IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

takyna
16. jún 2009

Ahojte kočky 🙂

trochu som sa odmlčala...

Gratulujem Pointke a želám veľa šťastíčka , zdravíčka a plno krásnych chvíll 😵

Zuzlík mrzí ma to , že to nie su zatial tie Brnenske dialnice, ale aj to bude, verím tomu, čo chvíla, len treba vydržať, a ty to určite zvládneš 😵 tak ti všetky prajeme, že tá energia musí doraziť do tej správnej vlny

U mňa to bol stresík, klasika večer som nespala iba par hodín, rano hnačka, cestou na Šturec sme museli aj stáť z mužom čo ma nadrapovalo na zvracanie...
ale sliznica našťastie 10mm, Krajko ma zglbal, že som mu nenahlásila zmenu poistovne, no čo už,....aj ja zabúdam 😖
a máme, že vraj 2 embrijká, jedno velmi slabučké ale zamrazili ho..., a druhé uvidíme čo bude..., v pondelok 22.6 by som mala o 9 ráno volať, či sa začali deliť, uvidíme....stále píšem , že uvidíme, ale sami viete, že je to fakt len na prírode, a ešte na tom čo je hore a neovlyvníme to nijako
Takže v pondelok napíšem ako to s nami dopadne....

takyna
16. jún 2009

ináč u mňa podla mršky, je to už 20 deň....čiže klasika 🙂

takyna
16. jún 2009

a Mahulík, držím palce 😵 bodaj by ste mali aj IVFko....tchuj,tchuj,tchuj 😵

zuzla80
16. jún 2009

Taky - krásne sliznica, inak transfer rozmrazeného embryjka je stále okolo 19-20DC, to je tým, že sa zamrazujú blastocysty. Držím palce, aj tebe aj malým bojovníčkom, nech sa pekne rozmrazia 😉

gabika24
16. jún 2009

ahojte.
takynka, určite to bude ok 😉
pekný deň všetkým babulky, som tu len na skok, lebo malí "hučia" ako veľkí 😀
mooooc držím palce všetkým 😵

takyna
16. jún 2009

Dakujem Dievčence 😵

Zuzlík už som aj pozabúdala..., v podstate sme už 8mesiac po osudnom októbri... 😢

Pekný dníček 😵

hava77
16. jún 2009

ahojte, mala gratulacia k // julietke a kukulikovi 🙂 .....velka gratulacia bude po krvicke 😉
taky super sliznica, uvidis ze vsetko dobre dopadne nebojkaj sa....bojovnickovia zabojuju a sup s nimi do perinky 🙂
maahu to je super sprava, velmi drzim palciska na ETik 🙂
zuzli uz to dorazila aj mrchula?
lenka, gabika ahojte 🙂

lenka20
autor
16. jún 2009

ahoj havusik 😉 gabi 😉 , zuzlik 😉
takynecka super sliznicka a super, ze mas este o jedno embrijko viac nez si cakala, to je vyborne, tak predpokladam, ze sa budu rozmrazovat obe.... co ty vies, niekedy aj slabe embrijko sa krasne rozmrazi a keby bolo az tak slabe tak by ho isto nemrazili...jaaaj, moc ti drzim palceky 😵 😵 a ako pise zuzlik, KET byva 19.-.21.DC bezne, aj ja som tak mavala, nam sa to zda neskoro ale embrijka,m tych par dni staci...ved vies naposledy...

kukulik30
16. jún 2009

taky, vau .... krasna sliznica 😵 vsetko bude dobre..snad aj ten hore to zariadi, aby drobci zabojovali, ako najviac vedia 🙂 drzim silno palciska 😉

tanitta
16. jún 2009

ahojky...
Takynecka....hlavne ze si nemusela tie hormony pchat do seba 😉 .. takze velmi pekne 😵 ... verim ze si pod tlakom stresov.. ale verime bojovnikom;)....budeme "stresovat" s tebou ...a budeme tu s tebou.. mame ta radi 😵 🤐 ...

rosienka
16. jún 2009

caute kocky...tak u mna je to tiez uz tak daleko, ze o pol jednej cakam na vysledky TT a som totalne nervozna...ani neviem, naco mam mysliet. Rano pred odberom som skoro zacala plakat, ze zas z toho nic nebude, ale ajtak dufam.. 🙂 drzte mi este chvilu palce, i ked je uz rozhodnute..

taky - pekna sliznica, dufam, ze sa embroskam bude po rozmrazeni darit a hniezdit! 🙂

mahul - to je super, ze budes mat ET, drzim palce

kukul, juletka - nech ciarocky silneju...ja som nemala odvahu doma testovat, radsej az na istotu, nech na "netesim" zbytocne...ale vam tfuj tfuj tfuj

gabika24
16. jún 2009

rosienka len som sem kukla - držím palce a daj hneď vedieť... veríme, že dobrú správičku 😵

rosienka
16. jún 2009

gabi - jasne, ze dam, ked dokina konecne zavola 😠 juuuj

kukulik30
16. jún 2009

rosienka..on ati ma volat, tak to uz bude asi kazdu chvilu, nie? 😕 jaj, tie nervicky su strasne 😅

gabika24
16. jún 2009

ešte nič?...no veď aj ja mám z toho čakania trochu nervičky, čo potom ty... pamätám si, keď som ja čakala na výsledky...

rosienka
16. jún 2009

☹ ☹ 😢 zase nic, ale buduci cyklus ideme rovno dalej...dakujem za pesticky

kukulik30
16. jún 2009

rosienka 😔 ☹ raz to musi vyjst...

gabika24
16. jún 2009

rosienka 😢 , tak nabudúce, držkaj sa...

julietka
16. jún 2009

pekny den babenky 🙂

rosienka ☹ je mi to velmi luto, ale treba skusat do aleluje pretoze raz sa to podari!! 😵 a nemozes ist hned teraz do dalsej stimulky?teda neviem ci si mala klasicke IVF alebo soft, ale ak softik tak chod do toho hned

havka dakujeme za malu gratulaciu, verim ze bude aj ta velka 😉

lenik a ty si bola dvakrat na krv? aj v reprofite?

takynecka krasna sliznica, ja verim ze uz prelomis tentokrat vsetko to zle a bude vsetko uz len dobre, urcite ti tvoj anjelik posle miminko aby jeho maminka nesmutila 😵 😉

takyna
16. jún 2009

🙂 babule ďakujem, aj ja vás mám veľmi rada 😵 všetky,všetky ,všetky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rosienka
16. jún 2009

KUKU, GABI, JULI... kujeeem, nebojte, ja aj tak verim, ze to vyjde...raz, mozno buduci mesiac. juli, ja skusam uz len IUI, tak môzem viac cyklov za sebou

julietka
16. jún 2009

rosienka nam po 3 neuspesnom IUI odporucili laparku a potom IVF, neviem ako u vas ale u nas to bola strata casu a vyhodene peniaze 😕

rosienka
16. jún 2009

juli- u nas IUI, resp. HIUI, je dobra sanca, ak vsak neprejdeme skoro na HIVF. ICSI-cka s manzelovymi spermiami uz mame neuspesne za sebou. My sme taky nestandardny pripad... 😝

julietka
16. jún 2009

rosienka a co je to prosim HIUI? taky vyraz som este nepocula 😕

rosienka
16. jún 2009

juli - heterologicka inseminacia, cize s darcom

julietka
16. jún 2009

aha, u nas sa to oznacovalo ako AIUI a AIVF 🙂

rosienka
16. jún 2009

hej, a co znamena to A? preklad ma nenapada

julietka
16. jún 2009

neviem rosienka, uz som vyhodila tie papiere, tiez v tom nevidim vyznam, ale takto nam to oznacovali 😕

kukulik30
16. jún 2009

baby, akurat si tu citam a lustite, co to moze znamenta to A...tak mna napadlo A..ako anonymne 😅 moze byt?

julietka
16. jún 2009

kukulik asi mas pravdu v kazdom centre to oznacuju inak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre