IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

rosienka
25. júl 2009

jezis nieee, zuzli, je mi to strasne luto, ani sa mi nechce verit, co tu citam. 😢 Akurat som si z teba brala priklad...a teraz toto ☹ 😔 ...ani neviem, co povzbudive ti napisat...ale tehulkovat budeme spolocne, to je jasna vec 😉

marione, pecka, kuspitka - gratulujem k polke tehu, to je supis, ze mate vsetko OK, len tak dalej 😉

mahu, lenka, lauri...jasne, ze to tu my dlhodobky dobojujeme, akoze by nie! 😵 Este tento rok a lenka to zakonci v januari a basta fidli motyka! Ja pôjdem asi do toho 3.IVF v oktobri, teraz budem pauzickovat a leto uzivat 🙂

mirus - ahoj, vas tam v tych zahranicnych snazilkach zanedbavam...je tam kopec novych a "stare" su tusim vsetky tehulky, ci nie? A inak, ako sa ti dari? Co porabas, naposledy som citala, ze si hladas pracu, resp. mas nieco v muzeu...

maahuliena
26. júl 2009

čafte 🙂 nejak je tu dnes ticho 😕 😅 😀 tak nás posúvam vyššie 🙂 a samozrejme želám krásnu nedeľu 😵

zulka29
26. júl 2009

Źuzlinka, tak velmi ma to mrzi ☹ verila som že konečne si sa aj ty dočkala, ale ešte to chce jeden úspešný pokus tak tfuj tfuj, vela sily do boja, ty sa nevzdáš, si silná bojovnica! 😉
Ahojte ostatné kočky, ja mam teraz fofriky, tak tu moc nie som, ale čítam vás 😉

gabika24
27. júl 2009

ahojte.
zulka, že už 30tt, fakt to letí 🙂 . takže s tými fofríkmi pomaly, nech si ešte užiješ bruško, aj keď sa už určite tešíte na bambulku 😵

zulka29
29. júl 2009

Gabi, teraz to celkom zacalo konecne ubiehat 😉 . Pridala som venusu do albumu 😀

gabika24
29. júl 2009

no tedsa, krááásne bruško 😵 😵 😵
maahul, kedy idete na ket?

zuzla80
29. júl 2009

Zulik krásna venuša 😀 😀 Inak na to, že si už v 30tt máš celkom malé bruško - ale to možno len fotka skresľuje 🙂
Ahoj Gabči 🙂

hava77
29. júl 2009

zulka mas krasne brusko, teraz ku koncu ti uz bude rychlo rast 🙂.....a mate uz vsetko nakupene pre malicku?
zuzli, gabika ahojte

maahuliena
29. júl 2009

cafte 😉

zulik kráásne brušo 😵 😵

gabi.. nedjem na KET 😉 idem do stimulky za cca 9 dní 😉

hava77
29. júl 2009

maahu ahoj, ved si chcela ket 😕 teda ak sa nemylim?.....ale ved neva aj tak ti drzime palce 😉
tak aspon napis co sa zmenilo, ved ste isli s darcovskymi, nie?
asi mi daco uslo 😎

maahuliena
29. júl 2009

havka, zmenili sme Car, chodíme teraz do Brna a tam nam dali šancu so svojimi 🙂 😉 tak ju ideme využiť 😉
prvý cyklus možno len odsleduju.. a ked budu aj vaja tak aj odpunguju 😅 😀 takže další boj pred nami 😎 😵

hava77
29. júl 2009

a do ktoreho car? do toho co chodi aj zuzlicek?
to je super ze vam dali sancu aj s vlastnymi....ved sa to mohlo aj zmenit, no nie?
maahu len bojuj, ved namaha stoji za to 🙂 viem co hovorim, aj ked nam to vyslo v celku dost rychlo a ten boj u nas nebol az taky dlhy chvala Panu Bohu 🙂

maahuliena
29. júl 2009

ano havi. do R. tam kde chodi aj zuzlinka aj lenka 😉
myslím, že už sa zmenilo, moje telo je opäť ok, ovulujem jedna radosť 😵 😉 proste cítim to tak, že to pôjde 😉 😵 a dakujem. Adamko určite rastie do krásy a robí mamnike radosť 😉

hava77
29. júl 2009

tak teraz uz nic nestoji v ceste tvojim krasnym // dialniciskam 🙂 ved si to po tom vsetkom uz ozaj zasluzite....tak ako kazda jedna v tejto teme

maahuliena
29. júl 2009

uvidíme havi ako to pôjde, možno nie tak rýchlo... ale to nevadí.. len aby to išlo 🙂 🙂
aj ja držím všetkým palce 🙂 😵

hava77
29. júl 2009

viem, niekedy staci aj to ze sa nieco uz konecne deje

gabika24
30. júl 2009

maahul, jááááj, už som si spomenula 😵 - som ja hlava deravá 😀
moc držím palce, tak daj potom vedieť, čo a ako 😉
pekný deň, idem sa ponaháňať s deťmi po obývačke 😀 😀 😀

maahuliena
30. júl 2009

gabi 😵 😵 no máš to doma ale radosti 😀 😀 😵 je to krásne.. len si pekne pošantite 🙂 😉

všetky ostatne babulky zdravím 🙂
dnes večer mením "pôsobisko spánku 😀 ", zase cestujem 😠 😀 už nech je zajtra večer.. zase budem doooma a ešte jedna služba v nedelu v noci a potom free 2 týždne 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😵

gabika24
31. júl 2009

maahul, tak si uži voľné 2 týždne a poriadne si oddýchni 😵

rosienka
3. aug 2009

mahul - drzim palce do stimulky, to je super, ze mas vlastne vajicka, nech sa ich vela urodi a kvalitnych! 😉

maahuliena
3. aug 2009

🙂 cafte babulky, caf rosi 🙂 to sa este len uvidí, či budu vaja 😅
ach tu sa prázdninuje a dovolenkuje vo veľmom tušim... temička nam upadá 😠 😅 babyyy 😀 🤐

pipka
4. aug 2009

ajoooj mahu 😵 no veeelmi budem drzat palciska, aby to v Brne vyslo. Kedy idete? 😕

Zulinka naaadherne brusenko 😉 a babulka bude peknulinkaaaaa, to vidno uz teraz 😎

lenka20
autor
5. aug 2009

ahojte babule 😵 😵 no veru, prepadavame sa, ja som teraz viac v reprofitackach, lebo tusim vsetky su bud tehu alebo my este co tehu este len budeme sme emigrovali do ciech 😝 😀
vsak mahu 😉
pipinka ahooj 😵 hanulka ma coskoro rok 😉 to je fantasticke, take velke dievcatko 😉

katy2
6. aug 2009

Ahojte 🙂
na MK chodim malo, ale myslim na vas..... a vsetkym vam drzim palce... tehulkam k porodu a snazilkam ku skoremu tehu 😵 😵 😵 drzte sa....
my rastieme, uz mame 2 mesiace.... v albume mame fotky, ako pekne rastieme... tak ak chcete, klikajte a pozerajte.... 😉

pipka
6. aug 2009

lenulik ajoooj 🙂
no veeru, leti to strasne 😅 ...az teraz vidim ako starnem 😀 😀 😀

katy mas krasnu hanku...skoro jak ja 😀 , gratulujem 😵

zulinka, skuska svadobnych siat uz bola? Uz sa ti to blizi...nevesticka! 😵 😵 😵

dracik1
6. aug 2009

caute babule 🙂 , zulka, to brusko je naozaj pekne....normalne do časaku 😉
zuzlik, citala som , ze sa Vam to nepodarilo, ach jaj, velmi vam to s lenkou prajem...

my uz behame, je to sranda, kazdy inym smerom a uz dost rychlo 😀

pipka
7. aug 2009

cafte babulky,
tak pre pobavenie par fotiek z dnesneho minipipidacikovskeho stretka 😀 😀 😀 to je ako jazykolam
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kukulik30
7. aug 2009

ahojte kocky, trochu som zanedbala temu,

zuzlik, tearaz som precitala, ako ste dopadli ☹ ☹ ☹ ani sa mi verit nechce 😔 je to vobec mozne???....raz to predsa len musi vyjst...velmi velmi velmi ti to prajem....vlastne kazdej tu 🤐
drz sa moja a vela sil do dalsieho boja!!!

ako pokracujete, stimuluje niekto...asi momentalne nik...nejako to v poslednej dobe viazne 😔 hadam jesen bude plodnejsia a plna pozitivnych sprav 🙂

tehulkam zelam krasne tehulkovanie, krasne vam preskakuju tt 🙂

a maminkam vela vela radosti z detureniec 😵

lenka20
autor
8. aug 2009

ahojte kocky, dobre ranko
pipinka - dracik - supeeeer fotosky 😵 😵 😵 dracik esteze mas chalanov dvoch, inak by som ziarlila, ze mi mala hanulka uchmatne zenicha pre moju dievku 😉 😵 takto sa podelime 😉 😀 deticky su krasne a vyzeraju byt dobri kamosi 😉
kukulik veru, viazne to, vlastne nas zostalo uz len par a vsetky sme v reprofitackach teraz, ale ja chodim nakukam, lebo do tejto temicky sa zase hlasia byvalky - tehulky a maminky, ktore sa mimochodóm z dlhsie neozvali - pecka, zulka...
pekny vikendik

zulka29
8. aug 2009

Ahojte dievky, narychlo vas zdravim, uz po svadbicke 🙂 vsetko dopadlo super, ked budu fotecky, pridam dake 😎 . paaaaaaaaaaa, musim s venovat este svokrovcom 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre