IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

juja
23. jan 2009

Ahojky kočky prišla som Vás sem kuknúť a čo nevidím Pecka, Lauritka...no ja odpadnem baby...som Vás straaaašne dávno nevidela, taká som šťastná, že ste sa ozvali (Lenka ty si poklad, že si založila tému)... vidím, že ste všetky veľké bojovníčky a snažíte sa o 106 ja vám všetkým v tomto novom (verím, že aj šťastnom) roku želám, aby sa z vás stali tehulky a aj maminky 😵 😵

ellianka
23. jan 2009

ahojte kočky 🙂
hneď som sem nakukla a koho nevidím Lauritka, Mirusch 😵 normálne ste ma potešili. Lenka je taký spojovateľ 😵 všetkým vám zo srdca želám nech vam do pasu čoskoro pribudnú nádherné tt 😵 😵 😵

hava77
23. jan 2009

caute babulky, teda vidiet stare tvare, ktore boli tolko vyvolavane 🙂 to je teda nieco 😉 ..... riadne ste toho od vcera popisali, ako za starych cias 🙂 🙂 🙂 dufam ze sa ozvu aj dalsie kocky zo starej partie 😉
takze vsetkym drzim palce aby to bol stastny mimcovsky rok

mirusch 🙂

kuspitka
23. jan 2009

Ahojte dievcata...
ako sa mate???
hava ahoj ako sa ma male???

lenka20
autor
23. jan 2009

cate pokladiky - ved vravim takynka - tie cigy su svinstvo, mame to odskusane..
lauritka - ved ja viem, ze sa to len tak neda.. mangel prestal teraz nedavno fajcit, vydrzal tyzden a potom zase vklzol do toho.. ale neriesim to, su aj horsie veci a ked sa ma zadarit tak sa zadari aj s 1ks spermosa 😉 😀
laurit - ja mam 3 psikov 😉 nastastie sa maju velmi radi, hotova basen...
zuzlik - takze na stredu drzime palce, bude to uspech, aby si mohla nasledovat zulku, ktora uz coskoro vycika //
zuli - kedy sa testnes, neuverim, ze by si to vydrzala bez testu az do krvicky 😉 😀 uz ta poznam moooc dobre 😅

hava77
23. jan 2009

kuspitka ahoj maly je ok kope ako futbalista takze som spokojna 🙂

kuspitka
23. jan 2009

hava to je super dom tak rada ze je vsetko ok

lenka20
autor
23. jan 2009

baby heliosacky - robili vam niektorej - teda vasim mangelom - DNA fragmentaciu spermosov 😕 😕
krajko mi napisal ze to tam robia ale neviem, kolko to stoji a co k tomu treba, ci len sa objednat na recepcii.....
ak niektora nieco o tom viete tak mi poradte 😉

kuspitka
23. jan 2009

lenka ja mam dojem ze sa tam staci len objednat...a v cenniku na IVF to tam nieje??
neviem co to stoji.-....a mne to netreba skus sa opytat teme helios

zuzla80
23. jan 2009

Lenik ja som sa s tým ešte nestretla - teda nám také nič nerobili. A pozdravujem ťa a ďakujem za držanie paľuchov, dúfam, že pomôžu. Inak Lenka už si bola v Helíku ako to tam majú po novom? Lebo ja ešte nie, tak neviem na čo sa pripraviť, ale snáď nepoblúdim 🙂
Kuspitka ahoj, ty sa kedy chystáš na 2IVF?
Havka 😉

kuspitka
23. jan 2009

ahoj zuzla tak idem teraz vo februari zacinam brat lieky ak vsetko dobre pojde 22februara.
ty co ako si natom...tak ked som bola heliose len sme muzom pozerali ako super to tam teraz je....

zuzla80
23. jan 2009

Kuspitka ja asi KET o chvíľku.
Takže už prestavbu dokončili, keď som tam bola naposledy, tak ešte ani nezačali. A je to tam už väčšie, alebo ako to tam vyzerá?

kuspitka
23. jan 2009

tak ako si isla vtedy s predu tak teraz ides s boku .ozaj niesu foto na nete na stranke helios...a ako je krajko tak tam zo zadu dali dve kabinky a hned pri dverach je recepcia

zuzla80
23. jan 2009

Hmmmm snažím sa to nejako predstaviť, ale moja predstavivosť je mizerná. A keď tam sú teraz kabínky a ja chcem ísť napr. ku Gaťovej na utz, tak ako to je. Je jedna kabínka, z ktorej ideš len ku Krajkovi a jedna len ku Gaťovej, či ako? Aj miesta na parkovanie je viacej?

kuspitka
23. jan 2009

tak ako to bolo ..len krajko to ma po novom....parkovisko ostalo tak ako bolo.

lenka20
autor
23. jan 2009

zuzlik, ano je tam viac aj na parkovanie... vojdes dnu, hned nalavo je recepcia, napravo take velke sedenie s kabinkami, vlastne si primysli priestor tam, kde bola predtym ta uzucka chodbicka tak tam spravili pred nou miestnost cakaren.. inak ta stara cakaren tam bola co aj predtym a nieco este dorabali tam, kde bola predtym recepcia... neviem ako to bude s kabinkami, ja som sla len na pohovor ku krajkovi do tej celkom zadnej ambulancie... ved uvidis zuzlik a potom mi poreferujes 😉
kuspit, v cenniku starom co mam este z vlanajska som nic take nevidela... tak neviem....

kuspitka
23. jan 2009

ty mas ten kde su aj eura????
ozaj mam dojem ze je tam to parkovisko nezmenene tak neviem ale je to tam super

lenka20
autor
23. jan 2009

ja mam len cennik z r.2007 😀 😝 ak mas nejaky novy tak sa prosim kukni ci to tam nahodou nie je...
no, mne sa to parkovisko mozno len zdalo vacsie, ale tusim, ze predtym sa nedalo parkovat kolmo ku tej poliklinike co je nalavo ked prichadzas a teraz tam stali auta nastavane....ale to je jedno...zuzlik - najako sa zmestite 😉

mirusch
23. jan 2009

Aaaaahojte 😵 Babulky moje, kolko vas tu len je! Tak sa veeelmi z vas tesim. Napisem viac poobede, len som kuk a idem na hodinku ucit.

zuzla80
23. jan 2009

Leník poreferujem, no som strašne zvedavá ako to tam vymysleli 😉 .
Leni veď sa na to skús opýtať Krajka - myslím, že so zverejnením ceny nebude mať Krajko problém. Inak mám pocit, že to DNA v Helíku predtým nerobili, neviem možno sa mýlim, lebo v cenníku to určite nebolo, stále tam bol iba spermiogram 500Sk a Trial wash 1500Sk. A ešte ma napadlo, či to nemajú na stránke Brnenského Heliosu - skúsk mrknúť 😉
Inak babule ak máte cenník v Eurách, napíšte mi prosím koľko stojí teraz Ket v EUR - kujeeem 😉

lenka20
autor
23. jan 2009

ahoj miruschka, aj ja ta taaak rada vidim, urcite pride aj betianka, uz som ju volala medzi nas, myslim, ze nevynecha takuto prilezitost, sme tu zase stara parta 😉 😵 😵 ako sa mas zlatko, vsetko OK, uz si zdravotne v poriadku, mala si stale nejake problemy, bolesti, uz je to OK 😕 😕 dufam, ze ano a uzivas si manzelsky zivot 😉

kuspitka
23. jan 2009

zuzla ja viem napisat len vecer ak do vtedy poclkate tak napisem dobre...ale muzovi poviem nech mi v praci odskenuje dobre ak sa mu dovolam...

zuzla80
23. jan 2009

Mirush aj ja ťa srrrrdečne pozdravujem 😵
Kuspi jasné, že stačí aj večer.
Leni my košičane, sa všade zmestíme, žiadne parkovisko pre nás není problém 😀
Idem baby na obedík majte sa zatiaľ

kuspitka
23. jan 2009

zuzla ahoj uz idem aj ja prec vecer skusim hodit to na net cennik dobre.
Mirush ako sa mas???
leni moj muz sa znasim autom vopcha vsade aj ked mame take velke

lenka20
autor
23. jan 2009

ok kuspit, si zlata 😉
zuzlicek, ja som mu pisala, ale odpisal mi taku hovadinu, ze som z toho bola magor, potom mi bolo trapne mu zas pisat, ze ako to myslel 😀 😝 😝 😝 tak neviem, asi budem musiet len zavolat...pytala som sa ho ci robia aj PICSI alebo len v spolupraci s helikom Brno a on mi odpisal, ze ano, robime ICSI....tak som nevedela ci sa len preklepol, alebo si myslel, ze som uplny debil a myslela som ICSI... tak som odpisala ze ci naozaj robia ale PICSI, nie ICSI.... na to mi uz neodpisal, bud je prec a necita maily alebo sa presvedcil, ze som debil 😀 😀 😀 😀
ale nie sooooooom 😀 😀 😀 zato z heliku Brno mi odpisali, ze robia PICSI, ale musim tam ist na konzultaciu, ja neviem, ci uz su aj oni rozhadani, preco sa nespoja dva heliky a nedohodnu sa ako to vyvedu...v spolupraci...
a tie DNAcky mi zas napisal krajko, ze sa to u nich robi v indikovanych pripadoch. a som ja indikovany pripad 😕 😕 😕 a to mam ako vediet 😕 😕 😅 ja myslim, ze som, lebo ine vysetrenia uz neexistuju asi co by sme neabsolvovali...

kuspitka
23. jan 2009

lenka to je pohode rada pomozem aspon si budem mysliet ze som uzitocna...a ze ma ma niekto rad 😀
a helios martine to nemoze urobit to PICSI

tanitta
23. jan 2009

caute kukucky... jeezisiii to tu frci 😀 ,,,,moje mozgove bunky nestihaju... 😅 ...prave ranajkujem takze si domyslite aka bola noc 😎 .....tajtrlik malicky...

lenka20
autor
23. jan 2009

babule paaa aj ja uz musim koncit, ved ma zase sprdnu, ze vela internetujem a este je aj ta kriza 😅 😅 😅
skusim nakuknut cez vikend, pekne si ho vsetky uzite, my sme zajtra v ZA a pozajtra v BA, budem mavat z auta a kricat vsetkym ahoooooj 😉 🙂

kuspitka
23. jan 2009

dobrče idem aj ja vecer pridem napisem vsetko co potrebujete.papa
tanitta tak mate noc dobre rusnu pravda

tanitta
23. jan 2009

Kuspi....veru;)....veru;)....nie a nie zaspat.....ale to k tomu parti sme radi ze ho mame aj ked oci ako angoraci ale stastne.... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre