IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

kevama
29. mar 2010

ahojte neostalo nieoktorej 75 IU puregonu potrebujem surne si zajtra pichnut a uz nemam ani kvapku.Samozrejme nechcem zadarmo.dakujem ip

pipka
29. mar 2010

veri...ti tu pomocnicku poslem 😀 lenke zemlovku, tebe pomocnicku... 😀 a doma zostane ticho 😅 😀

veracruz
31. mar 2010

pipka, skoro by si ju pytala spat 😀

pipka
1. apr 2010

asi aaaaano 😅 ale sak ponuknut mozem 😀

kada
7. apr 2010

tak cafte babule no co vsetko nove sa dozviem
pipi tak ty si aka cakatelka to sa kedy zadarilo
bola si na umelom alebo priroda dala
pozdravujem vsetky a drzim palce

lenka20
autor
7. apr 2010

kaduuus, ahoj 😵 😵 😵 😵 tak co, ides aj ty do druheho kola 😉 😎
nabonzujem na pipinku, ze sa zadarilo pri rychlovke len tak 😎 😀 😝

pipka
11. apr 2010

kaduska ajooooj 😉
no vidis...sama neverim 😅 😎 ale zadarilo sa na Silvestra na Hankinych puzzlach na zemi 😀 😀 😀 prirodzene 😵 😵 😵
asi na 100% uverim az ked bude babo v postielke 😎

inak u nas novinka...cakame chlapceka 😵 tak budeme mat parik...mozem zacat nakupovat modre dupky, nech chuda nechodi len v ruzovom 😅 😀 😀 😀

pipka
19. apr 2010

no halo kde ste vsetky? 😕 ☹

u nas novinka...babatko uz kopka 😵

lenka20
autor
20. apr 2010

jeeej pipinka to je supeeeer - ze chlapcek, to budete mat uz komplet zostavu, moc gratulujem 😵 😵 😵 aj k prvym kopancom 😉
no teraz je to take blbe, ze nas rozhodili, teraz viac chodim len do reprofitaciek a tie dali do neplodnosti 😠 a toto tu zas nechali v snazilkach 😠 no ale o to viac sa tesim takym super spravickam 😵 😵 😵 😵

pipka
22. apr 2010

lenulik dakujeeeem 😵

no ved kukam, ze na tuto temu nejak prach sada 😅 , musim to tu pravidelne upratovat 😀

katy2
6. máj 2010

Ahojte 🙂 Vidim, ze ste sa vsetky prestahovali..... Uz tu nikto takmer nechodi....
Pipka, gratulujem k pariku 😉

pipka
9. máj 2010

katy no dakujeme za zachranu temy 😉 ja sem chodim denne, ale ked nikto nepise...no co mam kecat sama so sebou 😅 😝

akurat vcera sme sa vratili z dovolenky, boli sme zase plavat s babatkami, tak hanula bola vo svojom zivle...deticky a vodicka...to je jej 😎 😀
teraz sa stahujeme konecne do vacsieho, tak asi budem mat nejake vypadky v prispievani, ale budem sa snaziiiiit 😀

pipka
14. máj 2010

no co je? Kde ste? 😕 tema nam klesa a klesa.... ☹
stale vas musim tahat z poslednych sil hore 😝 😀 berte ohlad...sak som tehula, nemozem sa namahat 😀

katy2
27. máj 2010

Ale sme sa prepadli..... 😒
pipka, krasne ti tie tyzdne pribudaju... cas strasne leti, ja to vidim na nasej Hanke - cochvila ma uz rok..... Uz je velka slecna....

lenka20
autor
28. máj 2010

caute stara particka, ako vyzerame? pipka tehulka, a co ostatne, zadarilo sa uz druhe kolo niektorej? mne mozte uz pomaly drzat palce, v polke juna by mal byt ET 😉

katy2
28. máj 2010

jej, leni, drz sa.. budem na teba specialne mysliet, nech je to uz konecne so stastnym koncom.... drzim palce 😵

lenka20
autor
29. máj 2010

dakujem katuliatko 😵 😵 😵

zulka29
31. máj 2010

Leni, drzim ti velmi palce aj sa Romcou, drz sa a hlavne potom nech sa embryjka drzia 😵

lenka20
autor
1. jún 2010

dakujem zulinka, dufam, ze uz vyrobime nejaku kamosku alebo kamosa pre romanku a spol 😉

pipka
1. jún 2010

katy no veru...a nasa uz pomaly dva ...stare baby su to uz 😀
lenulik strasne drzim palciska 😵 😵 😵

jej aj zulinka sem trafi 😀
no my sme uz konecne prestahovani, konecne mam aj net v novom bytiku, tak uz sa tu mozem pretrcat denne 😀
dnes som akurat bola na tom nechutnom glukozovom teste, ale nastastie tehucukrovku nemam, vysledky som mala uplne v norme, dokonca na spodnej hranici 😵 😵 😵

uz len to pocasie nech je lepsie 🙄 ...nevie to niekto zariadit 😕 😅 😀

pipka
1. jún 2010

no veru...tt mi nabiehaju nejako zavratne rychlo 😅 ved ja za chvilu rodim 😕 😝 😀 😀

pipka
6. jún 2010

no haloooo, kde ste kto??? 😕 😕 😕

katy2
6. jún 2010

Ahojte 🙂
Dnes ma Hanicka uz 1 rocik 🙂 A ja mam dalsie dve bambulky v brusku... Drzte palce....

takyna
7. jún 2010

Pozdravujem Pipka krásne tt, 🙂 Katy tak nech sa riadne zahryzkaju a mate pre Hanicku surodenca 😵

pekny dnik vsetkym 😵

lenka20
autor
7. jún 2010

katuska - gratulujem k hanickinmu 1.rociku 😵 😵 😵 😵 😵 a thuj thuj thuj nech sa blsky zahryznu, nech mate surodencov, drzim palceeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katy2
7. jún 2010

dakujem 🙂
@takyna tebe zelam stastny porod a zdravu bibianku v naruci
@lenka20 tebe drzim palce, aby sa ti konecne splnil sen

lenka20
autor
10. jún 2010

decka ahojte, tak mame 10 vajok, dneska budem vediet poobede kolko sa oplodnilo... 😵 😵 😵

katy2
10. jún 2010

@lenka20 gratulujeeeeeeeem a drzim palce 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka20
autor
10. jún 2010

aj ja tebe katuska, kedy testujes? 😉

katy2
11. jún 2010

@lenka20 tak ako? kolko mate embryjok? Drzim palce 🙂
ja som dnes testla - 9.den po KET - neg. 😔 Asi fakt nemam stastie na KETka.... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre