IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

takyna
8. jún 2009

Kukulik tak nech vam vijde ten surodenček pre Samka, držím palce 😵

kukulik30
8. jún 2009

dakujem vam kraaaaaaaaaaaaasne... 😵idem troska lazkat, kym sa da a Samko sa hra 🙂

zuzlik, myslim na teba...tfuj tfuj tfuj na testovanie 😉

taky o chvilku sa pridas aj ty 😉 a lenka samozrejme tiez 😉 ..o tom niet pochyb 😵 😵 😵

pecka
8. jún 2009

ahoj kukulik, gratulujem 😉 tak nech sa drobci poriadne zahryznu 😵

Leni ...jasne, ze si mi tipovala babu, toto bola infoska, ktoru som si zarucene zapamatala 😵 , ale v podstate je to nakoniec jedno, hlavne nech je to zdravucke babenko. A moze to byt uz aj chlapcek....uz sme sa zhodli aj na mene 😉 😉 , dievcenske bolo jasne od zaciatku ...

zulka29
8. jún 2009

Pecka, nože prezraď mená 😉

zuzla80
8. jún 2009

Kukulík aj ja sa pripájam ku gratulácii - opatruj mimískov, nech sa pekne zahryznú a nech má Samko súrodencov aj dvoch 😉

pecka
8. jún 2009

zulka ty zvedavka 😉 ....simona a matej, ale vcera mi naznacil, ze by sa mu aj laura pacila......tak uvidime, co s nami hormony este povyvadzaju, ale dufam, ze nebudem chciet frederiku , ako moja kamoska v 9. mesiaci tehu zahlasila, ale potom sa jej to rozlezalo v hlavicke ....a bola nakoniec jana 😉 😉

pecka
8. jún 2009

Lenka, trosku som pozerala dozadu a nasla som to 😉

kopirujem:

lenka20 • snž • 25. mar 2009 o 16:35 /str.34/

zulka - no ked rastie brusko, tak jasne ze je vsetko v poraaadku
tak uz ta aj odhalili, no ale to sa neda schovat, ked si taka stihlucka, tak opuchlinku hned vidno a okrem toho urcite ti to stastie krici z oci
peckaaaaa - super, tak nakoniec to vsetko dobre dopadlo, to je super, ze 2 peculiatka v brusku streda je stastny den, krvicka bude pozitiiiiiiiiiiivnaaaaaa vestim dievcatko
ja si akosi neviem zvyknut v heliku na tie kabinky, taky blby pocit je to jasne, setri to cas, ale viac sa mi to pacilo predtym
a inak - picham 150j od dnes, uz aby som si to aj pichla, vsak kontrola v pondelok, tak som zvedava, co narastie.... musim sa donutit pit vela vody.... dnes ani deci som este nevypila, len 2 kavy

pecka
8. jún 2009

🙂 🙂 🙂

rosienka
8. jún 2009

ahojcek kocky! gratulujem k novym babätkam a kukulikovi ku krasnym embrijkam! Z tolkych embryjok budu 100% deturence, na to ber jed 😵

som si tu vsimla aj dalsie maminy, co tu davno neboli - kvetka, fedra, hava... pekne deticky mate, jaj hned by som tie dvojicky brala! 😀

ja som teraz 4. den po IUI a DUFAM, ze sa mi tam z tych dvoj vajicok aspon jedno oplodnilo a teraz putuju do maternicky. Sranda je, ze test budem mat 16.6., presne rok po smutnom teste 2.IVF-ka. Dufam, ze to teraz nebude zas den slzavaho ulalia a prelomim ten omen... ani sa nezymyslam, co bude potom...

ostatnym kockam vsetko dobre, drzte sa 😉

lenka20
autor
8. jún 2009

peculik tak dobre, ked si to nasla, no ale teodora ma teraz pocit, ze to je chalan....hadam sa akceptuju aj opravne vestby 😉 😀 😀 😀 ale je to jedno, vsak, hlavne nech je zdravucke a to urcite bude 😉
rosienka drzim palce nech vycikas krasne //...kasli na stare boliestky, teraz je vsetko ine a aj ty si silnejsia, moooc drim paste nech si tehulka 😵

tanitta
8. jún 2009

ja potvdzujem ze sme sa u peculiatka zhodli na babe 😉 ....
rosienka...dufame a drzime palce spermijke nech tam pekne presmykne.. 😉 ...aby si vycikala tie vytuzene 😉 //

pecka
8. jún 2009

rosienka tuj tuj tuj, drzim palce nech sa to tentokrat po neuspesnych pokusoch uz konecne podari 🙂 🙂

lenik....opravne vestby sa akceptuju 😉 😉 😉

.....pridala som slubene fotecky do albumu 😵

tanitta
8. jún 2009

pecka.. ake sikovne take aku aku 😎 ... brusino 🙂

zulka29
8. jún 2009

Pecka, pekne mena ste vybrali 😉 Laura sa mi vidi teraz dost caste meno, Simonka sa mi paci 😅
Zuzlinka, ku testiku posielam virusiky tfujky, tfujky 😉 musia byť // !!!!

zulka29
8. jún 2009

Pecka, ozaj, ty si pridala fotecku bruska 🙂 ty si aká chrdulka a bruseno už vytrča 😉

tinucha
9. jún 2009

Ahojte. 🙂
Zuzlik tak čo? Testla si?

kukulik30
9. jún 2009

dobre ranko 🙂
rosienka...nech je tentokrat 16. 6 . stastny den 😵 drzim palceky
zuzlik..tak ako??? 😕 😉 cakame na tvoje // 🙂

zuzla80
9. jún 2009

Ahojte babule, tak testla som, musím sa priznať, že včera poobede mi nedalo a keď som prišla z robotky tak som testla - tak akože je tam náznak druhej čiarky, len je hrozne slabučká - nieje ju treba hľadať, dá sa vidieť voľným okom, ale je dosť slabá - v podstate obe čiarky, aj zo včerajška poobede aj z dnešného rána sú rovnakej intenzity, ale sú slabučké - tak neviem, uvidíme, či sa niečo rozbehne, alebo nie a v piatok ešte pred krvou testnem no a bude to jasné, buď alebo. Inak testovala som mamatestom 20tkou

kukulik30
9. jún 2009

juuuj zuzlik, tak velmi velmi ti drzim palce... 😵 ...ak je to 20tka test, tak ta intenzita asi nebude este silna, ale urcite takl o dva dni uz to budu krasne // 😉
ja mam doma tiez mamatest..ale neviem, kedy by som mohla testovat...po ET som este netestovala, a mam blastocysty, tak by to mohlo byt aj skor, ze?len ci najdem odvahu..i ked tusim, ze ma budu svrbiet ruky 😀

tinucha
9. jún 2009

Zuzlik, tak je to podľa veeeeeeeeeeeľmi nádejné, teším sa, že nebola len jedna čiarka. Sraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne silno ti držím palce!!!!! 🙂

takyna
9. jún 2009

Ahojte kočky 🙂
Zuzlík to je úplne krásne pozitívna správa, čiarka je čiarka, na intenzite v takomto skorom štádiu vobec nezalezi, super tesim sa 😵

pecka
9. jún 2009

dobre ranko

😵 😵 😵 som to vedela zuzlik, ze tam budu !!!!!!! na intenzite nezalezi...............suuuuuuu taaaaaam 🙂 🙂 🙂 🙂 to je dolezite. a ine priznaky ako?

zuzla80
9. jún 2009

Babulky ale keď oni sú také slabučké - síce voľným okom viditeľné, že ich nemusíte hľadať pod svetlom, ale fakt sú slabučké, ešte si nič nechcem namýšľať, len si veeľmi prajem aby silneli.
No a príznaky - čo je zatiaľ najdôležitejšie, tak nič sa zatiaľ nerozbehlo - takýto čas som minule už špinila, len dúfam, že to nezarieknem. Tak mi drže palce, aj keď ja viem, že mi ich všetky držíte 😉.

zulka29
9. jún 2009

Zuzlinka 😵 potichúčky sa s tebou teším a posielam druhú várku tfuj tfuj na zosilnenie čiarok 😵

takyna
9. jún 2009

http://www.rodina.cz/scripts/album/photo.asp?id...
Zuzlík pozri umelinky.sk a tie testíky....

zuzla80
9. jún 2009

Zulik ďakujem za dávku vírusov - veeeeľmi si prajem aby zabrali 😉
Takynka idem mrknúť 😉

pecka
9. jún 2009

Zuzlik drzim drzim a moooc .....urcite sa tentoraz nic nerozbehne a ciarocky budu silniet kazdym dnom 😉 😉 😉

hava77
9. jún 2009

ahojte, teda zuzli uz som sa nevedela dockat 😀 len som tak cakala kedy malemu zaklapnu ocka aby som mohla ist kuk 😀 a supeeeeeeeeeeeeeeeeer su tam 🙂 to ze su slabsie to nevedi ved oni zosilnenju 😉
ja som na deviaty den musela dobre hladat pod lampou aby som videla // 😎
straaaaasne sa tesim 😵
kukulik tiez drzim palciska 😉
ostatne kocky ahojte 🙂

lenka20
autor
9. jún 2009

zuzlicek este raz - supeeeer, kazda ciarka - aj slaba - sa pocita, a ona bude silniet, neboj 😉 len tak dalej 😉
ahojte vsetky, ja dnes nejak nestiham 😝

tanitta
9. jún 2009

ahojky partacky...
Kukulik ...mozes uz aj na 6po et 😉 ...dufam ze tu nachytas nejake tie tehuprskance 🙂 ...
babulky tak pracujte ale opatrne sice praca slachti cloveka ale nemusi sa to hned zmenit na modru krv 😵 ...
my sme boli u dr.. brali nam krv 😠 .. ja neviem to nase dieta vidi biely plast a hotovo ☹ ... vytiahli sme sa na 7,2kg

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre