IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

lenka20
autor
25. feb 2009

haaaa, uz mi to islo, bono je kraaaasne chlapciatko 😵 😵 😵 a uz je taky velky 😵 😵 😵 co si mu to narobila za rozky 😀 😀 😀 😀

zuzla80
25. feb 2009

Kadi juuuj jaký je zlatunký a tie chrumky a čokoláda na celej pusinke nemá chybu. Strašne rýchlo sa Bonko mení a rastie vám ako z vody. Strašne je zlatučký. A čo tak súrodenca pre Bonka hmmmm, neplánujete 😉 ?

Lenka no vidíš, ešte, že si spomenula ten kufrík - mňa teraz napadlo, že ak budem náhodou potrebovať pero na Puregon - asi s tým v Brne problém mať nebudú a zapožičajú - keď už teda zabezpečujú ten full servis 🙂 🙂
Lenik čím viac mi o tom Brne píšeš, tým viac sa na to teším 😵
A práve s tým Clostilom som si spomenula na Renusku, ona mi písala, že stimulovala práve s ním, ale ešte dopichávala nejaký Menopur tuším. Vieš, že mne je jedno či budem pichať, či papať lieky - len nech sa ten výsledok už konečne dostaví.

lenka20
autor
26. feb 2009

dobre ranko 😵
zuzlinka - pero na puregon mam aj ja, aj dve, poslem ti ak budes potrebovat, ale oni by ti aj pozicali... ale ja ti kludne poslem,aj ihly mi nejake zostali, daj adresku do IP a mas ho tam o par dni... a vysledok sa dostavi zuzlicek, to si pis 😉 😵

lenka20
autor
26. feb 2009

ahojte kocule, no co, dneska nik nekonikuje 😕 😕 😕 uz to vyzera, ze sme zostali len 3ks snaziliek - zuzla, pecka a ja 😀 😀 uz par dni si takto same dopisujeme 😀 😀
aspon tie tehule by nas mohli prist oprskat...
peculik - este nemas MS 😕

zuzla80
26. feb 2009

Čauko Lenik, dlho sme si nepísali 😀 😀 😀
Veru, že nám to tu viazne - to asi fakt sme tu ostali len my tri 😕 😲

pecka
26. feb 2009

ahojte babule, nejako sem nestiham...... no veruze tu ostala len nasa trojka, a tehulky na nas kaslu a neoprskaju a neoprskaju 😉 😉
Leni, dnes som 24 DC, takze pocitam, ze v PO alebo UTO pride mrsula a hajde do Heliku. V pondelok idem na interne predoperacne........no, nabera to grady 😵 😵

Drzkate sa, papa

mysiatko
26. feb 2009

babule nieste tu same som tu aj ja len v praci nestiham takze si vas len narychlo vecer stale precitakam....a s tymi tehulami mate pravdu...opicky bruskate by sa obcas mohli ukazat a poprskat.... 😉 😉 😉 😉 😉

tanitta
26. feb 2009

Ahojky...kocky..
baby ja som si myslela ze to tu uz zase nepokracuje 😨 ... vzdy mrknem len prvu stranu a ked vidim ze nevidim tak idem dalej 😲 ... baby ak chcete pero na puregom tusim ze mam aj ja doma...
babulky... myslim na vas 😉 .. cmuky..

lenka20
autor
28. feb 2009

ale sme sa zase prepadli 😀
tanicka uz som sa so zuzlinkou dohodla s tym perom...
peculik, tebe sa to uz krati, coskoro budes uz bruskata maminka 😵 😵 😵
dobru nocku vsetkym 😉

lenka20
autor
2. mar 2009

tak dobre ranko babule, teda, vy ste cely vikend snad stravili vonku, nik nesedel za PC 😵 😵 😵

zuzla80
2. mar 2009

Ahojky 🙂 🙂
Táni ďakujem za ponuku pera, ale jedno mi bohate stačí 😉 🙂
Lenik ahoj moja, ako sa máš? Už ste po výlete?
Pecka pozdravujem 😉

lenka20
autor
2. mar 2009

zuzlicek, este nie sme po vylete, az o tyzden aj daco 😉 ale tesime sa 😵
dneska ti ide perecko 😵

kada
2. mar 2009

cafko babule jasne ze by som chcela neake to dievcatko pre bonka ale neviem sa rozhodnut najskor by som chcela vyskusat normalne a ked nic tak este mame styri nanuky tak potom sa rozhodnem za take dva roky

lenka20
autor
3. mar 2009

jeeeej, kadus, tak to mate super, urcite v mrazaciku je sestricka 😵 😵 😵 😵
a thuj thuj nech sa podari aj prirodzene, to bude detiiiiiiiii 😵 😵
pecka ohlas sa ako je, uz si bola aj na kontrole, co vravela gatova, ako ti chuti gonal 😎 😵 😵

zuzla80
3. mar 2009

Lenik ďakujem za perečko, ešte síce neprišlo, ale čoskoro určite príde. A čo som to čítala na tehuľkách, vy máte s Táničkou aj Takynkou stretko? Juuuj ja by som vás tiež tak rada osobne poznať. Keby že bývam niekde poblíž, tak by som určite nabehla 😉
Pecka no aj ja som zvedavá ako dopadla kontrola?
Kadi tak nech sa sestrička podarí prirodzene, aby ste nemuseli zažívať ten umelinkovský kolobeh opäť 😉

tanitta
3. mar 2009

Ahojky...
Zulzi.. kedy to ides k ceskym susedom?... 😎 ...kocky sak uz nech sa cosi deje kocky nech mozem s vami "stresovat" 😀 ...no stretko planujeme.. este nemame detaili ale urcite ked bude pekne pocasie a kocky nejake to volno vydupu 😵...napojime webku vezmeme pc a budes s nami ;)..
my uz po surodenca nepojdeme...leda jedine ze by sa stal jeden z dalsich zazrakov 😅 ...

lenka20
autor
3. mar 2009

zuzlicek pero ti pride mozno az zajtra, lebo som ho vcera sice poslala a prvou triedou, ale na postu som sa dostala az vecer o siestej, takze to asi nebude do 24h...ale uz je niekde na ceste 😉
tanicka teraz je tu este nuda, jedine pecka uz asi nieco zaziva, ale na nas kasle potvora 😀 😉 peckaaaaa 😵 😵
ja som este len cakatelka na proveru, a inak ani neviem kto este v blizkej dobe co planuje...a ty - nehovor ze nepojdete, mozno o par rockov/mesiacov zmenis nazor, ked maly troska podrastie, bude samostatnejsi...a aj zazraky sa deju 😉 😉 😉

zuzla80
3. mar 2009

Lenik to nevadí, či zajtra alebo pozajtra, budem ho vyčkávať 🙂
Táni veru také celoslovenské stretko by sa zišlo, keď sa už tak dobre virtuálne poznáme, tak možno by nezaškodilo aj také osobné - ale ešte musíte na mňa, na Lenku, Pecku a Taky počkať, aby sme sa aj my mohli popíšiť keď nie detičkami tak aspoň tehu bruškami.
A ja budem presne takto o týždeň stresovať pred konzultáciou s Kouďákom😉

pecka
3. mar 2009

ahojky babulky, zvedave 🙂 🙂 🙂 , takze pridavam infosky. ...... ano, bola som na kontrole.....dnes.
Ukazkovo mrsula dorazila vcera - na 28. den, tak som dnes v heliku bola ako na koni. Zobrali krv, urobili sono cez brucho, ved to poznate a........ cakam do 14 - 15 na vysledky....ci od dnes gonal, alebo od zajtra.
Fuha, len neviem, ci budem s tym vediet manipulovat, myslim s tym perom..... 😨 , sice sme opichali toho plysaka v heliku, ale to uz bolo dost davno......no dufam, ze nebudem pri pichani magorit a ze si dam kolko budem mat a nie viac......, alebo menej. 😝 , dufam, ze to nepototo.....

A ty Leni, ako kedy bude provera? A Zuzlik, kedy do brna??

Ozaj vyslo mi na genetike, ze mam nejaku mutaciu homozygota
😕 tyka sa to zrazanlivosti krvi. Je tu aj niekde tema na MK, idem ju pohladat ........., tiez by som nemusela mat vsetko
😠

Tanitt ahoj
😵

zuzla80
3. mar 2009

Peculka neboj injekcie zmákneš - uvidíš keď pichneš prvú hneď si spomenie a ďalšie už budú malina. Veľmi držím palce, nech to už konečne výjde aj tebe.
A nespomínala si tu genetiku v Helíku - inak niečo viac nájdeš v téme "Trombofílie" niekedy zvyknem čítať 😉 Možno by stálo za uváženie ešte skúsiť hematológiu - ja som sa skôr zamerala na tú moju diagnózu, ale marí sa mi, že niektorým zvyknú nasadiť aj injekcie.
Pecka takto o týždeň ma čaká pohovor v Brne 😉

pecka
3. mar 2009

Zuzi, ja si nic ani ine ani nepripustam, proste to musi vyjst.... a basta!!!!!!!! Ja ti tiez drzim prstiska....... vsetky 😵 😵
A co sa tyka tej genetiky, jasne ze sme to konzultovali v heliku, ale este neviem, ako sa oni rozhodnu....ci bude nutne, pichat nejake injekcie, uvidime.....

pecka
3. mar 2009

...... 😉 dalsie info: , takze od dnes gonal - zacinam zatial na 75 IU, do stvrtku a v piatok na kontrolu. Dost malo, ze.....ale asi sa riadime heslom ...... pomaly dalej zajdes. 🙂

zuzla80
3. mar 2009

Pecka samozrejme, že to výjde, marec/apríl je ten NAJsprávnejší čas na najúspešné stimulovanie 😉
Tak už zajtra Gonal - no perfektne - tak to už budeš vo švungu. Možno začínajú na menších dávkach práve kvôli tomu, že máš PCO, aby sa vyhli prehnanej reakcii. Radšej menej vajok ale nech sú pekne kvalitné. Tak veľa šťastia Pecka 😵

gabika24
3. mar 2009

ahojte kočky.
čítam vás, držím palčeky, no nestíham písať.
pecka, takže už idete na to? tak ti posielam veeeeeeeeeeeeeľa bábätkovských vírusov (tie tehu už nemám - ale veď nás je doma už dosť 😀 😀 😀 😀 😀 ) - tak nech to vyjde. teda určite to vyjde 😵

zuzlik, som zvedavá, čo ti v brne povedia. ale verím tomu, že to je tá správna voľba...

leni, ahooooooj, tak je z teba čakateľka na proveru... no veď idete všetky tým správnym smerom, o niekoľko mesiacov si budeme všetky písať ako maminy - ináč vám sem musíme nakúkať... 😵

dobrú nôcku 🙂

tanitta
4. mar 2009

Ahojky babulky...
Zuzla...uz sa tesim kedy budes referovat ako bolo 😵 ...
Pecka... to mas taky bonbonik 75 IU😉 ... tak nech sa to pekne rozbehne a postupne ked sa budu pomalicky dokrmovat foliky budu pekne vajka.. embrijka...//...fazulky...a potom male pecky 😵 ...

lenka20
autor
4. mar 2009

hura hura, pecka uz pichaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 ako si to zvladla, ale ved s perom je to lahke, zvladnes lavou zadnou 😵
ze 75UI - to je take steklenie vajecnikov 😀 😀 idu na teba opatrne 😀 😀
ja som mala naposledy v brne 225UI menopuru 😉 som zvedava, co mi daju v heliku, ci zas klasickych 150UI alebo zvysi krajko davku...
inak - ja mam tiez tu mutaciu MTHFR ale ja som tusim heterozygot, ale to je jedno, ta mutacia nie je nijak skodliva, netreba ani pichat fraxiparin, len musis papat vela listovky a daj si skontrolovat obcas aj hladinu homocysteinu v krvi, ak je zvysena, tak treba riesit, ak nie, tak sa nic nedeje... peculik - to je to najmenej co mozme mat 😉 😵
zuzlik tak co, prislo uz pero 😅
ja zacinam s proverou 9.3., dufam, ze mi ju v lietadle nezhabu buduci tyzden, to by bol pruser 😝
pozdravujem vas vsetky 😵 😵 😵

kada
4. mar 2009

juuuuuuuuuuuj pecula drzim ti moc moc palce tento krat to bude uvidis tfuj tfuj
aj ostatnym drzkam palce 🙂

mirica
4. mar 2009

aj ja držím palceeeeeee...........a ja môžem poslať aj tehu vírusííííky.....TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tanitta- veru -veru - treba dávať pozor aj na prirodzené otehu 😀 ...lebo zázraky sa dejú 😀

zuzla80
5. mar 2009

Ahooojte - ja som včera absolútne nestihala - veľa práce 😠 😠
Miri no konečne nejaké tie tehuľkovské vírusiky - veď ich potrebujeme ako soľ 😉 Ako sa ti inak darí. Hematóm už zmizol, či stále nedá pokoj.
Lenik zatiaľ pero neprišlo - teda asi neprišlo a možno bol lístok z pošty v schránke, len som nemala od schránky kľúčik, lebo mám iba jeden a ten má u seba mužík a ten je na služobke. 😅 Snažila som sa rukou pošmatrať v schránke, ale na nič som nenatrafila, tak buď bol úplne dole padnutý, alebo ešte včera pero nedorazilo. Podám ti info, keď ku mne dorazí.
Pecka no čo ako ide pichanie? Už sa ti oživila pamäť.
Táni no aj ja sa teším na Brno - zatiaľ som z toho veľmi očarená, tak dúfam, že keď odtiaľ budeme odchádzať, tak to moje čaro bude aj naďalej pretrvávať alebo sa zväčšovať. A nehovor, že súrodenca nie - uvidíš, keď malý podrastie, tak možno zatúžite ešte po ďalšom 😉 - verím tomu
Kadi pozdravujem 😉

lenka20
autor
5. mar 2009

ahojte koculky, zuzlik no teda to sa mi nejak nezda, ved slo 1.tr.v pondelok 😠 😠 😠 dufam, ze dnes uz ti pride... a brnom budes nadsena, uvidis...
mirica - uz je vsetko ok, vidim, ze malicke sa krasne drzi a ja si myslim, ze to uz bude dievcatko 😵
baby-pripomente mi kolkokrat sa chodi v heliku na kontroly a ktore dni- viem, ze 1.-2.den MS prvykrat a potom dalsia kedy 😕 😕 uz si to voooobec nepamatam 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre