IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

takyna
30. máj 2009

Ahojte kočulky 🙂

Práve som si dopozerala bývalú temičku IVF ra-KET-ačky, a zistila som, že 80%úspešnosť tehotenstiev , už ostáva VIP 20% na prstoch jednej ruky by sa nás mohlo porátať...
a ten môj optimizmus v tej téme....čo sa už teraz ťažko po životných skúsenostiach mojich hľadá.... ☹

ale teším sa s tej štatistiky 🙂 , dufam, že sa nam ju podarí vylepšiť 😉 😉 tento rok , alebo budúci 😵

takyna
30. máj 2009

Zuzlík myslím na teba a zajtra sa ti bude čkať, nech sa bubačiky pekne zahryzkajú, aby sa nám tá štatistika vylepšovala... 😉 , držím ti palce

Ahoj loginka, z nás nestimuluje asi momentálne nik,...treba veľa piť viac ako sa dá..., držím ti palce nech je to tiež na diaľnice 😵

kukulik30
30. máj 2009

Ahojte kocky, snad sa na mna pamatate, obcas si vas citam 🙂

pozdravujem vsetky mamulky, pekne sa to rozrastlo 😵buducim stimulantkym drzim silno paste 😵

zuzli, tiez sa pripajam a drzim palce 🙂

loginka, ja stimulujem na 2. IVF...stimulka Gonalom,v pondelok idem na druhu kontrolu a v stredu asi OPU, tak budeme cakat na vysledok asi spolu 🙂 papam tiez chilly papricky, kedze nemam problem so stiplavym , taks om to vyriesila takto, preventivne si kazdy druhy den davam polku 100mg anopirin na riedenie krvi a pijem tak ako sa da...nie je to strasne moc, ale u mna je vobec uspech 1 liter 🙂

kukulik30
30. máj 2009

taky a ty ako postupujes, ste sa chystali na KEt, ci sa mi to mari 😕 v prirodzenom cykle...

takyna
30. máj 2009

Kukulik pametame si ta 🙂 , a drzim ti palce v uspesnu stimulku a sestricku pre Samka 😵 , mala by som ist na KET teraz v juni v prirodzenom cykle....tak uvidime 🙂

kukulik30
30. máj 2009

jej, tak to sa tesim...dobre som si pamatal, ze sa chystas v prirodzenom cykle, len som nevedela kedy 🙂 velmi velmi velmi ti to prajem 😵 ockom vas sledujem, ako postupujete a tesim sa z kazdeho uspechu 🙂

lenka20
autor
30. máj 2009

ahojte babulky, co mame nove 😉
zuzlicek vyborneeeee, super, ze sa embrijka tak krasne drzia, su to sikulky 😵 😵 😵 len tak dalej a zajtra nech su dvaja nezbednici v brusku a ostatni v mrazaciku 😉 myslim na vas, thuj thujt thuj 😵 😵 😵
pecka veru, dobre si urobila, ze ides vymenit dokinu, silne mi ten pristup pripomina istu Dr.K.... z MT, ona zvykne mat taketo ,, nalady ,,... ale ty sa vobec nerozculuj, keby si mala za tehu aj 10 lekarov vymenit tak co, hlavne nech si spokojna a nech je o vas dobre postarane..teraz je najdolezitejsi drobec, nech si kazdy mysli co chce.. s tou kartou je to naozaj tak, ale pokial si novy gyndos vyziada, musi mu ten povodny poslat aspon vypis z karty... tiez mi nechceli v BB dat moju kartu...ale dobry gyndosko si aj tak vsetky odbery a vysetrenia spravi sam nanovo, takze nad tym sa netrap...
denka ahoj, jasne ze si ta pamatame hadam vsetky, viem ze si rodila predcasne a tusim ti aj operovali myomy, vsak...hlavne ze sa malicky z toho dostal, on to vsetko dobehne, je to silne chlapciatko 😵 😵
loginka, kukulik - drzim palce, nech vam tie stimulky krasne dopadnu, aspon tak ako zuzle, nech mame novy vajcovy rekord 😉 😵
takynka no veru, tie stare casy v raketkach, ked sa k tomu dostanem aj ja si precitam.... pospominam ake to bolo v zaciatkoch.. takynecka tak nech uz pride ta mrska a nech KET dopadne na vybornu, mooooooc na teba myslim a drzim palce..
tani, zuli, caute 😵

takyna
30. máj 2009

Dakujem, dakujem dievcence na oplátku samozrejme budem držkať palčoke ja vám 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenka20
autor
30. máj 2009

cau zlaticko, no to uz je ale davno co sme sa tu my dve nasli, vsak 😉 vacsinou sa obchadzame 😵

takyna
30. máj 2009

Ahoj Leni, co ty tu takto v soboticku?, novy notebook? 😉 🙂

lenka20
autor
30. máj 2009

neeee, mangel ma na chvilku opustil - siel do BB - tak si hoviem sama doma, ale uz aj bezim, zacinaju noviny, musim nakrmit selmy, takze padaaam, pekny zvysok vikendiku, hadam zajtra sa mi podari nakuknut, paaa

takyna
30. máj 2009

🙂 pá, aj ja idem nejaka strasna unava ma gniavy 😒

tanitta
31. máj 2009

caute bambulky...
Kukulik.. pracujete na surodencovi? 😵 ... to je super... mozno o 2-3 roky to budeme riesit aj my...uvidime.. dakujeme za poklad co mame cas ukaze co ako... drzim vam palce 😉 🙂 ...
Leni,Taky... uz nech ste tu u nas 😎 ...ja sa hrozne na vas uz tesim 😵

takyna
31. máj 2009

Ahojte kočky 🙂
ozaj Tanitka, ešte ste neťukli lyžičkou o zúbok 😉 ?

kukulik30
31. máj 2009

tanittka..ano pracujeme, prirodzene snazilkovanie nam nevyslo, merala som BT nejakych 9 mesiacov a manzel navrhol na jar, aby me necakali, ze podme do toho a mne uz viac netrebalo 😀
aj tvoj chrobacik je nadherny 😵

taky ahoj 🙂

kukulik30
31. máj 2009

je tani, prave kukam, ze ty uz tam nemas fotecky, ale mala si ,lebo som maleho obdivovala 😉 😵

tanitta
31. máj 2009

Taky...lyzickou tukame ale neklopka nic.. ale hryzie riadne... 😅 ...vsetko co vidi by len kusal 😕 ...esteze pes ma nohy 😅
Kukulik...ja fotky obmienam priebezne 😎 ... ja tiez nakukam na vas... 😎 ... zlatucky ste 😵 ...

takyna
31. máj 2009

Tanit tak budu nove fotečky? sa teším.... 😵 , hryzie, hryzie, a sedíte už?

tanitta
31. máj 2009

takynecka.. tak sedime hej...ako sa to vezme.... je to v uhle 90°.... 😅 .. obcasne ho aj popustim ale ma este balans... 😎 ... fotky nemam ziadne nove 😔 ...

loginka
1. jún 2009

caves baby,
kukulik, takze OPU mame asi spolu 🙂 , ty si v akom centre?

takyna
1. jún 2009

Zuzlík ako už máme zuzlíčatká v brušku????

zuzla80
1. jún 2009

Avooojte 😀 🙂

Ozývam sa trošku neskôr, dnes sme ostali s mužíkom hovieť si domka - včera sme vyrážali už o 2.30 takže dnes oddychujeme.
No a dopadli sme takto, že tí dvaja rýchlejší bojovníčkovia to dotiahli do hatchujúcich blastocýst jednotkovej kvality a oboch nám vložili a vyzerá, že ostane niečo aj na mrazenie. Pošlu mi mailom info, koľko sa im podarí ešte zmraziť. Koudy bol viac ako spokojný a samozrejme hroooozny zlatúšik - urobil mi ešte utz, vodu našťastie v bruchu nemám len mám dosť zväčšené vaječníky na 10 asi cm (neviem v čom sa to meria) a z čoho sme ešte ostali potešený bolo, že sme čakali, že budeme za každé jedno ixované vajko platiť 1tisícku - nám ich ixovali 24, čiže len za ixovanie 24tis - ale omyl, maximálne za ixovanie môžte zaplatiť len 8tis, to znamená, že ak máte viac ako 8vajok, ktoré vám budú ixovať, tak stále zaplatíte len 8tis. Super však, my sme rátali, že budeme platiť okolo 43tis a nakoniec sme platili len 27tis. Zhodnotili sme s mužíkom, že fakt im nejde o peniaze, tu na SK by sme si zaplatili všetko do bodky.

Takynečka vieš, že aj ja ti moja hrozne držím palce, aby to vyšlo teraz v júni a hlavne, aby to všetko dopadlo najlepšie ako môže 😉
Kukulík vítaj, vitaj, že sa občas aj ozveš, aj keď ja zvyknem občas čítať splňáčky. Tak nech sa súrodenec rýchlo podarí, nech nieje Samkovi smutnučko samému 😉
Denka ja si ťa pamätám ale len veľmi matne, ale to nieje dôležité, veď sa ozvy častejšie.

A do bodky každú jednu pozdravujem 😵
Idem oddychovať, ale neskôr k vám nakúknem
páááá

takyna
1. jún 2009

Zuzlíček to sú skutočne dobré správy, tentokrát to vijde aj keby sa mali hranice spojiť 😠 , budem držať palce, na nohách na rukách až do zmodrenia....,tchuj,tchuj,tchuj, poplúvam babuliatkočiatka pre šťastíčko, nech hryzkajú do dialnic, nech je konečne naša Zuzenka šťastná 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mapa73
1. jún 2009

Ahojte kocky, neviem ci si pamatate. Dnes po dlhej dobe otvorila a konika a co nevidim - stara parta.
AHOOOOOOOOOOOJTE.

kukulik30
1. jún 2009

Ahojte babulky 🙂teraz nedavno sme dosli z KE...

ultrazvuk dopadol takto: endometrium C 12mm, vpravo foliky: 20, 20, 19, 19, 18, 18, 17, 16, 16, 16...vlavo tak isto tak sa troska bojim, ake to bude mnozstvo a ci to zvladnem ....dnes mam pichnut Choragon 2 ampulky do svalu a v stredu o 8.30 nastup v SPLNE
ani neviem, ci som spravne napisali tie foliky, lebo ich tak dlho diktoval, ze som ostala zmeravena, ze az tolko nechapem a pritom mam nizsiu davku ...no nejako bude, hlavne , nech su dobre a ked ich bude vela, dame PK 😉

a zacina ma ako naschval boliet hrdlo

mapa73
1. jún 2009

kukulik, to je ridna úrodička! Hlavne sa opatruj a moc sa nenamáhaj. Vyzerá to že samko bude mať súrodenca, ale nechcem to zakríknuť, takže tri krát klopem na stôl.

kukulik30
1. jún 2009

jej mapka, ako sa mas...dlho si tu nebola 🙂 co mas nove?

mapa73
1. jún 2009

kukulik, po mojich nezdaroch a akýchsi varovaniach, som sa rozhodla, že si dám pauzu. zatiaľ sme rozbehli adopciu. poviem Ti, je to riadný záber na nervy, ale už je to za nami a sme zapísaní v poradovníku. Už len čakať. 🙂
Veľmi som šťastná, že podlhej dobe, od kedy som tu nebola sa to t celkom dobre rozbehlo. 😀 Všetkým držím palčeky.

kukulik30
1. jún 2009

fakt??? adopciu? to je super..tak to vam drzim palce 😵 😵 😵

mapa73
1. jún 2009

kukulík dík. Trvá to dosť dlho. Momentálne sa hovorí o 2 rokoch ☹ . Možno ešte predtým niečo skúsime, aj keď sa už toho bojím. Ale keď vás čítam, tak mi dávate veľkú nádej. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre