IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

julietka
26. jún 2009

mahu jeeej ty mas pozitivny testik, to je super a to si aj ocikala po obede alebo len si fotila po obede 😉
gratulujem k ciarke super pocit ze? neplakala si od stastia? 😅

maahuliena
26. jún 2009

babyyy 😵 🤐

testik je robený poobede a aj fotený 🙂 😵 a ešte sa tešim len maliiiinko 😅 , lebo až ked bude z krvičky pozitívne, budeme sa tešiť a plakať 😅 😵

hava77
26. jún 2009

ahojte kocky
maahu cely den co som nebola na nete som myslela ze uz si urcite testla a supeeeeeeer je to tam 😵 😵
strasne sa tesim aj ked je slaba, lebo aj ja som mala slabu ciarocku a test som zahodila do kosa a o par hodin som sa v nom hrabala aby som si ho prezrela, lebo som si myslela ze to vyschne a nic tam nebude 😀 😀 😀 .
a este nieco aj ked som mala slabu ciarocku tak sa nam drobec rozdelil na 2 chlapikov 🙂 ....on potom jeden zase odisiel, ale druhy to dobojoval - kuk album 😉
prajem vam pekny vikendik 🙂

hava77
26. jún 2009

a zabudla som ostatnym kockam prajem cim skor taketo stastne ET 😵
pri takychto spravach rozmyslam ze si dam km menu zase "snz" 😀 😎

maahuliena
27. jún 2009

dobre ráno, babule 😉

tak podávam hlásenie, že test som robila, no som nepoučiteľná 😅 🙄 ... tak mi treba 😅 😝 rovnaké ako deň predtým, hádam aj slabšie 😕 no ale čo som čakala, že? 😀 😅 🙄
ešte zajtra spravím jeden a potom to nechám na Pána 😉

pekný dnik všetkým a hlavne pekný víkend, idem sa motať okolo hrncov 😀 😀 😉

lauritka
27. jún 2009

mahul drzim palce 🤐

maahuliena
27. jún 2009

lauritka, vdaka, uvidíme... 😅 🤐

lauritka
27. jún 2009

ja rozmyslam o IUI...este nechcem ist na iVF zatial. 😒

maahuliena
27. jún 2009

laurti, ja by som to byť tebou opäť skúsila, myslím to IUI 😉 teraz je tuším nejaký "zázračný čas"..viacere tu napr. alex 😉 držím palce 😉 🤐

lauritka
27. jún 2009

no uvidim, skocim do centra pokecat s lekarom 😉

katy2
27. jún 2009

Ahojte vsetky 🙂
Davno som tu nebola... Nejako nestiham, tak len nakuknem do nejakych tem a zasa utekam.... Ale na vsetky myslim....
Maahu, strasne drzim palce, aby to bolo to prave orechove 😵 😵 😵 Strasne ti to prajem....
Vsetkym tehulkam prajem prijemne tehulkovanie a snazilkam nech to coskoro vyjde....
Lauri, mala by si skocit do centra... Drzim palce....
My sa mame dobre... Papame, kakame a spime.... 😉 Nejake fotky najdete po kliknuti v albume na Hanicku..... 😉 Mame z nej radost....
Vsetkym dakujem za vsetku vasu podporu.... Velmi ste mi pomohli.... Nosim vas vsetky v srdci a velmi vam prajem aby kazda zakusila ten krasny pocit..... 🙂

lauritka
27. jún 2009

katy, hanicka je slniecko. len si to uzi. 🙂 🤐 ked pojdete do mesta, zastav sa potom neskor na drink. 🤐

dracik1
27. jún 2009

katy, gratulujem k Hanulke, nech Vam robi len radosť

lauri a co ty? nechavate na prirodu?

dracik1
27. jún 2009

renuska, jeeezis, aj ty mas krasne babatka, ale to rychlo preslo, tiez prajem vela zdravicka

mahul, neboj, urcite si tehu, drzim palce 🙂

maahuliena
27. jún 2009

dracik ahoooj, chlapci su božský, juj rýchlo rastú 😵 😵

katy..som rada, že si prišla na chvííľku... vychutnávaj materstvo 😵 😵 😵 a Hanulka je kráááásna, rozkošná 🙂 😵 😵

maahuliena
27. jún 2009

a gartulujem k rôôôôôôôôôôôôčiku drobcom velíkýýým, Jurkovi a Kubkovi 😵 😵 😵 😵 😵

rosienka
27. jún 2009

mahu, co to, fakt bol pozitiiivny?? to je super, dufam a prajem ti, aby ti to krvicka potvrdila 😉

lauri - ides na IUI? ja som tam "skoncila" zatial tiez, tento cyklus uz 4. pokus, ak by nevysiel ani 6.pokus- co sa dufam nestane 😅 tak prejdeme znovu na IVF...ale taaaak sa mi do ten strasnej procerury nechce 😒

katy- teste sa z Hanicky co sa da, ved ste si ju vytuzili 😵

maahuliena
28. jún 2009

dobre ránko 😉

len v skratke, žiadne testy...lebo mi už došli 😅 ale aj tak dobre, lebo sme mali včera rušnú noc s mm 😔 🙄
už som na krajičku s nervami a verte mi, včera som tak plakala, že to asi nevyšlo ☹ ☹
Zatiaľ si to myslím len ja... ☹ ☹ aj tie testy ma dorazili 😒 možno sa to zmení, ale neviem neviem... po fyz. stranke je všetko tak ako bolo 😅 som rada, že máme aspoň tie 4 mrazáčiky, to ma tak drží nad vodou 🙂 🤐 😵

pekný deň 😉

veracruz
28. jún 2009

dracik, to je neuveritelne, ze Jakubko s Jurkom uz maju rok... a su to velki fesaci 😉

katy, Hanka je krasna, uzivajte si...

... je inak fajn tu zase vidiet tolko znamych tvari...

kukulik30
29. jún 2009

Krasne ranko vsetkym 🙂

dracik..to uz rok amju deturence 😕 to teda leti...blahozelam a zelam vela zdravicka 🙂

maahu...tak ako? to testovanie je riadny adrenalin , ze? ...vidim, ze uz mas toho dost...neboj, treba verit, ze to bude fajn, nestracaj nadej 😉

gabika24
29. jún 2009

ahojte.
maahul, kedy ideš na krvičku? ja som robila len jediný test, obe čiarky tam boli, aj keď druhá slabšia, no viac som netestovala (pre istotu), skrátka som sa rozhodla, že som tehu, veď aj test vyšiel, tak čo... 😀
dracik, malí sú už veľkí 😀 😀 😀 -ale o tom vieš najlepšie, že? 😉 gratulujem k rôčiku 😵
boli sme cez víkend preč, tak som nemala čas na net, len som kukla...
lauri, som rada, že ťa tu vidím, teraz vám to už musí vyjsť (iná možnosť nie je 😉 ).
zuzlik, kukulik, julietka, havka,katy, takynka, tanittka, zulka, pecka a všetky ahooooojte 😵

kukulik30
29. jún 2009

maahu, dnes si sla na krvicku, ze?...tak ako?ozvi sa 😕 verim, ze nam prinesies pozitovne spravy 😵

lauritka
29. jún 2009

dracik no verila som, ze priroda sa nad nami zlutuje, ale asi pojdem zase do centra 😖 skusime najprv nejake IUI potom asi dalsie IVF, keby ma netlacil vek, tak to este neriesim, ale clovek tiez mladsi nebude. 😔
gabika dakujem... musime sa zase pohnut dalej, co uz. len obdivujem vsetky zeny, ktore vedia otehotniet na prvykrat a zaroven im aj zavidim, ze nemaju s pocatim dietata ziadne problemy, ved by to malo byt uplne prirodzene ako u zvierat 😒 no nejdem filozofovat, lebo sa len znervoznim.

mahul drzim palce, nech to skonci dobre.

maahuliena
29. jún 2009

ahojte 🙂 pred
polhodkou som sa vrátila z blavy(GF) 😲

výsledok budem vedieť za cca hodku(lebo dnes sa asi ani nedovolám- bolo nás tam asi 30! 😅 )
ste veľmi zlaté, že na mna myslíte, ale nejako moc tomu neverim, že som tehotná 😅 😅 🤐 ale tak nebudem predbiehať 😉 volám až po 14:30 😉

zulka29
29. jún 2009

Mahu, tak ako?????? 😅

julietka
29. jún 2009

ahojte babenky, gabika, zulka, lauritka, havka, tanitka a vsetky ostatne 😵

mahuli ty si uz dnes bola na krv..to ale letiiii 😅 ved len nedavno si bola na ET..nepodelis sa s nami o pozitivnu spravicku? 😉

maahuliena
29. jún 2009

ahoojte babule... tak je to negatívne 😔 ženská intuícia nikdy nesklame 😅 🙄
je mi ešte trošku smutno, ale ved to poznáte 😔 Bol to prvý Transfer (po minimálne 3stimulkách) tak som tomu trošku verila, že to aj výjde, ale hol Boh má iné plány 😅 😉

maahuliena
29. jún 2009

baby a myslíte, že musím isť na ten 14dpET ešte na krv?? 🙄 ked teraz som 11den a negatívne... už asi nemusím, že? 😉 len chcem vedieť, či môžem vysadiť lieky 😒

zulka29
29. jún 2009

Mahu 😔 to ma mrzí 😖 . No mala by si ist, ale ked nie si z BA, neviem či sa tam mas trepať 😝 Nepovedali ti? Kedy ideš na KETik? Počkáš jeden cyklus a ideš na to? 😕 Nabudúce sa podarí, nevzdávaš sa a tak to má byť 😉

julietka
29. jún 2009

mahulik, je mi to luto, som myslela ze v tvojom pripade to bude tutovka..no co sa da robit, nevzdavat sa a ist dalej, raz sa to podari...nemozes skusit KETik hned teraz dalsi cyklus?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre