• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
jezis nieee, zuzli, je mi to strasne luto, ani sa mi nechce verit, co tu citam. :cry: Akurat som si z teba brala priklad...a teraz toto :frowning2: :pensive: ...ani neviem, co povzbudive ti napisat...ale tehulkovat budeme spolocne, to je jasna vec :wink:

marione, pecka, kuspitka - gratulujem k polke tehu, to je supis, ze mate vsetko OK, len tak dalej :wink:

mahu, lenka, lauri...jasne, ze to tu my dlhodobky dobojujeme, akoze by nie! :dizzy_face: Este tento rok a lenka to zakonci v januari a basta fidli motyka! Ja pôjdem asi do toho 3.IVF v oktobri, teraz budem pauzickovat a leto uzivat :slight_smile:

mirus - ahoj, vas tam v tych zahranicnych snazilkach zanedbavam...je tam kopec novych a "stare" su tusim vsetky tehulky, ci nie? A inak, ako sa ti dari? Co porabas, naposledy som citala, ze si hladas pracu, resp. mas nieco v muzeu...
25. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :slight_smile: nejak je tu dnes ticho :confused: :sweat_smile: :grinning: tak nás posúvam vyššie :slight_smile: a samozrejme želám krásnu nedeľu :dizzy_face:
26. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Źuzlinka, tak velmi ma to mrzi :frowning2: verila som že konečne si sa aj ty dočkala, ale ešte to chce jeden úspešný pokus tak tfuj tfuj, vela sily do boja, ty sa nevzdáš, si silná bojovnica! :wink:
Ahojte ostatné kočky, ja mam teraz fofriky, tak tu moc nie som, ale čítam vás :wink:
26. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
zulka, že už 30tt, fakt to letí :slight_smile: . takže s tými fofríkmi pomaly, nech si ešte užiješ bruško, aj keď sa už určite tešíte na bambulku :dizzy_face:
27. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi, teraz to celkom zacalo konecne ubiehat :wink: . Pridala som venusu do albumu :grinning:
29. júl 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tedsa, krááásne bruško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
maahul, kedy idete na ket?
29. júl 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zulik krásna venuša :grinning: :grinning: Inak na to, že si už v 30tt máš celkom malé bruško - ale to možno len fotka skresľuje :slight_smile:
Ahoj Gabči :slight_smile:
29. júl 2009 o 08:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka mas krasne brusko, teraz ku koncu ti uz bude rychlo rast :slight_smile:.....a mate uz vsetko nakupene pre malicku?
zuzli, gabika ahojte
29. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :wink:

zulik kráásne brušo :dizzy_face: :dizzy_face:

gabi.. nedjem na KET :wink: idem do stimulky za cca 9 dní :wink:
29. júl 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahu ahoj, ved si chcela ket :confused: teda ak sa nemylim?.....ale ved neva aj tak ti drzime palce :wink:
tak aspon napis co sa zmenilo, ved ste isli s darcovskymi, nie?
asi mi daco uslo :sunglasses:
29. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka, zmenili sme Car, chodíme teraz do Brna a tam nam dali šancu so svojimi :slight_smile: :wink: tak ju ideme využiť :wink:
prvý cyklus možno len odsleduju.. a ked budu aj vaja tak aj odpunguju :sweat_smile: :grinning: takže další boj pred nami :sunglasses: :dizzy_face:
29. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a do ktoreho car? do toho co chodi aj zuzlicek?
to je super ze vam dali sancu aj s vlastnymi....ved sa to mohlo aj zmenit, no nie?
maahu len bojuj, ved namaha stoji za to :slight_smile: viem co hovorim, aj ked nam to vyslo v celku dost rychlo a ten boj u nas nebol az taky dlhy chvala Panu Bohu :slight_smile:
29. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano havi. do R. tam kde chodi aj zuzlinka aj lenka :wink:
myslím, že už sa zmenilo, moje telo je opäť ok, ovulujem jedna radosť :dizzy_face: :wink: proste cítim to tak, že to pôjde :wink: :dizzy_face: a dakujem. Adamko určite rastie do krásy a robí mamnike radosť :wink:
29. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz uz nic nestoji v ceste tvojim krasnym // dialniciskam :slight_smile: ved si to po tom vsetkom uz ozaj zasluzite....tak ako kazda jedna v tejto teme
29. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíme havi ako to pôjde, možno nie tak rýchlo... ale to nevadí.. len aby to išlo :slight_smile: :slight_smile:
aj ja držím všetkým palce :slight_smile: :dizzy_face:
29. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, niekedy staci aj to ze sa nieco uz konecne deje
29. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahul, jááááj, už som si spomenula :dizzy_face: - som ja hlava deravá :grinning:
moc držím palce, tak daj potom vedieť, čo a ako :wink:
pekný deň, idem sa ponaháňať s deťmi po obývačke :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi :dizzy_face: :dizzy_face: no máš to doma ale radosti :grinning: :grinning: :dizzy_face: je to krásne.. len si pekne pošantite :slight_smile: :wink:

všetky ostatne babulky zdravím :slight_smile:
dnes večer mením "pôsobisko spánku :grinning: ", zase cestujem :angry: :grinning: už nech je zajtra večer.. zase budem doooma a ešte jedna služba v nedelu v noci a potom free 2 týždne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
30. júl 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahul, tak si uži voľné 2 týždne a poriadne si oddýchni :dizzy_face:
31. júl 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mahul - drzim palce do stimulky, to je super, ze mas vlastne vajicka, nech sa ich vela urodi a kvalitnych! :wink:
3. aug 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: cafte babulky, caf rosi :slight_smile: to sa este len uvidí, či budu vaja :sweat_smile:
ach tu sa prázdninuje a dovolenkuje vo veľmom tušim... temička nam upadá :angry: :sweat_smile: babyyy :grinning: :zipper_mouth:
3. aug 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoooj mahu :dizzy_face: no veeelmi budem drzat palciska, aby to v Brne vyslo. Kedy idete? :confused:

Zulinka naaadherne brusenko :wink: a babulka bude peknulinkaaaaa, to vidno uz teraz :sunglasses:
4. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule :dizzy_face: :dizzy_face: no veru, prepadavame sa, ja som teraz viac v reprofitackach, lebo tusim vsetky su bud tehu alebo my este co tehu este len budeme sme emigrovali do ciech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
vsak mahu :wink:
pipinka ahooj :dizzy_face: hanulka ma coskoro rok :wink: to je fantasticke, take velke dievcatko :wink:
5. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
na MK chodim malo, ale myslim na vas..... a vsetkym vam drzim palce... tehulkam k porodu a snazilkam ku skoremu tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzte sa....
my rastieme, uz mame 2 mesiace.... v albume mame fotky, ako pekne rastieme... tak ak chcete, klikajte a pozerajte.... :wink:
6. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenulik ajoooj :slight_smile:
no veeru, leti to strasne :sweat_smile: ...az teraz vidim ako starnem :grinning: :grinning: :grinning:

katy mas krasnu hanku...skoro jak ja :grinning: , gratulujem :dizzy_face:

zulinka, skuska svadobnych siat uz bola? Uz sa ti to blizi...nevesticka! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. aug 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule :slight_smile: , zulka, to brusko je naozaj pekne....normalne do časaku :wink:
zuzlik, citala som , ze sa Vam to nepodarilo, ach jaj, velmi vam to s lenkou prajem...

my uz behame, je to sranda, kazdy inym smerom a uz dost rychlo :grinning:
6. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babulky,
tak pre pobavenie par fotiek z dnesneho minipipidacikovskeho stretka :grinning: :grinning: :grinning: to je ako jazykolam
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3120060&vReferer=
7. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, trochu som zanedbala temu,

zuzlik, tearaz som precitala, ako ste dopadli :frowning2: :frowning2: :frowning2: ani sa mi verit nechce :pensive: je to vobec mozne???....raz to predsa len musi vyjst...velmi velmi velmi ti to prajem....vlastne kazdej tu :zipper_mouth:
drz sa moja a vela sil do dalsieho boja!!!

ako pokracujete, stimuluje niekto...asi momentalne nik...nejako to v poslednej dobe viazne :pensive: hadam jesen bude plodnejsia a plna pozitivnych sprav :slight_smile:

tehulkam zelam krasne tehulkovanie, krasne vam preskakuju tt :slight_smile:

a maminkam vela vela radosti z detureniec :dizzy_face:
7. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky, dobre ranko
pipinka - dracik - supeeeer fotosky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dracik esteze mas chalanov dvoch, inak by som ziarlila, ze mi mala hanulka uchmatne zenicha pre moju dievku :wink: :dizzy_face: takto sa podelime :wink: :grinning: deticky su krasne a vyzeraju byt dobri kamosi :wink:
kukulik veru, viazne to, vlastne nas zostalo uz len par a vsetky sme v reprofitackach teraz, ale ja chodim nakukam, lebo do tejto temicky sa zase hlasia byvalky - tehulky a maminky, ktore sa mimochodóm z dlhsie neozvali - pecka, zulka...
pekny vikendik
8. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievky, narychlo vas zdravim, uz po svadbicke :slight_smile: vsetko dopadlo super, ked budu fotecky, pridam dake :sunglasses: . paaaaaaaaaaa, musim s venovat este svokrovcom :grinning:
8. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok