IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

hava77
22. máj 2009

ahojte kocky 🙂
tedy zuzli to je na softik krasna urodicka 😀 ...budem ti drzat palce aby vsetko dobre dopadlo 🙂 a vsetky sme sa s tebou tesili z poriadnych dialnic 🙂
tanitka ja som tiez pocula ze male deticky z toho selestu vyrastu, aj kamoske z toho mala vyrastla a teraz je v pohode.
taky tej nemocnice sa netreba bat, pre babo vydrzis vsetko 😉 si silna a daka nemocnica ti naladu neskazi...
ale asi by som ti odporucila v takom pripade zvolensku nemocnicu. ved uvidis....
tak sa drzte a pekne uzivajte vikendu 🙂 🙂 🙂

rosienka
22. máj 2009

ahojcek!

super zuzli, to je krasne prekvapko, asi si bola na tom psychicky aj fyzicky v pohode, ked ta telo takto dobre odmenilo! Uz len aby to vsetko dobre dopadlo, drzim silno palce. 😉

taky - to je dobre, ze sa uz zotavujes a idete skusat zase KET. Prajem ti iste zahniezdenie, nech sa ta uz drzi dokonca! 😵

zulka29
22. máj 2009

Ahojte žienky, konečne máme piatok a ja dnes už okrem internetu ani prstom nepohnem 😀 😎
Zuzlinka, sa čuduješ? Vieš ako som ten Gonal doma začarovávala? 😀 SUper správičky, len tak ďalej a je pravda, že čerstvé sú čerstvé, i ked ja mám zmrzláčika 😵 😵
Pecka, tebe už sa končí 1-vý trimester, parádička 😵
Takynka, zvládneš aj nemocku, podľa mňa si ťa tam nechajú iba druhý trimester, alebo do cca 30 týždňa, kedy už je mimi relatívne možné zachrániť. To by si tam musela ísť preventívne kvôli ...... 🤐
Gabi, stále vašu rodinku tá choroba trápi? 😠
Ja mám tú krv v poriadku, a v pondelok budú výsledky výterov, už ma to tam dole ani nesvrbí, tak neviem čo to. Nemáte skúsenosti s Rosalgin roztokom na výplachy? Ževraj je to dobré aj pre tehulky, kúpila som si to v lekárni, len neviem či si to mám dať 😕
Prajem vám všetkým krásny víkendik 🙂

zuzla80
22. máj 2009

Táni neboj - Adamko bude v poriadku, veď šelesť na srdiečku je normálna u maličkých detičiek - on z toho vyrastie, uvidíš.

Taky nevedela som, že budeš musieť do nemocky - asi si to nechcela písať, ale neboj, ak sa to už podarí, tak to už bude tentokrát dobre, uvidíš. Veď pri najhoršom vezmeš notebook do nemocnici a budeš úradovať odtiaľ - ale len v prípade, že sa to inak nebude dať, lebo vieš, že na všetko sa dá nájsť riešenie, keď sa chce 😉

Peculik veď tehotenstvo=najlepší liek 😉

maahuliena
22. máj 2009

ahojte všetky 🙂

dlhooo som tu nebola, ina nakuknem občas 🙂 😉 Veľa nových správičiek ako pozerám 😵
Všetky nové tehulky opatrujte sa 😉 zulík ty už 21tt fiiiha, aj pecka končí 1trimester..no supeer..letiii to všetko 😵 😀 hlavne nech je všetko v poriadkuuu u každej 🙂 😵 myslím na Vás 🙂

a ten šelestík havka...to ma každé 2dieťatko, ktoré sa narodí.... dieťatko s toho vyrasie 😉 😵 😵

a inak aj ja má novinku... teraz, ked sme pred bránami darcovstva.. som začala ovulovať 😅 😀 😵 (dnes 3DPO) takže veríííme, že to nakoniec ani nebude treba 🤐 Ket bude ak všetko pôjde tak ako má, tak asi koncom júna, alebo potom najneskôr v júli 😉 🙂 .... a bude doma další spokojný baranček 😀 😵 😵

opatrujte sa 😉 paa

hava77
22. máj 2009

ahoj maahu, fakt teba kocka vidiet 🙂 no som rada ze aj ty mas dobru spravu, teraz ti uz len budem drzat palce aby vsetko dopadlo tak ako ma 😉

a to tanitkin adamko ma selestik nie moj adamko 😉 ale to nic, hlavne je, ze z toho vyrastie 😉

maahuliena
22. máj 2009

juuuj, no poplietla som to, ale tak najdôležitejšie je to, aby bolo všetko u všetkých v poriadku 😅 😉 🙂 😵

nelynka
22. máj 2009

ahojte babulky..

ani ja sem nechodim uz veeelmo ale stale na vas kuknem co mate nove..
tehulkam drzim palceky a netehulkam este viac 😉

takyna
22. máj 2009

Ahojte kočulky 🙂
Mahulík vitaj 😀 super správy od teba, som vedela, ze to nie je vzdy také čierne ako na zacitku to vyzer 😉 , drzim palce 😵

Tanit ešte k tým krčom...do troch dní prejdu ak si naordinujes MAGNE B6 a pyridoxin 😉

Idem sa trosku odrelaxovať, prijemný zvyšok piatku 🙂

gabika24
23. máj 2009

ahojte.
no konečne mám chvíľu čas. tie choroby by nás ani tak netrápili, keby sme si to neodovzdávali tak reťazovo - pekne krásne jeden druhému, druhý tretiemu a pod. a keď posledný skončí, prvý začne - no je nás veľa 😀 .
ja už kašlem na kašeľ - spávam po sediačky, ale že by mi to nejako zaberalo 😠 . taky, budem musieť skúsiť receptík tvojho manžela 😉
zuzlik, kráááááááásna úrodička, toto bude tutovka. 😵
jéj, maahul, som rada, že si sa ozvala a že to ide 😵 😵 😵
tanittka, aj naša malá mala šelest, potom sa stratil, potom zas na chvíľu, teraz je všetko ok, kontrolu máme až keď bude mať 4 roky (že pre istotu), poslednú mala v 2 (myslím). neboj, všetko bude ok.
takynečka, nemocnica bude pre teba malina,lebo odmena bude bábätko v postieľke - aj keď to určite nebude ľahké, ale zvládneš to, si silné žieňa.
zulka, krásne tt, už ti to prehuplo do druhej polovice, ani sa nenazdáš a budeš držať pokladík v náručí. kedy máš nejaké sono. a chcete vedieť,čo to bude? asi hej, že? lebo my na koníku to vedieť chceme 😵
jééj, havka, adamko má už mesiac?
pekný víkendík babulky, idem trochu skultúrniť prostredie, v ktorom žijeme, aj keď sa mi veľmi nechce 😝

dracik1
24. máj 2009

ahojte babule, chodim vas sem citat, aj do ketka, ale len po veceroch, lebo drobci su strasne zivi a cas mam tak po 9 vecer 😀

zuzlik, super, teraz to uz musi vyjst, strasne silno drzim palce 🙂
zulka, kuk, moja tehulka, uz mas brusko? a co to bude, viete?
gabi, chalani posluchaju 🙂?, prajem skore vyzdravenie

peci, mahul, lenka, taky 🙂

takyna
24. máj 2009

Ahoj drácik, vy ste uz riadne veliky 🙂

Gabika dufam, ze sa uz citis lepsie, a kasel ustal...

tanitta
24. máj 2009

ahojky kukulky 😉 ...
Taky.. .ked bude treba odlezis... nie je to sice nic povzbudive...sak ja som tak 3mesiace lezala....ale jedno ma drzalo "hore".. ze vsetko sa raz skonci cas sa nezastavi a plynie...k tomu som bola este aj 160km oddomova.. bolo mi smutno ked cely tyzden tam nik za mnou nebol a na izbe kocky stale niekoho mali.. najhorsi bol prvy tyzden 4steny kalendar predomnou stale ten isty obrazok nohy hore nesmela som ani nachodbu jedlo mi nosili do postele...a bez netu.... 😅 ...ach jo tak som si zaspominala... 🤐 😒 ....
No.. ale teraz uz varime spenatik zo zahradky, papame mrkvu zemiaky...takze nestiham ani velmi net...ako keby som varila denne menu pre 10 ludi 😀 😎 ....
tak kocky krasny zvysok nedele paaaaaa.........

takyna
24. máj 2009

Tanitka gratulirujem k prvemu polroku 🙂 , leti to ako voda..., zanedlho pojdete uz do skoly 🙂

ja som si uz odlezala v nemocnici...., pri zlomenom stavci, mesiac na posteli bez akehokolvek pohybu, mala som 22 rokov, Dianka v tom case 4roky, aj cikat...aj ine iba v posteli, menzes atd...a to som dakovala bohu, ze mozem chodit, takze viem co to je..., a to sme aby sa mi ratalo schytali este aj svabi...... 😖

takyna
24. máj 2009

Mahul ak sa tu zastavis,....kedy ides na KET?

takyna
24. máj 2009

Tanitka tak uz lyzickujete?, nejake nove fotecky stihnes pridat?, ako sedkate a co noveho..., budeme sa tesit 😵

maahuliena
24. máj 2009

taky, dnes tu nakukam častejšie, som v robote.. a prííšerna nude dnes 😅 🤐 ale radšej nech je nuda, aspoň viem, že detičky sa majú dobre 🙂 😉 len teda ten čas ide úkrutne pomaly 😅 😅

ketík bude júni asik, je to na 90% isté, a podla ms... počítam tak okolo 20.6-20.6 júna najneskôr, no ved uvidíme 😅 😵 ked nie jún, tak júl už na 100% 😉 maju mi volať 😉

maahuliena
24. máj 2009

jaaaaaaaj, toľké chyby 😀 😝 nuda malo byť a ešte 20.6-26.6 tak nejak 😀 😉 😵

pipka
24. máj 2009

ajojte babenky, tak my sme uz doma z dovolenky, mali sme sa faaaantastickyyyy 😎 som aj nove fotecky dala do albumu z dovci, tak mozete kuk 😉

maahu, ajoooj, rada ta vidim 😵 ako tak citam, tak sa musim pripravit na veeelke drzanie palcekov 😉

zulik, uz su fotky brusena? idem kuk 😕 😉
zuzlik, superrrr 🙂 🙂 🙂

taky, tani, havka, gabka, aj vsetky ajojtee 😵

juja
24. máj 2009

Ahojte kukučky 🙂 ....podávam hlásenie, že sme už od stredy domka, ale nejako som sa nemohla dostať k notebooku...nestíham 😉 Pridala som aj pár fotiek, ale len z mobilu, lebo tie z foťáka mi nechce potvora pustiť 😠 ..inak sa máme celkom fajn, mamina sa pomaličky zviechava, ale máme málo mliečka a musíme dokrmovať z čoho som trošku nešťastná.. 😔 ..Romanko zatiaľ spinká v noci celkom dobre (klop, klop, klop..) budíme sa cca každé 3,5 - 4 hod, takže sa celkom dá...
...musím si Vás prečítať čo máte vy nové ako sa darí tehuľkám a dúfam, že pribudli aj nejaké nové tehuľky 😉 ..
...a všetkým Vám ďakujeme za palčiaky a gratulácie a srdečne Vás pozdravujeme...cmuky 😵
...ke´d budem mať trošku viac času ozvem sa, tak zatiaľ sa tu mávajte krásne a nech sa Vám darí...vo všetkom 😉 😵

pipka
24. máj 2009

jujka vitak domka, malinky je naadhernyyy, zelam vela zdravicka a stasticka 😉
Neboj, mliecko sa rozbehne, len prikladaj, prikladaj a prikladaj 😉

takyna
24. máj 2009

Ahojte pozdravujem všetky 🙂

Jéj Jujka, krásny ste 😀 a tie vlasy, gratulírujem 😵

Mahul tak ideme Ketíkovať spolu, aj mne to vychádza v ten termín 😉

lenka20
autor
25. máj 2009

caute babulky, vidim, ze cez vikend nakukli aj stare zname tvare 😵 dracik, mahu, pipka 😵
zuzlicek, krasny pocet vajok mas, teda, super, ja myslim, ze ty zvladnes aj mierny OHSS ak bude nejaky... uz si to zazila, vies ako na to 😉 tak do zajtra uz len nech zreju vajka, a nech su z nich krasne embrijka, super pocet na softik naozaj, ale neprekvapuje ma to, aj ja som mala pri druhom softe vajok skoro ako pri normalnom IVF....budem drzat siiilno palce, ale myslim,, ze zulkine cary mary to zariadili uz dopredu 😉 a bude z teba tehula jak hrom 😉 😵 😵
takynka moja, jun je krasny mesiac na otehulkovanie, ze prelezis nejaky cas v nemocke to je to najmenej, vezmes notebook so sebou a budes konikovat 😉
tanicka aj nasa krpata ma slaby selest, nic to vraj nie je, ze deticky to mavaju casto a vyrastu z toho...
jujka maly je nadherny chlapcek, gratulujem, z mliecka nebud smutna, mozno sa rozbehne este, predsalen si mala planovanu sekciu, hormonom to este chvilku potrva kym zistia, ze uz je po tehu 😝 potom zacnu makat a produkovat mliecko, len vydrzat.. a ked aj nie, tak nebudes prva ani posledna co dokrmuje, je to sice pre teba vacsia zataz, ale da sa to zvladnut...a maly ked dostane aspon troska materskeho mliecka tak to je dobre...
no a ja referujem po vikende - v piatok brno, koudy zlaty ako vzdy, dohodli sme kontrolu v novembri, mangelovi zamrazili spermose keby nahodou daco sa dovtedy stalo tak aby sme mali s cim pracovat, povedal nam co a ako, co nas caka, ako to bude prebiehat... vyzera to jednoducho...
cez vikend sme boli s kamosmi, kamaratka caka tretie bejby, je asi v 10.tt a ja uz som dospela do takeho stadia, ze mi to nevadi, tak to je asi dobre 😉

tanitta
25. máj 2009

ahojky...princezny 😉 ...
my buntosime uz od 6h....to dieta mi bura rezim 😀 😀 ...
Leni... jednoduche ale zato strasne zlozite 😕 ....ale poviem ti ze dosjt do stadia ked ti uz "nevadia" tehulky je stadium pred skutocnym //;).....
Pipka.. riadna slecna tak ste si krasne uzili.. super 😉 ....
Jujka...krasne babatinko 😉 ...uzivaj si materstvo... je to krasne 🙂 ...aj ked niekedy narocne ale stoji to zato 😵

tanitta
25. máj 2009

no zabudla som ze som pridala 2fotky 😅 ...

takyna
25. máj 2009

Ahojte kočky 🙂

Zuzlík čo sa robí potom s ostatnými embrijkami? idú na KET? pri softe

Lenka ahojky, takže všetko nachystané na úspešné tehulkovanie 😉 , v tomto štádiu , že mi nevadia tehotné ženy som aj ja... 😉

Tanitka vy ste zlatučký 😀 , zašpenátovaný, ide vám to na jedničku 🙂

zuzla80
25. máj 2009

Pekné ránko baby 🙂
Jujíček tak konečne domka - predsa doma je doma však 😉. Malý je krásnučky, taká vlasáč maličký, tak nech to mliečko nabehne čím skôr, aby si nemusela kvôli tomu stresovať, ale aby ste si malinkého len a len užívali. Držte sa a ak budeš mať chvíľku, tak napíš ako sa to celé zomlelo.

Jéééé Mahu sa nám našla. Držím palce nech sa KET podarí 😉
Pipka, Dráčik rada vás vidím, ste zlaté, že ste sa ozvali a že mi držite paľuchy - verím, že sa to už konečne podarí.

Lenik takže dohodnuté, vydiskutované s Koudym - a kedy idete na to v novembri, či v januári? Ak to vyzerá tak jednoducho, tak nech to aj tak jednoducho zafungíruje.
Aj my keď sme boli teraz na kontrole, tak sa správal veľmi priateľsky, mala som z neho veľmi dobrý pocit - že vraj len trochu prikúriť pod kotlom - no len asi prikúril až veľmi 😀 Veru Zulíček ten Gonal tak počarovala, že to už proste musí výjsť 😉

Taky myslím, že pri Softe ak sú zvyšné embryka dobré a kvalitné, tak sa tiež zamrazia 😉
Táni idem kuknúť fotečky 😉 Ako sa inak máš? Už prestávajú tie kŕče?

tanitta
25. máj 2009

Taky... no veru je zlaty... ked vidi lyzicku pekne sam otavra pusu a nesermuje uz rukami nexyta uz lyzicku len spravim haaaaaam a uz je to tam😅 ....
Zuzla... krce uz su len minimalne...teda som rada ze hlavne v noci nie su... vsimla som si ze mam v pravej ruke ked som na pc... 😕 .... 😵 ......taky jednotvarny pohyb... ale celkovo uz o 90%dobreeeee...

takyna
25. máj 2009

Tanit na tie krce skutocne MAGNE B 6 a pyridoxin 😉 , aj už povie nejaké to slovíčko?, havo...... 😉 , ham, mama 😵

sisab
25. máj 2009

Ahoj dievcata, stale castejsie nakukam do vasej temy, vacsinu vas tu uz poznam, aj z inych tem, Tanitku aj z rodinky 🙂 Momentalne cakam na vysledok 3. IVF, som 11d po ET a kedze som dnes zacala spinit a pomaly to prechadza do krvacania, tak mi je vysledok uz viac-menej jasny. ☹ A ja neviem, co so sebou, neviem, co dalej. Muzik je za adopciu, no ja som ta, co na to este nie je pripravena, stale som sa nezmierila s tym, ze by sme nemali mat vlastne biologicke deti. Tak uvazujem, ze mozno este IVF...Kedze uz ako samoplatci, tak asi len v tom Brne. Vidim, resp. citam, ze mate same pozitivne ohlady na toto centrum. Chcela som sa spytat, kde na nete najdem ich cennik...
Tani, idem pozriet vase fotecky, ked uz papate spenatik 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre