IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

pecka
23. apr 2009

aj ja pozdravujem Adamka 😵 😵 😵 , za chvilu bude sam aj chatovat 😉 😉 😉

Zuzlik aj ty si budes pichat ten hrozny clexane? Ja sa ho nebojim, uz som si nan aj pomaly zvykla, uz picham od ET, ale to moje brucho teda vyzera 😕 😕 je sama modrina, najvaciu som si vyrobila minuly tyzden 8x4 cm...ja neviem tie ihly su na tom clexane nejake tupe a hrube, sice je kratka, ale aj tak 😖 ....zlaty gonal aj s merionalmi dokopy za celu stimulku som si nevyrobila ani jednu modrinu, zato teraz ich mam pozehnane. No co uz, jasne, ze to vydrzime 😉 😉 uz sme aj horsie vydrzali 🙂 🙂

zuzla80
23. apr 2009

Pecka budem musieť, kvôli tým antifosfolipidom ale Fraxiparine nie Clexane, z Clexanu som sa vyhádzala a modriny som mala detto také veľké. Fraxapirine je lepší, aspoň ja po ňom nezvyknem mať modriny. A ak sa aj nejaká vytvorí, tak nieje taká obrovská a zakrvácaná ako pri Clexane. Inak vyskúšaj aj plece, mne tam zvykol pichať mužík 😉 Tuším sa môže aj do stehna, ale to už neviem.

Zulka no dvojičkovo - veru už by som po tom všetkom brala aj dvojičkovo 😵

Aj ja myslím na Lenku, ako to s ňou vyzerá, ale asi ak by mala niečo nové, tak by napísala aspoň Tanittke.

pecka
23. apr 2009

Ahoj Zulka 😉 😉 asi ma tie grcajuce nevolnosti fakt obchadzaju, comu sa aj na jednej strane tesim. Ale nesmiem ostat hladna, lebo potom pride taka tazoba a zvieranie v krku.... a ked supnem nieco do seba, tak je to ok.
A s tymi chutami Tanit, zatial mi nic neja speci nesmrdi, nevadi, ale smotanove jogurty tie su na dennom poriadku, ak nemam aspon 2 cucoriedkove jogurty denne, tak sa mi ani den nerata . A kava mi vobec nechuti, kupila som si bezkofeinovu, ale ani tu nepotrebujem.....a ja taka kavickarka. a este.......sused pod nami sem-tam fajci v okne, tak to mi vonia 😕 , inokedy som mala nervy fest, okno som hned zatvarala, no chapete?? hormony poblaznene 😝

pecka
23. apr 2009

Myslis, ze by som mohla aj do stehna, to plece nevidim realne, lebo muzika nedonutim a sama si tam nedociahnem, ale stehno by aj slo, len neviem ci sa moze aj tam slahnut, v pribalovom letaku je spominane len brucho a aj doky len o bruchu hovoril...., ale co sa tyka toho Fraxiparine, tak viem, ze ten sa picha aj do stehna, a to su relativne velmi podobne injekcie, vsak?

zulka29
23. apr 2009

Pecka, čožeeee? 😀 tebe teraz voňajú cigarety? To som ešte nepočula, ja ich nemôžem ani cítiť...bléééé...asi budeš mať chaloša fajčoša 😀 😀

pecka
23. apr 2009

😀 no, asi by som sa do krcmy neposadila a nefetovala 😀 😀 , ale ked to citim tak z dalej tak mi to vonia 😅 , ale predpokladam, ze casom prejdem na ine typy voni 😝 😝

zuzla80
23. apr 2009

Pecka skús sa opýtať v téme "trombofília" ako je to s tým stehnom, ale myslím, že sa môže. Inak je jedno, či picháš Fraxa alebo Clexane, len neviem aké dávky si picháš, lebo napr. najmenší Fraxaparine je 0,3 a Clexane je už od 0,2. Mne ho vymenila hematologička a je to omnoho lepšie. Síce ho teraz nepichám, ale viac mi vyhovoval Fraxa.

kada
23. apr 2009

ahojte babule tak peculka gratulujem nech je vsetko v pohode drzime s bonkom palce

aj ostatnym babulam 🙂

kada
23. apr 2009

pridala som nove foto 😀

gabika24
24. apr 2009

dobré ránko babulky.
pecka blahoželám k srdiečku, tak som si to predsa dobre pamätala - kráásne foto. pozrela som si to včera, ale nestihla som napísať.
pekný deň všetkým, kada idem kuknúť to vaše foto, Bonko už musí byť riadny fešák 😉 (teda nie že by niekedy nebol 😀 😀 😀)

gabika24
24. apr 2009

kada - jéééééééééééj - no veď hovorím 😵

gabika24
24. apr 2009

babule, no teda, ja že tu už niekto bude, to len mňa ten náš malý dubák zobudil? - lebo ten druhý ešte dospáva aj s malou 😉

zuzla80
24. apr 2009

Ahoj Gabčúrik, ja tu oxidujem, len musím niečo porobkať.
Dnes má Taky kontrolu v Helíku, tak dúfam, že bude všetko v najlepšom poriadku.
Kadi vy ste už fakt veľký, ale zlatučký 😉
Táni a mňa napadlo, ty už máš tie výsledky z cyto? Ako to vlastne dopadlo, dúfam, že dobre.

gabika24
24. apr 2009

jéj, ozaj, veď takynka išla do Helíku, tak som zvedavá, čo povie...
zuzlik pekne robkaj - keď ostaneš tehu, budeš sa musieť šetriť a potom toho veľa neurobíš. idem aj ja - kým aspoň jeden spí - teraz sa už pre istotu vymenili 😉 - ten čo spal je hore, a ten čo bol hore spí... - takže dnes asi zasa budeme na striedačku 😵

takyna
24. apr 2009

Ahojte Kočule 🙂

Gabika ty ma máš odsledovanú 🙂 😵 , áno vrátili sme sa s Heliosu , sliznica 11mm 19dc, takže ideme na to ak nič do toho nepríde v júni 😵 , v prirodzenom cykle, tak nám držte všetky palce 😵

takyna
24. apr 2009

Gratulujem pecka k srdiečku 🙂 , grckať ešte možno budeš, ak nie tak ešte len začneš mať chute... 😉

Pozdravujem všetky tehulky, maminky, inak Jujka sa tu dávno neozvala? neviete čo je s ňou,? ani Lenuska nestíha...

gabika24
24. apr 2009

takynka držím palce už teraz - už mám z toho kŕče 😀 😀 😀 - letím, len som kukla, či si nepísala 😉

takyna
24. apr 2009

Gabika moja zlatučka aj ja veru 😔 , budem prosiť o pomoc mojich anjelikov ...., ale ak nám je to sudene tak to bude ak nie...tak nie...

poobede si vás dočítam...dorobim si veci.....pá 😵

zuzla80
24. apr 2009

Hmmmm tak dnes si asi všetky užívate slnečné lúče. Tak vám, aj pracujúcim aj mamičkujúcim aspoň zaželám pekný slnečný víkend 😵 .

Takynka som hrozne rada, že je všetko v poriadku. Neboj s júnom príde aj odvaha... 😵 😵

pecka
24. apr 2009

ahojte zlaticka, dakujem takynka, kada a gabulka 😵 😵

bola som dnes u svojej obvodnej a dostala som zatial len prenatalny kufrik, aby mi luto nebolo, a aby som sa nenudila na PN-ke, lebo kym vsetky tie brozurky a letaky poprecitujem, tak uz pojdem pomaly aj do prace 😀

a tehu knizku som nedostala 😒, zevraj az o dva tyzdne.... 6.5. mam ist na krv a teda az potom ked budu vysledky...je to normalne, ved viem, ze gyndosi vypisuju tehu knizky uz od 5TT 😕. A to ja uz budem v 10TT............Nieze by mi nejako extra chybala, ale .....uz by som mala rada legitimaciu 😅 😅, ale tehulkovat sa da aj bez toho. 😉 😉

Mam sa objednat na hematologiu, nech rozhodnu tam ci mam alebo nemam to clexane nadalej pichat, lebo tej mojej dokyne sa to nejak nezdalo a dokonca mi povedala, ze ona mi ich predpisovat nebude 😕 😕.
Zuzlik, mam clexane 0,4.

Taky ty mas krasnu sliznicu v prirodzenom cykle 😵 , to sa bude chrustikovi dobre zahryzavat, alebo chrustikom 🙂 🙂 . To ja som mala v clostylbegidovom skusobnom cykle 4 mm sliznicu 😒

Kadus, fotky som kukla, Bono, je teda riadny fesacisko 😵 😵

Ahoj Gabi, uz ste kompletne zdravucki? Dufam, ze ano 😵 😵

takyna
24. apr 2009

Pecka este si uzijes tehu knizku, aj sa ti bude za tych 9mesiacov rozpadavat 😉 , ani ja som knizku hned nemala iba v 10tt 🙂 , som rada ze si ok, pekne studuj materialy potom budes davat rady 😉 , nech ti to dobre aj na tej hemoske dopadne , aby si nemusela pichat, drzim palce 🙂

prekvapila ma moja sliznica, mala som pri KET po liekoch iba 7mm 😨 , takže uvidíme...

Na JUJKU nemate kontakt?, nie je v nemocnici?

tanitta
24. apr 2009

no ahojte...
konecne som si sadla.. precitala ako tak.. priznam sa ze len zbezne ak na nieco zabudem sorry 😵 ...maly je neskutocne zlyyyyyyyyyyy nespiiiiiiiiiii... asi reakcie po ockovani..... takze som ako nagumicke pri nom...
Taky...dobre vies ze to ide aj bez liecikov 😉 ... sak tusim aj jujka veru je tehulka bezhormonikova 😉 ... ta zienka sa neukazala 😕 ...dufam ze su ok...asi len odpociva...cim blizsie k porodu tym viac clovek uz nevladze ani sediet 😅 ...
Pecka... bude vsetko bude .. aj knizka... 😉 ... mne ostala niekde v ba v tom fofre ako sme odtial prchali sa na nu dako zabudlo a neostalo nic napamiatku...hlavne ze sme prisli s pokladikom 😉 ..
tak pa babulky.. asi ma caka nocna ako dnes dorana... 🤐

juja
24. apr 2009

Ahojte kočky ...prišla som Vás kuknúť ....ja nejako nestíham, tak mi to prepáčte...🙂
Takynka neboj zatiaľ držím 2v1 a ešte sme domka....si zlatá, že na mňa myslíš ďakujem 😉 ...a chválim tvoju sliznicu no super, ešte do júna trošku podrastie a KET vyjde "eňo ňuňo" a pekne v prirodzenom cykle ako aj mne a aj iným kočkám...a ani o zmrzlinku sa neboj krásne sa rozmrazí a šup do teplučka na 9 mesiacov...podarí sa len tomu ver....držím palce už teraz..😵 🙂
Pecka gratulujem k srdiečku, super len sa opatrujte a šetri sa 😉 ....a tehu knižku som aj ja dostala v 10 tt, takže nabudúce to už bude na 100%... 😉
Havka ako sa držíte?...Fotky som kukla Adamko je krásny..poriadny valibuk.. 🙂
Zulka nooo pekne sa bruško zaguľaťuje.. 😵 😵...už obzeráš kočíky?
Gabika ahojky mamina...ty si úplne super, že pri dvoch drobcoch nás sem stíhaš ešte kuknúť, ja sa musím normálne hanbiť, že nestíham a ešte som 2v1.... 😀
Zuzlík aj tebe pekný víkend a pozdravujem aj drahého.. 🙂...myslím na Vás často, ale čo z toho, keď Vám neviem pomôcť... 😒
...božinku baby verím, že Vám tie najbližšie KET a stimulky vyjdú ...ani neviete ako Vám to všetkým veľmi prajem...

takyna
25. apr 2009

Ahojte kočky 😉

Jujka tak si ešte 2v 1 tak som rada 🙂 , to ze nestihas ti je vopred odpustene, este si pekne dovychutnavaj tehotenstvo a v maji sa tesime na spravicky od teba 😉 🙂

Tanitka tak to mas riadny zamak , boze nech sa len dostanete do normalneho rezimu, drzim vam palcoke aj na nohach, Ing,nierik nech uz neplacka a pekne spinka, lebo ma tu najlepsiu maminu na svete 🙂

tanitta
25. apr 2009

ahojky...
takynecka....ale snad sa to spravi... tato noc uz bola celkom ok... dostal panadol proti boliestkam... ale tie revy predspanim... to bolo cosi 😨 ....co mate na plane takynecka?...my asi budeme grilovat...uz sme sto rokov nie... 😵 ... tak pekny vikendik 😉

zuzla80
25. apr 2009

Ahojte ahojte, narýchlo pozdravujem, ideme si trošku užívať slniečka.

Pecka viem, že gyndoši heparínové injekcie nerady predpisujú, lebo je to vraj pre nich drahé, ale je dobré, že to tvoja dokina nenechala len tak a poslala ťa k hematológovi - podľa mojej mienky by bolo lepšie, ak by si si clexane pichala ďalej a to už len kvôli tomu, že máš homozygota a raz si už potratila. Možno sa jej skús opýtať na fraxiparine - je to úplne to isté, len iný výrobca. Držím palce 😉

Čaute kuriatka 😀

tanitta
26. apr 2009

ahojky...kukucky.. ako vikendikujete??...
tehulky... grckame? 😉 .... my spime na teraske...cim chladnejsie tym lepsi spanok 😉 .. .. paaaaa

hava77
26. apr 2009

tanitka potvrdzujem, my sme spali na terase 4 hodiny 😉

takyna
27. apr 2009

http://redir.netcentrum.sk/?noaudit&url=http%3A...,

Trošku na spríjemnenie dňa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre