,vieš, musíš urobiť asi tak, ako cítiš. ak cítiš, že ísť do toho hneď, tak choď a vyjde to. ak cítiš, že až s pauzou, tak začnite až v tom auguste a vyjde to tiež 😉 lebo už inú možnosť nepripustíme - všetci ti tu držíme palce.
rosienka, držkaj sa, teraz tiež už konečne s pozitívnym koncom.
babulky všetky ahojte, práve nám prišla návšteva. 😉

rosienka
1. júl 2009

gabi- dakujem, dnes sa citim super a neviem sa uz dockat, kedy budem letiet do nemocky... 😝 ...ale uvidim, ako sa to bude potom vyvijat. Akurat vcera dostala svagrina, ktora sa teraz vydavala potvrdenie tehotenstva a uz aj srdiecko poculi... aaach, bolo by super spolu tehulkovat... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre