IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

katy2
20. okt 2009

Ahojte 🙂
taky, strasne drzim palce 😵 😵 😵 velmi ti to prajem, ani nevies, ako..... myslim na teba....
zuzlik, krasne testiky 🤐 😵 😵 😵 drzim silno palce, aby krvicka potvrdila to, co je na testikoch 😵 a nech je to na 9 mesiacov.... 🤐
pozdravujem aj vsetky ostatne, kazdu jednu...
havka, pipka, uz oficialne snazilky 🙂 ja by som si uz tiez dala snz, len musim cakat do maja a prirodzene sa marne snazime 😖

takyna
20. okt 2009

Ahoj Katy 🙂 ste také všetky zlaté ďakujem 🙂 🙂 🙂 😵

julietka
20. okt 2009

ahojte vsetky babulky 🙂
a co to vidim, havka a to kto ta prosim ta vyhnal do prace? od takeho maleho bobacika 😨

mapa73
20. okt 2009

Ahojte.
Zuzlík super fotečka! držím palce.
Havka a nie je Adamkovi smutno keď si v práci? ☹
Máš pravdu mala som problémy, ale už o tom nechcem písať, lebo teraz je to tu také pozitívne 🙂 🙂 🙂 . My sme sa po veľkom uvažovaní dali inou cestou a dúfam, že to výjde čo najskôr. Nedá mi ale vás občas prečítať a občas aj napísať, lebo ako som už napísala, tým že sme v tom boli spolu ste mi ostali blízke. Za to všetko povzbudzovanie a držanie palcov. myslím si, že je to veľmi ťažké obdobie pre ženu, ale aj muža. Môžeš mať neviemakú dobrú kamarátku nikdy to nepochopí úplne. Pochopí, len žena, ktorá tým celým prešla. Preto tá blízkosť. Dievčatá všetkým Vám prajem krásne detičky 🙂
Taky, zuzlík vy ste teraz narade! 🙂

takyna
20. okt 2009

Ahoj Mapka 🙂 , aj ty si nám blízka 😵 , pošli mi potom do IP keď to bude úplne horúce,horúce u vás, veľmi sa teším s vami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a prajem nech je to čím skôr 😵

mapa73
20. okt 2009

Diky Taky, určite sa Ti ozvem 🙂 Dúfam, že to nebude dlho trvať aj keď som s tým zmierená. Predpokladám, že ty už budeš mať mamičkovské povinnosti 🙂 . Tie máš asi už aj teraz, aj keď Tvoja dcérka už je dospelá. 🙂 Potom mi dáš rady, dobre? 🙂

pipka
20. okt 2009

taky, lepsie zacat ocikavat na necisto...dobre na to ides 😀 a ked vstanes 30teho a ocikas, budu tam dialnice jedna radost 🙂 🙂 🙂

zulzlik, kraaasa 🙂

katy, nikdy nie je skoro...ci neskoro zacat 😀 kludne si tam uz daj snz, nech rozsirime rady 😎

mapka, havka, tanitka, zuzlinka, maahulik, aj vsetky, cmuky cmuky 😵

kada
20. okt 2009

ahojte babule tak vidim ze sa to tu neako rozbehlo drzim vsetkym palceky aj bonuso 🙂
neviete co je s peculou dlho som o nej necitala

cafte este raz drzim vsetkym palce papapa

takyna
20. okt 2009

Mapka velmi rada 🙂 , Pipka normalne ma az trha po otvoreny suplika kde su testiky, ale nemam sajnu co by som robila v pripade 1-ciary asi masla ☹ , ani neviem kedy prvy krat mozem skusit testnut bez PK?
Kada pozdravujem aj Bonuska 😵

tinucha
20. okt 2009

Ahojte.
Tak ja po dlllllhom čase prídem mrknúť a veru dobre som urobila. 😀 😀 😀
Zuzlik, veď ty si tehuľka!!!!! 😀 😀 😀 Krásne testíky takto skoro. Straaaaaaaaaaaašne silno držím palčiská, nech je teraz už konečne všetko v poriadku!!!!!!
Taky, ty máš tiež vložených bobáčikov? Juuuuj, tak tiež silno držíííííííííííííííííím palce!!!!!!! Kedy máš ísť na krv? A Zuzlik, ty kedy ideš na krv?

Zulka, máš prenádhernú dcérku. Gratulujem! 😀 😀 😀
Inak prečo jej dávaš aj UM? 😕

Všetky vás pozdravujem. 🙂

takyna
20. okt 2009

Ahoj Tinus pozdravujem aj Filipka 🙂

Zulka inak dost sa ponasa dievka na oca 😉 🙂

pipka
20. okt 2009

taky, tak na 10 den by som uz nevydrzala asi.... 😅 ja som tiez nikdy nemala PK 😉

fedra
20. okt 2009

taky ... budem taaaaaakto silno drzat palceky ... tfuj,tfuj,tfuj
ja som testaovala uz na 7 den po transfere bez PK a boli //

rosienka
20. okt 2009

caute, pozdravujem vsetky...
takyne a zuzlicke drzim straaasne palce, vyzera to nadejne, zase pribudnu tehule do tejto temicky, kde uz sice väcsina tych minulorocnych snaziliek mamickuje, ale este nas je tu furt zopar adeptiek 🙂
mapka - akokolvek ste sa rozhodli ist, je to urcite spravna cesta, ked je to rozhodnutie vas oboch...my sme sli zatila tiez roznymi cestami a prekazkami a vzdy sme si za tym stali a chceli to tak...nie je to veru lahke, ked sa nedari a clovek uz nevie kam z konopi. Tiez sa sem rada vraciam, i ked tolko neprispievam, lebo ste mi boli minuly rok oporou.

ozaj, viete nieco o kvetke? alebo sa tu uz neukaze popri tych dvojkach 🙂

zuzla80
21. okt 2009

Ahojte, vidím, že v poslednej dobe sa tu akosi rozprúdila depata, ani som nepostrehla kedy ste stihli toľko toho popísať 😅
Všetky vás pozdravujem a som rada, že na nás s Taky myslíte - snáď to tentokrát výjde, nám obom 😉 a vlastne tu ešte ostalo zopár adeptiek, však Lenka, Mahu, Diorik, Mapka, tak sa držte baby.

Tinuška rada ťa vidím, aj ja pozdravujem Filipka - inak na krv idem v piatok, tento 😉

Zatiaľ sa majte

zulka29
21. okt 2009

ja nakuknem a same dobre spravicky!! Zuzlinka, do tretice to vychádza, aj nám do tretice vyšlo 😵 tfuj, tfuj, nech sa bobáčikovia držia 9 mesiacov! 😵
Takynka, si na rade, musia byť // !!! držím strašne silno palce. Všetci hovoria, že je to tatino, no uvidíme čo z nej vyrastie 😵 .
Leni, ty už tiež pôjdeš o chvíľu na to, že? Dúfam, že sa vám to už všetkým podarí, nech sme už všetkys maminky 😵
Idem si zdriemnuť kým sa drnda nezobudí 🙂
pa

tinucha
21. okt 2009

Zuzlik, tak v piatok budem na teba siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno silno myslieť a držať palce!!!! 🙂

takyna
21. okt 2009

Ahojte kočky, 🙂dakujeme za držanie palcov 🙂 , veru to potrebujeme 😵 😵 😵 😵
sú to nervičky 😉 🙂

steva
21. okt 2009

ahojte. 😵
Takyna silno silno drzime palce,aj Zuzle.my verime v zazraky a myslime na vas vsetky. 😵

takyna
21. okt 2009

máte to u mna 🙂 , ste nás všetky prišli povzbudiť 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

takyna
21. okt 2009

také roztomilé, a krásne detičky máte všetky , no proste paráda 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mapa73
21. okt 2009

Ahojte 🙂
Taky ako sa cítiš? 🙂
Stevi ahoj

takyna
21. okt 2009

Ahoj Mapka,podbrusko mam ako v dobrom 5mesiaci, prsia napete, bradavky citlive, ale myslim si,ze je to s utrosa 🙄 , inak prekypujem celkove 😉 dokonca aj dobrou naladou.... 🙂

steva
21. okt 2009

ahoj mapa 😵
Taky ja sa pamatam ako ste ma vy podrzali v tejto teme a viem co prezivate.kazda z vas si zasluzi to stastie mat babatko.ja by som uz prijala aj dalsie 😉

mapa73
21. okt 2009

takynka, určite niečo ma na svedomí utroš, ale treba pozitívne myslieť 🙂 . Ja dúfam, že to je aj trošku zo zvyšujúceho sa HCG. 🙂 . Ja to cítim v mojích starých kostiach a ver, že cítim....
Pekne bruško hladkaj a rozprávaj bobáčikon niečo pekné. napr. čo im všetko kúpiš na vianoce... 🙂

takyna
21. okt 2009

😵 skusam, ved uvidime co mame v knihe osudu nadelene.... 🙂

katy2
21. okt 2009

ahojte 🙂
zbierame sa stara znama particka 😵 😵 😵
taky, drzim palce a hlavne mysli pozitivne... a ver bambulkam v brusku 😵 😵 😵

gabika24
21. okt 2009

Jéééj, aj tu samé známe tváre... 🙂
Takynka, testík bude isto pozitívny, mapke treba veriť, keď to hovorí, že mapka? Aj tebe moooooc držím palčeky, aby sa vám to podarilo. Aj posielam samé bábätkovské vírusy. Naši chlapci robia prvé kroky, tak nech vám to tiež tak uteká, nech už aj nejaké vaše mimi robí prvé kroky po byte 😉
katy, vy teda rastiete 😵
steva, ste kráááásni 😉
tinucha vy už ste takí veľkí??? Nejako to ani nestíham vnímať.
Zuzlík, v piatok to krvička už len potvrdí, potom akcia srdiečka, potom grckanie, priberanie, kopkanie a šup bábätko do perinky 😵
fedra, ahoj 🙂 - už pracuješ? Sa mi vidí, že si písala, že pôjdeš aj do práce.
pipka, pekné snž za menom a Hanulka náááádherná - tie Hanky sú vo všeobecnosti krásne, že katy? 😉
Zulka, tak konečne si užívate pokladík, čo? 😵 😵 😵
Držkajte sa všetky 😵

pipka
21. okt 2009

zuzlik, v piatok siiilno budeme palciska stiskaaaat 😎 a cakame same dobre spravicky 😵

a takynka detto 🙂

a vsetky ostatne, co maju snz za menom napodobne 😵 😵 😵 😵 😵

emulienka99
22. okt 2009

kočky, nezostali vám dve-tri injekcie cetrotide ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre