IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

pipka
19. sep 2010

taky dakujeme moja 🙂 a Bibke cmuky posielame 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pipka
19. sep 2010

tak aby ste videli ake mame klonovane deti 😀
vlavo hanulka, vpravo o dva roky neskor tominko 😎

mirusch
19. sep 2010

@pipka Fasa, fakt! Ale aspon viete, ze su vase. Ale clovek by fakt povedal, ze dvojicky 😵

maahuliena
19. sep 2010

@pipka su na nerozoznanie 😀 😵 parada 😵

@mirusch no presne to ma napadlo.... fakt... ako dvojičky.. 😉 a ked budu väčší... tak to budu iní parťáci 😎 😎

pipka
19. sep 2010

nooo sa tesim 😀 😀 😀 uz teraz si viem predstavit jak je hanka sefka bandy a ten maly ťulino po nej vsetko opakuje 😝 😅 😀

zuzla80
22. sep 2010

@pipka pipi obrovská gratulácia k malému Tomáškovi, super, že vám vyšiel párik. Pozdravujeme a posielam božteky celej rodinke 🤐 Držte sa hlavne v zdraví 🙂 Idem kuk fotočky, ak mi to Ninuška dovoli 🙂

pipka
22. sep 2010

@zuzla80 zuzlik dakujeme zlatusik a cmuk ninuske 😵 😵 😵

rosienka
25. sep 2010

@pipka gratulujem k Tomaskovi, nadherny je, prajem vam len to najlepsie, nech ste zdravi a pekne rastiete 😵 😵 😵

pipka
25. sep 2010

@rosienka dakujeme zlatko , vam podobne 😵 😵 😵 😵 😵

kada
10. okt 2010

no ahojte vy este vsetky pisete o sto dvesto
no pipi tak velka gratulacia ja normalne asi odpadnem
no vetkym vam drzim palceky no idem si vas trosku precitat co sa tu deje

pipka
10. okt 2010

jeeeej kaduska, ajooooj sto rokov som ta nevidela 😕 😉 dakujeme 😵

ako sa mate? co bonko? vy surodenca neplanujete? 😎 😕

kada
10. okt 2010

no tak mame sa super bonuso je uz velky chlap no proste
sidlo male ani do skolky ho nechcem dat bude mi smutno a ja by som asi aj chcela
ale neviem raz ano potom nie tak neviem a vy co ako maly je super a malinka co

pipka
10. okt 2010

hanka napodobne... 😀 pusa sa jej nezavrie, teraz je z nej velka sestra, tak pomaha o106 😎

kada
11. okt 2010

no tak to je super a porod bol v poho

pipka
11. okt 2010

@kada ano moja, rychly, bez komplikacii, pohodicka...taky prajem kazdej mamine 😵
o pol deviatej vecer mi odtiekla doma voda a o pol desiatej sme uz boli v nemocke, otvorena na 5cm, ale este ziadne bolesti, tie zacali o jedenastej, o polnoci som uz bola otvoena na 10cm a 00.30 uz bol Tomasko na svete 😉

bez nastrihu, bez sitia a 3880g a 51cm...a desat dni pred terminom! 😎

mirusch
11. okt 2010

@pipka Ty si normalne zazrak prirody. 😕

pipka
11. okt 2010

@mirusch no jasne...svetovy ukaz 😀 😅 😀
a to keby si ma videla jak som tu dnes sama vecer kupala a ukladala obidvoch...no sranda 😝
hanka vo vani a ja na pracke kojila maleho aby som ju mala pod dohladom a aby som o osmej uz mala oboch na poriadku a v posteli 😎 😀

mirusch
11. okt 2010

@pipka A sa nebojis, ze ta ostatne ukamenuju, hlavne take, co rodili vyse 30 hodin? 😕 😀 😝
No ale vidis, si si poradila s drobcami. Ty by si zvladla este tak zo 3 a mozes si otvorit sukromnu skolku ...

pipka
11. okt 2010

@mirusch no ved to 😀 ja si otvorim svoju skolku a aj si ju mam detmi zasobit? 😕 😀 ...no to ja uz radsej mladym prenecham...ja uz som si plan splnila 😎 😀

kada
11. okt 2010

a pipi tehotenstvo bolo v pohode 🙂

pipka
11. okt 2010

@kada uplnej 😉 okrem palenia zahy kazdy vecer, a v poslednych troch tt som uz bola jak velryba 😅 ale inak som ani nevedela, ze som tehu...a to sme sa stahovali, malovali, prerabali... a muz na dva mesiace v anglicku, tak som tu vsetko sama s hankou riesila 😅

mirusch
12. okt 2010

@pipka Prezrad, kde mas skryte supermanovske tricko? 😕 😀

@kada Bono je velky frajer! Ako to rychlo bezi, co? Najlepsie vidno na detoch...

kada
12. okt 2010

no mirusch bonuso je velky ale su tu stale stare fotky musim tam dat nieco nove

kada
12. okt 2010

no nuz som tam dve dala

pipka
12. okt 2010

mirusch, ja ho nemam skryte...ja ho hrdo nosim 😀 😀 😀 😀 😀

kadus, no akurat som ti chcela napisat, ze kde mas nejake aktualne foto...tak sup sup! 😎

mirusch
12. okt 2010

@kada No toto! 😕 Normalne chlap z neho! Fesak.

@pipka No ved preto! Nech kazdy vie, s kym ma do cinenia 😉

deni73
12. okt 2010

Ahojte. Chcem sa spýtať, kedy ste mali prenos po odbere... Odber som mala v pondelok, mala som iba 2 oocyty, dnes som volala, sú oplodnené, ale dr. ma objednal až na piatok... Nie je to dlhý čas? Bude to 1. IVF. Díky za odpovede.

zlatanka30
12. okt 2010

deni no ja som mala vklad na 6 den ,ale mali sme pk.

pipka
12. okt 2010

@deni73 nie, neboj, je to v pohode, my sme mali transfer tiez na stvrty den 😉

pipka
8. nov 2010

no haloooo, co sem uz nikto nechodi? 😕 stale tu len ja musim ozivovat temu a tahat ju hore? 😕 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre