IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

katy2
9. okt 2009

ahojte 🙂
zulka, este raz gratulujem k uzlicku stastia 😵 😵 😵 romanka je nadherna 😵 😵 😵 nech vam robi len a len radost 🙂
pozdravujem vsetky stimulantky, nemam velky prehlad, ako na tom ste, ale myslim na vas a strasne vam drzim palce 🙂

julietka
9. okt 2009

zulka tak este raz ti gratulujem k malinkej, je to naozaj kraaasne princeznicka, ako tu uz nieko pisal tieto nase umelinkove deticky su naozaj vynimocne 😉 zelam vam vela zdravicka, a dojcenie nevzdavaj, ono sa to vraj zvykne rozbehnut, prip. skus sa nakontaktovat s nejakou laktacnou poradkynou,urcite to velmi pomoze
drzim palce!

babenky ako tak sledujem tuto temu cca 2 roky, tak ste tu uz vsetky mamulky a tie co su snazilky tak su po vacsine "brnacky", nechcete zalozit novu temicku, napr. stastne mamulky po IVF? 😉

pipka
9. okt 2009

julietka...taka tema tusim aj bola zalozena...ale nejak nas to sem stale taha a maminky po IVF zapadli prachom 😀 😅 ja som chvilku aj v tehulkach po IVF bola...ale v tych snazilkach sa nam nejako najviac paci 😀

ved musime pockat, az kym aj posledna z nas nebude minimalne tehulka...a potom moznoooo 😒 😀

zuzla80
9. okt 2009

Zulka aj sa ešte raz pripájam ku gratulácii - malinka je fakt nádhernučká - viem, si vás predstaviť ako sa s mužíkom nad ňou rozplývate - verím, že to chvíľku zažijeme aj my... Tak sa pekne a statočne držte, nech ste zdravučký 😉

Mapka aj teba pozdravujem, fakt som ťa tu už dlho nevidela... ahojky 😉

pipka
10. okt 2009

zuzlik ajooj, a vy ako? 😕 Nestiham sledovat... 😒 😉

zulka29
12. okt 2009

Kocky dakujem vam za garatulacie 😵 malicka je naozajstny anjelik (klop, klop) je strasne dobrucka, uz aj dojkam celkom dobre, i ked prikrmujem, mala potrebuje hlavny chod aj kolacik (trochu UM na zaver) 😎 . Drzte sa koculky 🙂

katy2
12. okt 2009

zulka, este raz gratulujem 😵 😵 😵 😵 vsetko dobre prajem, vychutnavaj si ten blazeny pocit materstva 😵 😵 😵 😵

takyna
12. okt 2009

Ahojte 🙂 , Zulka a nové fotečky Romanky?, ďakujem za smsku, bohužial som akurat prechadzala s T-mobilu a O2 a mala som par dni, mimo siet , tak som neodpisala, ale konik mi dal vediet 😉 , tak aspon cez neho som napisala 😵

maahuliena
14. okt 2009

ahojte kočky, mamulky, snažilky, tehulky, 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

prišla som Vas omrknuť.. ja totižto chodím iba večer 😅 😀 teda neskoro ☹ žiaľ času málo... nestíham, furt prerabame, v práci sa nezastavím....nič nestíham 😅 🙄 🙄 ... iba po nociach mrkať MK(a aj to ked pracujem 🤐) 😀 😀 Brno sme nakoniec museli stopnuť kvoli financiam 😢 trošku som s toho smutná(teda trochu viacej ☹ ), ale chceme mať už prerobene a tam si zasadíme aj stromček 😀 😀 😝
Bytik máme obrovský, tak snad aspoň tie dvojky budu 😵 Ale nepredbieham radšej.. 🙂 😔

držím taky palce 🙂 😵 a myslím na teba.... aj na zuzlinku 😉 číham v Brnackej teme 😝 😝

zulka super, že je mliečka už viacej, isto sa to rozbehne ešte 😎

pipi a nechceš si dať už to snž za nickom 😉 😉 nech som v obraze 😀 😀 😅
Hanka je slniečkoo 😵 To vidno na každej jednej fotke, paradaaa 🙂 😵 😉

katy.. aj Tvoja Hanulka... je božká... jaj, radosť pozerať vaše fotky 😵 😵 😵 😵 😵
Vždy mrknem ako rastiete 🙂 😉

julietka gratulujem k pariku 😵 😵 to je pekné, že to takto vyšlo, no nech ste hlavne zdravučky 🙂 🙂 🙂

pozdravujem všetkyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 mapky, havka, tanitt..a všeeeetky 🙂

pekný a uspešný deň, nech deturence robia radosť 🙂 😵 idem sa opäť zaradiť medzi nočné pracujuce sovy 😀 😝 pa 😉

takyna
15. okt 2009

Ahoj *Mahulík 🙂 gratulujem k bytíku, Brno ti ubehne za 14-dní celá stimulka 😉 , nemusíš sa trápiť, financie sa naškrabú a bude bytík pre dvoječky 🙂 , som rada, že si sa ozvala, môžeš kludne aj v Brnáckej témičke písať, drž sa a napíš 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzla80
15. okt 2009

Ahoj Mahulik aj ja ťa pozdravujem a ďakujem za držanie palcov. Škoda, že sa stimulka oddialila - možno to tak malo byť, neboj ani sa nenazdáš a whoopsneš do celého procesu - fakt to strašne rýchlo ubieha. Drž sa, veľa šťastia a nervovou pri prerábke bytíku.

Zuliček krásne fotečky malej si pridala 😵

Inak Pecka sa dlho neozvala, neviete o nej nič?

takyna
15. okt 2009

Zulíček fakt nádherné fotečky princezničky 😵

Fakt skutočne čo je s Peckou, kašle na nás?

mapa73
16. okt 2009

ahojte kočky!

Takynka, dúfam,že oboch drobcov už máš doma a pekne sa v tej zime zahryznú do tvojej perinky. Z celééééého srdca držím päste 🙂 . veľmi Ti to prajem 🙂

Teším sa s Vami, že ste to nevzdali. Veľmi, veľmi všetkým držím palce. Ste všetky bojovníčky!!!!! A zaslúžite si všetky šťastný koniec.

Mahu, zuzlik, zulka, katy, pipka, julietka a samozrejme všetky ostatné zdravím vás. 😉

takyna
16. okt 2009

Ahoj Mapka, ďakujem máme dvoch bobákov tak uvidíme 😵 😵 😵 😵

mapa73
16. okt 2009

Takynečka veľmi vám držím palčeky. Hlavne si dávajte na seba pozor a oddychujte.

julietka
16. okt 2009

ahojte babulky 🙂

zulka vidim ze si pridala fotecky vasho pokladiku, princeznicka je naozaj krasne miminko a vyzera ze je aj kludne babatko a robi vam urcite velikansku radost. a mozno aj mliecka bude casom viacej 🙂

mahulik vidim ze aj vy prerabate, a nie si tu jedina, aj avka preraba, to je ako sa hovori u nastavajucich mamiciek "syndrom hniezdenia", aby ste pekne priviedli babatko, alebo babatka do novucickeho 🙂

a tiez zdravim mapku, pipku, katy, zuzlika, taky a vsetky ostatne babulky snazilky aj mamulky 😵

inak mapka ja som bola stale v tom ze ty si uz mamina, akosi sa mi to v tej mojej hlave poplietlo, ale asi teda uz coskoro budes 😉

gabika24
16. okt 2009

ahojte.
takynečka, opatruj bobátka 🙂
myslím na vás všetky, už poďte medzi tehuľky a mamuľky, nech sa tu fakt už nemotám 😀

pipka
16. okt 2009

jeeej, konecne to tu trosku ozilo 😎

zulinka mala je naaadhernaaaa, hotovy anjelik...uziiivaj si to 😉

maahu, gratulacia k bytiku...tak uz vam nic nestoji v ceste, hniezdocko uz mate 😀
no hanulka nasa je pokladik...le len cez den 😅 v noci v poslednej dobe straaasne vymysla a vobec nechce spavat 🙄 plac plac a plac...niekedy sa taaak jeduje, ze uz sme to vzdali, vezmeme ju do obyvky a spat ide az o jedenastej 🙄 teda...ona ide spat o osmej, aj hned zaspi...lenze po hodke je hore...a koniec ☹ a uz sme skusili mozne aj nemozne..proste od 12,5 mesiaca je to takto...vraj len prechodne obdobie, mi kazdy hovori...tak len cakam, kedy to bude zase to nase babatenko, co vecer lahlo a rano vstalo 😅
ale inak je zlata, cez den uplne ina ako v noci 😀 uz brble o106, po maminke 😀 😀 😀

takynecka veeelmi siiilno drzime palcekyyyy, budem chodit kazdy den nakukat na novinky 😎 kedy testujete 😕

mapka, gabi, zuzlik, tanitt, juliettka, pecka, katy...a ostatne vsetky vas pozdravujem 😵 😵 😵 😵 😵

hava77
16. okt 2009

ahojte, teda tu sa dnes poisalo 😉 ...no stare casy to nie su, ale aj tak 😉

taky neskutocne sa z vas tesim ze ste do toho isli a straaaaasne silno budem drzat paluchy celych 9 mesiacov 🙂 . lebo si to zasluzite.......myslim na vas a tesim sa na pozitivny testik 😉

a zuzli aj o tebe som vysmirovala ze strazis drobatka 😉 tak samozrejme to iste plati aj na teba 😉

ostatne kocule ahojte

pipka aj nas maly zle spava a niekedy sa zobudi v noci aj 15 krat 😝 ....skusame mozne aj nemozne 😔

takyna
17. okt 2009

Ahojte kočky moje zlaté 🙂 , veľmi pekne vám ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 testujeme 30.10 😵

pipka
17. okt 2009

takynka tfuj tfuj tfuj...palciska drzime cela rodinka 😵 😵 😵

havka...no a to vas adamko este nechodi...a ta nasa drnda stoji v postielke a vrieeeska na cely dom...nevies si predstavit 🙄 normalne niekedy uz mam pocit, ze ma susedia asi udaju na policii, ze ju tyrame ☹ a to som tam pri nej, aj si s nou lahnem do velkej postele, ze snad zaspi tam...ale mozem tam byt aj hodinu, proste ked sa postavim, je okamzite hore 🙄

pipka
17. okt 2009

maahulik...uz som podla tvojho zelania oficialne povysila na snažilku 😵 😀

hava77
18. okt 2009

pipka on sa da napriec postielky a na protest dupe do cela postielky z celej sily 🙄 ...este ze byvame v RD 😉
este nechodi ale uz mu vela nechyba lebo v pavuku beha po dome ako taky siron 😀 , ach moje kvietky - dostavaju pofacit 😀

taky drzim palciska na 30 😉

pipka
18. okt 2009

havka...no mame to super 😅 🙄 nasa hanka zase na protest bucha hlavou o stenu ☹ uz sme odtiahli postielku a spava uprostred izby, len sa bojim, co vymysli nabuduce 😒 🤐

lenka20
autor
18. okt 2009

pipka, havka, takze snazilky, hmmm, krasne 😵 😵 😵 jaj baby bodaj by vam to klaplo este do vianoc a prirodzene 😉 nech mozte porovnavat oba sposoby pocatia 😎 😀 vyzera ze mate doma poriadne sidielka, hmmm 😉 😝

pipka
18. okt 2009

juuj lenulik...no ver mi, ze ten klasicky sposob by som si inak vychutnavala 😅 😀 😀
hadam by potom take babo aj lepsie spalo 😀 😀 😀 😀 😀

ale dnes hanula trha rekord...bola hore zatial len raz 😅 😵 za chvilku sa uz k nej pojdem suchnut 🙂

maahuliena
18. okt 2009

ahojte zlatíčka 🙂 😉

pipi, no koonečne 😀 teraz mám uplny prehľad 😀 😝 držim palce.. kiež by to vyšlooo 😵 😵 😵

no havka, máte to doma pestré 😅 🙂 ale hlavne že ste zdravý, no nie?! 😎 😎 😎

taky, myslim na teba .....a chcem vidieť testik s dialničkou 🙂 😉

a zuzliiiiik 😵 🤐 😵 verim, dufam, držim palce, modlim sa... nech je všetko tak ako má byť... 😵 😵

všetky ostatné pozdravujem 🙂 🙂 juliett, lenka, mapka, gabi...
... a že neuhádnete kde sa momentalne nachádzam? 😀 😀 🙂 😅

pekny dniiiiik 😵

mapa73
19. okt 2009

Čaute babule.
Julietka to bolo pekné, ale škoda, že to nie je pravda. Dúfam, že tvoje slová budú vyslyšané. 🙂

Mahulík, žeby v práci? Nepreháňaj to. Bolo by fajn, keby sme radšej ponocovali pri bábätku, nie?

Havka ako sa máš? Ak dobre pamätám, my sme stimulovali v podobnom čase? A teraz máme každá iné starosti. Celkom Ti ich závidím, samozrejme v dobrom 🙂 Je fajn, že ste stále tu a môžem si prečítať ako sa máte, lebo ste mi všetky prirástli k srdcu.

Takynka, už sa teším na diaľnice. predpokladám, že predbehneš tú z Blavy do Košíc! 🙂

hava77
19. okt 2009

ahojte, veru mapka veru stimulovali sme spolu 😉 ....a ako to vyzera s vami? ak si dobre spominam mala si vtedy velke problemy 😕 ale uz mozno nepamatam celkom dobre.....
inak sa mam fajn len uz chodim do prace ☹ a poviem vam je to teda na prd 😢 😢 😢
no ale ved pozname PN a OCR a aj dovca este je ......ale aj tak je to hruza

zuzli videla som tvoj testik 😉 sa velmi tesim 😎
taky a ty sa ako citis?...posielam ti tie najmamickovejsie virusy ake existuju 😉 😎 ....
a samozrejme aj vsetkym snazilkam 😵 😵 😵

boze baby co by som ja dala za prirodzene otehulkovanie 😔 ....ale to asi kazda z nas tuzi 😔
tak sa drzkajte ....

takyna
20. okt 2009

Ahojte kočky 🙂
Havka ty si fakt v práci? 😕 trošku skoro nie? či si musela ísť....?
a ďakujem za mamičkovské vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ja sa trápim a už aj v noci ocikávam testíky, len bohužial sa skorej zobudím ako viem výsledok 😝 😵
Mapka, Havka, Pipka, Mahulik, a ostatné všetkučky všetky pozdravujem 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre