IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

takyna
24. aug 2010

@maahuliena veru rýchlo, sme si vsetky veru uz riadne preskakali, ozvi sa mi priebezne, velmi sa tesim 😵

pipka
24. aug 2010

taky gratulka Bibke k druhemu výmesačiu 😎 😵 😵

takyna
25. aug 2010

@pipka dakujeme 🙂 sa ti to riadne kráti teším sa na fotečky Tomáška 😵 držím palce 😵

zuzla80
25. aug 2010

@tinucha jasné, že si ťa pamätáme 😀 😀 😀 😝 Držte sa 😵
@maahuliena ešte raz ti gratulírujem, poriadne si to vychutnaj a dúfam, že nám dáš vedieť, keď to bude na svete 😉
@pipka Drž sa a už sa aj ja teším na fotečky malého Tomáška 😉
@takyna pozdravujem moja, gratulírujem k dvom mesiacom 😅

pipka
25. aug 2010

no tak ja dufam, ze sa nam maahu ozve aj skor...sak potrebujeme tehu komentare 😅 😀 😀 😀
priebeh rannych nevolnosti, foto rastuceho bruska, pohlavie a fotky babatka...fuuu sak toho jeeeee 😀 😀 😀

maahuliena
25. aug 2010

ešte raz kočky ďakujeme.. najskôr musíme presť prvý trimestrom... a to bude v čase ked pipi porodí 😅
zatiaľ sa máme dobre, nevoľnosti su v plnom prude.. ale su skôr celodenne, ako ranne... ale vôbec si neťažujem 😅 verim, že babatko je tak v poriadku 🙂 Prvu poradnu mame na začiatku septembra, tak hadam všetko dobre dopadne.

Držkajte sa!! 🙂 😉

pipka
25. aug 2010

budeme sa drzkat...a tebe drzkat palciska, kde sa len da 😎

dufam, ze ked sa vratim z pôrodnice, tak uz ma tu budu cakat aj nejake fotky z ultrazvuku 😉 cmuk

takyna
26. aug 2010

@zuzla80 nápodobne gratulácia 😉 😵 ozvi sa cez FB

mirusch
2. sep 2010

Caute babule a mna si este pamatate? 😕 😀 Ste mi nejako chybali, tak som kukla.
Tesim sa z vas 😉

veracruz
2. sep 2010

@maahuliena jeeej, gratulujem!!! strasne moc!!! drzte sa...

pipka
3. sep 2010

mirusch...kto by si teba nepamatal 😀 😎 😎 😎 ako sa drzis?

pipka
3. sep 2010

ja som bola na poradni a nas cvalik uz ma cez tri kila vraj 😝 😅 to zas bude maly buchtosko...porod malina 😅 sa uz tesim 😅 😅 😀 ale snad nejako zvladnem...sak naveky ho v brusku mat nebudem 😒 😀

mirusch
3. sep 2010

Drzim, drzim, zaryte 😀 Nic nove pod slnkom.
@pipka Raz musim zase skocit pozriet, len ci vas najdem 😕

pipka
3. sep 2010

@mirusch neboj moja ...najdes...Bratislava zase nie je az taka velka 😉 v najhorsom pre teba pridem na Nivy 😉 a do Dubravky sa da lahko trafit 😉 na jeden prestup si u nas...budeme sa tesit 😵

mirusch
3. sep 2010

@pipka Vsak poriesime, ked bude aktualne 😉

maahuliena
3. sep 2010

@veracruz dakujem.. snad všetko dobre dopadne 😉

maahuliena
14. sep 2010

@pipka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem k Tomáškovi!!! A veľa zdravička obom 😵 😵

tinucha
17. sep 2010

Tak Pipka má už Tomáška? Tiež gratulujem a tiež prajem hlavne veľa zdravíčka. 🙂

pipka
17. sep 2010

ajojte 😉

ano ano, my uz mame Tomaska, dokonca sme uz od vcera aj domka, narodil sa 10 dni pred terminom, 3880g a 51cm, fotky mam v albume, tak mozete kuk aky klon sme zase vyrobili 😀 uuuplne jak hanka...normalne som sa v porodnici parkrat sekla a oslovila som ho chudaka, ze Hanulka 😅 😀

porod rychly, uplne bez problemov, dokopy necele dve hodky, maly bol vonku na dve kontrakcie, takze pohodka 😉 kazdej maminke by som taky porod priala 😵

pipka
17. sep 2010

@mirusch dakujeme zlatusik 😵

mirusch
17. sep 2010

@pipka Nemas za co. Ved to bolo prve, co ma napadlo, ze - aha Hanulka - 😀 Som rada, ze to bolo aj rychlo a pritom taky valibuk 😉

pipka
17. sep 2010

miri, no veru ti poviem, ze mne az potom dochadzalo, ked som videla tie ostatne babatka, ze ako som to zvladla 😅 😕 ..len som kukala na tie ich malinke hlavinky s myslienkou, ze toto by som ja asi ani tlacit nemusela 😀 tie by asi vypadli aj same 😝 😀 😀

maahuliena
17. sep 2010

@pipka no tak to je paradka, že si mala taky super rýchly porod 😅 😵 😵 Ved aj tie fotky.. no kto by to bol povedal, že si chviľku po porode 🙂 😵 Teším sa z Vás.... 😉

@mirusch dakujem za infooo 😎 😎

mirusch
17. sep 2010

@maahuliena Nie je za co 😉 No veru, aj toto som si pomyslela, ze Pipka taka modelka tesne po porode 😀

@pipka 😀 😀 To jo, by si si ani nevsimla, ze dieta je uz na svete. Proste stastna zena 😵

pipka
18. sep 2010

baby 😀 😀 😀 ze modelka 😀 ...len ta vaha 😅 stale cez 80 😝 ..to jak dve modelky 😅 😅 😅 😝

mirusch
18. sep 2010

@pipka To sa spravi moja, to je detail 😀 Za dvomi detmi sa nabehas ajajaj 😀 😝

pipka
18. sep 2010

no len aby... 😠 😀 ti potom tie kila darujem 😝 😅 😀 😀

mirusch
18. sep 2010

@pipka Diky, neprosim, mam svoje vlastne 😠 a to aj bez deti 😝 Musim sa nad tym zamysliet. Ty mas aspon vyhovorku 😀 😎

pipka
19. sep 2010

koťuha jedna...a ja že ti pridam 😀 😝

takyna
19. sep 2010

@pipka Pipka srdečná gratulácia k Tomáškovi 😵 je úžasný, všetko dobré prajem celej rodinke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre