IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

pecka
1. apr 2009

prisla som kukuknut, co ste si popisali.......robila som zemlovku, mnaaam. Inokedy to mam sup sup, ale teraz mi vsetko trva dvojnasobne dlho, nieze by som bola nejake ohreblo, ale tak nejak si davm na seba viac pozor, hovorim si, slimacim pohybom dalej zajdes 😉 😉 . Riadiky som nechala na manzelika.

Lenik, no super, gravitacia nepusti, takze uz ho mas na mieste 😵 😵 . A foliky sa celkom dobre pestuju, takze asi fakt, este jedna kontrola a v nedelu asi pregnyl ......a v stredu sa asi budeme tesne minat v heliku a.....moznoze sa aj uvidime 😵 😵 . S tou teto embryologickou mate aj s Havkou pravdu, je super, strasne mila, teda ak myslime tu istu, ale urcite ano.

Havi, uz skusas nejake babske praktiky na urychlenie??

pecka
1. apr 2009

....... a Lenik, tie martinky....samozrejme a s tebou 😵 pockame, kym sa kompletne nepozbierame 😉 😉

pecka
1. apr 2009

Zuzlik.....uz si si nieco vymyslela na zajtra do prace? To je des, ked si musis, stale nieco vymyslat, ze preco zajtra nepridem, na aku kontrolu to vlastne idem 😕 ........., kolegovia zvedavi ako opice. Teda v mojom pripade to tak aj bolo, oni nic netusili, vymyslela som si diagnozu, takze to bolo relativne ok, ale teraz, ked som uz druhy tyzden PN, tak som pod chvilou musela davat vediet, ako mi je a ako vidim svoj prichod do prace 😕 😕 .........tak akurat vcera som musela ist s pravdou von, aj ked to este nemam u kompetentnych potvrdene, ale celkom dobre sa k tomu postavili, akoze ved oni si nejako poradia....uz co vraveli po zlozeni telefonu, tak to ma uz asi nemusi trapit........ale odlahlo mi.
Ale kazdopadne, drzkaj sa , budeme moc moc drzat paluchy, nech su skvele vajicka 😵 😵 😵

lauritka
1. apr 2009

pecka gratulujem a drzim palceky nech vsetko dobre dopadne. 🤐

pecka
1. apr 2009

lauritka 🙂 🙂 ahooooj, sme sa veru dlho nevideli, dakujem za palceky a tiez dufam a verim, ze to tentoraz dopadne uplne najlepsie 😵 😵 ako sa mas ty? Skusate teraz prirodzene? Tiez ti drzim palce, moc, naozaj 🙂

lauritka
1. apr 2009

ano pecka, skusame, je chodim do grafov, lebo zatial som prirodzena snazilka 😉 vajcovody mam po laparke spriechodnene, cakam este na vysledky spg a uvidime ako dalej.

hava77
1. apr 2009

pecka ono sa to s tym skusanim lahsie povie, ale v skutocnosti sa bojim si "to" sama privodit 😀 ....
mali nam menit okna a meskali par dni tak som malemu vykladala este vydrz a tak, a teraz uz nemam vyhovorku 😀 takze uvidime 😉

tanitta
1. apr 2009

cauky babulky... taak sme domaaaaa...maly zda sa ze bude velky cestovatel...vo velkom svete sa citil ako doma 😨 ... 😀 ...ale co je podstatne dopadli sme na vybornu.... 😉 ...dalsia kontrola o 3m cca...presiel 3vysetrenia u 3dr...zozal uspech.. jemine ja sa tu vychvalujem.. ale tesim sa ako blska 😀 ...
pecka...no kraaasne kraaasne veru... 😉 ... mam obrovsku radost baba jedna 😵 .. pocuj a nechce behnut uz teraz na krv? 😨 .. k obvodakovi..alebo do labaku ... no ja viem ..ale cakat este 5dni? 😝
Leni....asi som nepostrehla ale kedy mas dalsiu kontrolu?...no som zevedava.. znizili ti davky?...pomaly ale isto...ja viem ze sa ti to bude zdat nekonecne.. ale konecne to bude teraz to prave made in slovakia 😉 ...

pecka
1. apr 2009

ahoj tanit, no vidis, co som ti hovorila aj ostatne babule, ze vas urcite pochvalia....a tak aj bolo, ved Adamcek je sikovnucky, ze az 😵 😵 😵 a este k tomu si od dnes zistila, ze je aj cestovatel...normalne ze multifunkcny 😉 😉

Lenka este nedala info, kedy ide na kontrolu, ale moj predpoklad piatok 😉 , urcite jej uz volali, len maka..maka, tak nestihla este napisat.

...ja sa este do kontroly zo dva razy testnem pre radost......a pekne si do stredy pockam....nebudem to znasilnovat. hoci zvedavost je velka.........ty jedna pokusitelka 😉 😉 😉

kuspitka
1. apr 2009

ahojte..co porabate???

pecka
1. apr 2009

ahoj kuspitka, gratulujem k dvom chrustikom v brusku, nech sa im u teba velmi velmi paci minimalne 9 mesiacov 😉 Tak si sa predsa rozhodla vlozit dvoch? Dobre si sa rozhodla, urcite by bola skoda ho mrazit, ked si mala nakoniec len dve 🙂 🙂 Drzim palce 😵 😵

tanitta
1. apr 2009

kuspi.. pijem kavu 😎 caro so sojovym mliekom.. 😝 .. a ty co uz tehulkujes? ci este nebol et?...
pecka.. ze mulifunkcny 😀 😀 ... boze ten uz ma tych titulov 😉 ... 😀 .... veru veru ja som taka pokusitelka 😵 ... takze sup sup nezdrzovat to 😎 to co ze do stredy?? to neprezijem 😉

kuspitka
1. apr 2009

pecka dakujem tak verim,ze toto je posledne IVF
tanitta dnes som bola na et--caro zboznujem velmi

tanitta
1. apr 2009

thuj thuj.. kuspit... 😉 tak zelam uspesne vylihovanie... a uhniezdovanie.. rastuce brusko a vela kriku min. z jednej postielky 😉 ... fuha dieta nalozilo do plienky mam po nosom... tak ideme do umyvadla 😝 ... pa kocky...

kuspitka
1. apr 2009

tanitta dakujem velmi pekne ved sa aj velmi tesim ....
tak to musle byt pekna kvopka ked ho ides umyt

lenka20
autor
1. apr 2009

ahojte babulky, tanicka - som happy za vas 😵 ale nemala som ziadne pochybnosti, fakt... baby ja som sa dnes na pracu vyflakla, prisiel ma kuknut mangel tak som zdrhla z roboty 😀 😀 😝 a poobede sme kavickovali, mobil zabudnuty ani neviem kde a zrazu vola nejake nezname cislo mangelovi na mobil - skoro 4 hodiny uz boli - a ze ci je tam manzelka -akoze ja - ze sa mi nevedia z heliosu dovolat 😀 😀 😀 som straaaasnaaaa 😝 😝 😝 😝 😝
asi si o mne uz myslia, ze som total vypatlana 😀 😝 ked v strede stimulky a ani im nezavolam, ani mobil nezdviham...no ale - davka zostava, kontrola v sobotu.... 😉
kuspit ani som nevedela, ze uz mas drobcov v brusku, thuj thuj thuj, nech sa pekne chytia...
peculka veru setri sa tehulka 😵 😵
zuzlik drzim vsetky palce na zajtra, nech to dopadne fantasticky - a urcite to bude super - uz sme tu len my dve, tak sup sup v peckinych slapajach, nech sa pekne presunieme do tehuliek 😉
lauritka ahoooj, drzim palce, nech ti tie grafiky uz prinesu ovocie -inak ta velmi obdivujem, ze mas na to nervy 😵 😵 ja som sa parkrat pokusala, ale ja som strasne netrpezliva a nestala, neviem sa donutit k pravidelnostiam....

kuspitka
1. apr 2009

ahok lenka dakujem hej uz su v brusku..
a ty co ako si daleko.???

lenka20
autor
1. apr 2009

kuspit ja cca v strede stimulky...pocitam punkciu o tyzden...a na velkonocny pondelok ET - tak uvidime ako mi tie moje vypocty vyjdu 😉 a 25.12. sa narodi maly embrystek-miminko 😉 povedala teodora 😀

kuspitka
1. apr 2009

lenka tak to je super ,ze budes mat tak odber.
tak ja som si dala aj cervene ponozky na ET 😀

lenka20
autor
1. apr 2009

jeeej a to je nejaka povera ci co? ze cervene ponozky?

pecka
1. apr 2009

Leni tebe na vianoce a mne na mikulasa 😵 😵 , to su darecky 🙂 🙂 🙂 , juuuj len aby to uz bolo 😵 😵

lenka20
autor
1. apr 2009

veru veru pecka, len sa obavam, ze s mojim laxnym pristupom dost mozne, ze zabudnem prist na OPU alebo na ET 😀 😀 😀 😀

kuspitka
1. apr 2009

lenka nie ale povedali sme si s muzom ,ze ked je prveho aprila tak si dame cervene ponozky

pecka
1. apr 2009

cervene ponozky sa davaju na den blaznov ....1.april 😀 😀 kuspitke urcite prinesu stastie 😵 😵

lenka20
autor
1. apr 2009

ahaaaa, to som nevedela 😉 kuspit, tak ty si sa takto poistila 😉

kuspitka
1. apr 2009

pecka hej dufam,.ze ano bola by som rada.ved aj gatova predtym ako idsla prec tak povedala...
nech sa nam to uz konecne podari a este ma aj poriadne oplula... 😀

pecka
1. apr 2009

lenka .... 😀 😀 to uz ani nie je lazo plazo, ale no....veru neviem .......byva aj tehotenska skleroza.....tak ty sa asi dokonale na nu pripravujes 😉 😉 😀 a teraz tomu ver, ze kazdej pacientke budu vdaka tebe prizvukovat, aby mali telefon medzi 14.OO - 16.00 pri sebe, lebo niektore pacientky z toho maju asi srandu 😝 😝

lenka20
autor
1. apr 2009

fuuuuj kuspit 😀 😀 ze oplula 😀 😀 ale ak to pomoze tak preco nie 😉 drzim ti palce, nech sa krpci zahryznu, nech vycikas ako pecka krasne // 😉

kuspitka
1. apr 2009

pecka ved aj mne to povedali stale... 😀 ako keby som zabudla..
inak muz ma obskakuje ako keby som bola babo 😀

kuspitka
1. apr 2009

lenka ved musia..dnes mos videla dva bociany

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre