IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

maahuliena
1. júl 2009

ahooojte 😉

gabi... jasné, už viem čo mi vnútro našepkáva 😉 😝 😵

rosienka, tak duufam, že to výjde 😵 myslím na teba 😉

lenka20
autor
1. júl 2009

rosienka no teda ako rychlo to ubehlo a uz ides do toho zas 😉 thuj thuj thuj nech to konecne vyjde 😵 😵 😵
mahu presne ako pise gabi - vnutorny pocit..tusak, citak alebo co to je..aby si bola stotoznena s tym co robis a keby to robis..
ja v poslednych dnoch nejak nestiham, tak vas zanedbavam, sa hanbim, ze gabika s 3 detmi stiha a ja nieeee, ale co mam robit 😝 😀 polepsim sa 😵 😵

kukulik30
2. júl 2009

Ahojte ...az na tretej strane 😕 😀 ...tak aby sme nehladali, posuniem 😵

rosienka, jej, tak ty uz opat v dalsom kole...tak sa drzkaj, nech uz je to jasne tehulkovanie 😉

hava77
3. júl 2009

ahojte babule, no ja ze si vas po par dnoch idem zase precitat a nie je co 😀 ....
ide vikendik asi preto 😎 tak vam ho prajem pekny a prijemny 😉 a hlaaaaaavne slnecny 🙂

lenka20
autor
3. júl 2009

havuska aj tebe krasny vikendik, uzite ho s malym vonku na slniecku 😉 aj ostatne babulky, veru v poslednej dobe sa nejdeme potrhat s pisanim 😝 ale v lete ma holt kazdy nejake ine zabavky 😉

marione74
3. júl 2009

mahu ved prednisom ti daju hadam v centre, skus povedat sestricke, hadam nemusis cakat na konzultaciu .....
Ak si v GF tak aj ja som mala dilemu ze po kolkych mi zmrazili mrazulkov, bala som sa, ze napr. styroch naraz.. ale vraj po dvoch, co ma potesilo.
Ako ked ti daju troch tak je vacsia sanca ze otehotnies, to je fakt, ale ja si ich dam pekne po dvoch, lebo myslim ze je bezpecnejsie ked sa uchyti jedno ako napriklad ked ti rozmrazia troch- styroch a budu silni, tak to mozu byt teoreticky dvojicky..
Neviem, mozno preto ze som mala syndrom zamlknuteho dvojcata, tak ak sa da, tak si dam vlozit radsej menej mimikov aby bol podla moznosti radsej jeden ako dvojicky, lebo dvojky mi pridu ako rizikovejsie... ale samozrejme to nikdy nevies dopredu, ak Pan Boh da, tak sa uchytia a aj pekne vynosis aj dvojicky 😉
Skratka ja len, ze ja by som si tie 4 mrazulky asi rozdelila na dva KETy.

maahuliena
3. júl 2009

😉 marion 🙂 😉 uvidíme čo má Pán pripravené pre nás 🙂 😵

prišla som Vám popriať krásny víkend 😉

ja už v plnom prúde v robote 😉 len dnes ráno to bolo strašné 😔 😔 po neuspechu prisla ms nejak veľmi skoro.., ale tak zase som rada, že ten cyklus je už ok 😵 ..len som dnes ráno som skoro skolabovala v robote...takéto stavy nemávam ☹ ..a až zajtra po službe idem domov za mm, tak už sa teším 😵

opatrujte sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hava77
6. júl 2009

ahojte 🙂 to uz sa tu nikto nesnazi 😉
dviham 😎

gabika24
6. júl 2009

havka, nikto asi nemá čas - ani ja nejako. slniečko vonku svieti, tak je škoda sedieť doma 😵 - ale my sme mali nejaký divoký týždeň, že nestíham... dnes máme kontrolu u doktorky (poradňu), tak idem pripraviť malých.
všetkých zdravím 😵

lenka20
autor
6. júl 2009

ahojte dievcatka aj ja vas zdravim 😵 😵 😵 kazdy teraz radsej vegetikuje vonku ked sa da 😉 pekny tyzden 😵 😵

rosienka
6. júl 2009

ahojte kocky! dakujem vsetkym za palceky, strasne strasne ich potrebujem, lebo uz sa mi nechce, uz prestavam vladat verit, ze to vyjde...ale tento cyklus verim v neuveritelne 😵
leni, veru leti to, nechcela som uz cakat a hned som sa vrhla do dalsieho cyklu, aby som nestracala cas a tak som aj lepsie smutok zazehnala. Boli zas dve pekne vajicka a super timing! Bola som totiz 12 hod. po IUI na UTZ a vajicka uz boli na ceste 😵 Juj, ale ma to potesilo, tak dufam, ze sa nejake spermky k nim predrali 😉

maahuliena
6. júl 2009

Ahojte kočky 🙂 Ja dnes ťahám do rána 😝 Pozdravujem všetky 🙂 😉

rosienka, držiiim mooc palce, nech to výýjde 😵 😵

lenka20
autor
7. júl 2009

rosienka tak nech to klapneeeeeee 😵 😵 😵 😵 vyzera to veeeelmi slubne, takze ziadne pochybnosti, ok 😉 musi to vyjst 😵 😵

gabika24
7. júl 2009

ahojte babulky.
Rosienka, tak nech to je teraz to pravé orechové 😉 . Ja som včera zavárala a dnes tu je taký neporiadok, že sa radšej ani nerozhliadam okolo seba 😅 , no čo, idem sa do toho pustiť - síce by som radšej počkala, či sa to neurobí samé, ale zo skúsenosti viem, že nie 😀 😀 😀 . Tak pekný deň všetkým 😵

lenka20
autor
7. júl 2009

gabi - ty prosim ta ako to robis, ze stihas este aj zavarat 😕 😕 😕 😕 mas moj neskonaly obdiv 😵 😵 😵
ja nic nestiham a to len chodim do prace a domov.. 😝 je pravda, ze ked je volno troska tak si radsej idem polebedit na terasku a tak... asi keby som sa posnazila tak by to nejak slo, ale pri 3 malych detoch si to veru neviem dost dobre predstavit.. segricka ma 1 a nestiha totaaaalne nic, ani navarit 😝 si skratka jedinecna sikulka 😉 😵 😵

gabika24
7. júl 2009

leni, šikulka - hlavne, keď som tu mala maminu 😀 😀 😀
ale keď robím jedno, ďalšie stojí - keby teraz niekto prišiel na návštevu, tak si pomyslí... 😖 . no ale komu sa nepáči, nech mi uprace 😀 😀 😀

lenka20
autor
7. júl 2009

prosim ta gabinka snad sa nenajde taky blb co by ocakaval tip top domacnost pri 3 malych detoch....to sa neda...ani by to nebolo zdrave 😝 treba tomu nechat volny priebeh si myslim, ved este pri´du roky ked decka budu velke a nebude ti mat kto spravit neporiadok - bude to aj chybat cloveku, vsak 😉

pecka
8. júl 2009

ahojte kocky, no teeeeda riadne sme sa prepadli .........., ja vas tiez v poslednom case trosku zanedbavam.......tak len v skratke:
kombinovany skrining nam dopadol velmi dobre, riziko DS je 1:9200 a riziko NTD je 1:5300, takze super. Nemusim teda podstupovat amnio..... Vcera som mala poradnu a sono opat potvrdilo, ze nase babo ma pipik......... 😵 😵 Uz tyzden mam vzdy vecer trosku krce v podbrusku, tak som dostala magnezium 500mg. Dufam, ze sa to nebude stupnovat..... Od augusta chcem ist opat na PN....uz sa tesim, este si odkrutim v praci 2 tyzdne, potom tyzden dovcu a veget az do materskej........
Teraz krpceka uvidime az 22.7, mame "velky" morfologicky utz.......

vsetky vas zdravim 🙂 🙂 🙂

rosienka
8. júl 2009

caute baby, dakujem, ze na mna myslite, dnas som dostala jednu ampulku Pregnylu na podporu uhniezdenia...a 6 dni cakania 🙂 Citim sa zas uplne normalne, v pohode, akoby nic...tusim zacnem stresovat, ze zase nic 😔 😖

pecka- to je supis, to bude maly valibuk 😉 ...sa mas, ze budes mat taku dlhu matersku, len si to uzi. A z akeho dôvodu ti daju PN tak dlho?

lenka20
autor
9. júl 2009

ahojte, no veru peculik ja som na teba myslela akurat, ze zanedbavas konika 😉 super vysledky, som rada za teba a za baby, ze ste ok, len tak dalej, chlapciatko bude veru veru... ked mas krce magnezko by malo zabrat, hlavne klidek, oddychuj vela a dobry napad skoncit s pracou, ved po tolkom cakani treba urobit vsetko pre to, aby ste sa citili dobre, oddychnuto, stastne..
rosienka ty si pripad, len pekne klidek, nebojkaj sa... nech ti tych 6 dni rychlo ubehne 😵

pecka
9. júl 2009

ahoj rosienka, drzim moc paluchy, dolezite je, ze tomu tak veris, to je 50% uspechu 😵 😵 Ktory den si po IUI? Ak dobre pocitam...siedmy? ako sa citis????

......a co sa tyka tej PN, keby som nebola taka horliva do prace 😀 , tak som na PN uz od marca (od OPU). Uz samotny fakt, ze som po tretom IVF (resp. stvrtom) a to, ze sme pred 2 rokmi potratili, je dobry dovod, si tehu odpeenkovat. Ale, kedze som sa citila super, tak uz v 11 tt som sa hrabala do prace. Takze na PN som bola 2 mesiace a teraz, ked ma od augusta vypise, tak to bude tiez asi 2 mesiace......... Necitim sa zle......len tie vecerne krce, ale magnezko pomaha..... a ked som mala v utorok tehu poradnu, tak ma dokyna chcela uz teraz vypisat na PN....ze pre istotu..... Ale kedze mame este pred sebou tyzdnovu dovolenku, tak to by som bola vylepena, ze mi pride kontrola....ani by som si to neuzila, takze az po dovolenke... 😉

pecka
9. júl 2009

jeeej ahoj lenik, dlho sme sa nevideli 😉 ....... tempo v praci som tak zvolnila, ze uz tam pomaly ani nemusim byt......maju zo mna "radost", ale co uz.......mam hlavu uplne niekde inde....ale za dva tyzdne s tym uplne seknem 😀 .....uz prijali aj kocku na moje miesto, uz je tu mesiac, takze je zaucena a mozem s kludnym svedomim odist.....tesim sa....... 🙂 🙂
prajem krasny dnik. 😉

kukulik30
9. júl 2009

pecka...tesim sa z dobrych vysledkov 😉 ....a ta PN ti urco prospeje 🙂 ...ja so bola PN cele tehu, kedze som mala pracu, kde som mohla kadeco chytit a ochoriet a poviem ti, ani neviem ako to zbehlo, trochu cloveka brzdia tie vychadzky,ale nakoniec mi neprisla ani raz kontrola a lietala som kade tade 😀 uzivala som si tehu ako sa len dalo 😉

rosienka, tak uz "iba" 6 dni 😉 ...tak nech to uz vyjde a budes aj testovat , ci si pockas na krv?

zdravim vsetky dievcata,IVF - snazilky, tehulky, mamicky 🙂a pekny dnik prajem

hava77
9. júl 2009

ahojte, teda dens ste sa nejak rozpisali 🙂 konecne sa nieco deje 😉
pecka teda ten cas leti uz mas 19 tyzden a vegetik v dohladne 🙂 🙂 🙂 fajn ze ti vysli super vysledky 😵
rosienka drzim palce nech ti cakacka rychlo preleti a cakaju ta // 🙂
kukulik kedy ket? 😉 ides tento mesiac do toho?
ozaj a neviete ako takynka? isla tento mesiac do toho brna? taky ozvi sa ........... 😎
aj zuzla ma tento mesiac ket?
lenka ahoj 🙂

rosienka
9. júl 2009

leni, pecka, kuku, hava dakujem...dnes som uz 8.d po IUI a furt nic 😖 ...jezis, preco nemôzem mat aj ja jednoznacne priznaky? Esteze mam tolko prace, ze si na to ledva cez den spomeniem a na vikend ideme ku kamosom na chatu s dvoma dalsimi parmi, co maju male mimina...aaach, ale tesim sa 🙂

drzte sa a popiste, co nove u vas

dracik1
9. júl 2009

peculik, si kocka, pristane ti to 😉 , ale to leti, co? za chvilku budes rodit 😀 , , uz sa tesim na spravy z velkeho morfo utz

pecka
10. júl 2009

breee ranko 🙂

ahoj draculik, som rada, ze si nas prisla navstivit 😉 ......aaaa dakujem za kompliment 🙂 ....som si opat pozrela tych vasich chlapcov 😵 😵 su uplne uzasni. 🙂

ja este necitim, ziadne zblnkotanie, ziadne motyliky v brusku, nieto este nejake pohyby...... moja "skusena" rodina ma trosku znervoznuje, ze to by som uz mala........ a ked si este precitam na istych forach, ze niektore baby citia pohyby uz v trinastom tyzdni 😕 , co sa mi vidi fakt divne........ pri velkosti plodu cca 7 cm. ....,

rosienka, ja som tiez nemala nejake extra priznaky po ET, akurat, ze ma boleli prsia na dotyk a este......taky neidentifikovatelny zvlastny pocit, ze TO vyslo 😵 😵 . Budes sa aj testovat???????

kukulik, havka......ahojteeeeee 🙂

kukulik30
10. júl 2009

Ahojte...Havka, no chystam sa tento mesiac, ked dojdde mrcha ako ma a nebude velmi meskat, aby som to stihla pred dovolenkou v Splne 🙂

dracik1
10. júl 2009

pecka, citit pohyby plodu v 13tt je fakt blbost, vsade sa pise, ze pohyby sa daju citit tak od 20-21tt....urcite sa neboj 🙂 , ja som citila zblnkotanie cca od 18tt, takze prosim, ziadne nervy z rodiny

a dakujeme za chalosov, ideme zajtra k svokrovcom , ked sa vratime pridam nejake nove foto, akosi nestiham 😀

zulka29
10. júl 2009

Ahojteeeee, tak narýchlo vas pozdravim a ficim k pani dr. a potom mam tyzden dovolenku 😵

Dracik, vasi chalosi maju dnes 1 rok? 😕 🙂 GRATULUJEM!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre