IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

kuspitka
24. mar 2009

tanitta co mi odporucas ked mam tie problemy jedno ci dve

lenka20
autor
24. mar 2009

tanicka ano som doma, ale viac nie som ako som, aj vcera som bola v meste aj dnes idem, mame vybavovacky stale...blondak je skratka osobnost, uz ti dava najavo, ze nebude tak ako ty chces maminka 😵 😵 😵
kuspit ak mas okrem ,, vysky ,, aj zdravotny problem, tak potom neni o com a vkladajte jedno tak ako povedal krajko... netreba riskovat, ak to mas donosit tak si telo nesmies pretazit...no, a je po dileme 😉 😵

tanitta
24. mar 2009

kuspit...tak toto naozaj netrufam 😕 ....mne vkladali 2 aj naprik malej maternici.. si vezmi keby sa obe chytili... nedonosim ani jedno... 😔 .. nexaj to na lekarovi... adam do toho prskol takze je to pravda....

kuspitka
24. mar 2009

vysku mam len 156cm a 65kg a mam inak malu maternicu dnes mi to povedala gatova...

lenka20
autor
24. mar 2009

tani a kde ste teda vcera boli ked rizikovku mas az 1.4. 😕 😕
jaj, musim uz bezat, hadam este stihnem dobehnut vecer alebo poobede...tak sa zatial drzkajte a zajtra sa ozvem po heliku co krajko povedal......a ci madam prisla alebo ma okaslala 😵
paaaa

tanitta
24. mar 2009

kuspit... vezmi to aj z druhej stranky...ze aj z 1emb mozu byt 2 uz sa dost stalo ze sa rozdelili😉 ... ked sa ma uchytit uchyti sa aj jedno 😎 ...

tanitta
24. mar 2009

vcera sme boli kde otaznik...ja v robote... a v meste... 😎

kuspitka
24. mar 2009

dobre tak dam len jedno......tesim sa ako mala ako keby som dostala novu hracku 😀

tanitta
24. mar 2009

tak pa veduci veliiii 😅 ....

pecka
24. mar 2009

ahoj tanit, zdravim veduceho 😵 😵 ,.....mas to surfovanie po nete trochu stazene..... 😀 , ale ked sa chce vsetko sa da 😉 😉 Dik za optimizmus babule 😉 😉

Kuspit, ja mam len o 4 cm viac ako ty, a tiez mi doki neodporucal dvojky, ale presne ako pisala Lenka je to o tom silnom pocite......., tak ja mam..... a riadny 😉 😉 a...... chceme dve. 😵 😵 Ja sice nemam problemy s platnickami, aspon nieco chvalabohu 😉 . Ale hovorim si tak, ze ked uz tolke roky cakame na vytuzene babatko, tak tych 9 mesiacov pockam aj poleziacky 😉 , ak by boli v tehu problemy. Uz sme sa tolko vytrapili.....este chvilu sa nepotrapime 😉 😉, no nie. Ale samozrejme rozhodnutie je na tebe. Mas este cas o tom premyslat. 🙂 🙂

kuspitka
24. mar 2009

pecka len ci mi stoji aj to ,ze predcasne porodim..len 9mesiacov lezat je vala aj tak to nemusi byt tolko neviem..
dam jedno uz som rozhodnuta..
ak nam preziju len dve embria tak dam dve,ale inak jedno nechcem riskovat..
ked ma milujeme tak len jedno babo by sme mali raz sa to musi podarit

pecka
24. mar 2009

Presne tak kuspit....mas pravdu, a tvoje rozhdnutie je najdolezitejsie, aby si si potom nic nevycitala, naco zbytocne riskovat, drzim palce.

kuspitka
24. mar 2009

pecka dakujem
aj ja tebe velmi drzim palce ...............
ste zlate som rada,ze mi takto pomahate

pecka
24. mar 2009

kuspitka dakujem 🙂 dufam, ze nam to co najlepsie dopadne 😵 😵

kuspitka
24. mar 2009

pecka kedy ides na v klad???aby som ti drzala palce velmi...

pecka
24. mar 2009

kuspitka..... zajtra , teda dufam, ze embryjka do zajtra preziju 😅 😅 😅

zuzla80
24. mar 2009

Táni no tak ty si nás do čista poplietla, bola som v tom, že tú kontrolu máte dnes 😅 . No a neviem ku komu ma priradili na kontrolu, lebo sa ma aj pýtali, či chcem ku niekomu konkrétnemu a ja som povedala, že sme boli na pohovore pri Koudelkovi, ale že mi to je jedno. Tak uvidíme.
Táni môžem sa ťa opýtať, že s akými dávkami si ty stimulovala a ako dlho - myslím naposledy pri softe?

Baby musím aj ja končiť - práca volá a musím čo to postihať, aby som mohla výletiť
Tak zatiaľ babule

zuzla80
24. mar 2009

vidíš, Táni už som načisto popletená, chcela som napísať, že ste tu kontrolu mali včera 😀 😀

kuspitka
24. mar 2009

pecka verim,ze ano preziju tak zajtra drzim silno palce.....

pecka
24. mar 2009

Paaaaa zuzlik, pekny dnik 😉

tanitta
24. mar 2009

uf veduci zaspal... 😀 ... ruky volne...
Zuzla.. zacinala som na 115iu gonalu....a asi od 7dc som pridala na 150iu gonalu kocila som puregonom.. co som proste mala.... opu bol na 14dc...

kuspitka
24. mar 2009

tak ja si picham stale gonal 112.....

tanitta
24. mar 2009

kuspit...to je dobre.. aspon to ide pekne plynulo 😉 ... ja mam lenive vajecniky...naposledy som pri klasickom mala 225 a nexcelo sa im 😕 ...

tanitta
24. mar 2009

pecka.. ty zarezavas v praci?...ci domka vylihujes 😎

kuspitka
24. mar 2009

tak uz ti babo zabuvalo tak to mas teraz cas na seba..
tak ja mam super vajka.....
uz ma 4mesiace pekne rastie

tanitta
24. mar 2009

kuspit .. alebo na konika 😀 ...este k tomu robim vratnika aj psovi.. stale beha hore dole na terasu .... hej neuveritelne to teraz leti...ten cas...

kuspitka
24. mar 2009

tanitta mate aj psa????
tak to mas pekne dni........juj mojka tak by som uz rada ,bola tehu....
a kolko buva denne???

tanitta
24. mar 2009

kuspit.. musis to nejak prekonat tu psychiku.. viem ze je to tazke...ale zvladnete to...
hej mame takeho bieleho chplateho satana.. 😅 ... je hrozne zlaty a pomohol nam velmi v obdobi snazenia sa... krasne si zvykol aj na maleho... havo buva skoro cely den 😀 a maly veduci tak priebezne hodinku spi a 2h je hore... noc prespi celu... s jednym papanim...

kuspitka
24. mar 2009

tanitta tak to mate velmi zlate dieta anjelika maleho...tak to musite mat radost velku..aj chodte vonka casto???

tanitta
24. mar 2009

teraz bol chory.. tak sme nie velmi chodili... skor len pri okne otvorenom.. a dost studeny vietor...ale inak chodime kazdy den... s kocikom...idem pridat toho chlpateho do albumu tak mrkni

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre