IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

kuspitka
24. mar 2009

dobre ..
mozovi mojmiu sa pacili fotky maleho...najviac ta kde je napisane mama uces sa....

pecka
24. mar 2009

tanit, peenkujem, ale povodne som nechcela..... na OPU som si vzala dovcu, aj jed den po....to bol vlastne piatok....ale bolo mi strasne blivno a bolelo ma kompletne cele brucho..... lebo dokina mi povydriapovala vsetky tie krpate foliky, aby sa predislo ohssku, bolo ich okolo 40, preto brucho aj riadne bolelo..... Dostala som dvojitu narkozu...aby som sa im v tom najlepsom nezobudila 😝 , lebo trvalo to dost dlho, kym ma vsetkeho pozbavovala.......takze bolo mi hrozne naprd, aj som doma odkvacla, tak mi doki vypisal pn-ku pre istotu.
Ale uz sa citim super.....som nazhavna na zajtra 😵

tanitta
24. mar 2009

xi xi dik kuspit 😉 .. to je od vas velmi zlate 🙂 ...uz je tam...

kuspitka
24. mar 2009

tanitta ten sa mi paci aj ja chcem takeho len muz mi nedovoli lebo ,ze mame morske prasa tak psa nie...

tanitta
24. mar 2009

fuha pecka...tak z tej narkozy to bolo take blbe 😖 .. no uz je to za tebou... 😉 .. etko si pekne uzijes... 😉 ..moj mangel bol pri et... sme sa smiali s koudym ze aspon mozme povedat ze sme boli pri tom ked sme ho robili 😀

kuspitka
24. mar 2009

nam asi to nedovolia ,ze by bol primne pri ET aj ja by som chcela......

tanitta
24. mar 2009

no padam baby... definitivne zatial.. veduci je hore... 😉 ... paa

kuspitka
24. mar 2009

ved uz aj ja idem vonka sa prejst...

zulka29
24. mar 2009

Peculik, to teda to su nervy, že? Tie tvoje embryjka ti dávajú zabrať potvorky, už nech sú obidve u maminy na 9 mesiacov 🙂 . Tfuj, tfuj TT 😵

zulka29
24. mar 2009

Leni, tak nech dorazí tá tvoja mrška nezbedná, daj vedieť čo ti povedali 😉 už nech picháš šupito 🙂

pecka
24. mar 2009

ahoj zulik, tak to teda su....a poriadne 😨 a dakujem za popluvanie 😉 , urcite pomoze 😵 😵

zulka29
24. mar 2009

Už sa na vás teším, ved som tu akosi opustená tehulka začiatočníčka, chýbate mi v tehulkovaní 😵

zuzla80
24. mar 2009

Zulik vieš ako radi by sme sa všetky do jednej k tebe pridali 😵

Pekný zvyšok večera baby - padám konečne domoooov

pecka
24. mar 2009

Zulka este chvilu vydz, my do nohy o chvilu naskluseme za tebou 😵 😵 😵

hava77
24. mar 2009

pecka drzim palce na zajtrajsoki 🙂 🙂 🙂 a posielam dozrete tehu virusiky len pre teba 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀
a vsetkym co "pichaju" samozrejme tiez 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak dobru nocku 😉

lenka20
autor
24. mar 2009

ahojte, je este niekto vobec hore 😝
ja za chvilku idem buvat, ale chcem este pecku poplut pre stastie na zajtra, nech si ten ET poriadne vychutnas peculicek 😵 😵 😵 a nech zajtra zacne najkrajsie obdobie tvojho zivota 😵 😵 😵 nech sa pridas k zulke tehulke 😵 😵 😵
mimochodom, moja mrcha sa trooooosicku rozbehla ale nie je to taka typicka mrcha, tak neviem... bud sa zajtra rano zobudim v krcoch alebo si mrcha povedala, ze sa zlutuje nado mnou a kedze je uz posledna tak bude uz len taka ,, cajova ,, 😀 😝 neviem, ci sa dostanem doobeda na maily, tak potom pisnem sms niektorej aby ste boli v obraze co sa so mnou deje 😉

pecka
25. mar 2009

juuj babule dakujem za pluvance 😉 a povzbudenie......transfer sa bude konat o 10.00, to je dobra sprava a ta trochu horsia, ze nam ostalo jedno krasne a druhe trochu horsie, ale my dufame, ze aj to bude vhodne na supnutie do bruska. ....no a ostatne zdegenerovali, takze zadne vratka nemame. Takze musime len verit, ze tito su ti pravi. 😵 😵 😵

zulka29
25. mar 2009

Peculik, tak nakoniec je rozhodnuté že šupneš 2 embryjka, ja stále hovorím, že osud všetko vyrieši za nás a netreba veľmi riešiť dopredu 😀 . Tfuj, tfuj, určite to budú tie pravé a nájdeš si čoskoro na testíku // 😵 tfuj, tfuj 😵

zuzla80
25. mar 2009

Peculka prajem krásny zážitok z transferu - to bude isto párik - pomalší chlapček a šikovnejšie dievčatko 😉 😵

Mňa čaká zajtra kontrola v Repráku tak držte palce - hlavne nech to nestopnú. Inak ešte stále slabo krvácam, neviete Táni, Leni to mi budú robíť utz aj napriek tomu zo spodu???
A Lenik drž sa dnes 😉

tanitta
25. mar 2009

Cauky babulky...
Pecka...hlavne ze bude et;).. ved twinsky 😉 ...thuj thuj a vykroc pravou 😵 ..ale je to sila take sito... 😕
Zuzla... asi zo spodu... mne robili na 3DC.. trosku som krvacala este ..nevadilo im to.. 😕 .. davajte pozor po ceste a tesim sa na spravicky;)
Leni...ty bludarka 😉 ...kde sa tulas stale? 😵 .. este aj ta ms s tebou 😅 ....vies ze mi vobec nepripada ze si v nejakom cykle?.. neviem preco 😕 ...

monika3
25. mar 2009

ahojte kocky 😉

lenka 20 tak tu si ...tehu virusiky som ti poslala u nas v teme, je ich tolko ze az stranu som posunula....
Tak ale co nespravit pre tvoje bambino 😉 😉 😉 Drzim vsetky palce co mam 😉

aj ostatnym snazilkam pa 🙂

zuzla80
25. mar 2009

Táni dám vedieť po Lenke 😉 , lebo mi hneď zajtra večer letíme do Paríža z blavy. Ale isto pošlem info.
Idem skúsiť písnuť Lienke ako dopadla v Helíku, ak sa tu skôr medzitým neukáže.
Pecka už niekde vylyhuje s vyloženými nožkami 🙂

lenka20
autor
25. mar 2009

ahojte, tak len kratke rychle hlasenie - sono ok, poobede budem volat kolko picham a kedy... inak vraj je to uz MS to moje spinenie, ze sliznica je nizka... tak posledna mrska bola na mna teda dobra 😉 😵
peculka gratulujem k dvom embrijkam, ktore vydrzali, thuj thuj thuj nech sa uchytia, ved aj jedno by stacilo pre zaciatok, no a vies co sa vravi - posledne najlepsie 😵 a zatial kazdej tu sa tie najposlednejsie v ktore ani neverili uchytili 😵 😵
tanicka ani mne to nepripada, dneska mi krajko vravel, ze setrit sa, nestresovat - hovorim mu, ved to sa uz ani neda, na 5.krat to uz je totalna rutina 😎 lazo plazo, nejak uz len bude 😉
monicek zlatko dakujem 😵 😵
zuzlinka drrrrz sa zajtra, urcite to bude eno nuno 😵 😵 😵 a sono ak je uz MS slaba tak mozno zo spodu, aby bolo dobre vidiet....neviem, ved uvidis, ved je to jedno 😉 my uz sme predsa zvyknute na vsetko....jedno sono cez MS to je malina 😵 😉

zuzla80
25. mar 2009

Ahoj Lienka, tak predsa to už je mršina - no super, tak som zvedavá kedy začneš pichať.

Zajtra ti pošlem smsku, inak máme v Repráku okolo 10tej, bude to riadna makačka, ale na recepcii mi povedali, že ak budeme meškať, tak nič sa nestane - a asi budeme. 😨 Ale istotne ti pošlem info, len dúfam, že mi to nestopnú, ale veď nieje dôvod, no nie - bude to eno nuno ako vravíš😉 Inak poviem vám, že akosi mi vôbec nedochádza, že stimulujem - asi mi to dôjde až keď pôjdem na odber, alebo mi to vôbec nedôjde😀

kuspitka
25. mar 2009

Ahojte....pecka tak budem velmi drzat palce nech vsetko dobre dopadne a nech sa uhniezda co najskor

pecka
25. mar 2009

😵 😵 😵 ahojte, tak uz sme vsetci doma 😵 😵 😵 , mam dvoch bojovnikov 😵 😵 ....... a dokonca bude mozno jedno aj zmrazene 😵 , uvidime este ako sa pozbiera.
Prebiehalo to super, trosku stiesnene priestory, lebo mali toho naozaj vela 4 OPU a 5 ET, takze roboty a roboty.... a mala som nadherny zazitok....zlata pani embryologicka mi pod mikroskopom ukazala nase blastocysticky 😵 Predpisali mi aj injekcie clexane, ktore si mam pichat od zajtra do brucha, kvoli zrazanlivosti krvi....ale v mojom pripade su hlavne kvoli pripadnemu ohssku, lebo dnes som tekutinu v bruchu nemala, ale vajecniky su az 11cm, co je aj veru dost 😕 , takze aby neprodukovali tolko tekutiny.
Citim sa uzasne, som stastna, ze sme sa konecne dopracovali k ET s cerstvymi embrystokmi.......
Na krv idem 8.4. to je streda. 😵 😵 😵
Babule dakujem vam vsetkym za podporu...... ste super. 😵 😵
idem sa trosku vyvalovat...... a hladkat brusko 😵 😵

zulka29
25. mar 2009

Pecka, tak to sú super správičky, veľmi sa teším, určite budeš tehulka, na 100% akože to hovorím ja 😀 😵 . Paa, pekne dnes oddychuj a od zajtra už trochu prekrvuj aj maternicu 🙂 Si PN?

zuzla80
25. mar 2009

Pecka to je supeeer - tak vítame doma všetkých Peckovcov a takto družne spolu až do konca 😉 Veľmi z teba cíti Pecka pohodičku a dobrú náladu, nech ti to vydrží až do konca. Určite sa to podarí, proste musí a verím, že dve much jednou ranou 😉

Zulka ahoj a tebe sa ako darí? A ta 12tka pri tvojom nicku, to kde si nabrala, ale kráááása 🙂

zulka29
25. mar 2009

Zuzlik, mám sa fajn, akosi mi to moje brušeno veľmi rastie, dnes mi hovorí jedna kočka, že jéééj, ty čakáš bábo? A že hap, hap...no že ešte len tak trocha, ale že ešte nie oficiálne 😀 ...a zajtra mi nabehne 13 tt 😵 už sa neviem dočkaž UTZ 2.4, či je všetko v poriadku 😕 😅 verím že áno 😵

lenka20
autor
25. mar 2009

zulka - no ked rastie brusko, tak jasne ze je vsetko v poraaadku 😵 😉
tak uz ta aj odhalili, no ale to sa neda schovat, ked si taka stihlucka, tak opuchlinku hned vidno a okrem toho urcite ti to stastie krici z oci 😉 😅 😅 😅
peckaaaaa - super, tak nakoniec to vsetko dobre dopadlo, to je super, ze 2 peculiatka v brusku 😵 😵 😵streda je stastny den, krvicka bude pozitiiiiiiiiiiivnaaaaaa 😵 😵 😵 vestim dievcatko 😎
ja si akosi neviem zvyknut v heliku na tie kabinky, taky blby pocit je to 😠 jasne, setri to cas, ale viac sa mi to pacilo predtym 😉
a inak - picham 150j od dnes, uz aby som si to aj pichla, vsak 😉 kontrola v pondelok, tak som zvedava, co narastie.... musim sa donutit pit vela vody.... dnes ani deci som este nevypila, len 2 kavy 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre