IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

lenka20
autor
26. jan 2009

dobreee ranko babulky 😵 😵
ja uz som vcera nestihala nakuknut, vratili sme sa domov az vecer a bolo mi treba este varit, zehlit atd.. no ale dnes zas nakuknem okolo obeda.. teeeda ste mi narobili chute s tymi topinkami - ja teda ked uz tak taku riadnu mastnu 😀 😀 😀
zuli - ty si mala super vikend, blsky sa isto navnadili a usadili v brusku, ked ich buduca babka tak pekne rozmaznavala 😉
takynka - taky je zivot - smutno-vesely 😖 ale dufam, ze ste pekne oslavili - ved 36 rokov v zdravi a plnej sile tiez nie je na zahodenie, tolko mladych muzov je chorych a kadejako na tom...
no a ja som mala teda divne zazitky cez vikend - v sobotu vecer strasne bolesti, MS, zachranil ma ibalgin, zacala som slabucko mrskovat, tak reku fajn.. zaznacila do kalendarika, a ze si teda idem zacat merat bazalku a uvidime tento cyklus ci uz bude normalny...no ale vecer nic, rano nic, MS sa nespustila, uplne to prestalo... vcera poobede zase bolesti, trosicka krve, v noci nic, zas to prestalo... tak mi teraz povedzte - mam MS alebo nemam 😕 😅 😕 😕 😕 taketo som este nemala 😅 takze cakam a cakam, ze co sa bude diat...takymto stylom nebude stimulka v marci ale asi az v maji 😉 😎

takyna
26. jan 2009

Ahojky, Leni to nie je mrška máš to rozhádzané, ešte počkaj kým sa ti to nerozbehne, odpíšem ti na meil, ale musím dnes absolvovať, jedno školenie, lebo ma vyhodia z CUS , ozvem sa pá

tanitta
26. jan 2009

Ahojte babulky... nemozem vas obist tak na kuk som sa 😉 ... a vsetky vas pozdravit ;)
Leni...ja si tiez myslim ze to nie je ms...pocuj a neskusala si test?.. motyky mozno fakt strielaju 😵 .. pa

maahuliena
26. jan 2009

ajojte, tak som zase nachviľku nakukla 🙂 😉
moc tu nestíham byť, pretoze som bud doma alebo v robote.... stale cestujem.. no snad to skonci tento rok a budú aj milšie povinnosti 🙂 😵
tiež som rada, že tu vidim zname tvaricky 🙂 😉
opatrujte sa 😉

hava77
26. jan 2009

ahojte kocky 🙂
maahu som rada ze ta opat vidim 🙂 ako sa mas? a ako pokracujes v snazeni?
lenka, tanitka ma mozno pravdu 😉

lenka20
autor
26. jan 2009

caute kocky 🙂 motyky nestrielaju, MS sa spustila s mojim prichodom do prace 😀 😀 😀 uz teraz je taka normalna, tak uvidime co bude buduci mesiac 😉
mahuuuu - ahoj, a ty ako, umelinkujes alebo ste to nechali na prirodu 😉

lenka20
autor
26. jan 2009

ha, sme sa zase prepadli 😉
pecka, kde si dneska, co porabas 😕 a ako bolo na vystave, kamoskina fenka skoncila tretia v kategorii..... my sme ale neboli, mali sme surne nakupy 😉

pecka
26. jan 2009

ahoj lenik a ostatne babulky. Chodim tu dnes len utrzkom nakukovat, co mate nove lebo mame audit a uzavierku.... a je pondelok .......no blazinec.
Na vystave sme boli len ako navstevnici aj s nasou malou chlpackou. Chuda, ta mala take stresy....este nevidela tolko moc ludi pokope....teda vlastne chodiacich noh, tak sa rozcapila a ani za svet nechcela chodit. Takze pekne na ruky...... 😝 esteze ma zatial len 3,5 kg....
Bola som dnes u mojej gyndosky a pytala som sa jej na ten drilling ovarii, ale vyjadrila sa, ze v mojom pripade uz ...... zbytocny zakrok 😕 , tak ja uz potom nieviem, co doktor, to iny nazor. Vybrat si moze kazdy sam...no uzas.
Leni, celkom som sa zabudla ze aj ty mas PCO, myslela som si, ze endometr. Asi som uz z toho volaka dopletena. Tebe nedoporucovali drilling??

takyna
26. jan 2009
takyna
26. jan 2009

ale si to vypočujte 😀

takyna
26. jan 2009

treba zvuk 😀

tanitta
26. jan 2009

Taky.. no sa picnem 😀 ... som sa narehnila ako kon 😀 ... skoda ze to tak nefungovalo uz minuly tyzden.. bola som na spovedi 😎 ... pa idem krmit,---

takyna
26. jan 2009

Tanit, aj ja som sa rehotala ako kôň, to je iná haluzovina 😀
ale človek nikdy nevie, ako to bude pokračovať v tomto modernom svete... 🙂
dúfam, že malý čerstvo pokrstený už je lepší a dopraje rodičom aj trošku spania 🙂
ak budeš mať trošku času , napíš,,,,,pá, 🙂

maahuliena
26. jan 2009

ajojte 😉
lenka, taky, pecka, mici, havka a všetky ostatné ahojte 🙂 😉 My sme mali teraz 3mesačnu pauzičku v snaženíčku, ale teraz od februára budeme poctivo snažilkovať dalej... prirodzene samozrejme... už nie cez CAR, ale u gyndoša. A ked to nevýjde.. 2-3 cykly.. tak ideme do iného CAR-u. Už poriešime vážne veci 😅 😎
inak havka booože ty už 31tt, ty kokso to letííííí 😎 no tento rok verim, že každej z nás budú tie tt pribúdať 😵 😵 držííím mooc všetkym palce 🙂 😉

takyna
26. jan 2009

Ahoj Mahulienka 🙂 ako sa mi máš? som ťa nevidela, júj dlhóoo 😵

pipka
26. jan 2009

Cafte babenky...po dlhsej dobe opat nakukam, co mate nove? 😕 😵
my rasteime ako z vody, papame uz prikrmy, veeelmi nam chutia a ani neviem ako nam to uteka...pomaly rozmyslame, ze treba hanulke nejakeho surodenca poriesit, tak v tejto teme asi opat zakotvim 😀

maahu, super, ze snazilkujete prirodzene, ono to netreba znasilnovat, a ak by aj nevyslo, tak ine CAR to isti 😉 Som na teba myslela, ked sme boli s malou v kardiocentre, no nastastie po selesti uz ani stopa, tak uz tam nemusime 😵

takyna
26. jan 2009

Ahoj Pipka , Hanuška je už riadne velká o chvílku sa nenazdáš a bude bežkať, a som rada, že šelesť je preč 🙂

skbenovb1
26. jan 2009

🙂 😉 Ahojte..Dnes som tu prvý krát on-line pretože by som potrebovala poradit...už rok sa s manželom snažime o babo, ale neuspešne.Môj gynekolog ma odporučil na asistovanu reprodukciu..problem je len v tom, že nemam ani potuchy kde sa taketo centrum nachadza.Ale už ked mam niečo taketo podstupiť hladam naozaj supeeer centrum..prosim napiste mi kde sa taketo 100%centrm nachadza...v Bratislave.... voperd veľké Ďakuuuuuuuuuujem

mirusch
26. jan 2009

Takynka, som sa narehnila 😀
Mahuuuuu, takze vazne veci vravis...No, podla tvojho optimizmu sa ti podari hned 😉

Pipka, fuuu, uz surodenec 😕 Clovece. Tak do toho. Ty si pohodova maminka, ty zvladnes aj trojicky 😵

Lenka, takze mrska. Neboj, aj motyky strielat budu. Verim tomu 😉

Pecka, ta vasa chlpacka to ma dobre vymyslene...sikovna 😀

maahuliena
26. jan 2009

ahoj taky moja, aj ja som rada, že ťa vidím... mám sa dobre... som velmi pozitívne naladená, vyrovnaná, spokojná... aj ked nič nie je ideálne.. ale mne to už nevadí... 🙂 teším sa zo všedných dní 🙂

a čo ty? ako sa máš? aj ja som na teba myslela.. inak krasna fotka 🙂 😵 taká pozitívna energia ide z nej 🙂

ahoj pipka 🙂 😉 si zlatá... ja pozerám na malú ako vám nádherne rastie... je to úžasné babo... 🙂 😉 je nádhernučká 🙂 😉 a som rada, že srdiečko je v poriadku 🙂 🙂 verím pipi, ze doktora nebudete potrebovať a pôjde to samo 🙂 😉

maahuliena
26. jan 2009

miruschka avoooj aj ty 😉
idem teraz trošku popracovať.. ale potom tu ešte nachvííľku nakuknem 🙂 😉

pipka
26. jan 2009

mirush...pomaly...nie hned 😀 😀 😀 len by som rada, aby to bolo kym nastupim po MD, najradsej by som si matersku predlzila na 6 rokov 😀 😀

takynka dakujeme, ja verim, ze coskoro aj vy sa budete tesit z takeho dubaka maleho...alebo hned aj dvoch 🙂 🙂

takyna
26. jan 2009

Júj kočky moje zlatie, aj ja sa teším, že sme zase spolu 🙂
Trošku som zmenila fotku , aj keď to už nie som celkom ja , vždy treba pridať 20kg, ale pripadá mi normálnejšia, ako tá predtým tam som bola veľmo vyškerená 🙂 .
Som rada, Mahul, že si pozitívne naladená, lebo to je základom úspechu a ten príde...ver mi 😉
preberám funkciu našich veštíc 🙂 .
Mirúšik možno v budúcnosti to tak aj bude fungovať...pri tempe mladých ludí....

takyna
26. jan 2009

Pipka ďakujem, možno snáď, uvidíme čo prinesie osud...teraz je to už len na ňom 🙂

mici11
26. jan 2009

Ahojte babenky,

Maahu tak verim, ze sa zadari aj prirodzene, ako nam nakoniec 😉

skbenovb v BA su tri centra Iscare, gyn-fiv a ferticent a ktore je 100% sa neda povedat. Vsetky maju svoje za aj proti a kazdy je spokojni inde. Kolko ludi tolko chuti, ale v kazdom su profesionali ktori sa snazia pomoct. Ja chodim do Gyn-fiv a som spokojna, niekto zas nie. Za lieky platis vsade, doplatky su rovnake. Ale co sa tyka sluzieb je myslim iscare najdrahsie a ferticent najlacnejsie. Objednaj sa vsade na konzultaciu to je bezplatne a vyberies si lahsie. Drzim palceky 😉 nech sa vam cim skor zadari.

pipka
26. jan 2009

taky, ak je panbozko aspon trosku spravodlivy, tak tvojim osudom bude dvojita radost...aj za Romanka 😵

takyna
26. jan 2009

júj veru, to by bol aj zázrak, ale ja už som aj trošku skeptická ☹ tými životnými ranami...
ale nechcem smutno písať, ja sa teším aj s vašich detičiek , všetky si veľa musíte preskákať , aby ste ich mohli mať 😵

pipka
26. jan 2009

neboj...aj zazraky sa deju 😎 😵

takyna
26. jan 2009

🙂 tak to máš pravdu 🙂

mirusch
26. jan 2009

Taky, hlavu hore, daj si cas a potom sup-sup, ja verim, ze budes mat este drobca. A budes sa zase na svet pozerat usmievavo. Uvidis. 😉

Pipka, 6 rokov....ja som doma bez roboty 5 rokov a mrle ma uz ceeeelkom zozrali 😀 Ale chapem, ze s babatkami je prace vyse hlavy, takze ti to schvalujem. A to sa spracete tolki do bytu? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre