IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

renusa
12. jún 2009

Ahojte kočandy 😉
prišla som Vás pozdraviť po dlhšej dobe 😎 ale myslím, že prehľad som nestratila, sem-tam Vás prečítam 🙂
Zuzlík, tak strašne som verila, že Vám to už musí výjsť 😢 aj tak Ťa obdivujem, ako to berieš a neprestávaš bojovať, iní by to už dávno vzdali, myslím, že ja by som toľko nezvládla 😔
Katy a Pointke blahoželám k bábatkám, veľa šťastíčka a zdravíčka 😵 😵
A tuším, že Taky by mala teraz ketovať, tak držím palce 🙂
A nám sa to už tiež kráti, tak držte palce 😉

tanitta
12. jún 2009

blahozelam k novym babetkam 😉 .. a nech sa to tu len poriadne rozrasta... 😵 ...
renus.. ty este drzis pokope? 😎 to je super 😉 .. ako sa dari.. budete sekciou?...

renusa
12. jún 2009

tanitka, ešte 😎 minimálne dva týždne ešte musím vydržať, ešte ma čakajú skúšky 😝 a mala by som sekciou cca v 38tt......ak sa nič neprihodí 😕

tanitta
13. jún 2009

ahojky...
tak renus .. vydrzite 😉 ... obdivujem ze zvladas este i skolu 😵 ...
... my uz bez teplot... 😎 ... pekny vikendik... 😉

kukulik30
13. jún 2009

zdravim vas..kuk albumik 😵
renus..neboj, vydrzis 😉
tani, pekny vikend 🙂 a super, ze malemu uz je lepsie 😉

lenka20
autor
14. jún 2009

kukulicek supeeeerrrrr 😵 😵 😵 len tak dalej, vyzera to viac ako nadejne 😉
renuska ahoj, ty sa krasne drzis, boze, nechce sa mi ani verit, ze uz o par tyzdnov budes mat drobcov u seba, zda sa mi to ako pred par tyzdnami ked si stimulkovala 😵 😵 😵

kukulik30
14. jún 2009

leni..dakujeeeeeeeem..snad to bude dobre 😵

gabika24
14. jún 2009

kukulik, gratulujem - ja len na skok, lebo sme u našich a idem uspať malých. teším sa...

gabika24
14. jún 2009

teda samozrejme gratulujem potichučku a opatrne, aby sme nič nezakríkli, ale je to na najlepšej ceste. držím palčeky ďalej 😵

kukulik30
15. jún 2009

dobre ranko...dievcata, dnes som testovala nejakym Secret Woman Baby testom, citlivost 25Iu, ale zda sa mi ta ciarka trosinka slabsia, Mamatest bo sice 20iu...ale aj tak...dnes si pojdem kupit radsej GSMamatest 😅 dufam, ze to bude ok..ja viem , ze nemoze byt kazdy den ciarka silnejsia, ale...no ved to poznate...bojim sa...minule leto na KET som mala jeden den uz krasne // a na dalsi sa stratila, skoro ani uz nebola, babo sa sasi slabo zahniezdilo 😒 ...tak som teraz opatrnejsia 😉

julietka
15. jún 2009

ahojki kukulik, ja dnes netestujem az zajtra, ale urcite iba Mamatestom,je naozaj spolahlivý a neskusaj radsej ine uz ked si jednym zacala pokracuj tym istym..potom sa zbytocne trapis 😉

kukulik30
15. jún 2009

juli, presne tak, len uz som nemala, urobila som si asi slabu zasobu, ale dnes to napravim a a dokupim..pozerala som este raz na ten test a su skoro rovnake, hcg sa zdvojnasobuje kazdy druhy den, tak je to potom ok...ale uz si nekupim tie Secret, pojdem do jednej osvedcenej lekarne , kde urco maju Mamatesty..
sak oni ked dnes uschli, sa normane rozpadavaju 😀 😀 😀 tak co je to za kvalita

zuzla80
15. jún 2009

Kukulik gratulujeeeem k // - na 6ty deň sú ozaj krásne, že by nakoniec tie vytúžené dvojky 😉 Držím palce, nech čiarky silnejú.

Renuška ahoooj - veď ty už ideš rodiť 😨 - to ako si k tomu prišla, veď ja sa nestíham čudovať ako to letí. Reni, keď niekedy tá túžba je väčšia ako bolesť, ktorú po neúspechu prežívaš a asi to nás ženie do predu - ver, že ani ty by si sa neúspechom nedala odradiť. Prajem bezproblémový a hlavne čo najmenej bolestný pôrod 😉

Taky ty ideš zajtra na utz však - hrozne držím všetky paľuchy 😉

Čaute babule 🙂

lenka20
autor
15. jún 2009

ahojte babulky, sme sa nejak prepadli, dufam takynka ze dnesne sonecko dopadlo vyborne, myslela som na teba moja 😵 😵 😵

maahuliena
15. jún 2009

ahojte mamulky, tehulky a ostatne kočky 🙂 😉

po dlhšej dobe som tu aj ja 😉 prišla som Vás mrknúť,hlavne teda kuku 😵 😵 a som veľmi rada 😵 gratoluvať budem až po krvičke, ale veľmi sa teším a nejak som to aj tušila 😅 😅

renuš waaaaaw ty už pomaly rodíš 😅 😵 , nestíham sa čudovať, kedy si to stihla 😀 😅

a takyyyyyy, moja ako dopadol ultrazvuk 😕 😕 na teba som zvedavá 🙂 😉

pointke gratulujem k dcéérenke 😵

a ja mám novinu... snáď to nezakríknem 🤐 ja možno nebudem absolvovať KET, ale asi rovno ET 😅 😵 ´
Zajtra alebo možno pozajtra budu asi oocyty a ja som dnes 13DC takže zajtra frčím do CAru, ale z najväčšou pravdepodobnosťou, bude ET, nebude sa mraziť... ak budem ja OK, a vlastne ak všetko pôjde dobre 🤐 tak už budeme plánovať len transfer 🙂 😉 pozajtra podám informácie 😉 myslite na mňa 😅 😵 🤐 a ked to nevýjde tento cyklus tak Ketit sa bude v júli 😵 😵

gabika24
15. jún 2009

maahul, moooooooooooooooooooc budem držať palce, tak daj potom hneď vedieť. to by bolo super 😉

renusa
15. jún 2009

ahojte 😉
leník, neboj, Tebe to tiež rýchlo ubehne, ani sa nenazdáš a je tu január...a budeš tehuľka 😵 😵
kukulík, tak potichúčky sa pripájam ku gratulácii, a na zajtra držím palce julietke 😉
zuzlík, dakujem 😵 a teda idete hned do ketu, alebo troška pauzujete?
mahul, tak nech Vám to dobre dopadne, držím palčiaky 😎
tanitka, dúfam, že ste už zdravučkí...
ja som dnes mala poradňu a bola som aj v nemocke na záznam, aj som myslela, že si ma tam budú chcieť už nechať, ale nakoniec ma poslali domov 😝 síce na jednej strane už by som to mala najradšej za sebou, veď to je strašné sa hýbať v takom stave, najhoršie je ležať a potom vstať 😝 ale bola by som rada keby že vydržia ešte aspoň tie 2 týždne 😎

kukulik30
16. jún 2009

dobre ranko 🙂

mahulka..je tak to je dobr sprava...budem na vas mysliet 🙂 Et bude tutovka 😉

taky, tak ako si dopadla, podaj info 😉

renuska, potichu dakujem...a tie dva tyzdne to urco babuliatka este vydrzia, ved co neurobia pre maminku 😵

julietka
16. jún 2009

renusik dakujem 😉 dnes som skotrolovala ciarocku a je tam stale, nemizne a je zasa o cosi silnejsia 😵

kukulik ta dnesna je naozaj peknucka 🙂 boze len nech nam tam ostanu a nezmiznu

kukulik30
16. jún 2009

juli, presne tak, to je moja nocna mora 🤐

tebe asi velmi rychlostupa hcg 😉

julietka
16. jún 2009

preco myslis kukulik? 😵

kukulik30
16. jún 2009

no ze to budu asi dvojky, krasne rychlo ti to ide hore 😵 😵 😵 sa tesim 🙂

kukulik30
16. jún 2009

ja som si vybavila a na krv pojdem uz v piatok, nie v pondelok, aj tak to manzeovi vyhovuje viac, v pondelok ma v praci frmol a to ma potom na zblaznenie, ked dojdeme z KE 😉

kukulik30
16. jún 2009

juli a nebolia ta vajecniky, lebo mna tak popichavaju neprijemne 😕 asi su zvacsene po stimulke, ale je to silne pichanie, ked sa natiahnem v posteli, kychnem...

julietka
16. jún 2009

kukulik ja som povodne chcela ist az buduci tyzden ..pre istotu ak by ciarka slabla, ale dufam ze nebude..a mozno sa necham zlomit a pojdem tento tyzden

kukulik mas krasne testiky 🙂 hcg bude krasne vysoke uz v piatok

kukulik30
16. jún 2009

vy mozete ist kedykolvek, alebo mate urcene ktory den je krv? u nas testuju po 14 dnoch po transferi...

julietka
16. jún 2009

kukulik v reprofite som dostala spravu v ktorej je napisane ze dna 20.06. mam urobit test doma z ranneho mocu a vysledok im nahlasit, nehovoria nic o krvi

kukulik30
16. jún 2009

jaj...vy to mate inac..ale krv je krv, nie? clovek si je istejsi 😵

zuzla80
16. jún 2009

Pekné ránko prajem 🙂
Juli, Kukulík nádherné čiaročky 😉 😵
Mahu veeeľmi na teba budeme isto všetky myslieť - predsa čerstvé sú čerstvé a ono to raz výjsť musí - verím, že tentokrát 😉
Taky tak ako ste dopadli - mne sa marí, že ste mali ísť na utz až dnes, daj prosím vedieť, čo a ako 😉
Reni, tak nech to máš čoskoro za sebou - je to úžasné, že budete mať párik, aj ja by som si tak priala dvojky, musí to byť super, aj keď isto viac starosti, ale aj viac radosti 😉 Držte sa.

lenka20
autor
16. jún 2009

dobre ranko babulky, mahhuuuuuuu 😵 😵 😵 super spravicka, paradne ti to vychadza, tak thuj thuj thuj nech to dopadne na // ktorymi sa to tu momentalne len tak hemzi a to je dobre 😉 😵
baby mne sa zda, ze taky na sono az dneska 😉 tak urcite pobede napise..nenecha nas v neistote 😉
julie - ked by bol testik pozitiv a nahlasis im to tak oni by ta bud zavolali este o par dni na krv alebo rovno na sono.. ja som tam bola na krvi naposledy, vysledok bol do hodinky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre