IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

zuuuzana
22. jan 2009

mirusch, ale poctivo citam slubujem polepsim sa. v praci sa to snazim vzdy zmapovat, k pisaniu uz vsak casovo nepridem. nenasla som cervenaciu zahanbenu hlavu tak aspon tuto : 😅
ale predsa cez vikend nie som lakoma na slovo teda na pismenko 🙂

mirusch
22. jan 2009

Oki, oki, Zuuuzka, tak budeme na teba cakat. Dufam, ze tam babenky budu aj cez vikend 😕

zuuuzana
22. jan 2009

heeej mirusch teraz som si vsimla, smolko vyzera fakt smolkovsky 😵

mirusch
22. jan 2009

Zuuzi, vsak? Hned mi ho maly zlaty pripomenul. 😵

gabika24
22. jan 2009

jééééééééééj mirusch, ahoj... 😵
aj všetky ostatné... my práve ručíme ako diví......... 🙄 🙄 🙄 ale veď máme, čo sme chceli, takže nech si pekne poplačeme...
diorka, čo nové?

lenka - super nápad - táto témička - fakt tu vidím ľudí, ktorých už dávno nie 😵 😵 😵
dobrú nôcku, my ju budeme mať asi trošku divovkú 😅 , ale neva 😉

takyna
22. jan 2009

Ahojky konečne som dorazila, Leni tak som rada, že sme v starej parte znova, a v novej ,starej téme

ale teraz 😉 len s uspešným koncom..........DÚFAM 🤐

takyna
22. jan 2009

ináč táto temá musí Lámať rekorty v písaní 😉 🙂
sa nedáme zahambiť no nie?

mici11
22. jan 2009

Mirusch, Takynka, Diorka ahojte 🙂 🙂 🙂 rada vas vidim 😉
Zatial dobru nocku 😉

takyna
22. jan 2009

Ahoj mici 🙂 aj ja ťa rada tu vidím,
idem aj ja zalahnuť,,,,,,,,dobrú nôcku

a krasny víkend všetkym

na meily odpíšem zajtra, cmuk

Tinuska a prosím ťa už poroď, nech ho konečne vidíme.... 😉 🙂

lenka20
autor
23. jan 2009

dobre ranko 😵 😵 😵 babule, kraaaasne sa nam to ujalo, zisli sme sa snad uuuplne vsetky zo starej party 😵 😵 😵 to je super, lebo dotiahneme do konca co sa nam vlani nepodarilo 😉
miruuuuuuuuschka 😵 😵 ja som very happy ze ta zas vidim 😵 😵 myslim, ze ani tabulky nam uz nebude treba, je nas uz len par snaziliek a veeelmi skoro to napravime, zacina zulka, uvidime, kto bude dalsi 😎
lauritka - este tebe som chcela kvoli tomu fajceniu u manzela - nieco na tom bude, vies, moj mangel fajcil niekolko rokov kedysi, SPG katastrofa.. potom prestal a po roku SPG norma, 5 rokov nefajcil, SPG bol OK, nedavno zacal a ked tak porovnavam SPG pri 1.softe a pri 2.softe - a to boli tesne za sebou - tak uz sa SPG zhorsil o dost... predtym sme ICSI robili viac menej kvoli imunite, teraz uz ICSI treba, pohyblivost je znizena, aj morfologia zhorsena... ale tym nechcem povedat, ze sa nemate snazit prirodzene 😀 a tvojho draheho celkom chapem, aj toho mojho, aj oni si nejak musia kompenzovat tie stresy....
moja mrcha este stale nedorazila 😠 😠 svinucha 😠 😠

katy2
23. jan 2009

Dobre ranko 🙂
jej aj miruschka tu vcera bola 😵 uz sme skoro komplet... este chyba betianka a mohli by nakuknut aj niektore maminky 😉 lumah, dracik, pipka 😵

lenka20
autor
23. jan 2009

katy neboj, ony vsetky pridu 😉 ale tusim ani zuzla tu este nebola, ci som prehliadla 😕 😕 ved vlastne zuzlik je druha v poradi hned po zulke 😉
zuzla - uz si bola na kontrole 😕 😉 ako vyzera sliznica v prirodzenom cykle 😵 😵 dufam, ze perinka narastla 😵

tinucha
23. jan 2009

Takynka si zlatá, že už poroď. 😀 😀 😀 Ja by som rada, len synáčik je pohodlný. 😀

katy2
23. jan 2009

leni, ahoj 🙂
zuzlu som nepisala, tu som videla v tehulkach po KET... V podstate to je tiez pokracovanie tejto temy.... 😉

zuzla80
23. jan 2009

Lenka veru, že si ma prehliadla 😨 Ale je ti odpustené - a kontrola je až v stredu 🙂
Peeeeeka ahooooooooj - ty ani nevieš aká som rada, že ťa opäť vidím. Takže ty nás po tajme špehuješ a nenapíšeš - no no, to sa predsa nerobí. Vieš koľkokrát sme ťa vyzývali, aby si sa prihlásila, ale som rada, že si sa rozhodla bojovať - veď pozri na nás, my sa len tak ľahko nevzdáme.
Mirush aj teba neskutočne rada vidím 😵
A pekné ránko baby - roztočíme to tu, čo vy na to. Ja mám normálne lepšiu náladičku, keď som si vás prečítala - neskutočne rada vás vidím - teda len virtuálne 🙂

zuzla80
23. jan 2009

Katuš písala som ešte včera, ste si ma nikto nevšimli ☹ (kuk 1.strana)

katy2
23. jan 2009

zuzlik, neprehliadla som ta... vedela som, ze si tu... preto som ta ani nespominala.... len sa mi to zlieva, lebo citam a pisem aj v jednej aj v druhej teme 😉

takyna
23. jan 2009

Ahojky,

Tinus musí okná poumývať, dlážku at....a ide sa 😉 🙂 , ale nie ja len srandujem, malému je dobre pri tebe v bezpečí, vie, že v tomto svete nič nie je také jednoduché, ako plávať si v plodovej vode a cucať prštek 😀 , múdri chlapček bude

Zuzlík tak sa teším, verím, že to tu ZUZKy spolu naštartujete, a potom ostatné sa popridávajú

Betianka sa veru, vôbec neozvala, nič nenapíše, nezavolá... ☹

takyna
23. jan 2009

Miruška aj som rada, že ty tu si 🙂

takyna
23. jan 2009

inak s tým spermiogramom máš Leni pravdu, môj muž mal hrozne slaby spermiogram počas fajčenia, potom prestal fajčiť naordinovala som mu PROFERTIL, a mali sme ho na jednotku pri IVFku v Heliose

lauritka
23. jan 2009

ahojte babule.. tu sa toho popisalo 😉 taky mam v albume psika, ujali sme sa jej v oktobri.

lenka, no ale on neprestane len tak, fajci krabicku denne a bez toho by nemohol byt. hold aj tak stale dufam, ze sa nejak postasti 🙂

takyna
23. jan 2009

Ahoj Lauritka, krásny havkáčik, máte teraz dvoch? mali ste myslím pudlíka nie...
Lauri a neaký Profertil nebral? , popri fajčení, alebo niečo iné?
Ako ti dopadla laparka?

lauritka
23. jan 2009

pecka vitaj medzi opat medzi nami. 😵 ja som stihla este jeden missed v juni po KET.. ja takze mam pauzu od centra momentalne a nejak skusame este prirodzene, v marci laparo a uvidime, co sa zisti. mozno niekedy v lete druhe IVF, ale zatial to neriesim.

lauritka
23. jan 2009

ano mame dvoch 😅 .. vies si predstavit ako je moj stary pudlik na nu nervozny.
toho krasneho vlciaka dal priatel v oktobri utratit 😔 uz nevladal so zadnymi nohami. plakali sme velmi. 😔

nebral profertil, len macu a permen. laparku mi prelozili na marec, lebo som mala zapal a musela som sa preliecit. 🙄

takyna
23. jan 2009

ved tak to asi aj treba robit, nic neplanovat, niekedy sa to vyriesi mimo nas, napr. Elianka nasa , alebo aj ine...
My mame mrazacika jedneho este, ale zatial neriesim tiez nic, musim sa pozbierat, psychicky a hlavne aj fyzicky, takže nejaké tie bylinky, a tak... 🙂
a ani nie som presvedcena , ci som pripravena riskovat
nie je to jednoduche...

takyna
23. jan 2009

viem si sprestavit ako zriarli, moj nahacik keby mal kamosku doma ten by ine nerobil len by sa na nej chcel natriasat...to je taký psisko,....a tiez neviem co by som bez neho robila, v tych tazkych casoch je to mozno trosku prehnane , ale pravdive, je stale pri mne doma

lauritka
23. jan 2009

ved prave takyna, ja som si po tych dvoch potratoch povedala: no a dost..potrebujem pauzu z toho blazinca.. 😅 sice nie som najmladsia, ale nebudem nic silit... tento rok sa to urcite podari a basta 😀

lauritka
23. jan 2009

idem trosku pracovat , potom nakuknem 😉

takyna
23. jan 2009

vo všetkom je psychika najdôležitejšia, ja si osobne vyčitam, že pri tehotenstve som sa chvilkami spravala ako nezrela pubertacka, už by som riesila veci inak....vzdy naberame nove skusenosti
😎

takyna
23. jan 2009

ja dnes idem do kaderníctva 😅 už som dlho nebola.... 🤐
a hor sa na chatu , cez víkend

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre