IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

pecka
1. apr 2009

vidis kuspi, dalsia indicia...takze mas to poistene na vsetky strany ...cervene ponozky, gatovej pluvanec 😀 , a bociany...takze je to viac nez iste 😵 😵 😵

kuspitka
1. apr 2009

pecka to mas pravdu..budem tehotna a hotovo....
potom budem ja plut na lenku.... 😀
a ty co kedy ides na sono???

lenka20
autor
1. apr 2009

pecka veru, bola sice sestra mila do telefonu, ale asi by ma najradsej nakopala... ze musela trcat v praci asi dlhsie a pokusat sa volat... ale co uz, taky je zivot, stale som bola zodpovedna a nic som z toho nemala, tak teraz sa vraciam do detskej bezstarostnosti 😵 😵 😵 beriem si priklad z tanickinho veduceho, komu je lepsie na tomto svete 😀 😀
pa zlaticka, musim uz ist nieco robit na veceru....zajtra ma tu mate zas 😉

pecka
1. apr 2009

pa lenusik pa, ja budem uz tiez pomaly koncit. ...tak zajtra 😉

Kuspitka, ja idem na sono a krv presne o tyzden v stredu.....zda sa to ako vecnost, ale no co uz vydrzime 😉 😉

kuspitka
1. apr 2009

lenka papa....a davaj si pozor na seba

kuspitka
1. apr 2009

pecka aj si testovala????

kuspitka
1. apr 2009

dobre dievcata idem hej lahnut papat a buvat..
papa...

pecka
1. apr 2009

kuspitka kukni mi do albumu 😵 😵 😵

tanitta
1. apr 2009

uz sme tuu.. a stihli sme aj este rychlo-bleskovu prechadzku po ulici 😀
leni.. ja sa s teba poser.m 😅 .... je to takto dobre doslova a dopismena "nemyslim na to";).. a da sa to... 😝 ... este keby tak helik chodil ku vam domov 😎 ...
peculik...fakt ta asi nenalamem skor na krv 😵 .. tak ok... 😉 ... len skoda ze nemozeme potom tipovat beta hcg.. to je take blbe...stupnicovo... 🙄 ...nechapem ze preco v dnesnej dobe vo vedeckych vyskumoch nevymysleli testy na cikanie digitalne kde by hned ukazalo vysku...hcg... ale toto asi prednesiem nasemu veducemu nech si to da do buducnosti ako patent 😎

pecka
1. apr 2009

tak to bola teda riadna rychlovka.....ste utekali 😀 , Tiez ma minule napadlo, ze preco v dnesnom svete IT, nic digitalne nevymysleli....mozno je ...., len to k nam este nedorazilo. No ale neviem, neviem keby to bolo nejak dostupne, este si tak zohnat nejake to sono, nejaky mikroskop, mraziaky doma mame.... a mozme si IVF-ko robit aj doma, nie 😀 😀 ...... pockame si az veduci vyrastie, co vymysli 😉 😉

mirusch
1. apr 2009

Peckaaa 😵 😵 Len tak potichucky zatial blahozelam. A predpovedam dvojky ako hrom 😉
Inak k tym digi testom, v Nemecku mame take. Sice neukazuje vysku hcg, ale napise, v kolkom tt zena asi je.

mirusch
1. apr 2009

Inak, sledujem vas potajomky a drzim palce vsetkym 😉

pecka
1. apr 2009

ahoj mirkaaa, dakujem, ty si tiez taka theodora ako lenka 😉 😉 . Minule som googlila o digi testoch, tak som nasla jeden obrazok takeho digi testu, ale na SK som ho nenasla. Niezeby som ho isla hned aj kupovat, musi byt asi poriadne drahy, ale len tak zo zaujimavosti 😉 ........

tanitta
1. apr 2009

mirus..ahoj;).. no som fakt ostala prekvapena s tymi testami.. to de na hraniciach sa to zaseklo ze to nedorazilo? 😀 ..vsak pekne sa to tu zacina jar.. a //... no tesime sa vsetky 😉
pecka.. boli sme kuknut u suseda kde budeme sadit spenat 😅 ... riadni micurini budeme 😀 ...

mirusch
1. apr 2009

Tanit ahooooj 🙂 Asi sa zaseklo. Normalne mi je luto, ze ich nemozem vyskusat 😅 Neviem nakolko su presne, ale jedna babula prave pisala, ze jej ukazalo, ze uz je 4-5 tt a moze to tak aj byt.

pecka
1. apr 2009

Tanit, ako prebiehala taka kontrola, to ste chodili z ambulancie do ambulancie a cakali na vysledky alebo ako???

tanitta
1. apr 2009

pecka... no prisli sme najprv na utz mozgu potom sme sli do ambulancie detskeho pediatra kde ho povazili omerali bezna poradna...hned oproti sedela detska neurologicka ta ho chytala chvaty hmaty.. vo vduchu ho popretacala nebol to extremny sport 😉 ... ukazal co cvicit.. napisala zhodnitenie a presli sme len v plienocke plynule do prepojenych dveri kde sedela dalsia dr...ta urobila celkovy zaver skontrolovala muzstvo prehmatala ho brusko popretacala hlavicku .. popytala sa nas co ako... robi ... ako spava.. papa...vysetrenia ake kde...zvysila nam zelezo... zhodnotili zaver ze je ok a sli sme;)...sak tak no bolo to dokladne celkom...
mirus...no sranda s tymi testikmi.... veru skoda ze u vas je to tak ako to je.. ale je vela bezdetnych manzelstiev v ktorych je laska a pokoj stravene pekne spolocne chvile sice bez mimi ale stale spolu😉 ..

mirusch
1. apr 2009

Tanit, to fiha, ale s veducim riadne zatocili 😀 Aj plakal, ci sa len cudoval?
Ved toto, ze stale spolu, ved co to je potom, ze clovek aj dieta ma, ale vztah v keli....my ideme minat peniazky do USA 😅

tanitta
1. apr 2009

Mirus.. no tak stastnu cestu a uzite si velky svet 😉 ... maly neplakal az v cakarni pri obliekani este sa nas pytali ci je stale taky dobry.. 😅 usmieval sa po dr dzavotil na nich.. no vlastne dieta som takmer nespoznala 😉

mirusch
1. apr 2009

Tanitka, no vidis, treba mu trosku spolocenskeho vyzitia, chlapcovi 😉 Ani sa mu odist nechcelo.
Cestujeme az o mesiac...ani neviem, ci sa tesit alebo bat 😅 No, majte sa tu pekne, ja vas zase skontrolujem. 🙂

tanitta
2. apr 2009

Dobre ranko.. vstavat ide sa cvicit 😵 ...
peculiatkam ...taktiez;).. nech sa zavrtavaju este viac 😉 ...dnes je tiez testik?? 😎..
zuzla.. thuj thuj na dnesne opu... nemusi byt kvanta vajok ale nech budu tie prave a kvalitne...
leni.. ty nezabudni ze stale pichas 😉 ....
... no a zabudla som vcerajsie miery 6130g/61cm.. 😝

juja
2. apr 2009

Ahojky kočkenky 🙂
....prišla som Vás sem kuknúť ako sa tu mávate a nech sa niečo viac dozviem a vidím, že Peculka je tehu a má krásne // na testíku 😵 😵 😵 a vidím, že Zuzlík má dnes odber držím palce nech sú vajká len kvalitné jednotky a čoskoro nasleduješ Pecku 😉 🙂 🙂 ...a Lenka nám krásne stimuluje a blíži sa tiež k odberu 🙂 🙂 .... takže baby verím, že tohtoročná jar bude plodná a pod stormčekom budete mať tie najkrajšie a najočakávanejšie "darčeky"... 😵 😵 😵...tak babule postupne, ale všetky! Vás čakáme v tehu téme, tak šup, šup... 😉
Peculka opatruj peculiatka a šetri sa ..tak ako píšeš slimačím tempom ďalej zájdeš.. 😉
Tanitka no super, že kontrola dopadla dobre...Adamko je šikovný a mamina tiež , keď to takto krásne zvládli 🙂
Havka no teda, ty si ešte celá??? 😀 ...malému sa nechce, toľko si ho prehovárala, že ešte nie ešte nie až sa mu v brušku zapáčilo a teraz si on vraví ešte nie... 😀
Zulka, Miruš,...všetky kočky pozdravujem......Takynku som dávno nevidela....Takyyyyy daňové už skončilooooo..oddychuješ??..... 🙂

zulka29
2. apr 2009

Ahojte kočky, tak mám poradňu za sebou, všetko vyzerá byť v poriadku, drobec má 7 cm 😵 , potom hodím fotečku 😵 . Pomaly vysádzam lieky a môžem začať trošku cvičiť, nech nie som úplna gulička 😝 😀 . Za necelý mesiac máte screening 😕 🙂
Zuzlik, čakáme na ďalšie dobré správičky 😉
Ahoj Jujka, Tannitka - vydíš ten tvoj šibal je aký šikovný 😵 on sa len tak tvári že je lenivý aby si ho obskakovala, ale ked ide do tuhého predvedie sa ako modelko 😀
Mirusch, aj ty si ku nám prišla? Ahoooj 🙂

lenka20
autor
2. apr 2009

ahojte, jeeej, kto nas prisiel pozriet -miruska ahoj moja, jujka ty uz coskoro budes maminka, dakujeme za palceky 😵 😵 😵
tanicka to ste veru aj dost toho obehli, ale hlavne, ze veduci zanechal dojem - bude to maly charizmaticky chalan, uvidis jak nanho starsie panie poletia od mala 😉 😉 😉 a potom aj tie mladsie ked bude mat na to vek 😉 tanicka ja si to fakt musim pripominat, aby som nezabudla, asi uz nie som normalna... 😝
zuzlik sa este neozvala, ale urcite pisne a ked pisne tak ja vam to vyklopiiiim 😀 😀
no, idem si nieco uvarit na papanie, som hlados a uz som doma...mala som pokusenie si kupit nejake hotove jedlo, ale potom som si to rozmyslela...
idem kuknut este, ci pecka aj dneska testovala...
paaaaaaaa

lenka20
autor
2. apr 2009

asi sme pisali naraz zulinecka -gratulujem k 7cm zazraku 😵 😵 😵 😵 uz mas teraz dusu na mieste, vsak 😉 tak sup, odfot brusko a hajde na nakupy, treba ti tehu veci, nejake vecicky pre male - uz mozes zacat 😉 som moc rada, ze sonicko dopadlo dobre 😉 niezeby som o tom niekedy pochybovala 😎
no a prave sa ozvala aj zuzlinka - maju 4 vajka, idu do PK a budu tehu 😵 😵 😵 😵 to posledne v sms nebolo, to vravim ja 😉
tak padam, idem varit...

tanitta
2. apr 2009

Zulka...to je uz kus chlapa 😉 ...len tak dalej 🙂 ...davam tip na chlapca 😎 ...
Leni....a co dobre kuchtis 😨 ....veduci spi odrana od 9.30 v kociku... len som ho napapanie zobudila raz... som zvedava co bude vymyslat vecer 😅 ... dobre dobre spravicky prisli z cz 😉 ... pocet dobryyyyyy no tesim sa ze pribudne dalsia tehulinka 😎 ...normalne sa tu nabazim 😵 🤐

gabika24
2. apr 2009

ahojte. tak ja som sa na chvíľu utrhla 😀 😀 😀 - pre istotu dneska teplotkujeme - nuž čo, typickí chlapi, stále si vyžadujú moju pozornosť 😀 😀 😀
peculka - ešte raz gratulujem, určite bude všetko ok a potom také malé dva zázraky v postieľke 😉
tanittka, ste šikovnučkí.... 😵 - aj my dnes tak nejako menej papkáme - no ani sa im nečudujem...
zuzlik - pekne, tie vajka stačia - lebo určite budeš tehu - leni, pekne si to napísala 😉 tak ty máš odber asi v stredu? super, teraz budeš tehu aj ty - teda s úspešným koncom - doma vám bude plačkať o pár mesiacov sladké babuliatko - aj smiať sa, samozrejme 😉
zulka, vytešujem sa s vami - pekné miery 😉
jujka, krááááásne tt 😵 😵 😵
miruska ahooooooooooooj 🙂
pekný deň všetkým.

pecka, kedy ideš na krvičku - to mi nejako ušlo...

pecka
2. apr 2009

ahojte krasavicky 🙂 🙂 , ja so dnes trosku na koniku absentovala, az teraz som kukla a vidim kolko dobrych spravicek 😵 😵 😵

Zulka, drobcek je uz riadne velky...teda velka.....ja tipujem malu zulinku 😵 😵 😵 tak supsup do albumiku 😉 😉 A s tym cvicenim to moc neprehanaj, neboj prekne krasne a zarucene zhodis, ked sa babo narodi 😉 😉

Dakujeme Lenusik za infosky o Zuzlinke, tfuj tfuj tfuj, nech vsetci styria bojovnici prejdu vyradovackou PK 🙂 🙂

Tanit, dakujem za opis, takze maju to tam pekne zosystematizovane.....vsetko pod jednou strechou 🙂 🙂

Juja ahooj, dlho som ta nevidela 🙂 🙂 , este par tyzdnov a Romanko je na svete, no namojveru bezi to raketovo.......teda aspon mne sa zda.... A peculiatka opatrujem, ako oko v hlave 😉 , uz ich veru nikam nepustim .....teda az na mikulasa 😵 😵

Gabika aho....na vas tie choroby nejako lepia 😨 , tak nech ste uz coskoro zdravucki. Na krv a sono idem az v stredu, uz to nejak vydrzim 🙂 , hoci Tanit, by ma vyhnala uz vcera 😀 😀 , ale pekne pekne podla planu 😉 😉

Ja som dnes netestovala, az zajtra...mam rapicelar s citlivostou 10, tak hadam tam uz budu poriadne dialnice 😵 😵 Tie predchadzajuce boli hCG 25 mIU/ml. 😉 😉

pecka
2. apr 2009

jeeeej zulka 😵 😵 😵 to uz je hotovy clovek 🙂 🙂 , je nadherna.

zulka29
2. apr 2009

Ahoj Pecka, nadherná??? 😵 😀 Ja vôbec neviem čo si mám myslieť, či holčinka alebo chlapčúrik 😵 Ja som si od začiatku myslela že holka, ale všetci hovoria že chlapec. Ale mne je to uplne jedno, hlavne nech je chrobatko zdravučke 😵 . Musím už odfotiť aj bruško, ale musím poprosiť tatina, lebo sa mi to v zrkadle odráža. 😎 . Baby, dakujem vam za gratulacie 😵
Pecka, aj ty už budeš mať také fotečky, vydrž 😵 😉 . Zajtra hod poriadne dialnice do albumu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre