IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

takyna
27. máj 2009

Katy tak držím palce, už sme sa aj báli , si sa dlhšie neobjavovala, sme ťa podozrievali , že rodíte 🙂 😉 , velká baba veru bude super, ešte raz držím palce 🙂

maahuliena
27. máj 2009

😵 ajojte 😉

zuzlik, bože toľký počet vajok 😅 moooc držíím palce 😵 😵

taky 😉 🙂 aj ja som rada, bude klud... teším sa neskutočne na KEt 😀 😵

zulík.. no prezradím.. ja som to hned od začiatku tipovala tiež na dievčatkoooo 😵 😵 hlavne nech je všetko v poriadkuuu 🙂

katy 😵 jeeej, už máš Hanku zachvíľku pri sebe 😵 to je krása 😵 veľmi sa teším 😵

všetkým nám držím palce, ako vždy 😅 😝 😵 😵

takyna
27. máj 2009

Mahul a cez koho PN? obvodného?

lenka20
autor
27. máj 2009

katy-tak sa drzte moja, naozaj ta sekcia je dobra volba najma ak je hanka taka velka....
peculik super, nech ti to dobre dopadne na hemato, hlavne ze uz si zdrava...
mahu, taky-takze spolu ketujete, supris, nebude vam smutno, ja neviem, ale budem asi uz len sama v januari, lebo vsetko ide otehotniet 😵 😵 😵
zuzlik-hlavne ze uz mas po tom, a koudy je zlaticko naozaj skvely doky, vsak vie cloveka uvolnit, rozveselit, ukludnit...

zuzla80
27. máj 2009

Jéééé Tinušik rada ťa čítam 🙂 Moja rada by som prišla, ale momentálne po OPU sa veľmi necítim nejako extra - som rada, že posedím v robote. Ale nabudúce rada prídem, ak budete niečo organizovať, tak mi daj vedieť, rada sa s vami všetkými ešte raz stretnem 😉
Takynka, Katy, Mahu ďakujem vám, veľmi si to vážim 😵
Katy veru sa ti to už blíži - držím palce, nech sekcia dopadnej úspešne, hlavne čo najmenej bolestne a nech sa čoskoro tešíte z malej Hanuľky 😵
Lenik veru dokáže blahodárne zapôsobiť na ubolenú dušičku 🙂

maahuliena
27. máj 2009

taky pn u všeobecnej obvodnej, lebo môj gyndoš hruuza, asi ho zmením, ked budem tehula..., lebo ked budem na Pn celé tehu, tak snád nebudem dochádzať do BA 😲 😲 (mám tak aj obvodného aj gyndoša) a furt hore dole 120km... no nebude sa mi chcieť, už teraz mám dosť s toho cestovanie
😒 😅
ale stále verím, že sa aj na mna usmeje šťastie 😵 ked nie teraz tak pri KETe 🙂 😵

http://www.fertilityfriend.com/home/Maahuliena

tinucha
27. máj 2009

Zuzlik, my s Filipkom ideme tiež len tak na hodinku, ale ak sa na to cítiš, jasné, chápem. A možno aj tak bude pršať a preložíme to na budúci týždeň. A ešte sa mi nie všetky kočky ozvali, zatiaľ len Zajačik. 🙂

Katy, tak ty už budeš mamičkou. 🙂 🙂 🙂 Kde budeš rodiť? Držím palce. 😉

Taky, Mahu tiež vám držím palce, nech to vyjde. 😉

Zulka, krásne ti tie tt pribúdajú. 😀

hava77
27. máj 2009

ahojte, teda zuzlik sa neskutocne tesim s tebou....tolko vajok tu uz davno nebolo ani pri norm stimulke 😵
teraz uz len vela popijaj/ vody samozrejme/ nech ta obchadza hyperstimulak ....tfuj tfuj tfuj 😵
a vajka nech sa pekne oplodnia vsetky 🙂 budete mat deti ako smeti 😀 fakt sa vytesujem...
zulka teda super ze morfologicky je ok a konecne budu uz nevesty pre tych nasich chlapov 😀
katy drzim palce na sekciu.....je fajn ze taku velku babu budes rodit cisarom lebo moj maly mal 3800 a teda bola to fuska 🤐 dostat ho von 😉
mahu, lenka taky´, tanitka ahojte 🙂
gabi s tym pestovanim som to asi zariekla lebo maly od vtedy vydrzi na rukach "az" 20 min a vonku na terase aj viac, takze pestovanie u vas sa nekona 😉 😀
dnes peciem buchty....nepridete? pozyvam 😀

katy2
27. máj 2009

babulky, dakujem vam za drzanie palcov 🙂
tinus, budem rodit v novej.....
aj ja vam vsetkym drzim palce v tom, co vas caka alebo co prave prezivate.... 😵

takyna
27. máj 2009

Mahulík graf vizerá veľmi zaujímavo, tchuj,tchuj,tchuj, držím palce až mi prsty modria 😀 😉
aj všetkým..
pozdravujem mamule, tehulky, čakateľky......
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzla80
27. máj 2009

Tinušik ak náhodou zmením názor, tak ti dám vedieť dobre, ale zatiaľ platí skôr nie 😉 Veľmi rada by som vidieť malého fešáčiko naživo, ale ja verím, že raz sa isto stretneme ak nie teraz, tak nabudúce určite - síce už bude Filipko väčší, ale nevadí 😉

Havik sa zlatá, ďakujem 😵 Neboj malého ešte pomojkáš aj na dlhšie ako 20min - možno má teraz také obdobie, že sa mu moc nechce nosiť, ale neboj, ešte prídu časy keď si na "oddych" spomenieš 😀

Takynka pozdravujem aj ja teba

Takže hlásim 13oplodnených vajok - vraj z 27 boli zrelé 24 a oplodnilo sa ich 13 - takže zahajujeme vyčkávací manéver do 5teho alebo 6teho dňa😉

hava77
27. máj 2009

zuzli super sprava stastna 13 😵 ....drzim palce! 🙂

tinucha
27. máj 2009

Zuzlik, OK. Pošlem ti do IP môj mobil, ak by si si to náhodou rozmyslela. 😉 A máte krásny počet oplodnených vajíčok. 😉 🙂

zuzla80
27. máj 2009

Tinusik oki pošli, ak si to rozmyslím, tak sa ozvem 😉

Havka 😵

zuzla80
27. máj 2009

Dík Tinuš - poznačené, uložené 😀

gabika24
28. máj 2009

ahojte.
no zuzlik, to je super správička. moc som na teba myslela, len som sa nemohla ozvať, lebo sa mi ani nepodarilo pripojiť na net - blbol mi celý čas - a takúto dôležitú info sa dozvedám až teraz. no ty si iná ... 😵 😵 😵 - teraz to určite vyjde. a oplodnili sa ti pekne - išli ste klasičkou, čo? to hovoria, že sa oplodní tak 50%, čo aj vychádza - nám sa zo 4 dve a tie máme doma 😀 (no teda, keď nerátam blavu, kedy sa nám z 20 oplodnilo 16) - podstatný je výsledoček, že? a ten bude v podobe bábätka (bábätiek 😀 ).
havka, vidíš, aký je malý beťár - zľakol sa, že sa mama bude venovať iným chlapom a hneď si to pestovanie rozmyslel 😀 😀 😀
maahul, je dobre, že sa tešíš na ket, lebo keď sa tešíš, určite to vyjde.
tinucha vy už ste takí veľkí??? 😵
ináč, naši drobci už polozia po celej obývačke a skúšajú, kde môžu niečo vyviesť (teda ten jeden sa ešte skôr plazí 😀 ).
zulik, tak dievčatko? no super - bude tu mať toľko nápadníkov 😀 - ešte, že aj katy bude mať dievčatko 😀 😀 😀
pekný deň babulky, ktovie kedy sa sem zas dostanem. 😎

zulka29
28. máj 2009

Zuzlinka, no super, 13 embryjok 😵 to bude detí ako smetí 😀 😎 😵
Gabi, no ževraj dievčatko 😵 , ale ja ju stále volám v mužskom rode, tak uvidíme čo nakoniec bude, akosi mám stále pocit že sa nakoniec nájde pipík 😀 , tak ani ružové vecičky zatial nebudem kupovať, len univerzálne...ale to aj preto, aby som mala aj pre druhé vecičky 😎
Katy, tebe to ubehlo, každú chvíľu to už môže prísť, tak veľa šťastíčka 😉
Pozdravujem všetky kočenky, sme sa tu zišli v starej zostave zase všetky 😵

tanitta
28. máj 2009

helou 😉 ...
zuzla... 😀 ...len sa vyskieram...
zulka...ja som si vzdy myslela ze dievcata maju viac navyber co sa tyka oblecka.. ale faktom je ze vsade ozaj z 80%ruzova 😒 ....chalani su na tom omnoho lepsie v moode 😵 ...
nam sa skratil ranny spanok o 1,5hodky 😕........

zuzla80
28. máj 2009

Tánit len sa vyškieraj - to sa mi páči 😀 Dúfam, že sa budeme vyškierať aj neskôr 😵 A čože sa malému nechce spinkať, či vyprevádza tatina do práce 🙂
Zulik a ty máš nové fotečky v albume - s malou Hanuškou vám to svedčí a aká je zlatučká ako ti hladká bruško - sekne ti to 😉
Gabi a ty pozdravuj svojích horolezcov, ešte nazačali ťahať všetko čo im príde pod ruky 🙂 Si zlatá, že na mňa takto urputne myslíš 😀

zulka29
28. máj 2009

Zuzlinka, Hanuška je strašne zlatučká, stále sa škerí 😀 😎 😵

lenka20
autor
28. máj 2009

caute babule, tanicka aj nevesta sa zacala budit ovela skor ako doteraz, ze o pol piatej uz spieva v postielke 😝 a rastu jej zuby 😝 ze slinta ako bernardin 😀 😀 teraz by asi nikoho nezbalila 😀 😀
zulinka ziadny pipik sa nekona, mozes kupovat ruzove 😉
ja varim a odbieham, dufam, ze sa mi nerozvaria zemiacky 😕
zuzlik este raz gratulujem k 13 krasnym embrijkam, nech sa im dari, kedy mas zas volat 😵

zuzla80
28. máj 2009

Hlásim 11bojovníčkov - dvaja to už vzdali, ale 1fešáčik je 6bunkový, 8 je 4-bunkových a 2 asi 2-bunkové, lebo sú slabšie. Zajtra volám opäť, ako sa im darí 😉

tanitta
28. máj 2009

Zuzla...... 😀 ...tolko cisel 😉 ....
Leni....maly slinta uz 3mesiace...mysleli sme ze do pol roka bude mat zuby uz aj hore 😀 a "rozok v ruke" .. a ono nist prazna pusina...stale sme na kasovitej strave 😅 ...

pecka
28. máj 2009

ahojte babule, dneska som vobec nemala cas, tak som len sem-tam nagugala a cakala som na infosku od Zuzlika o oplodnenych vajuchach 😉 .......vidim, ze to bude super a zostane aj na surodencov. 😵 😵 😵

Ja vcera na hemoske som len dostala tri krabice injekcii, takze zase som na mesiac vybavena....... mozem pichat o dusu 😉

Dnes som mala poradnu, teda myslela som si, ze ju mam, kedze ma moja dr. na dnes objednala...... po dvoch hodinach som sa dostala na rad a privitala ma....ze co zase chcem, ved som bola pred dvoma tyzdnami 😕 😕 😕 ....stratila som na chvilu rec......a ja ze , ved mi chcela brat onkocytologicky ster, pretoze pred dvoma tyzdnami som mala ten vytok, cakala som, ze sa ma opyta ako sa mam a tak podobne, .....ale nic....zobrala mi ster z krcka, ale tak neprijemne, ze este teraz trochu z toho spinim 😒 😒 , ze vraj je to normalne...ja neviem...je? Dnes mi mala dat konecne ten tehotensky preukaz, ale nebola schopna mi tam DOTERAZ podopisovat udaje!!!! takze dostanem ju az v 15 tt o dva tyzdne!!!!!, kedy mam dalsiu poradnu. Tak som ju ziadala, aby mi aspon povedala, ake mi prisli tie vysledky z krvi, ale odbila ma, ze toto nie je "moja" poradna, ze mi ich nepovie. Zatial som od nej nedostala ani jeden vymenny listok na sono, ani na tie skriningove vysetrenia......sice som sa uz objednala do heliku, ale to ona nevie. Takze, keby som nemala informacie, co mam, tak nemala by som za sebou sono v 11 tt, ani skrining v 13 tt.....lebo ked pojdem ku nej az o dalsie 2 tyzdne tak to uz budem v 15 tt. Takze vdaka nej by som o tie vysetrenia prisla...........Davala som jej to vysledok z toho sona z 11 tt, ani sa nan nepozrela.......... poviem vam baby.....bolo mi z toho do placu......tak toto ma byt ta prenatalna starostlivost!!!!! Odchadzala som od nej total znechutena.........Ked som sa asi po dvoch hodinach ukludnila, tak som zavolala inej gynekologicke, ci berie nove pacientky, porozpravala som jej ako sa veci maju a nestihala sa cudovat. Tak od 16.6. prestupujem k nej......

Kocky, ako je to s kartou? Ja tej mojej sucasnej dr. ani nejdem hovorit, ze od nej odchadzam, aj tak mi kartu neda do ruky. A dozvedela som sa od tej novej dr, ze prave s touto maju problem, lebo v priebehu niekolkych tyzdnou odisli od nej 3 pacientky a ani na vyziadanie kartu neposlala novej doktorke. Ta krava tvrdi, ze zdravotne karty, su jej majetok, a ona si ich necha, ze nech si kazda doktorka zalozi novu 😕 😕 😕 , ale ved preboha, za tych 17 rokov, co chodim po doktoroch, tam mam stovky informacii. Ako je to teda? Da sa aj niekde na nu stazovat, ak kartu neposle na vyziadanie novej doktorke?

takyna
28. máj 2009

Pecka spravila si správne, pripomína mi to moju skusenosť s MUDR . PETROVIČOVOU, z Banskej Bystrice, taká istá ....nemôžem dopísať lebo by som strašne hrešila.
Tvoj nový gynekolog by si mal pisomne požiadať od nej o kartu a ona je povinná ti ju poslať.
Stresy v tehotenstve, zanedbané zápaly spôsobuju predčasný potrat..., takže žiadne stresíky, budeš mať novú doktorku , myslím, si že zodpovednú, si riziková pacientka a po tolkých útrapách si zaslužiš inú starostlivosť, ako aj my všetky s tejto temy

Zuzlík gratulírujem, bude to futbalová jedenástka 😀 😉

gabika24
28. máj 2009

pecka, urobila si dobre, že si zmenila doktorku. karta je vraj fakt majetkom lekára, záleží od jeho dobrej vôle, či ti ju dá aspoň na to, aby si si mohla dôležité veci odfotiť a vrátiť kartu späť. a to s tou jej starostlivosťou je fakt sila...
no som sa rozčúlila, budem lepšie spať 😉
dobrú nôcku, babulky 😵

denka28
28. máj 2009

ahojte 🙂

no babenky, konecne som sa rozhodla prist medzi vas... po tolkych mesiacoch.... niektore sa na mna este mozno pamatate,zulka, lenka, pecka? pisali sme si pred rokom aj pol... citat si vas citam... som nesmierne rada vsetkym dievcatkam-tehulkam a z celho srdiecka prajem, aby ste ich vsetky ostatne pekne nasledoali a to co najskor 🙂
no, ja som patrila medzi stastne zienky, nam sa podarilo oplodnenie na prvy sup, no ale, my sme si vytrpeli az potom... predcasny porod 30-31tt. takyna citala som o tebe a o tvojej tragedii... stojis blizko mojmu srdiecku, lebo aj ked len s casti, ale presla som tymi obavami ako ty... bojovali sme o nasho drobca, a vdaka Bohu a jeho sily, prezil, ale boli dni... prestal dychat.. a nam vraveli do telefonu , ze je stabilizovany... no, ale sa nemiesajme do tejto smutnej minulosti... je tu! NASTASTIE, zdravy a zly ako maly cert 🙂 krasne sa dobehol, co je fakt dobre nakolko bol velmi predcasne narodeny, len este sam nevie chodit, ale casom to pride. inak sa ani netrapi s tym chodenim, lebo lezie so20 km/h rychlostou, 😀 takze vsade sa dostane kde chce a kde by som ja nechcela :D
pecka moja, takyna mala pravdu, prec od takejto doktorky, prec prec prec... ako vravela takyna, vela predcasnych porodov sposobuju prave bakterie, zapaly... na to bacha! a ze ziadne skriningove vysetrenie, to akoze co???? nedaj sa moja!!! v momente by som ju nechala!! bez pardonu!!
zulka, ze 22tt 🙂 kraaaasa 🙂 uz mas vyse polovice za sebou, jupiiii 🙂
prajem vela stasticka, bohatu urodicku a zdrave babatka, Vam vsetkym 😵

takyna
29. máj 2009

Ahojte kočky 🙂
Denka ďakujem ti, 🙂 , synčeka máš nádherného 😵 , krásne ste sa vypiplali, viem čím všetkým ste museli prejsť 😔 , kolko stresu..., prajem vám všetko najlepšie, nech sa vám len darí, plný batoh šťastia a veľa nádherných chvíl 😵

a ďakujem za všetky nás 😵 😵 😵 😵 😵 ......cmuk

zulka29
29. máj 2009

Pecka, je to krava tá dr. nič lepšie ako od nej odísť si nemohla urobiť, zaslúžiš si poriadnu starostlivosť 🙂 . Špinenie po vyšetrení býva, neboj sa, už to prešlo? Musí urobiť aspoň výpis z tej tvojej pôvodnej karty, je to jej povinnsoť!, ale ved uvidíš čo nová dr. povie, ono si asi urobí svoje vyšetrenia a ty jej porozprávaš čo všetko ti je a založí si svoju kartu 😉
Denka, jasne že si ťa pamätáme 😉, z malého je poriadny chlapisko. Ani neviem že ty si tak skoro porodila, čo sa stalo? 😕

tanitta
29. máj 2009

ahojky...
pecka...cim skor tym lespie prec 😠 ...kartu by mala poslat na vyziadanie novej dr...
denka... ja si ta pamatam tiez 😉 ked mirus robila tabulky bola si prvou tehulkou 😉 zelam vsetko dobre 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre