IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

lauritka
28. jan 2009

lenka este cakam na laparku a potom sa uvidi 😉 a mas pravdu s tymi spermiami... je tu X pripadov, kde bol spg katastrofalny a predsa sa podarilo prirodzene. hold stastie alebo osud? 😝

lenka20
autor
28. jan 2009

osud lauritka, kazdy mame ten svoj.. problem je len, ze keby sme vedeli, ze az v r.2009 otehulkujeme, tak by sme si tie minule roky inak uzivali.. 😉
takze az po laparke sa rozhodnes... 😵 dufam, ze ti dopadne dobre a hned po nej sa zadari 😵 😵

lauritka
28. jan 2009

ano lenka, uz len laparka mi chyba do zbierky 😵

lenka20
autor
28. jan 2009

pekna zbierka, co 😝 😝 ked ju raz budes opisovat malej lauritke, to uz budu lepsie casy 😉

lauritka
28. jan 2009

😵 lenka. poviem jej nech si vazi, kolko sme toho preskakali kym sa narodila. 🙂

mirica
28. jan 2009

mici11- je to ale docela slušný šok nájsť na teste // , ked si presvedčená , že prirodzene sa nedá, nie? 😉 ...ja som pleštila oči na testík na WC asi 20 minút( a to nepreháňam)....potom sa mi podarilo sa presvedčiť , že sú určite zlé testy , však sú rok staré........ 😀

pecka- u nás som bola problém ja - mala som príliš pevný obal vajka - však sme aj embrijká mali po ICSI ......no a teraz to už zjavne tak nie je ( milujem tie hormóniky , aj keď som z nich 15 kg pribrala 😀 )

lauritka - ak sa dobre pamätám , aj ty si mala raz pozitívny test v prirodzenom cykle ...či nie?

to je celkom dobrý nápad ...."poslúchaj , však vieš čo všetko som si vytrpela , kým si sa narodil"....ale obávam sa , že to u takého puberťáka vyvolá len prevrátené oči a útrpný pohľad 😀

kuspitka
28. jan 2009

Ahojte dievcata ..
laurita ides na laparku???

gabika24
28. jan 2009

ahojte kočky.
písala som s betiankou, hovorila som jej, že tu chýba, všetky vás pozdravuje, že už tak nechodí na koníka, no nakukne sem 😵
pekný deň, letím variť.
lauri, lenka, už sa určite zadarí aj vám - aj my sme strácali nádej a hups... 😉 - ale viem, že vy tú nádej nestrácate. 😵
zulka, určite nás chceš naťahovať, no my vieme, že si tehu, tak nemusíš 😀 😀 😀
zuzlik, krásna perinka - som to vedela 😀
miri, to ti verím, že to bol šok, nájsť // - ale muselo to byť krásne. mne tiež presne to isté povedal doktor. a tiež, že ak nechceme už ďalšie dieťa, mali by sme pouvažovať na ochranou (čo som sa musela smiať, lebo som si myslela, že nikdy v živote takéto niečo nebudeme riešiť) - vravel, že viacero žien pozná, čo boli "beznádejné prípady" - horko-ťažko cez ivf a predsa potom ostali prirodzene... príroda je nevyspytateľná...

lauritka
28. jan 2009

mirica ano tienik, ale potom z toho nic nebolo 😒 kuspi ano idem na laparku, ty si tusim tiez bola nie ???

gabika ahoj, ja nadej nestracam, keby som stratila tak sa rovno odtrelim. ved naco zit 😝

gabika24
28. jan 2009

lauri, veď ja viem, že si bojovníčka - ako každá babulka tu 😉

zuzla80
28. jan 2009

Ahojte tak sa vám hlásim 😀
Lenik ma už stihla bonznúť, beťárka jedna 😀 , takže sliznca čosi cez 11mm a transfer 3.2. - máme ešte 3zmrzlinky jednotkovej kvality, tak sa im budem snažiť veľmi veriť 😉 Inak po ultrazvuku sami stala taká vec,že som šla na wcko a vo výtoku som mala čerstvú krv. Myslíte, že to mohlo byť spôsobené ultrazvukom? Lebo ešte sa mi takto nestalo.
Inak baby aj ja som PCO-čkárka a ja som stále stimulovala Puregonom a reakcia bola odlišná.

lauritka
28. jan 2009

zuzli mohol ti tam nieco na krcku podrazdit.. tak drz sa, nech to uz vyjde !!! 😵

pecka
28. jan 2009

ahoj zuzlik, vidis to, ty si este na polceste domov a my uz vieme skoro vsetko 😀 . Nasa flexibilna infoska lenka nas nenecha na sucho 😀 . Takze v utorok ides na vec, urcite to tentorkrat vyjde musiiiiiiii!!!!!!!!!!!!! Kolko z tych troch embrystokov ti rozmrazia na KEtko?
A ta krvicka,....... asi ma lauritka pravdu, mas to tam asi teraz dost prekrvene, tak asi preto......, hadam sa nam teraz nerozkrvacas 😠

takyna
28. jan 2009

Ahojte krásky, tak aby sa mi ešte aj rátalo, tak mi vyšli pečenové testy zlé ☹ , ja už fakt neviem....

Zuzky držím vám palce

zuzla80
28. jan 2009

Ja len na skok:
Takynka nebuď smutnučká, ja keď som bola v nemocke s hyperstimulákom, tak som mala dosť problém s pečeňovými testami. Nasadili mi ešte v nemocnici nejaké tabletky (tuším Flavobion, neviem, či si dobré pamätám), ktoré som brala asi 2mes. a teraz je všetko v najlepšom poriadku. Nebojkaj mojko bude dobre, ja viem, že každá negatívna správička nepôsobí dobre, ale bude to dobré, nasadia ti tabletky a po čase sa to dá opäť do poriadku 🤐 😵 Peknú nocku ti prajem paaa

gabika24
28. jan 2009

taky, no tak to snáď nie 😠 . ale neboj, bude dobre, verím tomu... ešte sa budete tešiť aj z bábätka 😉

gabika24
29. jan 2009

jéj, včera som končila, dnes začínam? 😉
dobré ránko babulky... 😵 a pekný deň samozrejme. ja o chvíľu idem, malí budú pri svokre, aj malá, tak nech si to užije 😀 😀 😀 - ale spinkajú, tak to bude mať ľahšie 😉
zuzlik, už teraz sústreďujem pozitívnu energiu na tvoj ket 😉

lenka20
autor
29. jan 2009

gabinka a kam ides 😕 😕 😕
a dobre ranko 😉
takynka no nic, len dalsia mala komplikacia, ktoru urcite zvladnes - aj ked na pohode ti to neprida, ale da sa to poriesit a budes zase fit 😉 pohladam dakde co to bral moj mangel ked mal problemy s pecenou... pisnem ti do mailu...dame ta dokopy 😉 par mesiacikov a bude to minulost 😵 😵
zuzlik tak este raz gratulacia ku krasnej perinke, a budem drobcom drzat palce na 3/2/09 😵 😵 urcite sa krasne preberu 😵 😵 😵 ja zvyknem po sone niekedy troska zaspinit... je to tam prekrvene a predsa ten banan drazdi... viac ako keksik 😝 ale pri takej perinke sa nemusis bat vobec... a ona este par mm narastie 😉
kolky DC budes toho 3/2 😕

tanitta
29. jan 2009

cauky babuky;)
Taky... urcite to nebude nic dlhotvajuce...flavobion sa to vola ako zuzla pisala... davali to aj kockam v nemocke co mali s pecenou...len cloveka to vsetko tak stve ze sa sype jedno po druhom 😔
Leni.. ja som citala ze si pri sone zaspala 😀 .... hned sa mi to nezdalo... ja len na spanie myslim 😅

lenka20
autor
29. jan 2009

tanicka 😀 😀 - noooo, pri K-vom sone som skoro zaspala, on je taky jemnucky 😉 😵 😵 pri mcgyverovom sa moc spat neda, on je este mlady nevybureny, takze aj to sono je take drsnejsie 😀 😀 😀 😀 😀
idem kuknut na centrum, vcera som uz nestihala....mas stastie 😉 ty spachtoska 😀

zuzla80
29. jan 2009

Čaute babule, tak ja ešte stále špiním, ale je to hnedé 😒 , ja len dúfam, že to prestane a nerozbehne sa tá potvora jedna. Mňa inak ešte napadlo, ja som pred Helíkom bola u svojho doktora na kontrole a ten mi povedal, že tam mám malú cystičku pri krčku, nemohlo sa stať, že praskla a preto to hnedé špinenie? No tak len dúfam, že to prestane.
A ďakujem za pozitívnu energiu 🙂

pecka
29. jan 2009

ahojte 🙂
Taky moj brat mal minuly rok tiez problem s pecenou, nikdy pred tym nemal, aspon o tom nevedel. Mali mu predpisat tiez ten flavobion, ale kym sa opat k doktorovi dostal, tak ktosi mu poradil kombinaciu 3 pripravkov na prirodnej baze: Silymarin, alfa lipoic a selen. Uzival to po jednej tabletke 2 mesiace a potom isiel na kontrolu a pecenove testy..... jednotku. Takze flavobion ani nebolo treba.

Zuzli uz to urcite prestalo, ked uz mas hnede spinenie, nebojkaj....dobre bude, drzim prstiska 🙂 🙂 😵 😵
A kto bol v heliku? Kto ti robil sono? ..... a ozaj, nezabludila si?? 😉

zuzla80
29. jan 2009

Pecka no pekne to tam majú zrekonštruované, v podstate je tam urobená prístavba, v ktore je recepcia, čakáreň a tie kabínky. a všetko ostatné ostalo, tak ako bolo, aj ta malá čakárnička, čo tam predtým bola, tak tam stále je. Vyerá to tam pekne a hlavne je tam viac miesta.
Včera robila len Gaťovú, Krajko nebol, ale vraj budúci týždeň už bude. A žiaľ to špinenie ešte neprestalo 😠 tak ma to hnevá, no čo už.

mirica
29. jan 2009

zuzla - ja som si prešla všelijakým špinením.......tak že , kým špiníš na hnedo je to v poriadku , môže to byť z vyšetrenia , z však vieš čoho , z prílišného prekrvenia ale aj z tej cystičky , alebo aj z hocijakej maličkej prasklinky....
tak , že sa neboj - bude Ket, aj malé zuzlíčatká

lenka20
autor
29. jan 2009

zuzlik, veru, neboj sa, ja som spinila pocas stimulky prvej... som to vravela krajkovi s malou dusickou a on ma vysmial, ze mam taku vysoku sliznicu, ze mozem spinit kolko len chcem, ze sa nemam stresovat... a ty mas tiez vysoku sliznicu, tak neboj.. ako vravia baby - moze to byt kadeco, najpravdepodobnejsie ta cysticka praskla a to je dobre, nech ide prec cim skor...

zuzla80
29. jan 2009

Miri, Lenik ste zlatučké, ani neviete ako mi tie slová útechy pomáhajú. Nenerváčim sa, len ma to zaskočilo. A keď je to hnedé špinenie, tak to je asi len staršia krv po včerajšom utz. Ste fakt úžasne zlaté 😵
A Miri som rada, že si si tie TT dala naspäť 😉 🙂

gabika24
29. jan 2009

zuzlik, bude to tak,a ko píše babulky. neboj, bude to ok, už sme ti predsa naplánovali, že budeš tehu 😉

mirusch
29. jan 2009

Aaaahojte 😀
Zuzlik, takze paniku nam tu robis? Aby baby nevysli z cviku? Alebo po Dracikovych stopach? To znamena, ze ta cakaju dvojicky 😉 Budem ta sledovat a drzat palce. Cmuk.

Takynka, pecenove vysledky su ovplyvnitelne. Nebolo by od veci, keby vedeli z coho su vysoke, ale po tom, cim si presla, tak kludne z toho. Tvoje telo potrebuje trosku ocistit, oddychnut, nechaj lekarov, nech ti pomozu. A ty pekne optimisticky mysli, musis svojmu telu pomoct sa zregenerovat. Papaj vitaminiky. Veru tak, my ta tu dame do poriadku 😉

Vsetky ostatne babulky, sledujem vas, spehujem, mam vas pod kontrolou 😵 Vsetko dobre vsetkym.

hava77
29. jan 2009

ahoj kocky a hlavne dozeratelka mirusch 🙂

mirusch
29. jan 2009

Ahoj Havkaaa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre